Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-11, 11:24 Użytkowników: 76960
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[DM] Polski Party Server
Autor Wiadomość

macks 

Informacje
Na forum: 845 dni
Piwa: 1668
Respekt: 477,3
Respekt: 477,3

Wysłany: 2017-11-04, 17:21   

Kurde, serwer już tyle czasu stoi, a wciąż wyprzedza innych. Widać, że administracja się stara. Pamiętam, że był to mój pierwszy serwer, gdy zaczynałem w sampa. Spędziłem tam dużo czasu. Życzę Wam powodzenia w przyszłości. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

GrafiGG 

Informacje
Nick w MP: Graf4Game
Na forum: 346 dni
Piwa: 5
Respekt: 70

Wysłany: 2018-01-05, 16:05   

Widać (nawet po grafice którą reklamujecie eventy itp) że nie spoczęliście na laurach i idziecie do przodu. Bardzo dobrze bo tylko w ten sposob mozna zatrzymac graczy i sciagnac nowych :)

https://web.facebook.com/Graf4Game-1992157121064653/

ring 
A.E.X.E

Informacje
Nick w MP: Ring/A.E.X.E
Na forum: 842 dni
Piwa: 425
Respekt: 61

Wysłany: 2018-02-23, 17:00   

Moja opinia uległa całkowitej zmianie, cóż grałem może te 3 lata, ale już poznałem Administracje. Zacznijmy od początku, postanowiłem rozpocząć przygodę z PPS w wakacje, 2016 roku jeżeli dobrze pamiętam. Serwer spodobał mi się pod względem GM, oraz atmosfery która była nie ziemska. Administracja wtedy była jedna z najlepszych i umiała wykryć rodzaje cheatów. Po dłuższej rozgrywce, postanowiłem napisać podanie do gZe (Evenciarz), niestety nie udało się. Po krótkiej przerwie, wróciłem, pograłem z dobry miesiąc i dołączyłem do gZe. Raz postanowiłem odłączyć, później ponownie odłączyłem, ale przejdźmy do sedna sprawy. Administracja serwera to jakaś porażka w aktualnej chwili, nie mówiąc już o lizaczach i o "ULUBIONYCH OSOBACH ADMINISTRACJI". Dajmy przykład gracza "AstrO", dostał trzeciego bana za aimbota, przy posiadaniu RANGI ViP, ale nadal zostaje przyjęty do gZe, bo ma wsparcie u Lady (Head Administratork'a serwera). Ja rozumiem że administracja jest w podeszłym wieku (nie chce mówić dokładnie ile ...), oprócz Programisty (tfu) Tiromaniaka. Chcesz zagrać na PPS, zacznij od lizania Administratorów serwera. Polonez (Vice Head Administrator) przedstawił prawdę o PPS, pomimo że Administracja i tak wszystkiego zaprzecza, wszystko prawie co powiedział to całkowita racja. > > https://www.youtube.com/watch?v=IpMjD4nXb4Y

» Jeżeli ktoś będzie mówił to co ja, dostanie perma i bana na forum, aby nie rozprzestrzeniać informacji na temat negatywny serwera. Wyleciało już wiele osób.

Nie chce mi się już wypowiadać na temat Administracji, przejdźmy do grubszej rzeczy.

:eye: Tiromaniak :eye:
Programista Tiromaniak, szanowany, pomocny, bardzo miły programista, który pracuję nad GM, bardzo cierpliwe. Nie no żartuje, to przeciwieństwa lol
Porównywałem sobie systemy z starej bardzo mapy, z tą co aktualnie jest. Głównie to chyba dużo się nie zmieniło, oprócz przez tyle marnych lat dodał jakieś śmieszne systemy, dlaczego mówię śmieszne ? Bo przez tyle lat, to więcej powinno być i powinno być nawet 50, 60 graczy, ale zostali tylko stali gracze PPS. Głównym zadaniem programisty jest zmienianie textdrawów i optymalizowanie komend. Jaką byś propozycje nie napisał, to i tak NIE i koniec. Jego tłumaczenie dlaczego nie ma aktualizacji, to jest że nie ma czasu i ma życie prywatne. No tak ... Życie prywatne przez tyle lat, od tego zostałeś wybrany na programistę, żeby dodawać nowe elementy do serwera. Mówiłeś że ja Lizałem, no może troszkę lizałem, no ale widzisz tego pozytywy, dostałem się do gZe, 3 miesiące w jedynym okresie bycia byłem. Skały zostały wprowadzone, po czym występował błąd z pickupami domkami, wystarczyło wejście do domku i masz 50 skał, oraz respekt. Po bardzo długim czasie, usunąłeś te skały, dużo osób z banem wyrwało, bo wykorzystywało błąd, ale to twoja wina. Dużo ludzi nabiło sobie respekt. Bany za przeciążenia serwera, twoje tłumaczenie jest śmieszne, "To trzebało nie nawalać w te wsad" czy coś takiego, zamiast przyznać że twój skrypt jest do bani. Codziennie ktoś musiał dostać bana i nie mógł normalnie pograć, bo musiał zakładać konto, pisać prośbę o unbana i musiał czekać te godziny, lub te dni, żeby normalnie odpocząć po ciężkim dniu.

Nie zamierzam więcej tracić czasu na pisania opinii na to, powiedziałem tylko gdzieś 30 % tego co tam się dzieje.

Na rozweselenie humoru :

W jedynym SS : Jakby był woldan to by połowa Z [CENZURA] by już poleciała, ciekawe czy miałeś na myśli osób które głoszą prawdę o waszym serwerze, czy o Administracji na poziomie zerowym.
Zagłębcie się trochę dłużej w historie serwera, bo poprzednie opinie (również moja jak tam grałem i miałem gZe) są po prostu nie prawdą.

Pozdrawiam :) )

SKR. 

Informacje
Nick w MP: SKR.
Na forum: 1252 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-03-08, 22:16   

W najbliższą sobotę (10 marca) zapraszamy na dwunaste już urodziny naszego serwera - najdłużej utrzymującego się na polskiej scenie SA:MP.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pakiet atrakcji nawiązujących do długoletniej historii PPS.

zozol96 
Motocyklista :*

Informacje
Nick w MP: zozol.
Na forum: 2685 dni
Piwa: 1597
Respekt: 40

Wysłany: 2018-06-08, 07:31   

Tak więc opinia o Polski Party Server z mojej strony wygląda tak :

Plus:
- Mili gracze ,
- Miła Administracja
- GameMod ,
- Często zabawy ,
- Często Eventy ,
- Dużo zabaw ,

Minus:
- Forum/Portal ( Graficznie szalu nie ma )
- H@ mało jest ,

By zarejestrować się na forum/portal Główna Administracja musi zaakceptować na forum że się zgadza by dołączyć na forum ,a co za tym idzie ? Kupno Premium którego nie kupi się jak się nie ma konta na forum.

OCENA
7/10

bizek1 

Informacje
Na forum: 828 dni
Piwa: 12
Respekt: 110
Respekt: 110

Wysłany: 2018-06-08, 16:56   

Serwer mimo upływu tylu lat nadal dobrze się trzyma. Zgrana społeczność, aktualizacje - czego chcieć więcej? Chyba najlepszy polski serwer jaki powstał na tej platformie, chociaż nigdy tam za długo nie grałem czuje sympatie do całej marki. Można z czystym sercem polecać.

Informacje

Wysłany: 2018-06-25, 18:12   

POST ZOSTAŁ UKRYTY Z POWODU ZŁAMANIA REG. LUB OCZEKUJE NA AKCEPTACJĘ

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Informacje

Wysłany: 2018-06-25, 18:18   

POST ZOSTAŁ UKRYTY Z POWODU ZŁAMANIA REG. LUB OCZEKUJE NA AKCEPTACJĘ

Autor postu otrzymał zakaz pisania.

FpK07 

Informacje
Na forum: 169 dni

Wysłany: 2018-06-25, 18:19   

Wyżej macie poziom admina z tego servera, wróć - z Trupiarni XD.

A co do servera, to Head Administracja to żenada, poziom gimnazjum. Gierka służy zeby sie wyluzować, a oni spinają dupska. Mieć prawie 70 lat i przeszło 40 to już chyba emerytura co nie? Mieć wpisane na fb "pracuje w firma PPS" to już szczyt wszystkiego XD.

Ban za /wal, banowanie za gówno bo ten server jest tak zbugowany ze więcej bugów to w singleplayer nie ma,albo napisanie że SKR to śmieszny admin, wywalić 200 graczy, którzy siedzą na banie, bo ten baran wejdzie i w prośbie o UB napisze "prośba odrzucona". Dżizas, jaką bekę miałem, jak sie dowiedziałem na audycji Poloneza że lxandrka dostała Zasłużonego Admina na Walentynki !! !!!!!!!!!!XDDDD. Romantyk. Moja loszka jest w szoku.

Od środka, będąc sobie na randze nawet widać poziom administracji, która pisze o "dobrym wychowaniu", a robi smród większy niż wszyscy gracze razem wzięci, wyzywając kogo popadnie. "Pytonga", "ona kocha minete" - powiedziała kobieta mająca 60 lat... - DRAMA jak Diss Białasa na Śliwę.

Dalej co powiedzieć? że Tiromaniak ma W na to i mu się nie dziwię, a graczy to tu nie ma, kto gra? Jakiś gang od rana do wieczora i 12-13 latki nie mające co robić w wakacje. W kij cziterów, którzy wchodza powkurzać i czekają na pienienie się ze strony innych. Logiczne: typiara/typy grają od rana do wieczora (jakieś 15 godzin dziennie). Cziter wejdzie dziennie na 2-3 h. Przecież musi się dowartościować, on nie ma życia - ale wy którzy na tej trupiarni gracie po tyle godzin i się spinacie bo ktoś wam zabrał 2 godziny z życia w gierce to na prawdę macie życie.

Koleś z laską ile próśb napisali, bo im pajac jeden z drugim grę urudniał - zero reakcji. Co trzeba zrobić? zbanować go. Już nie wspomnę że HA mi pisało, żebym sie wypowiedział w obronie Lxandrki, która jest nietykalna, bo jakiś Sanitariusz dostał bana za auto-fr.

Dalej nie ma co pisać o tej trupiarni, wchodzi się żeby wnerwiać tych lamusów i tyle, spinają się w gierce która służy po to żeby wejść, rozluźnić się, powyzywać, ponapieprzać i wyjść.

Szkoda czasu na server, jedno wielkie "G" wraz z administracją na czele.

Ostatnio zmieniony przez FpK07 2018-06-25, 18:29, w całości zmieniany 2 razy  

FpK07 

Informacje

Wysłany: 2018-06-25, 18:27   

Reprezentujesz taki poziom jak ten server - idealny kandydat na admina, dlatego go dostałeś bo poziomem idealnie się wkomponowałeś. Więcej pytań nie mam, wstyd nawet odpowiadać takiemu błaznowi. Powyzywaj mi matkę, ojca, dziewczynę jak Ci to ulży - ja Twoich nie będę wyzywać, wystarczy współczucie, spłodzić takie coś jak Ty.

FpK07 

Informacje

Wysłany: 2018-06-25, 18:42   

Małpiszony to jesteście Wy na tym Discordzie, tak się idzie uśmiać, bo dzieci zrobiły kanał i sie spuszczają nad grą. Skoro nikogo to nie obchodzi to po co tutaj coś piszesz?

NitroFuN 
ULUBIENIEC
El Barto

Informacje
Na forum: 1394 dni
Piwa: 1057
Respekt: 590,5
Respekt: 590,5

Wysłany: 2018-06-25, 19:04   

Widzę administracja tego niby najstarszego serwera samp stoi na bardzo wysokim poziomie i wcale nie wymaga wizyty w psychiatryku, bałbym się na tym serwerze grać.

Nie polecam XD

GG: 61963221 - Discord: NitroFuN#2819

Gracz SA:MP - 2010-2018
Support Team - 26.11.2017 - 16.01.2018

RMSpasha 

Informacje
Nick w MP: pasha
Na forum: 168 dni
Piwa: 1
Respekt: 60

Wysłany: 2018-06-26, 15:00   

Grałem na tym serwerze blisko 7-8 lat, pamiętam czasy jak jeszcze nie było walizki/przedmiotu, był królik.
O systemie gangów to nikt nawet wtedy nie myślał, gracze robili swoje teamy i strzelali się gdzieś na LS. Ile bym dał zeby jeszcze sobie pograć w takiego starego sampika. ;(
Dzisiejszy PPS to nawet nie jest cień, tego chociażby z roku 2014. Wszechobecne kolesiostwo na czele z autorem tego tematu, moderatorka która otrzymała przywileje z okazji walentynek od jednego z HA.
Kiedyś dostanie rangi na tym serwerze było na prawdę sporym osiągnięciem, przez to ten serwer był szczególny. Ale niestety od kilku lat to się zaczęło diametralnie zmieniać, na moje oko od roku 2014.

Az przykro na to patrzeć, co się stało z tym serwerem. Tiromaniak niby programista, ile obietnic nie spełnił ile zaakceptowanych pomysłów nie zostało zrealizowanych. Teraz ledwo 30 graczy na dzień, kiedyś 250 za dnia. 8-) Jako gracz wracam tam z sentymentu, ale komuś nowemu odradzam to stanowczo.

Autor postu otrzymał respekt pozytywny 1 raz

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
ring

MyCha 

Informacje
Na forum: 223 dni
Piwa: 2
Respekt: 60

Wysłany: 2018-06-30, 17:20   

Serwerka nie polecam, ogólnie patologia, każdy każdego wyzywa, admini to już wgl poziom żenada. Niby starsi ludzie Head Administratorzy, a za grosz kultury do innych, hipokryci którzy zawładnęli serwerkiem i myślą, że wszystko im wolno. Ciągle wyzwiska ze strony innych graczy, nie ważne czy jesteś nowym czy starym graczem. Obrazy rodziców itp.
Zero reakcji na skargi na innych graczy, administracja pozwala na łamanie regulaminu, a jak już mają Cię dosyć to banują, mając resztę - czy ktoś łamie/nie łamie regulaminu, w dupie.

Jak widać na obrazkach, taki poziom panuje na serwerze, wystarczy wejść nawet na innych nickach żeby zaobserwować poziom tego serwerka.
Już nie wspomnę o banowaniu za nic (komenda /wal właśnie, która jest animacją dozwoloną czy ban za obrazę admina bądź groźby)
* Ban za obrazę admina (oczywiście admin moze obrazac innych graczy, przykładem jest Michau czy ten Rein którzy byli administratorami i utracili rangi za swoją wulgarność a potem do tych rang ponownie przystąpili. Ale juz gracz admina nie może obrazić bo dostaje bana - wyzszość adminów nad graczami)
*Ban za grozby (wystarczy napisać gościowi ze ma się do niego 30km i oczywiście admini banują za rzekome grozby, a potem cały serwer pajacuje pisząc "mam do Ciebie 30km")

Nie polecam, ogólnie to grają tutaj sami stali gracze, którzy jeszcze (powtarzam jeszcze) nie zostali zbanowani za byle co. A tutaj niespodzianka z dziś – pewien gang został zbanowany (taka malutka aktualizacja a opis poniżej).

Oczywiście dziś poleciał cały gang BDL (BloodLine) wraz z Torą która jest oskarżona o namawianie wszystkich do celowego działania na czyjąś niekorzyść. Tak było ze mną, tak było z jeszcze innymi dziewczynami a teraz, że nie ma kogo zbanować, na kogo się uwziąć - to Tora poleci, bo pewna dziewczyna która dostała admina na Walentynki musi leczyć swoje kompleksy w grze i banować, oskarżać kogoś jak leci, bo ma tak paskudny charakter, że szkoda nawet języka strzępić. Znajdziecie sobie znajomych do gry, to Head Administracja Wam powie, że zaraz wam skróci to „wzajemne kółeczko adoracji” - a przecież chyba na tym polega gra, żeby dobrze się bawić ze znajomymi.

Ja tutaj grałam z chłopakiem, który miał trochę głupie teksty ale potem się ogarnął, ale oczywiście większość musiała mu dogryzać z tego powodu i co chwila to wypominać, a że grałam z nim – to każdy gracz miał jakiegoś fioła na tym punkcie i go nienawidził. Został zbanowany za cheaty, do jednych się przyznał – do drugich nie. Lagi na serwerku, błędy które odnawiały życie i inne niezliczone „bugi” spowodowały, że znaleźli na upartego hacka na niego i go zbanowali. Ok, ale... ja poleciałam dla zasady, bo żadnych cheatów nie miałam. Od tak mnie zbanowali, a potem mieli problem, bo sobie wchodziłam i im grę utrudniałam. Trzeba było banować? Dla mnie to przyjemność. Kolesie byli tak zdesperowani, że musieli wchodzić na moje komunikatory i potem wypisywać moje opisy na serwerze (zwłaszcza, że były to linki i cytaty z piosenek), ale na głupotę nic nie poradzisz, niestety. Inna sprawa, że pisali na fb do mamy mojego chłopaka (z fejk konta oczywiście, cwaniak jeden z drugim w grze), no i tak popisali się zajebistością i inteligencją. A ich teksty na serwerze to porażka, każdy chyba ogwiazdkowany (cenzura) – taki język niestety dzisiejszej młodzieży.

Jak chcecie pograć w spokoju i się nie nudzić to szkoda czasu, znajdźcie inny serwerek bo możecie w każdej chwili dostać bana za nic :)

A cokolwiek napiszecie na serwerze, zamieścicie jakąś opinię na własnym forum to takim poziomem prezentuje się były admin i ogólnie wszyscy gracze na serwerze (wraz z adminami), którzy przesiadują na forum i wyzywają kogo popadnie i prowokują.

Pozdrawiam.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
ring
Tagi: polski :: party :: server
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu