Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-11-14, 06:09 Użytkowników: 76674
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[REKLAMA] PLUS GAME
Autor Wiadomość

Dorex 
http://Rick

Informacje
Na forum: 2097 dni
Piwa: 963
Respekt: 290,5
Respekt: 290,5Respekt: 290,5Respekt: 290,5

Wysłany: 2018-11-09, 22:04   

:-: Nie legalna licencja lub jej brak IPB tzw. NULLED (http://plus-game.xaa.pl/admin/install/eula.txt)
:-: Używanie perfidnie paczki NEWPLACE bez zmiany grafiki i zgody autora.
:-: Administracja która zataja prawdę
:-: Nazwa ***** z innego serwera GAME PLUS (http://forum.gtaonline.pl/topic/34853-zapowied%C5%BA-gameplus/)

PLUSÓW BRAK.

OCENA KOŃCOWA:
-10/10

INFORMUJE ŻE ZGŁASZAM NIELEGALNE UŻYWANIE IPB BOARD

Minsk 
Amator .Lua

Informacje
Nick w MP: Minsk
Na forum: 14 dni
Piwa: 1
Respekt: 55,3

Wysłany: 2018-11-09, 22:21   

"Dorex" napisał/a:

:-: Nie legalna licencja lub jej brak IPB tzw. NULLED (http://plus-game.xaa.pl/admin/install/eula.txt)
:-: Używanie perfidnie paczki NEWPLACE bez zmiany grafiki i zgody autora.
:-: Administracja która zataja prawdę
:-: Nazwa ***** z innego serwera GAME PLUS (http://forum.gtaonline.pl/topic/34853-zapowied%C5%BA-gameplus/)

PLUSÓW BRAK.

OCENA KOŃCOWA:
-10/10

INFORMUJE ŻE ZGŁASZAM NIELEGALNE UŻYWANIE IPB BOARD
Obrazek

Zaczynając od początku.
Licencji tymczasowo brak, ale będzie, udowodnię ci to.
Perfidnie? Nie zmieniliśmy grafik? Chyba sobie kpisz. Najlepiej napisać opinię o serwerze, nawet nie zerkając na nic prawda? No to ja ci to udowodnię, że grafiki są zmienione:

Jaką prawdę zatajamy ??
O tamtym serwerze nie wiedzieliśmy, że ma ową nazwę, ale projekt upadł chyba.

Minsk☼#9085

Postęp prac nad serwerem: 99%
START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ W TĄ NIEDZIELĘ O GODZINIE 20;00!
plus-game.xaa.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright 2018 by мιиѕк

Postaw piwo autorowi tego posta

Colin_Carleone 

Informacje
Nick w MP: Colin_Carleone
Na forum: 2965 dni
Piwa: 4561
Respekt: 53,3

Wysłany: 2018-11-10, 08:59   

"PolskiSebek12" napisał/a:

po c**j ty zmniejszasz te zdjęcia?

Słownictwo...

A co do projektu to niestety ale po przeczytaniu wielu komentarzy w tym temacie, przeczytaniu oczywiście samej reklamy autora i tego jak się tłumaczy moim zdaniem projekt nie ma najmniejszych szans na utrzymanie się.

Przerabianie to NIGDY nie jest to samo co zrobienie od podstaw czegoś samemu. Jest wiele poradników na YouTube, czy też można prosić o pomoc na naszym forum bo od tego jest. Należy pamiętać, że nawet słaby skrypt ale napisany od podstaw jest lepszy niż nie wiadomo jaki pobrany z internetu.

Moja ocena to 0/10, gdyż nie widzę wkładu własnej pracy w ten projekt, prócz przerabianie czegoś co ktoś stworzył wcześniej a to jest lenistwo i nie branie na poważnie projektu, który się tworzy.

Pozdrawiam.

Minsk 
Amator .Lua

Informacje

Wysłany: 2018-11-10, 12:35   

"Colin_Carleone" napisał/a:

po c**j ty zmniejszasz te zdjęcia?

Słownictwo...

A co do projektu to niestety ale po przeczytaniu wielu komentarzy w tym temacie, przeczytaniu oczywiście samej reklamy autora i tego jak się tłumaczy moim zdaniem projekt nie ma najmniejszych szans na utrzymanie się.

Przerabianie to NIGDY nie jest to samo co zrobienie od podstaw czegoś samemu. Jest wiele poradników na YouTube, czy też można prosić o pomoc na naszym forum bo od tego jest. Należy pamiętać, że nawet słaby skrypt ale napisany od podstaw jest lepszy niż nie wiadomo jaki pobrany z internetu.

Moja ocena to 0/10, gdyż nie widzę wkładu własnej pracy w ten projekt, prócz przerabianie czegoś co ktoś stworzył wcześniej a to jest lenistwo i nie branie na poważnie projektu, który się tworzy.

Pozdrawiam.

W skrócie ;) Dziękujemy za opinię, ciekawe jestem co ty byś zrobił, ale szkoda robić tutaj offtopic.

STARTUJEMY JUŻ JUTRO (NIEDZIELA) O GODZINIE: 20:00
178.33.54.31:20328

Minsk☼#9085

plus-game.xaa.pl

WujekEddy 
Zaawansowany Mapper

Informacje
Nick w MP: MechanikEddy
Na forum: 1213 dni
Piwa: 284
Respekt: 16,8

Wysłany: 2018-11-10, 13:05   

-Biznesy z najnowszego itsa, nawet pickup nie zmieniony, tylko zamiast gui jest grafika jak zresztą w każdym innym przerobionym zasobie.
-złodziejstwo i krętactwo, kopiowanie czyichś regulaminów.
-Grafiki/ikonki nad głową, które sugeruję, uj go wie - bo mamy widocznego grubasa, i i tak nikt się nie dowie co to znaczy.
-Hud, wiadomo - pisaliście, że podstawa serwera będzie z neta okej, Ale raczej GPS ciężki nie jest do zrobienia, A mimo wszystko ten z community mta się znalazł u was wraz z otoczką grafiki, która jest obleśna.
-na serwerze posiadacie paczkę obiektów .devGaming i nawet się z tym nie kryjecie, bo na czacie pokazuje się ((EDYTOR OBIEKTÓW DEVGAMING 2.5 URYCHOMIONY. [HTTP://DEVGAMING.PL]))
-Praca autobusów, oczywiście nie wasza, zmieniona - a raczej usunięta tylko grafika, z czego jest zbugowana, bo marker nie wczytuje pozycji od razu po najechaniu na niego, tylko trzeba wjeżdżać, cofać i tak na zmianę, aż złapie.
-administracja prawdopodobnie również to daltoności, bo markery w pół są zielono/czarne, zaś ich górna część pomarańcz/czerwień - nie wiem, kto dobierał kolory, Ale to nie wygląda.
-Name tagi nawet nie są zmienione z innej paczki, po prostu its your pseudol.
-jak już podali wyżej, forum to pirat, zresztą - serwer też nie daleko bo również pseudol i skrawdziona paczka.
-kolejna piękna praca wędkarza, ni z dupy ni z chu** kolorystyka też nie pasuje do niczego.

PODSUMOWANIE: Bardzo brzydka, widoczna sklejka gtao.pl + mta community = PSEUDOL GAME = PULS GAME. Zdechniecie z tym serwerem.

Autor postu otrzymał respekt negatywny 1 raz

Minsk 
Amator .Lua

Informacje

Wysłany: 2018-11-10, 13:43   

"WujekEddy" napisał/a:

-Biznesy z najnowszego itsa, nawet pickup nie zmieniony, tylko zamiast gui jest grafika jak zresztą w każdym innym przerobionym zasobie.
-złodziejstwo i krętactwo, kopiowanie czyichś regulaminów.
-Grafiki/ikonki nad głową, które sugeruję, uj go wie - bo mamy widocznego grubasa, i i tak nikt się nie dowie co to znaczy.
-Hud, wiadomo - pisaliście, że podstawa serwera będzie z neta okej, Ale raczej GPS ciężki nie jest do zrobienia, A mimo wszystko ten z community mta się znalazł u was wraz z otoczką grafiki, która jest obleśna.
-na serwerze posiadacie paczkę obiektów .devGaming i nawet się z tym nie kryjecie, bo na czacie pokazuje się ((EDYTOR OBIEKTÓW DEVGAMING 2.5 URYCHOMIONY. [HTTP://DEVGAMING.PL]))
-Praca autobusów, oczywiście nie wasza, zmieniona - a raczej usunięta tylko grafika, z czego jest zbugowana, bo marker nie wczytuje pozycji od razu po najechaniu na niego, tylko trzeba wjeżdżać, cofać i tak na zmianę, aż złapie.
-administracja prawdopodobnie również to daltoności, bo markery w pół są zielono/czarne, zaś ich górna część pomarańcz/czerwień - nie wiem, kto dobierał kolory, Ale to nie wygląda.
-Name tagi nawet nie są zmienione z innej paczki, po prostu its your pseudol.
-jak już podali wyżej, forum to pirat, zresztą - serwer też nie daleko bo również pseudol i skrawdziona paczka.
-kolejna piękna praca wędkarza, ni z dupy ni z chu** kolorystyka też nie pasuje do niczego.

PODSUMOWANIE: Bardzo brzydka, widoczna sklejka gtao.pl + mta community = PSEUDOL GAME = PULS GAME. Zdechniecie z tym serwerem.

Cześć Wujku ! :D wstyd mi tak pisać ale cóż odważyłem się, Ponieważ swoją inteligencją w ogóle jak ją masz.. pokazałeś jaki ty jesteś wyuczony.
Radar z community, praca autobusy wyciagnieta, rybak itp.
Więc tak co do naszej sklejki gamemodów! - Kochany, ( ponieważ pokazujesz, że nim jesteś ) Napisaliśmy jasno i wyraźnie, że mamy podstawę new place odbugowaną. Sorry, jak czytać nie umiesz ze zrozumieniem, to już na to pora chyba minęła.. Pogadaj z mamą niech Cię na korepetycje zapisze.
Hmm ciekawe biznesy z itsa.. Hmm Kurczę, to dlaczego ja mam nazwę folderu np-biznesy/pg-biznesy :( kurczę mam zasoby itsa nie wiedząc o tym. :idea: .
Markery- kolorystyka naprawiona.
Nametagi jak i inne zasoby są z newplace Wujku ! :mrgreen:
Dalsza wypowiedź do Ciebie nie ma sensu ! ;) Także pozdrawiam.
Podsumowując :
Czuję ból tyłka, że Plus-Game startuje w niedziele, a CashLife ma po 20-40 osób. Zgadłem? źle nie życzę, ale tak psując mi reputację (pisząc bzdury choćby o tych zasobach z itsa to szczyt chamstwa)

Minsk☼#9085

plus-game.xaa.pl
Ostatnio zmieniony przez Allansso 2018-11-10, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  

WujekEddy 
Zaawansowany Mapper

Informacje
Nick w MP: MechanikEddy
Na forum: 1213 dni
Piwa: 284
Respekt: 16,8

Wysłany: 2018-11-10, 15:45   

hm, racja folderu z biznesami nie da się tam nazwy zmienić, no przecież! po za tym, skoro dajecie informację iż zaczerpujecie podstawę new place, to znaczy że korzystacie z podstawy, A nie całości oraz sklejki innych gamemde, zacząłeś mnie wyzywać od pajaców, ponieważ prawda boli Cię w oczy, czas nauczyć przyjmować się negatywnej opinii na temat serwera, przyjąć ją do siebie oraz poprawić rzeczy, które są widoczne i wymagają tej poprawy. Nie sztuką jest pokazać jakim się jest super człowiekiem w internecie, A zobaczyć błędy, które się pojawiły na projekcie, a mówię o nich z perspektywy zwykłego gracza, nie uczestniczącym w żadnym projekcie. Odnoszę wrażenie, że to Ty masz problemy ze sobą, i najwidoczniej odczułeś mój post jako atak w Twoją stronę, w stornę Twojej osoby, choć tak nie jest, wypominam jedynie błędy, które są widoczne o projekcie, nie o Twojej osobie, stworzyć sobie serwer może każdy, Ale wykończyć go i zrobić ładnie to sztuka, bo to co napisałem jest szczerą prawdą, kolorystyka serwera leży całkowicie, na każdym kroku mamy coś innego, hud, markery, adnotacje, prace dorywcze - wszystko jest w kolorach tęczy i nic ze sobą tam nie współgra, jeśli chodzi o biznesy, to niestety - zmiana nazwy nie mianuje skryptu autorskim, a jest to widoczne ze względu na funkcjonowanie tych biznesów, są 1:1 identyczne jak na Its your pseudol, i tutaj to nie podlega dyskusji, bo jedynie co zostało zmienione to grafika. Biznesy, raczej ścieżek do rozwoju tego zasobu jest wiele, A wy całkowicie PRZYPADKIEM postanowiliście wykonać ten skrypt identycznie jak its, i tyle w tym temacie. Ponadto wychodzisz mi tutaj z kwestią podstayw news place, odniosę się do tego ponownie, problem w tym, że skrypt na rander nie jest z new place, jest z community mta, dodatkowo nie życzę sobie żebyś mnie obrażał na publicznym forum, w momencie kiedy wyraziłem swoje zdanie na temat PROJEKTU, A nie twojej osoby. Zamiast wyzywać i upierać się, że tak nie jest - twórz projekt dalej, i pokaż wszystkim, że przetrwa on dłużej niż miesiąc, starając się go rozwinąć, A nie wstawiać durne posty, z wyzwyskami oraz zaprzeczeniami, które tak czy siak się nie pokrywają z prawdą, a na samym końcu nadawać mi minusową reputację, co w sumie jakoś szczególnie mnie nie dotknęło, natomiast tym zachowaniem reprezentujesz swój projekt, na którym jak mniemam Ci zależy. Pozdrawiam serdecznie, czas zmienić ścieżkę drogi, ponieważ w dzisiejszym czasach MTA:SA słynie jedynie z pseudoli i może 5 dobrych serwerów, dlatego też większość użytkowników z miejsca jest negatywnie na stawiona do innych serwerów, ponieważ mają już wyrobioną renomę nt. nowo powstających serwerów, które i tak albo padają po kilku tygodniach, bądź nie startują w cale.

EDIT: Nie wiem skąd informacja o cash life, skoro nie uczestniczę w dosłownie żadnym projekcie, a cash life, to sklejka kompletnie różnych gamemode, bez perspektyw na nowości i rozwój, a administracja swoim zachowaniem przekracza barierę dna, więc moja opinia nie powstaje ze względu na jakieś konkurencję, nie byłem właścicielem, administratorem na żadnym projekcie od czasu upadku edycji its your worlda, która chyba odbyła się w 2017 roku, więc moja opinia nie została oparta na podstawie uczestniczenia w innym projekcie drogi przyjacielu, miej to na uwadze. Nie gram, i nie będę grał na żadnym RPG.

Minsk 
Amator .Lua

Informacje

Wysłany: 2018-11-10, 16:02   

"WujekEddy" napisał/a:

hm, racja folderu z biznesami nie da się tam nazwy zmienić, no przecież! po za tym, skoro dajecie informację iż zaczerpujecie podstawę new place, to znaczy że korzystacie z podstawy, A nie całości oraz sklejki innych gamemde, zacząłeś mnie wyzywać od pajaców, ponieważ prawda boli Cię w oczy, czas nauczyć przyjmować się negatywnej opinii na temat serwera, przyjąć ją do siebie oraz poprawić rzeczy, które są widoczne i wymagają tej poprawy. Nie sztuką jest pokazać jakim się jest super człowiekiem w internecie, A zobaczyć błędy, które się pojawiły na projekcie, a mówię o nich z perspektywy zwykłego gracza, nie uczestniczącym w żadnym projekcie. Odnoszę wrażenie, że to Ty masz problemy ze sobą, i najwidoczniej odczułeś mój post jako atak w Twoją stronę, w stornę Twojej osoby, choć tak nie jest, wypominam jedynie błędy, które są widoczne o projekcie, nie o Twojej osobie, stworzyć sobie serwer może każdy, Ale wykończyć go i zrobić ładnie to sztuka, bo to co napisałem jest szczerą prawdą, kolorystyka serwera leży całkowicie, na każdym kroku mamy coś innego, hud, markery, adnotacje, prace dorywcze - wszystko jest w kolorach tęczy i nic ze sobą tam nie współgra, jeśli chodzi o biznesy, to niestety - zmiana nazwy nie mianuje skryptu autorskim, a jest to widoczne ze względu na funkcjonowanie tych biznesów, są 1:1 identyczne jak na Its your pseudol, i tutaj to nie podlega dyskusji, bo jedynie co zostało zmienione to grafika. Biznesy, raczej ścieżek do rozwoju tego zasobu jest wiele, A wy całkowicie PRZYPADKIEM postanowiliście wykonać ten skrypt identycznie jak its, i tyle w tym temacie. Ponadto wychodzisz mi tutaj z kwestią podstayw news place, odniosę się do tego ponownie, problem w tym, że skrypt na rander nie jest z new place, jest z community mta, dodatkowo nie życzę sobie żebyś mnie obrażał na publicznym forum, w momencie kiedy wyraziłem swoje zdanie na temat PROJEKTU, A nie twojej osoby. Zamiast wyzywać i upierać się, że tak nie jest - twórz projekt dalej, i pokaż wszystkim, że przetrwa on dłużej niż miesiąc, starając się go rozwinąć, A nie wstawiać durne posty, z wyzwyskami oraz zaprzeczeniami, które tak czy siak się nie pokrywają z prawdą, a na samym końcu nadawać mi minusową reputację, co w sumie jakoś szczególnie mnie nie dotknęło, natomiast tym zachowaniem reprezentujesz swój projekt, na którym jak mniemam Ci zależy. Pozdrawiam serdecznie, czas zmienić ścieżkę drogi, ponieważ w dzisiejszym czasach MTA:SA słynie jedynie z pseudoli i może 5 dobrych serwerów, dlatego też większość użytkowników z miejsca jest negatywnie na stawiona do innych serwerów, ponieważ mają już wyrobioną renomę nt. nowo powstających serwerów, które i tak albo padają po kilku tygodniach, bądź nie startują w cale.

EDIT: Nie wiem skąd informacja o cash life, skoro nie uczestniczę w dosłownie żadnym projekcie, a cash life, to sklejka kompletnie różnych gamemode, bez perspektyw na nowości i rozwój, a administracja swoim zachowaniem przekracza barierę dna, więc moja opinia nie powstaje ze względu na jakieś konkurencję, nie byłem właścicielem, administratorem na żadnym projekcie od czasu upadku edycji its your worlda, która chyba odbyła się w 2017 roku, więc moja opinia nie została oparta na podstawie uczestniczenia w innym projekcie drogi przyjacielu, miej to na uwadze. Nie gram, i nie będę grał na żadnym RPG.

Dziękuje za wypowiedź. Przepraszam za obrazę ale uniosłem się.
Cash life - jeden z zarządców ma twój nick, myślałem, że to jesteś ty.

Minsk☼#9085

plus-game.xaa.pl

Allansso 
Miły Przyjaciel

Informacje
Nick w MP: TheMikol
Na forum: 1179 dni
Piwa: 318
Respekt: 150
Respekt: 150Respekt: 150

Wysłany: 2018-11-10, 16:54   

Dalszy offtopic, kłótnia będzie karana!

Użytkownik: 28.08.2015
GTAO Member: 16.09.2018
Support-Team: 29.04.2018
Moderator: 15.09.2018

[*]

| YouTube |
https://www.youtube.com/TheMikol
| FanPage |
https://www.facebook.com/...25746564125016/

Minsk 
Amator .Lua

Informacje

Wysłany: 2018-11-10, 22:24   

Przypominam o jutrzejszym starcie który odbędzie się o 20:00.
Zostawiam również IP serwera: 178.33.54.31:20328 .
Również prezentujemy wam panel Kupna premium tylko i wyłącznie poprzez forum.
Na start każdy otrzyma 5 punktów premium, później będą konkursy o punkty premium i tym podobne.
Pieniądze z premium nie wpływają na żadne nasze konta bankowe/paypal, tylko na serverproject. A te punkty które się będą zbierały, będziemy przeznaczali napewno na cele serwerowe, np. zamówimy model i zapłacimy wpln'ami - mamy jedną osobę która ową płatność akceptuje.
Ale wszystko w swoim czasie.
Zapraszamy jutro o 20:00

Minsk☼#9085

plus-game.xaa.pl

PandQ 

Informacje
Nick w MP: PandQ
Na forum: 54 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-11-11, 17:38   

:+: Forum
:+: Administracja
:+: skrypty
:-: skrypty / polowa paczka z neta

:-: BRAK

Dobrze się zapowiada serwerek. Oby tak dalej

Minsk 
Amator .Lua

Informacje

Wysłany: 2018-11-11, 20:06   

Wystartowaliśmy !

Minsk☼#9085

plus-game.xaa.pl

Minsk 
Amator .Lua

Informacje

Wysłany: 2018-11-11, 22:48   Re: serwer

"czarnoziem200" napisał/a:

serwer na **** gm NewPlace

Nie ukrywaliśmy tego ;) jest to napisane w zapowiedzi.

Minsk☼#9085

plus-game.xaa.pl

PolskiSebek12 
Programista

Informacje
Nick w MP: CrosRoad95
Na forum: 1587 dni
Piwa: 2306
Respekt: 303
Respekt: 303Respekt: 303Respekt: 303

Wysłany: 2018-11-12, 17:10   

serwer jest niedopracowany, istnieją na nim podstawowe błędy które nie zostały naprawione, nawet tak banalne jak blipy przesunięte nawet o 50 metrów od prawdziwej lokalizacji wskazywanego miejsca

Kontakt discord: CrosRoad95#4425
Szeryf polskiej sceny mta.
Współpracuje z twórcami MTA:SA.

Tworzę serwer RPG REALM. www.mtarealm.pl
Discord tegoż serwera: https://discord.gg/UDasvH

Minsk 
Amator .Lua

Informacje

Wysłany: 2018-11-12, 17:44   

serwer jest niedopracowany, istnieją na nim podstawowe błędy które nie zostały naprawione, nawet tak banalne jak blipy przesunięte nawet o 50 metrów od prawdziwej lokalizacji wskazywanego miejsca

Chyba kpisz :roll: zostało to naprawione na początku..

[ Dodano: 2018-11-12, 22:10 ]
Na serwerze działają już biznesy. Opis jednego z biznesów znajdziecie w linku poniżej:

http://plus-game.xaa.pl/i...nts#comment-126

Dodam (bo zapewne crosroad skomentuje), w biznesie nie leci kasa co jakiś czas, po prostu, mamy różne opcje w panelu, możemy zatrudniać osoby do pracy.
Lakiernictwo działa na zasadzie, przyjeżdża klient, pracodawca otwiera bramę, klient wjeżdża na stanowisko, i podaje RGB pracownikowi, pracownik pomaluje pojazd, i nie otworzy bramy dopóki osoba mu nie przeleje 150PLN.

Komponenty, działają na podobnej zasadzie, wjeżdża klient przez bramę na teren Tune Cars'a, pracownik przedstawia ofertę:
Lampki
CB RADIO
Tempomat
Dorabianie kluczy do pojazdu
Neony
Zmiana Rejestracji
Zerowanie Przebiegu.
Gdy klient wybierze opcje, zostanie mu przedstawiona cena, następnie będzie musiał przekazać kluczyki Pracownikowi, a ten zamontuje daną część.
Pojawią się na dniach różne biznesy, typu:
-Strzelnica
-Biznes Przestępczy z broniami (strefy dm tylko)
i parę innych. Zapraszamy do gry na serwerze, jak narazie mamy po 15-20 osób dziennie. IP : 178.33.54.31:20328

Minsk☼#9085

plus-game.xaa.pl

Tagi: plus :: game
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu