Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-10, 11:33 Użytkowników: 76949
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[TRUCK] Polski Truck Serwer
Autor Wiadomość

Aksel 

Informacje
Nick w MP: Aksel
Na forum: 2487 dni
Piwa: 1755
Respekt: 48,5

Wysłany: 2018-06-30, 15:34   

Reklama ładna i przejrzysta, ale wasz system nie zapisuje dobrze danych bo po pewnym czasie coś znika albo się zeruje i trzeba ciągle robić screeny (wszystkiego) żeby potem to odzyskać...

Postaw piwo autorowi tego posta

PolskiTrucker 

Informacje
Nick w MP: Trucker123
Na forum: 612 dni
Piwa: 4
Respekt: 50

Wysłany: 2018-07-07, 15:44   

Kiedyś miałem okazję grać na tym serwerze przez 2 miesiące, po tym skończyłem tu grać, a dlaczego? Bugi na każdym kroku, co chwila crashe i inne dziwne rzeczy, coś się zeruje, coś znika, przy każdym wylogowaniu musiałem robić ss'a wszystkiego by potem mieć jakieś szanse to odzyskać kiedy zniknie. W ogóle dosyć śmieszne, że na "tak licznym" serwerze jest wprowadzona ranga Sponsora, dająca multum możliwości, która ma kilka uprawnień administratora, nie tylko napełnia kieszeń właściciela grubym hajsem, to do tego sprawia, że niewyżyte dzieci podpierniczą od rodziców hajs, kupią sobie tego sponsora i będą czuły się jak król, który może wszystko. Heh gdyby chociaż ten hajs był przeznaczony na np. wynajęcie jakiegoś lepszego pawnera, który by umiał łatać bugi itp.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kamikaze16

Bojan 

Informacje
Nick w MP: Bojan
Na forum: 510 dni
Piwa: 2
Respekt: 40

Wysłany: 2018-07-09, 11:39   

Nie mam pojęcia dlaczego mój post został usunięty, skoro nie łamał w żaden sposób regulaminu.

Reklama przejrzysta, ładna jak najbardziej.

Serwer jak wiadomo wielkie dno. Na każdym rogu czeka na Ciebie bug, bo jak inaczej? Gamemod IT również był pisany przez zamka i do dziś są naprawiane bugi, których jest multum.

Ten screen tylko udowadnia jaki zamek to dorosła osoba nie potrzebujaca modulatoru podczas rozmowy na teamspeaku.

https://i.imgur.com/N9kJOCP.png

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kamikaze16, Michatex

ZohanSon 

Informacje
Nick w MP: ZohanSonPL
Na forum: 1602 dni

Wysłany: 2018-07-18, 10:49   

Nie polecam tego serwera ze względu na dziecinne wyzywanie i reklamowanie ze strony administracji na innych serwerach.

Kamikaze16 

Informacje
Nick w MP: Warszawiak
Na forum: 787 dni
Piwa: 2

Wysłany: 2018-08-05, 13:53   

Polski Truck Serwer, to jedno wielkie zbiorowisko raka. Obecny Właściciel PTS, znany jako "Biegacz" potrafi cudownie manipulować osobami nieletnimi aby kupowały u niego wszystko co tylko się da, po prostu trzyma PTS aby napełnić sobie kieszenie hajsem 13 letnich graczy a raczej hajsem rodziców osób nieletnich. Co do programisty, programista który jest znany z ogromnej ilości tworzenia bugów jak i błędów oraz brania wszystkiego z neta (Po to ktoś wstawia coś do internetu żeby druga osoba mogła z tego skorzystać prawda?), na PTS nic praktycznie obecnie nie jest autorskie tylko wszystko z neta. Nawet, nie można swojej opinii wypowiedzieć na temat serwera bądź Właściciela bo od razu jest się zlikwidowanym (Banicja i tyle). Ogólnie obecny programista jak i właściciel doprowadzili serwer do totalnego pośmiewiska, najlepiej jak już ktoś chce tam grać to tylko dla graczy i uzbroić się w wieczną cierpliwość, administracja to tak zwane pieski właściciela także praktycznie wykonują to co on im każe (Podobno w sumie za hajs można się dostać do administracji).

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Michatex

Zamek 

Informacje
Nick w MP: Zamek
Na forum: 1055 dni
Piwa: 190
Respekt: 195,8
Respekt: 195,8Respekt: 195,8

Wysłany: 2018-08-09, 13:19   

---------- AKTUALIZACJA -----------

Witajcie! Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 zostanie wgrana aktualizacja 1.5.0! Zostanie w niej zmodyfikowany między innymi system towarów oraz wiele wiele więcej!

Film: https://www.youtube.com/watch?v=rGcC30CXiEs
Lista zmian: http://forum.pts-truck.pl/showthread.php?tid=57398

Na forum zostały wprowadzone także dynamiczne sygnatury!

---------- AKTUALIZACJA -----------

Michatex 
Programista PAWN

Informacje
Nick w MP: Michatex
Na forum: 1115 dni
Piwa: 402
Respekt: 80

Wysłany: 2018-09-02, 15:39   

No co by tutaj dodać. Serwer stara się utrzymywać Role-Play, ale tak naprawdę jest to jedno wielkie dno, a gracza raczkują z tym. Niby coś tam błędy są naprawiane, ale tak naprawdę naprawa jednego błędu wiąże się z powstaniem dwóch kolejnych i tak w nieskończoność, więc ilość błędów przekracza wszelkie możliwe granice. TextDrawy są nawalone jeden na drugim, niedługo gracze nie będą wiedzieli nic poza nimi. Kiedy był Bambo to ten serwer utrzymywał poziom, a teraz gracze na nim grają z nudów. Raz po rocznej przerwie wchodzę i musiałem dwa razy wchodzić bo 'niezawodny' system mnie np. wyrzucił za s0beit'a, mimo że go nie miałem. Administracja bardzo pomocna, ktoś ukradnie Ci auto to zaakceptują zgłoszenie ale reakcji brak. Gracze odgrywają '/me jest smutny' co kompletnie pokazuje, że ten serwer się stacza. Są skargi co to odgrywania '/do', ale kiedy widzę jak to odgrywają to się aż płakać chcę. Każdy gracz tak naprawdę wymaga resocjalizacji na np. N4G. System Truck tutaj tak naprawdę z dnia na dzień staje się mini-misją, a sam serwer zmienia powoli tryb gry na deathmach. Gangi, które przy pierwszej lepszej okazji porywają i zabijają, miliard frakcji, które są zbędne, czy biznesy. Wystarczą dwa dni gry, aby mieć najdroższy dom nawet nie wsiadając do tira. Ogółem 0.000001/10.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kamikaze16

Zamek 

Informacje
Nick w MP: Zamek
Na forum: 1055 dni
Piwa: 190
Respekt: 195,8
Respekt: 195,8Respekt: 195,8

Wysłany: 2018-09-21, 15:33   

Witamy i zapraszamy na premierę aktualizacji 1.6.0, która zostanie wgrana już dziś o 18:00.

http://forum.pts-truck.pl/showthread.php?tid=60621

Tagi: polski :: truck :: serwer
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu