Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-11, 10:53 Użytkowników: 76960
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[TRUCK] Grand Truck
Autor Wiadomość

rybaczenko 

Informacje
Nick w MP: SikoR
Na forum: 1297 dni
Piwa: 6
Respekt: 70

Wysłany: 2016-03-23, 22:06   

To jest właśnie poziom administracji GT nic tak nie psuje tego serwera jak administracja w której 80% osób to konfidenci i lizodupy które sprzedadzą kolege zeby dostać awans. Aktualizacje na GTą jak rok przestępny co 3 lata :/ robi.

Postaw piwo autorowi tego posta

kambelan 

Informacje
Nick w MP: kambelan
Na forum: 1298 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2016-03-24, 16:25   

Oto co robi nowy moderator tego serwera:
http://pokazywarka.pl/jip1pl/#zdjecie17568060

Skąd mam pewność że to on??
Dowód jest tu:
http://pokazywarka.pl/jip1pl/#zdjecie17568061

Nie wspomnę o wyzywaniu i grożeniu że to się powtórzy.
I niby Administracja ogarnia???

Raptor12125 

Informacje
Nick w MP: Raptors
Na forum: 1004 dni
Piwa: 5

Wysłany: 2016-03-29, 09:32   

"Najgorszy serwer truck" Tak teraz każdy o was mówi.
+ ładne obiekty
-Administracja
-Spadające pojazdy z nieba

xMafiozAx 

Informacje
Nick w MP: xMafiozAx
Na forum: 2119 dni
Piwa: 9

Wysłany: 2016-04-04, 20:30   

"Raptor12125" napisał/a:

"Najgorszy serwer truck" Tak teraz każdy o was mówi.
+ ładne obiekty
-Administracja
-Spadające pojazdy z nieba

Chciałbym byś ukazał nam dowody na spadające pojazdy z nieba. Póki co są to słowa rzucane na wiatr. Administracja na minus, choć nie ma żadnych przykładów. Mamy aktywną ekipę administratorów którzy są do dyspozycji graczy niemal przez cały dzień.

PS: 2.2v coming sooon

Zmiatam rozumem tych podludzi, mam w dodatku wiedzę.
Ty dodatkowo masz chromosom.#21

Reqon 

Informacje
Nick w MP: Reqon
Na forum: 999 dni

Wysłany: 2016-04-07, 14:42   

Jakiś dowód, że nie mam szacunku? Puste słowa gracza z innego serwera.

Pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: 2016-04-07, 15:43 ]
Aktualizacja!

Przeniesione domy do MySQL!

Możliwość podglądu domu przed jego zakupem!
Samouczek!
Odświeżone kamery przy wchodzeniu na serwer!
Sprzęty do frakcji!

Praktyczne zastosowanie sprzętów! (wchodzenie po drabinie etc)
Nowe pożary - a co za tym idzie - nowy skrypt na ich gaszenie!

System plam oleju na drodze po groźnych wypadkach!

Siłownia!

System rozcinania pojazdu po groźnym wypadku przez służby!
Nowe obiekty!

#Dodano/naprawiono#

Kupno domów
Pojazdy są widoczne w komisie po 4 tygodniach nieużywania

Pozdrawia administracja GrandTruck

Iggy 

Informacje
Nick w MP: Iggy
Na forum: 1865 dni
Piwa: 963
Respekt: 803,9
Respekt: 803,9Respekt: 803,9

Wysłany: 2016-04-08, 18:22   

Serwer jak najbardziej polecam. Prowadzony jest jak typowy Truck serwer. Przede wszystkim jest dobry zarząd, co na serwerze jest podstawą. Ciekawe systemy, miła atmosfera, co tu więcej pisać - polecam serwer i życzę powodzenia w prowadzeniu go. :)

MalyBrat 
Indywidualista

Informacje
Nick w MP: ---
Na forum: 1608 dni
Piwa: 3
Respekt: 60

Wysłany: 2016-04-10, 21:34   

Serwera jak najbardziej nie polecam. Moi młodsi bracia tam grali pod nickami "irek2006 i marek2006" (Mają po 10 lat (OCZYWIŚCIE NIE MAJĄ TAK NA IMIĘ XD)).. No i oczywiście mieli tam jakieś problemy, napisali na forum gdzie było dużo błędów ortograficznych(nie każde dziecko ma wysoki poziom ortografii).. napisali i zostali bezczelnie zbanowani bez odpowiedzi..

ProBaton 
Test-Mod Ever <3

Informacje
Nick w MP: ProBaton
Na forum: 1093 dni
Piwa: 1094
Respekt: 280
Respekt: 280Respekt: 280Respekt: 280

Wysłany: 2016-04-10, 22:09   

Serwer stracił swoją wartość po odejściu Scannera.Teraz niestety nie ma tego czegoś.Grałem na serwerze kilka godzin i to nie to samo co kilka miesięcy temu.Nie ma już tej atmosfery.Troszkę śmieszą mnie wypowiedzi osób,które były w administracji na tym serwerze i kilkanaście postów wyżej wychwalają serwer. Lecz gdy poszli na konkurencję mówią jaki to on najgorszy,więc o co tu chodzi.Ale nie mi oceniać :)

Lecz na serwerze pograć można.
Pozdrawiam.

Support-Team 29.04.2018
Respekt 200 25.07.2018
1000 Dni na forum 09.09.2018
1000 Piw na forum 22.09.2018
Test-Mod 09.11.2018

Gadu Gadu | 47523089
TeamSpeak3 | TS3-SQUAD.PL
Discord | ProBaton#3186
Telegram | @ProBatonik

xMafiozAx 

Informacje

Wysłany: 2016-04-11, 10:49   

"MalyBrat" napisał/a:

Serwera jak najbardziej nie polecam. Moi młodsi bracia tam grali pod nickami "irek2006 i marek2006" (Mają po 10 lat (OCZYWIŚCIE NIE MAJĄ TAK NA IMIĘ XD)).. No i oczywiście mieli tam jakieś problemy, napisali na forum gdzie było dużo błędów ortograficznych(nie każde dziecko ma wysoki poziom ortografii).. napisali i zostali bezczelnie zbanowani bez odpowiedzi..

Przykro mi, ale rzekome konta twoich braci (bliźniacy?) to konta niejakiego Erwina oraz NofeaR'a.

Ostatnio zmieniony przez Shimeon 2018-10-05, 06:57, w całości zmieniany 1 raz  

Reqon 

Informacje
Nick w MP: Reqon
Na forum: 999 dni

Wysłany: 2016-04-11, 21:12   

Oczernianie naszego serwera chyba nigdy się nie skończy. No ale jak sie ma ból tyłka, to trudno.

Korzystając z chwili uwagi, pragnę przekazać informacje z aktualizacji 2.3

AKTUALIZACJA !

Rejestracja dla pojazdów zwykła oraz premium!

Teraz będziesz mógł zarejestrować swój pojazd! W zwykłej rejestracji nazwa na tablicy będzie losowa, natomiast w rejestracji premium to WY zadecydujecie co ma znaleźć się na waszej tablicy!

Możliwość usunięcia rejestracji!

Teraz rejestrację będzie można nie tylko wstawić, ale także usunąć!

Biuro nieruchomości!

Nie możesz znaleźć dla siebie dobrego miejsca? Wszystkie fajne domy są już zajęte? Idź do biura nieruchomości znajdującego się w urzędach miasta! Znajdziesz tam informacje, które domy są już opuszczone przez graczy, czyli tzw. "last"

Podatki za dom oraz tzw. "last"!

Podatek za dom nie wyniesie zbyt dużo, a co najważniejsze nie będziesz płacił w punktach score tylko w dolarach, a last powiadomi nas, kiedy ostatni raz był używany dom!

Powrót BW!

Od teraz więcej pracy będą mieli pracownicy pogotowia! Będą musieli "ocucić" pacjenta!

Wysokość plamy oleju!

Od teraz plamy oleju będą pojawiały się na ziemi, jest to mała poprawka po poprzedniej aktualizacji!

OBK!

Zastanawiasz się co to OBK? My Ci to wyjaśnimy! Okresowe Badanie Kontrolne pojazdów - już niebawem każdy pojazd będzie musiał przejść takie badanie!

Historia kar!

Dostałeś kare bądź mandat? Od teraz będziesz mógł sprawdzić w historii kiedy i jaką dostałeś karę!

Pozdrawiamy - Administracja GrandTruck!

StillBar 

Informacje
Nick w MP: StillBar
Na forum: 972 dni

Wysłany: 2016-04-13, 22:47   

POLECAM !! !!!
:+: GM
:+: OBIEKTY I WGL POLECAM
:+: AC
:+: ADMINISTRACJA

WGL POLECAM NAJLEPSZY SERWER GT 4EVER

FrosteR 
Grafik

Informacje
Nick w MP: FrosteR
Na forum: 1297 dni
Piwa: 519
Respekt: 561
Respekt: 561

Wysłany: 2016-04-14, 16:38   

Zatrzymując te oszczerstwa, bo przecież "PTG było najgorsze, ale jak przyszedłem to od razu najlepsze, walić GT". Serwer polecam, pomimo tego że nie będę na nim grał i nie zamierzam, mogę o nim wiele słów dobrych powiedzieć. Za chwilę i tak "mafia PTG" przyjdzie, (bo przecież na Moderatora trzeba zasłużyć, czyli obrażając publicznie konkurencje i mówić adiemu jaki to on nie jest) i wszystko co napisałem powyżej będą starali się na swój sposób zargumentować, swojej decyzji nie zmienię, bo na chwilę obecną to GT jest bardziej wyrozumialsze od PTG (Przynajmniej potrafią serwer prowadzić :D ) ;)

"Tell people that there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them paint is wet, and they have to touch it to be sure" ~George Carlin

Wykonuje usługi graficzne, po więcej informacji zapraszam tutaj!
Koniecznie zobacz moją stronę na Facebooku! KLIK!

jakubw3 

Informacje
Na forum: 3468 dni
Piwa: 34
Respekt: 25,8

Wysłany: 2016-04-14, 22:07   

Wstęp

Na Grand Trucka postanowiłem wejść w sumie po tym hejcie i kłótni miedzy PTG a GT chciałem zobaczyć co tak na prawdę jest tam poniżej jest moja ocena na ten temat - jak zwykle skala będzie od 0 do 10 potem podsumuje całą punktacje

Skrypt

Wchodząc na serwer mamy do wyboru czy chcemy zobaczyć samouczek który przedstawi podstawy albo od razu zacząć grę - samouczek jak samouczek nie ma co wiele na ten temat się wywodzić

Pozytywne wrażenie robi ilość ładunków - mamy łącznie 120 ładunków z czego 10 to ładunki specjalne i 10 ładunki premium - czyli mamy 100 ładunków podzielonych na 10 kategorii dla zwykłego gracza od Artykułów Gospodarstwa Domowego po Sprzęt Elektroniczny wiec robi to wrażenie

Ciekawe jest też wożenie ładunków - co prawda co minus cieżarówki mamy dostepne już na starcie jednak ilość scora i kasy jest zależna od tego ile będziemy jechać - przy każdym z ładunków jest podana ilość scora i kasy za /km - Jest to według mnie bardzo dobre bo opłaca się jeździć dłużej a potem zyskać więcej scora i kasy

Fajnie też jest zrealizowany kurs na prawko jazdy kategorii B i niestety tylko na B mamy parę egzaminów jak i sam test teoretyczny tak banalnie prosty że każdy go zda - bez problemu osiągnąłem wynik 9/10 potem mamy egzaminy praktyczne po których otrzymujemy Prawo Jazdy kategorii B i niestety w gratisie też Kategori A i C+E - a szkoda bo potencjał nie wykorzystany

Niestety nie jest ze wszystkim tak pięknie - przestarzały system wchodzenia do interioru jak i ingerencji - za wszystko odpowiada komenda niestety nie jest to zbyt wygodne dodatkowo postanowiłem zajść do komisu i tutaj bardzo duży minus bo cała lista jest chaotycznie napisana - nie widzimy jakie auto chcemy kupić i żeby zobaczyć jak wygląda jesteśmy zmuszeni wejść do internetu i sami zobaczyć pojazd - możliwe że to tylko w komisie ale jak dla mnie minus

Obiekty

Tutaj jest średnio i to mocno - Las Venturas mamy ładnie ozdobione ale wiekszość obiektów jest monotonna - fajnie wyglądają te wyspy i na nich załadunki/rozładunki jednak robotów drogowych jest jak na lekarstwo - przejechałem całą autostradę z AP do LS i z LS do SF i z SF do LV - I tylko po stronie LV były obiekty w SF - prawie nic a w LS to już absolutnie dodatkowo obiekty się powtarzają no nie ma jakoś lepszej kreacji tego

Administracja

Nie jestem tutaj w stanie poddać w ocenie bo nie gram aż tyle żeby ich ocenić - nie będzie to podlegało ocenie

Forum

Forum mi się nie podoba a dokładnie styl za co portal robi fajne wrażenie jednak styl forum zdaje mi się że już go wiele razy widziałem - średnio..

Ocena

Skrypt 6,5/10

Obiekty 5/10

Administracja -/-

Forum - 5/10

Łączna ocena: 16,5/30

Dobry serwer truck ale tylko dobry jest tu zmarnowany potencjał bo na prawdę część rzeczy robi fajne wrażenie jednak cześć rzeczy jest przestarzała i nie wygodna.

Pozdrawiam Haniball u was na serwie grałem jako Haniball243

xMafiozAx 

Informacje

Wysłany: 2016-04-14, 22:23   

Cytat:

Niestety nie jest ze wszystkim tak pięknie - przestarzały system wchodzenia do interioru jak i ingerencji - za wszystko odpowiada komenda niestety nie jest to zbyt wygodne

Do interiorów wchodzi się poprzez wciśnięcie klawiszu skoku (domyślnie shift) :) .

ScaNn3r 
Developer

Informacje
Nick w MP: ScaNn3r
Na forum: 2253 dni
Piwa: 358
Respekt: 85,3

Wysłany: 2016-04-14, 23:00   

"nofearS" napisał/a:

"Twierdzisz ,że bluzgamy swoich graczy za plecami ? Nie wiem czy te osoby o których wspomniałeś można nazwać ''graczami''(oczywiście nie wszyscy) prędzej nazwałbym ich zdrajcami,ale to szczegół. " - jak to napisał wyżej jeden z moderatorów grandtrucka, zdrajcy za przejście na inny serwer (LEPSZY), truck.

Gdy byłem w Administracji często rozmawialiśmy o ataku na PTR, nawet sam wysyłałem pewne rzeczy na forum PTR, gdy Patrys kazał mi. Bodajże jeden z graczy PTR groził Grandtruckowi, że zaatakują ich na to patryś odpowiedział (nie wiem jak dokładnie to było), "jeśli coś zrobicie na naszym forum, my się odwdzięczymy ale tym razem się podpiszemy.." - to są słowa patrysia. Sam to wysyłałem na forum PTR, w imieniu patrysia bo jak on to nazwał "nie chciało mu się". Z chęcią bym wysłał tutaj dowód, że to Wy jesteście winni atakowi na forum PTR'a, ale no niestety nie trzymam ss'ów sprzed prawie roku. Dobrze wiem, że byliście to wy. W końcu będąc w Administracji na GT, w dziale administracyjnym był temat "Konkurencja", tam wszystko było omawiane, jak zaatakować kiedy i gdzie. Bodajże w temacie ogłoszenia administracji, który znajduje się w admin room'ie na forum, ScaNn3r napisał "Konkurencja roz*ebana, idę spać". Co świadczy, że ataki przeprowadzacie wy, nie inne serwery. W dodatku, 3 maja gdy został przeprowadzony atak na PTR, podpisaliście się jako PTS, no tak wiem teraz będziesz się bronił że takiej rzeczy nie było, ale niestety sam ScaNn3r kiedyś się do tego przyznał na TS'ie. Każdy z administratorów GT wtedy miał dostęp do ACP PTR, niszczyliście forum przez to PTR nie miało go przez ok (+/-) dwa tygodnie. Te żałosne podpiski "J*BAĆ, J*BAĆ i się nie bać pozdrowienia od tytanów) - były Waszą sprawką. Usuwanie rang, zmienienie nazwy rangi użytkownik na "FrajeR", takich rzeczy się nie zapomina Mafioza. ;)
Podałbym Wam tutaj wiele ss'ów które robiłem, ale niestety wszystkie zostały pokasowane (nie będę trzymał ssow sprzed roku).

11/60 - 18 % - Czy jesteście z tego zadowoleni? Rok temu, ten serwer był jednym z większych serwerów samo w polsce, niestety serwer stracił to wszystko po odejściu Archiego (ScaNn3ra) a dostaniu VC-H@ przez Patrysia. Robicie wszystko zbyt wolno, Wasz serwer na tym traci. Aktualizacje co kilka miesięcy? no tak, widzę 2.3 szybko wyszła, ale inne? 3-4 miesiące na ich robienie i dodanie w nich prawie niczego, co wniesie na serwer? No kurde. Grając na GT (gralem ponad pol roku), "przeżyłem" wgranie na serwer 3-4 aktualizacji, grając na PTG (3 tygodnie +/-), przeżyłem wgranie ok 10-15 aktualizacji - świadczy to o Waszym lenistwie. Patrys, miałem do Ciebie szacunek - wierzyłem że dasz rade jako VC-H@, lecz się bardzo myliłem. Ból tyłka? nie, nie - po prostu to jest za to, co pisaliście o mnie i innych po wyrzuceni z Administracji, te Wasze wyśmiewki w moją stronę, jestem ciekaw - jak czuł byś się, jakby ktoś wyrzucił Cię z Administracji, zaraz potem nazwał Cię "sprzedajną kur*ą, śmieciem, pi*dą). No trochę by Cię to ruszyło, nie jesteśmy robotami. Chciałem z Tobą wyjaśnić te włamania na Wasze konta, jeszcze gdy miałem spine ze Strachem, maskedem i innymi - lecz Ty, miałeś to gdzieś. No niestety, wybrałeś inną drogę, która prowadzi do tego co robimy.

Proszę o zostawienie tego postu.

Myślę że każdy chyba wie a jeżeli nie to się przyznam, że stoję za padnięciem nie jednego serwera i w ten sposób pozbywałem się konkurencji przez większość czasu. Nie jest to dla mnie żadna tajemnica na obecną chwilę, było minęło do przeszłości nie powinno się wracać :) . Jak dla mnie obecne kłótnie pomiędzy serwerami są bez większego celu, nikt nikomu nie jest w stanie zagrozić bo osoby które faktycznie mogły przewrócić całego sampa (nie tylko sampa)do góry nogami przestały się jakoś znacząco w to angażować a wyciąganie haseł graczy z bazy nie jest za dobrym rozwiązaniem, pomijam fakt że powinny być pohashowane jeżeli się to komuś udostępnia. Polecam zakończyć spór, niech każdy zajmie się życiem swojego serwera, znacząco pomożecie w ten sposób graczom którzy pragną spokojnie grać :) .

Tagi: grand :: truck
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu