Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-10, 11:23 Użytkowników: 76949
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[DM] FullServer.eu
Autor Wiadomość

Look_At_Me 

Informacje
Nick w MP: Look_At_Me
Na forum: 2787 dni
Piwa: 120
Respekt: 413

Wysłany: 2017-08-14, 17:23   

Obecna sytuacja stacza obecny jak i stary fullserver. Bardziej wtajemniczeni znają doskonale historię powstania serwera.

Jeżeli nie to przypominam... Serwer fullserwer przez początki okresu swojego powstania bardzo długo działał na adresie IP starego serwera Polski Top Serwer, który ówcześnie razem z PPS dzierżył tytuł najpopularniejszego polskiego serwera SA:MP (wersja gry 0.2x).
Gdy ówczesny vha Dav0 wraz ze swoją świtą pokłócili się między administracją wspomnianego PTS nastąpił rozłam. Davo jako osoba, która dzierżyła serwer i miała już wtedy znajomości w severproject bez trudu była w stanie na tym popularnym adresie IP utworzyć miejsce dla ich nowego serwera FullSerwer. Działo się to również z pomocą Nowi (która również była administratorem na PTS) oraz Topkillem (vha PTS). Główny zarządca Turbokiller mimo posiadania pełnych praw serwera nie był w stanie odzyskać prawdziwego imienia PTS ze względu na to, że wszystko zostało mu odebrane, ponieważ największą rolę samego serwera pełni nie kto inny jak Dav0.

Tak właśnie powstał FS... Dzięki adresowi IP, na którym dawniej grywało 200/200 graczy nagle serwer o którym nikt nic nie słyszał nagle zaczął być popularny.

Podsumowując FS zaczął tworzyć tą 'swoją' historię właśnie na tych zakłamaniach i krzywdzie innych. Mówienie teraz o jakieś moralności jest po prostu śmieszne. Wiele obecnych graczy nie zna tej historii, a przecież jak można stwierdzić na podstawie wypowiedzi, Dav0 powraca do gry więc zawsze możecie się o to jego zapytać ;)
Teraz to co się dzieje można wytłumaczyć jednorazowo i jednoznacznie: historia lubi zataczać koło.

Fullserwer jeszcze za czasów fulldm robił wrażenie, mlody odwalał mega robotę. Przez bardzo długi czas fulldm gdy wyciekł do internetu był najpopularniejszym game modem wśród pseudoli. Doczekał się mnóstwa udanych i marnych edycji. Gamemod wprowadził nowy cykl w polską scene DM.

Obecna sytuacja jak wspomniałem powyżej jest śmieszna. Wspominacie tutaj o Wielebnym, który obecnie ma w szerokim dołku to co obecnie na FS się dzieje...

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
Grigi, Crasherek, Quirhrinh, Pan.Holingo, Virex_PL, String256

Shimeon 

Informacje
Na forum: 2440 dni
Piwa: 1148
Respekt: 252
Respekt: 252Respekt: 252Respekt: 252

Wysłany: 2017-08-19, 12:56   

Omijajcie ten serwer szerokim łukiem (a dokładnie to ip 80.72.36.204:7777). Dziś wchodzę z ciekawości na grę, patrzę, a tu ban na serial :mrgreen: Na dodatek konto mi na forum usunęli bez jakiegokolwiek powodu, a przecież nic im złego nie zrobiłem tylko odszedłem z funkcji moderatora parę ładnych miesięcy temu. Jeszcze raz odradzam grania tam, co zresztą widać po ilości graczy.

Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2017-08-19, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Misiaq. 

Informacje
Na forum: 846 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2017-08-20, 21:47   

Hej,
Również polecam Fullserver, nie tylko jako miejsce gdzie można pograć, postrzelać, podriftować, ale jako miejsce gdzie można poznać fajnych ludzi.

Gram tu od początku, z małymi przerwami. Pamiętam fuzję, o której wspomina Look_At_Me. Pamiętam prace Młodego nad PPS, później PHS, a w końcu po połączeniu z serwerem Davo - FS. Server przez te lata przeszedł wiele - i dobrego i złego. Według mnie historia kołem się toczy i pojawiają się te super chwile - lata świetności serwera, gdzie gra sporo osób, server się rozwija, bo jest dla kogo ! A także te gorsze chwile, gdzie skład administracji się rozpada (nie wiem czy pamiętacie, ale tak było od początku) - np. rozłam FS na FS i ToS :) potem FS przejęły inne osoby, tej historii już nie znam. Wróciłam po 2 latach w składzie byli m.in. eider, Blood, noctro, potem nastąpił kolejny rozłam. Przestałam grać. Wróciłam w 2015 roku. Skład uległ ponownej zmianie (przynajmniej dla mnie) Blood, noctro, Olej, Kacper i Iker. (historia w pigułce) Jak dla mnie skład marzenie - uwielbiałam z nimi grać siedzieć na czacie gangowym, wygłupiać się. Lecz sielanka się zakończyła. Nie wiem co się zadziało między nimi i nigdy mocno nie wnikałam. Pamiętam tylko, że z Ikerem bardzo lubiłam spędzać czas, jako członek gangu, często rozmawialiśmy. Gdy odchodził nie powiedział mi nawet głupiego "Cześć" co w sumie mnie zabolało. Po prostu usunął się z gangu. Może to głupie, ale jak się z kimś grało, spędzało miło czas i myślałam, że Iker również lubi z nami siedzieć to się czegoś oczekuje. Teraz powstał rozłam, jest drugi FS, który jest niby tym prawdziwym. Dziwi mnie tylko to i smuci za razem, że jeździcie po Kacprze, powiedzcie szczerze co on takiego zrobił? On jak nikt inny włożył w serwer serducho. Oddawał swój wolny czas, żeby spełniać prośby graczy (i nie nie zarabiał na tym). A teraz słyszy zamiast dziękuje jaki to on jest zły i niedobry. Dlaczego mimo, że odeszliście z serwera (sami lub zostaliście zbanowani za zachowanie/czitowanie) wracacie do nas i gracie pod innymi nickami. Co to za problem wejść na forum pogadać jak człowiek z człowiekiem, przeprosić albo pogadać dlaczego tak się stało, że jesteście zbanowani?! Przecież my też jesteśmy ludźmi, a Wy sami robicie sobie pod górkę pisząc "Och jacy niedobzi, dali mi bana!". Więc dlaczego nie wejdziesz, nie wyjaśnisz sprawy? Zazwyczaj jest tak, że bany były dawane za używanie cheatów lub niedozwolonych modyfikacji na okres np. 2 tyg, jeśli ktoś okazał skruchę ban był skracany. Mimo to większość osób wchodziła jako szarak lub zakładała MK i jechała z czitami dalej i to MY byliśmy Ci źli, bo nie damy pograć. No sorry, ale skoro są raporty to oznacza, że utrudniasz komuś grę. Ludzie, ogarnijcie się. Bo większość z Was nie wie co dzieje się tam za drzwami RCONów. Nie wiecie co się wydarzyło (ja też nie) a wymyślacie historie jakby to było słabe fantasy. Wiem, że i tak powiecie, że Blood mnie zaczarowała albo Olej kazał mi to napisać. Powiem Wam, że oni nawet nie wiedzą, że to robię. A robię to dlatego, że jest mi przykro...

Widzę Kacpra, który miał humor, lubił pożartować, był dla graczy. Teraz jest zamyślony, nie chce mu się nic robić odkąd brakuje jednego członka, który wymyśla na niego niestworzone historie. To nie jest ten Kacper... on serio próbuje to wszystko uratować, brakuje nam tylko wspaniałych graczy, jakimi jesteście Wy, bez czitów, bez wulgaryzmów. Po prostu wejdźcie do nas i pograjcie z nami w miłej atmosferze, którą tworzycie również i Wy. Przecież to Wy i My jesteśmy historią tego serwera. To Wy i My go tworzymy. Proszę Was, jeśli Wam zależy na FS, zawitajcie do nas, czekamy na Was. Jeśli macie bany na swoich kontach, wejdźcie na Forum, porozmawiajmy. Może coś uda się zrobić... Miłej nocy Misiaki :) Mam nadzieję, że zobaczymy się w grze :)

PS Przepraszam, że bez składu i ładu. ♥

danek 

Informacje
Nick w MP: Danio
Na forum: 712 dni
Piwa: 4

Wysłany: 2017-08-21, 08:06   

Misiaq., Nie pisz bzdur, że obrażamy/wymyślamy historyjki na Kacpra, jest wręcz przeciwnie szanujemy go za to ile odwalał dobrej roboty i chcemy mu pomóc, pisze z nim codziennie tylko, że prywatnie nie o serwerze, bo wspominając o serwerze przestaje odpisywać jakby się bał, że Bloodline przeczyta jego rozmowę ale Kacper gg to nie serwer tam ci Bloodline nic nie zrobi :) w przeciwieństwie do serwera gdzie czyta wszystkie czaty jakie tylko istnieją wraz z prywatnymi wiadomościami. To wy go niszczycie, my chcemy mu pomóc. Wbijajcie na jedyny prawdziwy FullServer na podróbce już nawet statusy skasowali bo były dla nich niewygodne ;p

[ Dodano: 2017-08-21, 17:05 ]
No nie polecam już w 100% tego czegoś, dostałem dziś screena od jednego z graczy z powodem bana (niestety nie wiem co Paula zrobiła, ale kiepski powód)

[ Dodano: 2017-08-21, 17:43 ]
Postanowiłem, że czas w końcu pokazać co nieco. Zapraszam do malutkiej lektury.

Tutejszą administrację proszę o nie kasowanie posta ponieważ serwer należy do Ikera, od którego dostałem zgodę na udostępnienie tego.

Ostatnio zmieniony przez Emm 2017-09-10, 15:55, w całości zmieniany 2 razy  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Thomyroke.)

The Psychol 
Psychol

Informacje
Nick w MP: The_Psychol
Na forum: 4041 dni
Piwa: 3946
Respekt: 264,5
Respekt: 264,5Respekt: 264,5Respekt: 264,5

Wysłany: 2017-08-21, 21:03   

UWAGA:

Temat dotyczy serwera FullServer.eu .

KAŻDY kolejny post zawierający REKLAMĘ/LINK/ODNOŚNIK do innych serwerów zostanie nagrodzony WARNEM oraz zakazem pisania na okres 14 dni.

Kolejne posty, które nie są zgodne z REGULAMINEM DZIAŁU , przede wszystkim ZASADOM KOMENTOWANIA. Zostaną odpowiednio "Nagrodzone".

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Grigi

danek 

Informacje
Nick w MP: Danio
Na forum: 712 dni
Piwa: 4

Wysłany: 2017-08-21, 21:34   

Tak jest panie adminie więc nie polecam fullserver.eu banują za uczciwą gre i za coś co jest niemożliwe bo są blokady na onede2 :)

mnie jako admina też tak zbanowali :) a raczej zbanował niekompetentny administrator(który ma range za czas gry)

[ Dodano: 2017-08-22, 12:19 ]
Admin to Bóg i może nabijać czas gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale gracz dostanie bana jak odejdzie na chwile od komputera i się nie będzie ruszał. Madara wraz z Radkiem nabijają czas gry jeden w bazie gangu drugi na różnych wyspach poza mapą(w dodatku na niewidzialności na mapie żeby go nie znaleźć) również mam screeny na niego jak znajdę to też wrzucę.

[ Dodano: 2017-09-05, 17:37 ]
Odzywki moderatora do zwykłego gracza

Bany rozdawane za nic nawet mnie nie obserwowali w dodatku mam czystą gre :)

Nie polecam kompletnie ADMINISTRACJA TO ISTNE DNO WIDZĄ AIMA tam gdzie jest czysta gra w dodatku wyzywają graczy robią co chcą i sobie nabijają czas gry

[ Dodano: 2017-09-10, 23:28 ]
Poziom serwera, totalne dno, istna porażka pseudo administrator, który reprezentuje sobą poziom 10 latka jego bany są tak żałosne, że aż żal patrzeć no to dno

W dodatku grając sobie daje jakieś ostrzeżenia ciekawe za co, może za aima jak ostatnio mnie zbanował gdy robiłem gl a dał powód bana aim (warto obejrzeć choć przy nagrywaniu mi lagowało ;/ )
https://www.youtube.com/watch?v=t8H9uRsx2ys&t
DNO TOTALNE
w dodatku rangi są za to w jakim jest się gangu

Wiadomo będąc w C, KM, 100Pro łatwo zdobyć rangę w końcu ekipa pseudo rcon'ów.
Nie pozdrawiam.

[ Dodano: 2017-09-11, 19:13 ]
czysty gracz dostaje cenzure(nie może używać komend) za nic bo se coś ubzdurali pozdro
https://youtu.be/Eazvya5n9U8

[ Dodano: 2017-10-05, 19:04 ]
Ciekawie tam :D

Look_At_Me 

Informacje
Nick w MP: Look_At_Me
Na forum: 2787 dni
Piwa: 120

Wysłany: 2017-11-05, 13:37   

Thomyroke.), bylem akurat świadkiem całej tej sytuacji na serwerze. Ominąłeś bana po czym wbiłeś na serwer pod fejk nickiem, który nic nie wnosił oraz zachowaniem, które również nie świadczyłoby o ewentualnej poprawnie. Prowokowałeś aby otrzymać kolejny ban, natomiast administrator miał wobec ciebie inne plany i utrudniał tobie grę na serwerze. Jak to szukać czyjejś winy skoro oba prezentowane zachowania - administratora jak i twoje były śmieszne. Administrator powinien jednoznacznie drugi raz zbanować, natomiast ty nie powinieneś pokazywać się na serwerze. W skrócie oboje takim zachowaniem zrównaliście się do podobnego poziomu.

Co do serwera? Tyle czasu minęło natomiast sam serwer wgl się nie zmienił. Gamemode stoi w miejscu od ostatnich starych aktualizacji. Sam serwer obecnie jest w stanie agonii. Chat zazwyczaj nie zawiera nowych wiadomości, a na same zabawy jak ktoś się zapisze to jest święto. Jedyną odskocznią są sytuacje gdzie tak jak powyżej ktoś wbija i zaczyna się drażnić z administracją - szczerze mówiąc nie dojrzałem do takich atrakcji.
Brak graczy to powód, o który można walczyć i starać się poprawić ale faktycznie podejście administratora tj. Madara_Uchiha wobec gracza dzisiaj było dość dziwne. Bo jak mogę nie nazwać tego dziwnym gdy powyższy administrator prowadzi pojedynek z graczem na arenie /rifle a ten otrzymuje warny za to, że oprócz broni Rifle uraczył go dodatkowo uderzeniem z pięści. Trochę bezsensu i z pewnością w tej sytuacji została nadużyta ranga ale i tak nie zwróci na to nikt uwagi, skoro niewielu już pozostało aby to opisać...

Biada patrzyć na obecny stan tego serwera.

KacperCL 

Informacje
Nick w MP: [FS]Kacper[C]
Na forum: 2676 dni
Respekt: 60

Wysłany: 2017-11-07, 19:59   

8 urodziny FullServera
Wielkimi krokami zbliżamy się do dożynek gminnych!

Serdecznie zapraszamy 11.11.2017 do wspólnej zabawy i świętowania.

W tym roku zapraszamy na dożynki gminne w Blueberry Acres, wszystkich gości będzie obowiązywał odpowiedni na tę okazję strój, a wiejskim zabawom i eventom nie będzie końca.

Aktualnie przygotowywana jest też pewna nowość, która swoją premierę będzie miała akurat w dniu urodzin. Wprowadzi to trochę świeżości przy zdobywaniu nagród, tak by było o co walczyć i by rywalizacja nabrała jeszcze większego znaczenia.

IP: samp.fullserver.eu:7777
Forum: http://fullserver.eu

BloodLine_ 

Informacje
Nick w MP: BloodLine_
Na forum: 1316 dni
Piwa: 6

Wysłany: 2017-11-09, 21:43   

Dożynki gminne FullServera coraz bliżej (11.11.2017),
jest pełna mobilizacja i przygotowania trwają pełną parą.
Mamy nadzieję, że spędzicie z nami ten wyjątkowy wieczór na wspólnych grach i zabawach.
Specjalnie na ten czas przygotowujemy kilka atrakcji, niespodzianek i wyjątkową miejscówkę w stylu country. ;)

Jeżeli ktoś z Was chciałby nam pomóc w tworzeniu klimatu serwera i być częścią jego ekipy, to już teraz zapraszamy do udziału w rekrutacji na moderatora FS.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym forum - rekrutacja na GM

Forum: FullServer.eu
IP serwera: samp.fullserver.eu:7777

KacperCL 

Informacje

Wysłany: 2017-11-11, 11:40   

Drodzy gracze,

Z dniem dzisiejszym (11.11.2017) otwieramy rekrutację na programistę FullServera. Szukamy przede wszystkim osoby potrafiącej programować w języku PAWN na poziomie średnio-zaawansowanym/zaawansowanym oraz spełniającej kilka dodatkowych wytycznych.

Wymagamy:
- dobrej/bardzo dobrej znajomości języka PAWN,- umiejętności odnalezienia się w specyficznej i złożonej budowie kodu FullServera oraz umiejętności integracji z nim własnej pracy (z jednoczesnym wymogiem nie zmieniania samej struktury tego kodu),
- umiejętności korzystania z systemu kontroli wersji GIT,- odpowiedniego charakteru: szukamy osoby bezkonfliktowej, komunikatywnej i otwartej na wzajemną współpracę i ustalenia,
- poważnego podejścia, czasu i ochoty do pracy, kreatywności, długoterminowej motywacji, pomocy w rozwoju serwera oraz regularnej możliwości szybkiego kontaktu (np: GG).

Aby się zgłosić wystarczy zaprezentować swoją postać wysyłając PW do KacperCL bądź mail: kacpercl@fullserver.eu

W prywatnej wiadomości/mailu prosimy również o zaprezentowanie własnej pracy (niekoniecznie PAWN, chcemy zapoznać się z Twoimi umiejętnościami w programowaniu) z krótkim opisem jego działania. Osoby, które zaprezentują którąś z prac znajdujących się w Internecie, ich kandydatury zostaną automatycznie odrzucone. Podchodzimy z pełnym zaangażowaniem do tej rekrutacji i tego samego oczekujemy też od Was. Bardzo ważną, wręcz kluczową kwestią jest też umiejętność odnalezienia się przyszłego programisty w obecnym kodzie FullServera i zintegrowania się z nim.

Jako obecna administracja RCON zarządzająca FullServerem oferujemy: dostęp do obecnego kodu FullServera, dostęp do bazy danych MySQL oraz FTP. Ranga pozostanie do ustalenia przed przystąpieniem do pracy. Przed przystąpieniem do rekrutacji prosimy zapoznać się z całą strukturą kodu XyzzyDM z kwietnia 2014 roku, dostępnego tutaj

SOURCE12 

Informacje
Nick w MP: RunError[SF2]
Na forum: 529 dni

Wysłany: 2017-11-19, 12:26   

więc, ja powiem tak. Grałem na [FS]Full Server od 2011 roku. zakończyłem grę tam w roku 2016. Z jakiego powodu??? to jest już nie ważne :) tak więc. kiedyś, jeszcze jak dzieci się nie zlatywały, była atmosfera aż się chciało grać ! oczywiściee miałem tam administratora, jak sie nie mylę "Administrator" było w porządku. no wiadomo. czasami ktoś się pokłócił. bo jest to na każdym serwerze tak? jeżeli widziałem, że dzieje się sytuacja że się kłócą, to albo mówiłem "dobra. już wam starczy" albo coś innego, ale miłego. jak nie pomagało, oczywiście jak to admin, musiałem dać Mute. ale tak, to server polecam. gdybym ja był tam dalej adminem, zrobił bym tam porządek. nie krzykiem, nie wyzwiskami, a miłymi słowami :) ale .. chyba będę pisał z powrotem o admina. Także. Zapraszamy na server !

KacperCL 

Informacje

Wysłany: 2017-11-19, 18:13   

Oczywiście, prosimy o kontakt albo tutaj albo na maila kacpercl@fullserver.eu albo na naszym forum.

BloodLine_ 

Informacje
Nick w MP: BloodLine_
Na forum: 1316 dni
Piwa: 6

Wysłany: 2017-11-24, 16:23   

Sezon skoków narciarskich w pełni, więc i na FullServerze nie może zabraknąć tego wyjątkowego klimatu i rywalizacji na naszym kompleksie skoczni motorowerowych.

Już jutro (25.11.2017) rozpoczynamy 8. edycję WORLD CUP!
Zawody odbywać się będą w soboty i niedziele o godz. 19:00.

Plan tegorocznego Pucharu Świata w skokach przedstawia się następująco:

25 listopada - skocznia HS100 - konkurs indywidualny
26 listopada - skocznia HS100 - konkurs indywidualny

02 grudnia - skocznia HS80 - konkurs indywidualny
03 grudnia - skocznia HS100 - konkurs indywidualny

09 grudnia - skocznia HS100 - konkurs drużynowy
10 grudnia - skocznia HS100 - konkurs indywidualny

16 grudnia - skocznia HS80 - konkurs indywidualny
17 grudnia - skocznia HS100 - konkurs indywidualny

22 grudnia - skocznia HS100 - konkurs indywidualny
23 grudnia - skocznia HS100 - konkurs indywidualny

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Forum: FullServer
IP: samp.fullserver.eu:7777

KacperCL 

Informacje

Wysłany: 2017-12-01, 20:57   

Jutro (02.12.2017), tuż po trzecim konkursie w skokach (godz. 19:00) wchodzącym w skład VIII Pucharu Świata w Skokach Narciarskich Cluckin` Bell World Cup 2017, zapraszamy na Noc Świętego Andrzeja.

Zabierzemy Was na nietypową wycieczkę po magicznym lesie, po której nic już nigdy nie będzie takie samo. Będziecie mieli jedyną okazję, by przekonać się, że normalność to iluzja...

Squick 

Informacje
Nick w MP: [IMM]Vister
Na forum: 747 dni
Piwa: 37
Respekt: 70

Wysłany: 2017-12-02, 21:28   

Naprawdę serwer wart uwagi !
Tyle zabaw... Nie ma nudy
+ Gamemode
+ Administracja

Normalnie 10/10 bez wątpienia mimo, że mamy słabe czasy sampa :)

https://www.youtube.com/channel/UC0x1OYASxfHwqGASYZWkQcw?view_as=subscriber - Mój kanał :D

Tagi: fullserver.eu
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu