Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-11, 10:36 Użytkowników: 76960
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[DM] Polski Party Server
Autor Wiadomość

Seboo 

Informacje
Nick w MP: Sebo
Na forum: 2784 dni
Piwa: 1227
Respekt: 102

Wysłany: 2016-10-12, 22:03   

Head administacja zaprasza wszystkich do odwiedzenia serwera 15 października o godzinie 21:00.
Zostanie zaprezentowana nowa wersja New Revolution nr303 w odmienionej wersji, w której znajdziemy wiele zmian wizualnych oraz w bardzo wysokim stopniu optymalizacja mechanizmów i poprawa synchronizacji strzałów.

Dodatkowo na serwerze zostaną zaprezentowane nowe zasady oraz zostanie wprowadzone wiele udogodnień dla graczy.

Nie czekaj! Wejdź na serwer i zgarnij konto premium!

Podczas sobotniego wydarzenia na antenie Radia PPS będzie specjalna audycja, w której zostanie zaprezentowana 35 już część Faktów PPS!
Będą na niej losowanie konta premium na 7 dni o najwyższym poziomie oraz dodatkowe punkty respektu!

Serdecznie zapraszamy!

Postaw piwo autorowi tego posta

DeBooM. 

Informacje
Nick w MP: a co cie to xd
Na forum: 798 dni
Piwa: 2
Respekt: 70

Wysłany: 2016-10-12, 22:22   

Jeden z największych i najlepszych serwerów SA:MP swoich czasów :) Do tej pory ma w sobie ten urok, ale to już nie jest to. Tiromaniak powinien wziąść się za coś pożytecznego, a nie zmieniać TextDraw'y i poprawiać synchronizację(która i tak jest w miarę dobra). Z każdą jego aktualizacją na serwerze są nowe bugi, oczywiście podpisane "Poprawiono krytyczny błąd w...." w /nowosci, no tak przecież tak wykonuje swoją pracę programista który jest w ekipie pięknego serwera, z świętą ekipą, atmosferą oraz klimatem.

Serwer oceniam na 10/10.

Plusy:
- Forum
- Przeszłość
- Serwer oraz autorski gamemode
- Własny hosting
- HeadAdminka Lady która jest wspaniałą osobą i pilnuje aby serwer nie zszedł na niewłaściwe tory.
- Świetna Administracja, oraz cała reszta - naprawdę długo by tutaj wymieniać, serwer mógłby stać pusty a i tak zostałby oceniony na 10/10 za to, co wyprawiał kilka lat temu na Polskiej scenie. :)

Minusy:
- Słaby programista Tiromaniak

Seboo 

Informacje

Wysłany: 2016-10-12, 22:53   

"DeBooM." napisał/a:

Jeden z największych i najlepszych serwerów SA:MP swoich czasów :) Do tej pory ma w sobie ten urok, ale to już nie jest to. Tiromaniak powinien wziąść się za coś pożytecznego, a nie zmieniać TextDraw'y i poprawiać synchronizację(która i tak jest w miarę dobra). Z każdą jego aktualizacją na serwerze są nowe bugi, oczywiście podpisane "Poprawiono krytyczny błąd w...." w /nowosci, no tak przecież tak wykonuje swoją pracę programista który jest w ekipie pięknego serwera, z świętą ekipą, atmosferą oraz klimatem.

Serwer oceniam na 10/10.

Plusy:
- Forum
- Przeszłość
- Serwer oraz autorski gamemode
- Własny hosting
- HeadAdminka Lady która jest wspaniałą osobą i pilnuje aby serwer nie zszedł na niewłaściwe tory.
- Świetna Administracja, oraz cała reszta - naprawdę długo by tutaj wymieniać, serwer mógłby stać pusty a i tak zostałby oceniony na 10/10 za to, co wyprawiał kilka lat temu na Polskiej scenie. :)

Minusy:
- Słaby programista Tiromaniak

Obaj pamiętamy nasz spór z zeszłego roku, Deboom. Jednak jest mi miło, że o mnie pamiętasz i próbujesz dalej coś ugrać. ;) Nie będę Ci odpowiadał na tę prowokację, bo rzadko odpisuje ludziom, którzy nie mieli nigdy dotyczenia z kodzeniem, a tym bardziej osobom, które nie mają pojęcia o obecnej sytuacji serwera.

Co do zarzutów, że co aktualizację są nowe bugi i "krytyczne błędy" - odsyłam do działu "New Revolution" na głównej stronie forum, gdzie działy są dostępne bez rejestracji konta, więc każdy ma wgląd do każdej aktualizacji.

DeBooM. 

Informacje
Nick w MP: a co cie to xd
Na forum: 798 dni

Wysłany: 2016-10-12, 23:08   

Cytat:

Obaj pamiętamy nasz spór z zeszłego roku, Deboom. Jednak jest mi miło, że o mnie pamiętasz i próbujesz dalej coś ugrać. ;) Nie będę Ci odpowiadał na tę prowokację, bo rzadko odpisuje ludziom, którzy nie mieli nigdy dotyczenia z kodzeniem, a tym bardziej osobom, które nie mają pojęcia o obecnej sytuacji serwera.

Niekoniecznie.. Jestem całkiem inną osobą niż ten DebooM o którym myślisz a pojęcie na temat prowadzenia serwera a tym bardziej skryptowania(z tego co widzę po twoich aktualizacjach na serwerze) mam sporo większe, także cichaj i tłumacz się z tego dlaczego psujesz ten genialny serwer i jego tradycję.

W ogóle, po co ten interface na wejściu? Gracze nie potrafią normalnie wejść na serwer, bo myślą że "coś się popsuło" albo "coś jest nie tak, lub mi się zacięło", dodatkowo trzeba wpisać /kursor co już jest całkowitym utrudnieniem i chyba największą głupotą jaką mogłeś zrobić aby odstraszyć graczy(szczególnie tych najmłodszych).

Cytat:

Co do zarzutów, że co aktualizację są nowe bugi i "krytyczne błędy" - odsyłam do działu "New Revolution" na głównej stronie forum, gdzie działy są dostępne bez rejestracji konta, więc każdy ma wgląd do każdej aktualizacji.

Śledzę wasze aktualizacje niemalże codziennie patrzę co się u was dzieje, a nie dzieje się zbyt dobrze jedynie z gamemodem - bo ty nic nie umiesz zrobić. :)

Serwer oczywiście rozwija się, ostatnio nawet przybyło trochę graczy i bardzo mnie to cieszy bo patrząc na serwer PSR z gamemodem wyciągniętym prosto z internetu a na taką legendę, to aż łezka w oku się kręci dlaczego SA:MP zszedł tak na psy.

SKR. 

Informacje
Nick w MP: SKR.
Na forum: 1252 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2016-10-30, 22:08   

Spędź poniedziałkowy wieczór razem z PPS!
Przygotowaliśmy dla Was gamemode pełen niesamowitych atrakcji związanych z Halloween. O 20:00 startujemy z audycją i tematycznymi konkursami.

Seboo 

Informacje

Wysłany: 2016-12-05, 20:34   

Zapraszamy wszystkich na mikołajki na Polski Party Server!
Co godzinę będzie losowana nagroda dla jednego gracza w postaci respektu oraz specjalnych broni.
Dodatkowo o godzinie 19:00, 20:00, 21:00 będą losowane konta premium na 24 godziny oraz na 7 dni!
Ponadto będą organizowane eventy przez samą head administrację z wysokimi nagrodami.
Serdecznie zapraszamy do zabawy z nami!

Squick 

Informacje
Nick w MP: [IMM]Vister
Na forum: 748 dni
Piwa: 37

Wysłany: 2016-12-24, 23:11   

No dużo to tu na pewno nie da się mówić. Serwer stoi niby już prawie 11 lat, zasługuje na liczniejsze grono graczy niż jest to teraz. Nie ma do czego się przyczepić wszystko jest na miarę złota. Nie wiem dlaczego, ale jako weteran samp mówię już, że jakoś nie zagościłem na dłużej na waszym serwerze, sam nie wiem dlaczego... Klimat na serwerze jest (dzięki "bS.Pies") no, ale czegoś brakuje mi, a mianowicie ładniejszego forum, nwm dlaczego, ale obecne jakoś jest mało przejrzyste no i co najważniejsze brak komunikatora głosowego TS3, tak tak macie mumble, ale no wiecie TeamSpeak według mnie byłby bardziej zachwycający. Dobra,a więc przejdźmy do oceny.

Plusy:
- Hosting
- Gamemod
- Gracze
- Obiekty
- Klimat

Minusy:
- BRAK

No po prostu tworzycie jedną wielką rodzinę na, którą zawsze można liczyć. Pozdrawiam Squick

https://www.youtube.com/channel/UC0x1OYASxfHwqGASYZWkQcw?view_as=subscriber - Mój kanał :D

Thomyroke.) 
Ja lubie szypko

Informacje
Nick w MP: only GTA V (PS3)
Na forum: 765 dni
Piwa: 10
Respekt: 60

Wysłany: 2016-12-26, 16:54   

Cóż mogę powiedzieć, to właśnie na ten serwer wbiłem kiedy znów zacząłem grać w SAMP'a tego roku.. Nie zmienił się od zbytnio i to jest dla mnie +zatem przejdźmy do oceny :

:+:
- GM który przypadł mi do gustu
- Częste i ciekawe eventy
- Administracja
- Duża ilość graczy (ostatnio na serwerze gra po 80/90 osób
- Ładne i przejrzyste forum
:-:
- Nie zauważyłem

:=: Ocenka jak dla mnie to 10/10 :)

SKR. 

Informacje
Nick w MP: SKR.
Na forum: 1252 dni

Wysłany: 2017-03-01, 16:42   

Wielkimi krokami zbliżają się 11 urodziny naszego serwera, które odbędą się 4 marca 2017 roku. Zapraszamy do świętowania razem z nami. :)

Wall_Bang_Ok 

Informacje
Nick w MP: nikt
Na forum: 1085 dni

Wysłany: 2017-03-12, 20:06   

Tez jak zaczynalem grac w sampa to byl to moj 1 serwer. Pomimo wielu spin z graczami, gralo sie bardzo fajnie. Ogolnie administracja w wiekszosci ogarnieta pomijajac paru mniej ogarnietych goryli. Pozniej serwer zaczal wprowadzać cenzure i banowac wielu graczy z byle jakim powodem i przez to zaczął się CHejt na pps. Co do aktualizacji, to calkiem fajnie to się prezentuje. Szkoda tylko, że ciągle banuje graczy z powodem, że to ja niby omijam haha xd chociaż już tam nie gram to mam nadzieje, ze liczba graczy się zwiększy dwukrotnie albo 3x
Jedyne co mi się nie podoba obecnie to te niby anty makro, które potrafi każdego gracza zatrzymać, który szybko w spacje klikala.

seedorf 

Informacje
Nick w MP: Mr.Frezz
Na forum: 619 dni
Piwa: 1

Wysłany: 2017-04-07, 19:44   

Serwer bardzo fajny, jednak szkoda że obecnie gra tylko po 20 osób (wieczorem od 30 do 40), bo według mnie, PPS ma ciekawego GameModa, w porządku adminów i tym podobne..

Moja ocena to 8/10 (za długie lata istnienia i historię serwera)

bizek1 

Informacje
Na forum: 828 dni
Piwa: 12
Respekt: 110
Respekt: 110

Wysłany: 2017-05-30, 20:42   

Serwer świetny, żywa legenda, która nadal jest dobrze prowadzona. Polecam wszystkim :roll:

Virex_PL 
Głos rozsądku

Informacje
Nick w MP: Virex_PL
Na forum: 1455 dni
Piwa: 31
Respekt: 120
Respekt: 120

Wysłany: 2017-06-01, 00:52   

Serwer bardzo fajny podoba mi sie bardzo gm, mili i pomocni admini, oraz bardzo dlugie istnienie serwera.
Plusy:
-hosted
-admini
-gm
-atmosfera
-fajne audycje radiowe
Minusy:
-mała ilość graczy
-w niedalekiej przyszłości bedziemy łapać tam pokemony.
Polecam!

Seboo 

Informacje

Wysłany: 2017-06-25, 12:15   

Rozpocznij tegoroczne wakacje razem z nami i zgarnij wartościowe nagrody! Znajdziesz dzisiaj specjalnie przygotowaną wersję naszego skryptu, audycję radiową, zabawę na scenie, losowanie kont premium, tematyczne eventy i masę innych atrakcji.
Obecność obowiązkowa!

Dopiero zaczynasz u nas grę? To idealna okazja, aby ją rozpocząć już dziś! Do wygrania spore sumy respektu, który z pewnością przyda się w dalszej rozgrywce na serwerze!
Zapraszamy!

Seboo 

Informacje

Wysłany: 2017-10-31, 14:55   

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie na Polskim Party Serverze!
Już dzisiaj o 19:00 znajdziesz specjalnie przygotowaną wersję naszego gamemoda, wiele atrakcji typu szukanie ukrytch halloweenowych dyń, szukanie ukrytych trupów head administratorów oraz specjalnie przygotowane obiekty na tę okazję i wiele innych!

Możesz zdobyć spore sumy punktów respektu, które z pewnością ułatwią Ci rozpoczęcie gry na naszym serwerze, a także świetnie bawić się razem z nami! Zapraszamy!

Tagi: polski :: party :: server
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu