Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-11, 10:38 Użytkowników: 76960
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[TRUCK] Fast Truck Serwer
Autor Wiadomość

Kancianoo 

Informacje
Nick w MP: kanciano
Na forum: 363 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2017-12-18, 20:18   [TRUCK] Fast Truck Serwer

Witam, chcielibyśmy zaprezentować nasz serwer truck, Pt. "Fast Truck Serwer".

Gamemode jest podstawą każdego serwera.
U nas, jest on w 100 % autorski, pisany od zera, przez dwóch Head Adminów serwera, więc nie musicie się obawiać o systemy, skopiowane 1:1 z innych serwerów.
Poza tym, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dodania czegoś nowego i na każde zwracamy uwagę.

Na serwerze, posiadamy kilka systemów, jednak to nie wszystkie, ponieważ podczas rozwoju serwera, będą jeszcze dodawane kolejne.
Oto systemy, które posiadamy juz na serwerze:

- System rozwożenia towarów, - Ten system, to podstawa każdego serwera "Truck". Możemy zarabiać, poprzez rozwożenie różnorodnych towarów po terenie
San Andreas.
- System frakcji, - To również podstawa serwerów "Truck". Gdy znudzi nam się gra jako zwykły kierowca, można dołączyć do frakcji pisząc
podanie na forum. Posiadamy takie frakcje jak : Policja, Pogotowie ratunkowe, Straż Pożarna, oraz Pomoc Drogowa.
- System potrzeb, - Pragnienie, głód oraz sen. Potrzeby trzeba zaspokajać co jakiś czas aby przeżyć. Można odwiedzać sklepy, w których kupimy pożywienie oraz picie,
oraz motele w których odpoczniemy.
- System domów, - Możesz znaleźć dom dla siebie, do którego będziesz mógł wracać, po wielu godzinach pracy i odpocząć tam.
- System prywatnych aut, - Kup sobie furę, aby swobodnie poruszać się po San Andreas. Posiadamy też funkcję kupna pojazdów, dla frakcji.
Lider/Szef frakcji, może zakupić pojazd, aby pracownicy mięli się czym poruszać.
- System giełdy, - Kupno nowego, prywatnego auta, może trochę kosztować. Dlatego właśnie jest giełda.
Gracze, mogą wystawić swoje stare pojazdy na giełdzie, za wybraną przez nich cenę, aby inni gracze mogli sobie ją kupić.
- System wypadków, - Zapinajcie pasy ! Jeśli nie będziecie tego robić, podczas uderzenia z większą siłą, można dostać zawrotów głowy.
- System fotoradarów, - Fotoradary zostały rozstawione po ulicach S.A. Dostosuj się do ograniczenia prędkości na drogach, aby nie zostać ukaranym.
-System Vip, - Możliwość zakupienia Vip'a, który ułatwi rozgrywkę.

Dlaczego warto wejść i zagrać na naszym serwerze ?

Dla nas, liczy się to, aby każdy gracz czuł się tu jak najlepiej. Oferujemy miłą i przyjemną atmosferę, oraz swobodną rozgrywkę.
Zawsze pomagamy, gdy ktoś ma jakiś problem. Oraz tak jak jest napisane wyżej, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, ponieważ
serwer się rozwija. To w twoich rękach jest przyszłość serwera. Jedyne co nas ogranicza, to wyobraźnia. Jeśli masz ciekawy pomysł,
na dodanie czegoś do naszego świata, pisz na forum : fts-samp.pl

Kondiii - Head Admin
Kanciano - Head Admin

KomCior - Admin
Cizior - Admin
Adam_Driver- Admin

Nazwa serwera : [FTS] Fast Truck Serwer [FTS]

Wersja serwera: [0.3.7]

IP : 54.38.201.18:3508

Sloty : xx / 30

Forum : KLIK

Ostatnio zmieniony przez Kancianoo 2018-08-07, 15:47, w całości zmieniany 9 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

manaskal 

Informacje
Nick w MP: Rakowy_Manaskal
Na forum: 1297 dni

Wysłany: 2017-12-26, 12:14   

Serwer przyjemny, grało się fajnie, lecz ludzie utrudniają grę, a administratorzy nie znają zasad RolePlay na serwerze RP/Truck xD

Kancianoo 

Informacje

Wysłany: 2017-12-26, 21:27   

Jakiś czas temu z opisu trybu serwera została usunięta cząstka RP ponieważ niektórzy ludzie myśleli że chodzi o FullRP a u nas RP polega na systemie potrzeb, wymiany opon itp a nie na odgrywaniu scenek. Teraz serwer uchodzi za zwykłego Trucka lecz jak się wejdzie na serwer to jednak nie jest to zwykły Truck.

ProBaton 
Test-Mod Ever <3

Informacje
Nick w MP: ProBaton
Na forum: 1093 dni
Piwa: 1094
Respekt: 280
Respekt: 280Respekt: 280Respekt: 280

Wysłany: 2018-01-09, 13:15   

Serwer jako tako spoko.Systemy fajnie rozbudowane i pomysł na AntyMoney chacka też dobry. Raczej obejść się tego nie da :D

:+: Gamemode
:+: Forum mimo tego, że styl z neta
:+: Reklama

:-: AntyCheat. Latałem na SH teleportowałem się co sprawiało, że zlecenia robiłem w ciągu 1 min :/

Ogólnie serwerek spoko polecam, ale AntyCheat do poprawy, ale to drobnostka :D

Support-Team 29.04.2018
Respekt 200 25.07.2018
1000 Dni na forum 09.09.2018
1000 Piw na forum 22.09.2018
Test-Mod 09.11.2018

Gadu Gadu | 47523089
TeamSpeak3 | TS3-SQUAD.PL
Discord | ProBaton#3186
Telegram | @ProBatonik

DevJumpDj 
Developer

Informacje
Nick w MP: DeMoNeK_
Na forum: 742 dni
Piwa: 453
Respekt: 105,3
Respekt: 105,3

Wysłany: 2018-01-10, 08:21   

Bardzo dobry sewer, mogę go polecić osobą które szukają dobrego serwera truck na samp.

Fajnie się gra, gamemod całkiem przyjemny.

Nie ma tu rzeczy do której mógł bym się przyczepić. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym rozwoju serwera.

Project: Apocalipse - Przeżyj w świecie postapo!

Discord: https://discord.gg/FTxP7ee

Amcia 

Informacje
Nick w MP: Amcia
Na forum: 341 dni
Piwa: 1

Wysłany: 2018-01-17, 14:34   

Mało slotów, przez co także mało graczy, brak domeny .pl, stylistyka na mocny minus.
Ogólnie rzecz biorąc to nic ciekawego. Ot, po prostu kolejny nudny truck serwer. Nic nowego nie wprowadza na scenę. Nie podoba mi się.

macks 

Informacje
Na forum: 845 dni
Piwa: 1668
Respekt: 477,3
Respekt: 477,3

Wysłany: 2018-01-21, 21:35   

Na serwerze spędziłem około 30 minut. Przez ten czas zauważyłem, że atmosfera jest tam na plus, od razu otrzymałem odpowiedzi na swoje pytania, a mogli przecież kazać mi przeczytac /faq, tak jak to robi większość. Szkoda tylko, że aby konto zostało zapisane trzeba zrealizować 3 zlecenia, wystarczałoby jedno. Kolejnym minusem jest to, że textdrawy nie są zbyt estetyczne. Gdy wyjechałem z LV czułem się jakoś tak samotnie, nie było zbyt duzo obiektów, przez co jechało się trochę nudno.

Ogólnie serwer ma szansę zaistnieć, ale trzeba by było jeszcze dużo poprawić ;)

Andrzej-99 

Informacje
Nick w MP: XXX
Na forum: 2604 dni
Piwa: 160

Wysłany: 2018-03-16, 16:34   

Jak najbardziej polecam serwer non-stop się rozwija w dobrym kierunku.
:+: Gamemode jest rzeczywiście autorski.
:+: żeby np zatankować trzeba wysiąść i przytrzymać klawisz i tankuje się ile sobie dusza zażyczy.
:=: Jedynie do czego bym mógł się doczepić to tylko liczba graczy , która w małych krokach się zwiększa.
Pod sumując jest to najlepszy wybór serwera truck gdzie się nie stawia na RP(Nie jest zabronione , jeśli ktoś chcę to może odgrywać) tu po prostu liczy się dobra zabawa :D

Raptor12125 

Informacje
Nick w MP: Raptors
Na forum: 1004 dni
Piwa: 5

Wysłany: 2018-04-13, 21:18   

Serwer tak 6/10 brakuje wielu rzeczy co są na większych serwerach. Ale mam plany wobec tego serwera, wsparcie mapperskie mają zapewnione. Rozmawiałem z właścicielem i mają być jakieś nowości no trzymam kciuki że gracze się pojawią i będzie można pograć

PenkY. 
Profesjonalny Mapper

Informacje
Nick w MP: PenkY
Na forum: 732 dni
Piwa: 1294
Respekt: 262
Respekt: 262Respekt: 262Respekt: 262

Wysłany: 2018-04-15, 21:15   

Serwer naprawdę bardzo fajny, polecam.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Emergency Stories

Ostatnio zmieniony przez macks 2018-04-15, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  

Visteros 
LUA

Informacje
Nick w MP: Visteros
Na forum: 488 dni
Piwa: 36

Wysłany: 2018-05-01, 18:29   

Gram na tym serwerze od 20.04.18 i po tygodniu wystawię swoją ocenę:
:+: Pomocna administracja,
:+: Autorski GM,
:+: Atmosfera na serwerze,
:+: Fajny styl Forum,
:+: Obiekty,

Serwer niestety nie posiada panelu gracza, lecz moją oceną jest: 10/10

JakisPolak199 
jeszcze zyje

Informacje
Nick w MP: Xeno
Na forum: 778 dni
Piwa: 117
Respekt: 30

Wysłany: 2018-05-02, 20:07   

Serwer mi się podoba, pierwszy raz gram w sampa i wybralem akurat ten serwer mam nadzieje ze dlugo przy nim zostanie, lecz szkoda ze tak malo graczy jest :/

AndrzejGolota 

Informacje
Na forum: 1556 dni
Piwa: 1

Wysłany: 2018-05-06, 11:50   

Okej, gram na tym serwerze już prawie tydzień także można w końcu wystawić jakąś sensowną opinię.

Bardzo podoba mi się cały pomysł na ten serwer, każda z frakcji ma co robić poza regularnymi obowiązkami, a tu plama oleju na drodze, a tam drzewo do usunięcia z drogi - to jest super, a nie jest oczywiste, wiele serwerów truck nadal oferuje frakcjom pracę która ogranicza się do wezwań od graczy.

Bardzo przyjemna ekonomia, nie można mieć wszystkiego od razu i trzeba troszkę godzin czasu poświęcić żeby sobie kupić samochody, czy nieruchomości.

Przyjemna i pomocna administracja, naprawdę reagują bardzo szybko na prośby, czy zgłoszenia od graczy.

Przyjemnie się tam siedzi jakoś tak - po prostu, liczę, że z dnia na dzień co raz więcej osób będzie przekonywać się do tego projektu i zostanie z nami na dłużej, serdecznie zapraszam w swoim imieniu.

Kancianoo 

Informacje

Wysłany: 2018-05-07, 18:36   

"Amcia" napisał/a:

Mało slotów, przez co także mało graczy, brak domeny .pl, stylistyka na mocny minus.
Ogólnie rzecz biorąc to nic ciekawego. Ot, po prostu kolejny nudny truck serwer. Nic nowego nie wprowadza na scenę. Nie podoba mi się.

Co do ilości slotów to jest ona dobrana pod średnią ilość graczy którzy często grają + pewien zapas w razie potrzeby.

Najprawdopodobniej niebawem będziemy przechodzić na domenę .pl

Jeżeli chodzi o stylistykę serwera to jest ona taka z mojego i mojego brata sentymentu.

Pozdrawiam.

MikeRP 

Informacje
Na forum: 692 dni

Wysłany: 2018-05-13, 12:56   

:+: Pomocni admini,
:+: Autorski GameMode,
:+: Atmosfera na serwerze,
Grałem gram i będę grać na tym serwerze bo serwer jest zaje*isty
Polecam ten serwer może serwer będzie się rozwijać jak będzie więcej graczy.
Pozdro dla Head adminów :D

Tagi: fast :: truck :: serwer
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu