Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-11-17, 20:05 Użytkowników: 76716
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[TRUCK] Polski Truck Serwer
Autor Wiadomość

Zamek 

Informacje
Nick w MP: Zamek
Na forum: 1033 dni
Piwa: 184
Respekt: 195,8
Respekt: 195,8Respekt: 195,8

Wysłany: 2018-02-21, 23:08   [TRUCK] Polski Truck Serwer

Witam Serdecznie! Chciałbym przedstawić Ci serwer, który budzi duże zainteresowanie wśród społeczności SA:MP, mowa o Polskim Truck Serwerze którego główną tematyką jest odgrywanie realnego życia oraz wożenie towarów, jednakże to oczywiście nie wszystko co mamy do zaoferowania! Od ponad 5 lat dostarczamy graczom niesamowitą rozrywkę oraz wspaniałą atmosferę, która jest naszym głównym atutem.

Serwer został założony w 2013 roku przez SyncMastera z którym rzecz biorąc mamy stały kontakt, przez długi czas towarzyszył mu Mamed, który postanowił zrezygnować ze swojej funkcji, przejął ją Bambo który odpowiadał za gamemoda serwera, po pewnym czasie Bambo odłączył się od SyncMastera i sam prowadził działalność. Serwer nabrał rumieńców po odejściu byłego właściciela, został on oddany Biegaczowi i to właśnie on do dnia dzisiejszego prowadzi go wraz z całą administracją oraz pawnerem Zamkiem.

Sercem serwera jest jego gamemod który jest ciągle dopracowywany i dopinany na ostatni guzik po to, aby każdemu grało się lepiej. Posiadamy wiele urozmaiconych systemów, które na pewno przyciągną oko nie jednego miłośnika truck'ów. Jesteśmy w stanie zaoferować także regularne aktualizacje które znacząco poprawiają rozrywkę. Gamemod pracuje na najnowszym systemie zapisu danych, pozwala to nam na dogodną grę bez większych lagów.

Posiadamy bardzo wiele systemów, które z pewnością zachęcą Cię do zagrania na naszym serwerze, między innymi:

:+: System frakcji, u nas możesz pracować jako Policjant, Medyk, Mechanik, Taxówkarz i nie tylko!

:+: System towarów, unikalny system towarów podzielony na odpowiednie pojazdy, ilość ton, określony dystans spowoduje, że poczujesz się jak prawdziwy kierowca ciężarówki. W swojej ofercie posiadamy także wożenie towarów niebezpiecznych typu ADR oraz transport wodny.

:+: System biznesów, jeśli lubisz mieć duży zastrzyk gotówki to mamy coś dla Ciebie! Biznesy, które co godzinę generują określoną liczbę pieniędzy!

:+: System prywatnych firm, chcesz stworzyć własną firmę przewozową i rozwozić towary razem ze swoimi pracownikami? U nas posiadasz taką możliwość!

:+: System domów, chcesz urządzić imprezkę, posiedzieć w domowym zaciszu? Urozmaicony system domów na pewno Ci to zagwarantuje!

:+: System prywatnych pojazdów, po dłuższej grze na naszym serwerze możesz zakupić swój prywatny pojazd, dowolnie go zmodyfikować i ruszyć na miasto!

:+: System prac dorywczych, żeby opisać każdy z nich raczej zajęłoby to około 3 strony, dlatego postaram się do zrobić w skrócie. W swojej ofercie posiadamy wiele możliwości, u nas możesz:
- Kopać żyły (górnik)
- Zbierać śmieci
- Sprzątać ulice
- Rąbać drzewo (drwal)
- Rabować bank, kasę fiskalną (rabuś)
- Sadzić rośliny narkotykowe (diler)
- Naprawiać lampy (elektryk)

:+: Oczywiście to nie wszystkie systemy jakie posiadamy, chcielibyśmy abyście przekonali się na własnej skórze co jeszcze mamy do zaoferowania :D .

Administracja serwera jest na najwyższym poziomie, przechodzi ona szereg testów po to, aby wszystko było starannie dopracowane. Jeżeli chcesz zostać jednym z nich wystarczy, że weźmiesz udział w rekrutacji na Operatora serwera, ponieważ to właśnie od tej rangi wszystko się zaczyna.

Skład administracji z podziałem na obowiązki: http://forum.pts-truck.pl/showthread.php?tid=5254

Styl naszego forum jest bardzo miły i przyjemny dla oka, posiadamy dobrego Technika Forum, który na bieżąco je aktualizuje.

Adres: http://forum.pts-truck.pl

Jeżeli chodzi o komunikację to posiadamy także wielofunkcyjny serwer Team Speak 3 który na pewno zadowoli każdego.

Adres: 188.165.22.92:9924

:+: Hostname: [PTS]  Wspaniala atmosfera! Nowy Gamemod! [PTS]
:+: Adress: 79.133.194.18:7759
:+: Players: x/75
:+: Mode: Polski Truck Role-Play

Ostatnio zmieniony przez Iggy 2018-09-10, 16:03, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Ku3a, Cerwony

AdrPiwko 

Informacje
Nick w MP: Piwko
Na forum: 273 dni
Piwa: 1
Respekt: 80

Wysłany: 2018-02-24, 08:08   

"O serwerze" pisane było przez dziecko z przedszkola czy chociaż postaraliście się o "pisarza" z podstawówki? Bo czytając tą część reklamy można wrócić myślami co najmniej do historii Czerwonego Kapturka w szkole podstawowej. Skoro budzicie takie zainteresowanie, to nie potraficie napisać więcej o was samych? Sami na starcie strzelacie sobie w kolano, ale tym lepiej dla odpowiadających.

Innowacyjny GM? Innowacje to coś nowego, coś czego nie ma, a nie coś co "Pawner" bierze z internetu i wgrywa na serwer.

Innowacyjny GM? Chwila.
Z Wikipedii:
Innowacja to ciąg działań, prowadzących do wytworzenia nowych lub ulepszonych produktów, procesów technologicznych lub systemów organizacyjnych,

Czy innowacyjny system to ten, w którym "Pawner" (lepiej Ci wychodzi psucie GM'ów, na Twoim miejscu tam bym się rozwijał) wstawia systemy ogólnodostępne z internetu, do tego podpisując się pod tym? Dlaczego używacie słów, których pojęcia w ogóle nie znacie? Skupcie się na prostym osiedlowym języku, bo na więcej was nie stać.

Doświadczona Administracja? Dlaczego dobieracie osoby, którymi łatwo manipulować? Osoby, które tańczą tak jak Wielki Don (Właściciel) zagra? Każdy wie jaka jest prawda, a doświadczona Administracja dawno już odeszła bo przejrzała na oczy. Na koniec może wisienka na torcie? Nowy Head Admin, o którym rok temu sam właściciel mówił, że "nigdy nie przyjmie takiego idioty do Administracji chyba, że zapłaci". Ups, ile miesięczna składka na Head Admina?

Co tam? Robimy przerwę czy dalej was wypunktować? Buzi :*

Znalazłem plus! Plus nie dotyczy jednak was, a waszego technika. Miałem okazję poznać tego Pana, zna się na robocie, stale się dokształca. Dobry fachowiec.

Podsumujmy bo już za dużo czasu na was poświęciłem.

Duże zainteresowanie? Ale czym? Tym, że na samą myśl o konkurencji robicie pod siebie, macie ból brzuszka (oj biedne dzieciaczki), a każdy kto założy serwer jest od razu wrogiem i go banujecie? Skoro jesteście tacy zajebiści, to gdzie wasza pewność siebie, że boicie się każdego nowego serwera? Prędzej można powiedzieć o was, że słyniecie z zatruwania polskiej sceny SAMP. Ja wiem, że prowadzenie agresywnej metody walki z konkurencją się sprawdza, ale dzieci to jest gra. Nie róbcie z gry życia. Reklama pisana była chyba przez osobę, która maksymalnie uzyskała wykształcenie podstawowe w naszym kraju. Większość zdań to masło maślane, sam dobór słów obrazuje niskie kompetencje osoby, która ją pisała.

Pytanie do Ciebie Zamek. Jak się czujesz z tym, że każdy gracz śmieje się z bugów na serwerze? Pytania "ile będzie bugów?" "będzie bez bugów?" "O idzie król bugów" są chyba u was codziennością nie? Nie jest Ci wstyd podpisywać się pod czymś, co zaraz wyśmiewa każdy was "super oddany" gracz? Człowieku, z ciebie pośmiewisko robi każdy gracz tego serwera, łącznie z administracją. Jak przyszło pisać GM od 0 dla innego serwera to okazało się, że jest on jednym wielkim bugiem.

Szkoda, że wasza reklama była tylko słowna, a screenów nie ma bo pewnie łatwo znaleźć można by bugi czy "poziom" administracji czy niektórych graczy.

W kółko można by wymieniać wasze wady. Wytykać je, śmiać wam się prosto w twarz chociaż sami siebie ośmieszacie. Nie budzicie zainteresowania, jedyne co dostarczacie scenie SAMP to śmiech. Do tego sami sobie strzelacie w kolano, sami dajecie powody żeby gracze was wyśmiewali. Niektórym jest wstyd, że takie serwer istnieją, a właściwie osoby, które go prowadzą. Ktoś kto nie potrafi przyjąć na klatę krytyki, ktoś kto nie potrafi poradzić sobie z konkurencją, a jedyną metodą jest ban, ban, ban. Bardziej kreatywne od was są już te dzieci z przedszkola i prędzej wymyśliłby jakieś sensowne rozwiązanie. A i pisanie "was" z małej litery było celowe, ciężko mieć do kogoś takiego szacunek.

Pamiętacie jeszcze Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014? Niemcy - Brazylia? To pisząc ten post poczułem się jak Niemcy. Wbiłem wam szpilkę za szpilką, a można by jeszcze więcej. Róbcie co robicie, ale nie niszcie polskiej sceny SAMP dalej.

Pozdrawiam wszystkich!

A i jak mój post usuniecie, to mam go zapisanego, puszczę go dalej w obieg.

Autor postu otrzymał respekt pozytywny 3 razy

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kamikaze16

Zamek 

Informacje

Wysłany: 2018-02-24, 16:57   

"AdrPiwko" napisał/a:

"O serwerze" pisane było przez dziecko z przedszkola czy chociaż postaraliście się o "pisarza" z podstawówki? Bo czytając tą część reklamy można wrócić myślami co najmniej do historii Czerwonego Kapturka w szkole podstawowej. Skoro budzicie takie zainteresowanie, to nie potraficie napisać więcej o was samych? Sami na starcie strzelacie sobie w kolano, ale tym lepiej dla odpowiadających.

Innowacyjny GM? Innowacje to coś nowego, coś czego nie ma, a nie coś co "Pawner" bierze z internetu i wgrywa na serwer.

Innowacyjny GM? Chwila.
Z Wikipedii:
Innowacja to ciąg działań, prowadzących do wytworzenia nowych lub ulepszonych produktów, procesów technologicznych lub systemów organizacyjnych,

Czy innowacyjny system to ten, w którym "Pawner" (lepiej Ci wychodzi psucie GM'ów, na Twoim miejscu tam bym się rozwijał) wstawia systemy ogólnodostępne z internetu, do tego podpisując się pod tym? Dlaczego używacie słów, których pojęcia w ogóle nie znacie? Skupcie się na prostym osiedlowym języku, bo na więcej was nie stać.

Doświadczona Administracja? Dlaczego dobieracie osoby, którymi łatwo manipulować? Osoby, które tańczą tak jak Wielki Don (Właściciel) zagra? Każdy wie jaka jest prawda, a doświadczona Administracja dawno już odeszła bo przejrzała na oczy. Na koniec może wisienka na torcie? Nowy Head Admin, o którym rok temu sam właściciel mówił, że "nigdy nie przyjmie takiego idioty do Administracji chyba, że zapłaci". Ups, ile miesięczna składka na Head Admina?

Co tam? Robimy przerwę czy dalej was wypunktować? Buzi :*

Znalazłem plus! Plus nie dotyczy jednak was, a waszego technika. Miałem okazję poznać tego Pana, zna się na robocie, stale się dokształca. Dobry fachowiec.

Podsumujmy bo już za dużo czasu na was poświęciłem.

Duże zainteresowanie? Ale czym? Tym, że na samą myśl o konkurencji robicie pod siebie, macie ból brzuszka (oj biedne dzieciaczki), a każdy kto założy serwer jest od razu wrogiem i go banujecie? Skoro jesteście tacy je*****, to gdzie wasza pewność siebie, że boicie się każdego nowego serwera? Prędzej można powiedzieć o was, że słyniecie z zatruwania polskiej sceny SAMP. Ja wiem, że prowadzenie agresywnej metody walki z konkurencją się sprawdza, ale dzieci to jest gra. Nie róbcie z gry życia. Reklama pisana była chyba przez osobę, która maksymalnie uzyskała wykształcenie podstawowe w naszym kraju. Większość zdań to masło maślane, sam dobór słów obrazuje niskie kompetencje osoby, która ją pisała.

Pytanie do Ciebie Zamek. Jak się czujesz z tym, że każdy gracz śmieje się z bugów na serwerze? Pytania "ile będzie bugów?" "będzie bez bugów?" "O idzie król bugów" są chyba u was codziennością nie? Nie jest Ci wstyd podpisywać się pod czymś, co zaraz wyśmiewa każdy was "super oddany" gracz? Człowieku, z ciebie pośmiewisko robi każdy gracz tego serwera, łącznie z administracją. Jak przyszło pisać GM od 0 dla innego serwera to okazało się, że jest on jednym wielkim bugiem.

Szkoda, że wasza reklama była tylko słowna, a screenów nie ma bo pewnie łatwo znaleźć można by bugi czy "poziom" administracji czy niektórych graczy.

W kółko można by wymieniać wasze wady. Wytykać je, śmiać wam się prosto w twarz chociaż sami siebie ośmieszacie. Nie budzicie zainteresowania, jedyne co dostarczacie scenie SAMP to śmiech. Do tego sami sobie strzelacie w kolano, sami dajecie powody żeby gracze was wyśmiewali. Niektórym jest wstyd, że takie serwer istnieją, a właściwie osoby, które go prowadzą. Ktoś kto nie potrafi przyjąć na klatę krytyki, ktoś kto nie potrafi poradzić sobie z konkurencją, a jedyną metodą jest ban, ban, ban. Bardziej kreatywne od was są już te dzieci z przedszkola i prędzej wymyśliłby jakieś sensowne rozwiązanie. A i pisanie "was" z małej litery było celowe, ciężko mieć do kogoś takiego szacunek.

Pamiętacie jeszcze Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014? Niemcy - Brazylia? To pisząc ten post poczułem się jak Niemcy. Wbiłem wam szpilkę za szpilką, a można by jeszcze więcej. Róbcie co robicie, ale nie niszcie polskiej sceny SAMP dalej.

Pozdrawiam wszystkich!

A i jak mój post usuniecie, to mam go zapisanego, puszczę go dalej w obieg.

Dziękujemy za wydanie opinii oraz sugestii, niestety ale muszę Cię rozczarować, nie skorzystamy z nich, ponieważ zostały one napisana przez osobę, która była u nas na serwerze około 10 miesięcy temu jak nie lepiej, więc wyciąganie jakichkolwiek wniosków z twojej strony jest co najmniej bezsensowne, od twojego "odejścia" wiele się zmieniło na serwerze więc nie wiem co Cię natchnęło żeby wypisywać takie bzdety, najgorsze jest to, że wypisała je osoba, która około rok temu była potulną owieczką a na serwerze bawiła się znakomicie, mało tego, byłeś u nas w administracji na wystarczająco dużym stopniu co oznacza, że w rekrutacji na operatora dopiąłeś wszystkich starań, żeby otrzymać daną rangę. To świadczy tylko i wyłącznie o tym, że Banderas i spółka zrobiła Ci z mózgu kiszkę wypowiadając jakieś bzdety które Ty teraz wypluwasz z siebie bez żadnych skrupułów. W dodatku wszystkie twoje docinki w postaci "Co tam? Robimy przerwę czy dalej was wypunktować? Buzi :*" pokazały na jak niskim jesteś poziomie intelektualnym. Jedynym skromnym faktem w twojej jakże urzekającej wypowiedzi jest to, że parę skryptów na serwerze nie są autorskie, prawda jednakże co w związku z tym? Po to ktoś je udostępnia żeby druga osoba mogła z tego korzystać i nigdy prze nigdy nie podpisałem się pod czyjąś pracą, gracze wiedzieli, że pewne skrypty nie są autorskie i tyle. Co do reklamy to może i nie jest ona napisana przez wybitnego poetę, ale zauważ, że ty sam w swojej wypowiedzi popełniasz błędy, mówię tutaj o wypisywaniu negatywnych opinii, co chwilę poruszasz temat reklamy i jej błędów (pomijając to, że ani jednego nie wymieniłeś). Na twoje pytanie nie mam zamiaru odpowiadać, ponieważ tak jak wspomniałem wcześniej, na serwerze byłeś dawno temu więc nie wiesz jaka jest atmosfera i jak jestem traktowany przez graczy a uwierz mi, że to się znacznie zmieniło. Ty nie przedstawiłeś ani jednego dowodu w swojej wypowiedzi a ja pójdę na przekór i wyświetlę twój profil który udowodni moje słowa dotyczące wyprania mózgu przez inny serwer. Jeżeli nadal nie rozwikłałem twoich wątpliwości to napisz a z miłą chęcią odpowiem.

Link do postów: http://forum.pts-truck.pl...rder=desc&uid=0

Link do wątków: http://forum.pts-truck.pl...iews&order=desc

Po samych postach można zobaczyć jak wielkie zamiłowanie miałeś do tego serwera, a teraz? Całkiem inna osoba co mnie troszeczkę smuci. Pozdrawiam.

ring 
A.E.X.E

Informacje
Nick w MP: Ring/A.E.X.E
Na forum: 819 dni
Piwa: 398
Respekt: 61

Wysłany: 2018-02-24, 18:26   

Szkoda że usunąłeś wcześniejszą reklamę, bo napisałem opinie ;)
Kolego wyżej
Cytat:

Obecnie jesteśmy jednym z najlepszych serwerów TRUCK na scenie SAMP i nie zmieni tego nawet twój bardzo mocny ból dupki.

Ta jesteście najlepsi, jak wbiłem parę tygodni temu, mieliście kolory PMS z [REKLAMA], trochę z PTGR. Ogólnie to taka wielka "Kupa" połączona w wszystkim. Dzisiaj wbiłem i tak :
- Błędy jak zwykle.
- Przydarzyła mi się sytuacja, zaczepiałem policjanta, jeździłem pod prąd, ale policjant wolał jeździć po mapie, miał po prostu wywalone to co robię.
Jedyne co mogę powiedzieć to nawet fajne forum, podoba mi się, ale to chyba wszystko. Jak zobaczyłem textdrawy to chyba wylewu myślałem że dostane. Nie polecam i nie zachęcam do rozgrywki, bo nie wiadomo co im odbije i może serwer zamkną, oraz wszystko wam przepadnie.

Aktualnie na:
samp-pms.pl
Polski Mega Serwer
GG: 60306707

ElectronicArts 

Informacje
Nick w MP: Tymbark
Na forum: 2006 dni
Respekt: 45,3

Wysłany: 2018-02-25, 10:49   

"Gamemod pracuje na najnowszym systemie zapisu danych, pozwala to nam na dogodną grę bez większych lagów."

Z tego co pamiętam to ten wasz system nie zapisuje dobrze danych bo po pewnym czasie coś znika albo się zeruje i trzeba ciągle robić screeny (wszystkiego) żeby potem to odzyskać (hehe) . Także nie rozumiem tego waszego zachwalania się tym systemem.

Osobiście nie polecam tam grać bo jest masa błędów które psują rozrywkę mimo aktualizacji.

Pawel007700 

Informacje
Nick w MP: Pawel007700
Na forum: 266 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-02-25, 11:11   

Według mnie ci co piszą negatywne opinie to osoby zbanowane, wydalone z administracji jak i ludzie z konkurencyjnego serwera.
Lecz wami nie powinno się przejmować.
Serwer jest jak najbardziej na dobrym poziomie, forum jak i społeczeństwo żyje Bardzo aktywnie w świecie PTS.
Według mnie to co można tam znaleźć jest wystarczająco dobrze zaprogramowane.
Oprócz tego administracja jest aktywna przez co jest pomoc z strony wyższych uprawnień.
Jeżeli chodzi o to co najbardziej liczy się to społeczność ptsa. Ludzie którzy mają bardzo świetne poczucie humoru i są pomocni.
Jak najbardziej polecam wszystkim nowym graczom wpaść na serwer i samemu się przekonać.
Najlepszą oceną serwera są nie komentarze ale samoprzeżycie tego swoimi oczyma.
Pozdrawiam

DavisArt 

Informacje
Nick w MP: Davis
Na forum: 450 dni
Piwa: 2

Wysłany: 2018-02-28, 18:35   

Pomijając fakt, że owe osoby z PTS'a już pokazały poziom swej wypowiedzi w tym temacie mogę śmiało stwierdzić, że jest on godny polecenia jednak jest małe "ALE".
Każdy szanujący się gracz widział chyba co tam się dzieje i jaka jest struktura działania tegoż ów serwera.
Nieustanne bugi, sprzedaż pojazdów i rang za polskie PLN'y, szacunek administracji do ludzi, którzy wypromowali to coś - bezcenne :) Dodatkowo wiele afer związanych z banami oraz próbami obalenia konkurencji w celu zainstnienia/utrzymania się na rynku SAMP śmiało ukazuje jak się rozwija/bądź stoi w miejscu tudzież ten serwer. Dużo można było by wypisywać na ten temat jednakże jestem człowiekiem, który ma swój rozum i nie będe wyciągał do końca brudów jakie można tam spotkać :)
Co do frekwencji serwera ? Nie zapomnijmy, że SAMP to przedział wiekowy od 9 lat w górę więc jest się czym naprawdę chwalić, tymbardziej poziomem jaki tam panuje. Jedna wielka zgraja, gdzie każdy każdemu beszta "4litery" by tylko zaistnieć i popisać się na scenie.

Tyle z mojej strony od gracza, który dobrze się tam bawił, śmiał się z administracjom i jej pomagał :) Po odejściu z tegoż serwera nie zasilił, żadnego innego bo przeszedł na emeryturę. Czekam na hejty ( które i tak będe miał głeboko za murzynami) ze strony pro właściciela jak i pro buggera programera :) Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz zapraszam na ten tudzież serwer :)

rufijok 

Informacje
Nick w MP: Slasher
Na forum: 930 dni
Piwa: 20
Respekt: 65,3

Wysłany: 2018-04-17, 21:47   

Jeśli ktoś ma chęć grania na tym serwerze - nie polecam.
Spędziłem tutaj prawie 3 lata, jakiś czas byłem technikiem forum.
'którego główną tematyką jest odgrywanie realnego życia' - każda osoba, która spędziła tam troszeczkę czasu może zauważyć, że ten serwer to całkowite non-rp. Metagaming na każdym kroku, pościgi w wykonaniu frakcji porządkowych (do których by the way dołączają głównie dzieci, które wyżywają się w internecie), w których chodzi wyłącznie o rozbicie pojazdu poszukiwanego, marne kilka /me aby wsadzić delikwenta do radioli, wrzucenie do jaila i cyk odhaczony, lecimy po kolejnego X D
Większość sugestii na forum, w których policja miałaby mieć chociaż lekkie utrudnienie momentalnie zalewane są przez pracowników tejże frakcji 'na nie, hurr durr'.
Bugi i crashe występujące na każdym kroku, ponieważ potężny programista nie daje sobie rady z gamemodem, a gdy ktoś mu to na serwerze wypomni zostanie 'po cichu' wyrzucony komendą, którą zamek sobie stworzył aby uciszać osoby, które ośmielą się mu skoczyć.
Olać już opisywanie serwera, ogólnie cyrk straszny

Administracja - osoby, które albo mają niezły portfel, albo jakimś cudem dały radę przejść rekrutację na operatora, nie mają pojęcia o haxach, nawet losta uznają za sobeita XD szkoda o nich w ogóle pisać

Właściciel serwera - typowa osoba lecąca na hajs, w sumie marketingowiec pierwsza klasa - aby (zapewne) więcej ludzi kupowało sponsora, kazał mi zrobić listę sponsorów na stronie głównej forum XD. Słyszałem, że poszukuje osoby, która stworzy panel gracza WWW, powiedziałem, że mogę się tego podjąć, co usłyszałem?
Mam zrobić zdjęcie swojej twarzy z podpisem PTS aby w razie odwalenia czegoś w bazie danych mogli wrzucić na fanpage na FB i ośmieszyć mnie, no kabaret pierwsza klasa. W sumie to musiał mnie naprawdę lubić, uprzedzając administrację, że mi się nie daje ostrzeżeń - mnie się od razu banuje XD nevermind

Poza tymi wszystkimi minusami jest jeden plus - forum.
jak to napisał AdrPiwko
Cytat:

czy ring
Cytat:

Jedyne co mogę powiedzieć to nawet fajne forum, podoba mi się, ale to chyba wszystko

no forum musi być pewunia kozak skoro ja się nim zajmowałem

Z powodu długości mojej gry na tym serwerze mógłbym pisać o jego wadach w nieskończoność, ale szkoda mi czasu, pozdrawiam cieplutko

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kamikaze16, warmuz33

Zamek 

Informacje

Wysłany: 2018-04-18, 18:37   

"rufijok" napisał/a:

Jeśli ktoś ma chęć grania na tym serwerze - nie polecam.
Spędziłem tutaj prawie 3 lata, jakiś czas byłem technikiem forum.
'którego główną tematyką jest odgrywanie realnego życia' - każda osoba, która spędziła tam troszeczkę czasu może zauważyć, że ten serwer to całkowite non-rp. Metagaming na każdym kroku, pościgi w wykonaniu frakcji porządkowych (do których by the way dołączają głównie dzieci, które wyżywają się w internecie), w których chodzi wyłącznie o rozbicie pojazdu poszukiwanego, marne kilka /me aby wsadzić delikwenta do radioli, wrzucenie do jaila i cyk odhaczony, lecimy po kolejnego X D
Większość sugestii na forum, w których policja miałaby mieć chociaż lekkie utrudnienie momentalnie zalewane są przez pracowników tejże frakcji 'na nie, hurr durr'.
Bugi i crashe występujące na każdym kroku, ponieważ potężny programista nie daje sobie rady z gamemodem, a gdy ktoś mu to na serwerze wypomni zostanie 'po cichu' wyrzucony komendą, którą zamek sobie stworzył aby uciszać osoby, które ośmielą się mu skoczyć.
Olać już opisywanie serwera, ogólnie cyrk straszny

Administracja - osoby, które albo mają niezły portfel, albo jakimś cudem dały radę przejść rekrutację na operatora, nie mają pojęcia o haxach, nawet losta uznają za sobeita XD szkoda o nich w ogóle pisać

Właściciel serwera - typowa osoba lecąca na hajs, w sumie marketingowiec pierwsza klasa - aby (zapewne) więcej ludzi kupowało sponsora, kazał mi zrobić listę sponsorów na stronie głównej forum XD. Słyszałem, że poszukuje osoby, która stworzy panel gracza WWW, powiedziałem, że mogę się tego podjąć, co usłyszałem?
Mam zrobić zdjęcie swojej twarzy z podpisem PTS aby w razie odwalenia czegoś w bazie danych mogli wrzucić na fanpage na FB i ośmieszyć mnie, no kabaret pierwsza klasa. W sumie to musiał mnie naprawdę lubić, uprzedzając administrację, że mi się nie daje ostrzeżeń - mnie się od razu banuje XD nevermind

Poza tymi wszystkimi minusami jest jeden plus - forum.
jak to napisał AdrPiwko
Cytat:

czy ring
Cytat:

Jedyne co mogę powiedzieć to nawet fajne forum, podoba mi się, ale to chyba wszystko

no forum musi być pewunia kozak skoro ja się nim zajmowałem

Z powodu długości mojej gry na tym serwerze mógłbym pisać o jego wadach w nieskończoność, ale szkoda mi czasu, pozdrawiam cieplutko

Jeżeli widzisz, że dany gracz łamie regulamin bądź też nie wie jak zachować się w danej sytuacji to w każdym momencie możesz objaśnić mu na jakim serwerze się znajduję i jakie panują tutaj zasady albo najzwyczajniej w świecie napisać skargę na forum, że nie stosuje się do regulaminu, z twojej strony nie została napisana żadna skarga na pracownika frakcji porządkowej więc ciężko coś wywnioskować. Z twojej wypowiedzi wynika, że to co ty zrobisz jest super piękne a inni robią wszystko źle, porównywanie PAWN'u z wgraniem stylu i paru pluginów + jakieś tam poprawki w kodzie jest co najmniej nie na miejscu. Jeżeli chodzi o twoją osobę to można wiele na temat powiedzieć, jesteś typem fałszywca któremu nie można za żadne skarby zaufać bo rączki aż się proszą o przywłaszczenie tego co nie jest twoje a potem sprzedanie tego bo właśnie tak zrobiłeś do tego dochodzą wcześniejsze włamy do bazy i nadawanie niedozwolonych pojazdów. Taka osoba jak Ty powinna mieć zabronione wejście na każdy serwer a na czole powinieneś mieć napisane "SZKODNIK", może dało się z tobą pożartować i jakoś porozmawiać, ale jeżeli chodzi o zaufanie to raczej słabo to wygląda, w dodatku 40% twoich wątków to wątki o odbanowanie co jeszcze bardziej potwierdza moje słowa.

rufijok 

Informacje
Nick w MP: Slasher
Na forum: 930 dni
Piwa: 20
Respekt: 65,3

Wysłany: 2018-04-18, 20:21   

Zamek, 17 wątków o UB na 120 - moim zdaniem to nie jest 40%.
Po raz kolejny pokazujesz jakim perfidnym oszustem jesteś, ewentualnie po prostu twoje umiejętności matematyczne są na równi z pisaniem swoich śmiesznych pobugowanych aktualek ;) Także wychodzi na to, że jeśli biorąc na poważnie te twoje 'w dodatku 40% twoich wątków to wątki o odbanowanie co jeszcze bardziej potwierdza moje słowa.' twoje słowa są nic nie warte.

'Taka osoba jak Ty powinna mieć zabronione wejście na każdy serwer a na czole powinieneś mieć napisane "SZKODNIK"'
Ty za to powinieneś mieć na czole potężne wytatuowane 'amator', bo każdy projekt którego się łapiesz jest zbugowany po całości.

zapomniałem dorzucić - jeśli ktoś gra na PTS'ku i zamierza grać też na innych serwerach, niech lepiej odpuści - administracja banuje dosłownie każdego, wystarczy zostać na innym serwie chociażby liderem frakcji XD

Autor postu otrzymał respekt pozytywny 1 raz

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kamikaze16, warmuz33

LemoN_ 

Informacje
Nick w MP: LemoN_
Na forum: 499 dni

Wysłany: 2018-05-23, 15:33   

Ja jako właściciel projektu nowo powstającego czyli PTU nie pozdrawiam tego serwera oraz Administrację.
Ja i paru graczy z PTS tak się wkurzyliśmy na bezmyślnosć administracji na PTS, że założyliśmy swój serwer. PTS tego nie
przyjął, bo przecież to pan SA:MP'a i zaatakował Nas; w Tym świetny były wywalony LAN który sam tak kiedyś zrobił
jeszcze lepszy admin KonDzisaw no i najlepszy z wszystkich [PTS]Zidan. Najlepsze jest To, że sprawa jest zgłoszona na psy.
Na zdrówko pts. Wolimy być ,, konfidentami " niż przegrańcami. Z pozdrowieniami, Właściciel PerfecT

Kangurek 

Informacje
Na forum: 266 dni

Wysłany: 2018-05-28, 14:43   

"LemoN_" napisał/a:

Ja jako właściciel projektu nowo powstającego czyli PTU nie pozdrawiam tego serwera oraz Administrację.
Ja i paru graczy z PTS tak się wkurzyliśmy na bezmyślnosć administracji na PTS, że założyliśmy swój serwer. PTS tego nie
przyjął, bo przecież to pan SA:MP'a i zaatakował Nas; w Tym świetny były wywalony LAN który sam tak kiedyś zrobił
jeszcze lepszy admin KonDzisaw no i najlepszy z wszystkich [PTS]Zidan. Najlepsze jest To, że sprawa jest zgłoszona na psy.
Na zdrówko pts. Wolimy być ,, konfidentami " niż przegrańcami. Z pozdrowieniami, Właściciel PerfecT

Taka kolej rzeczy, administracja PTS postępowała, postępuje i będzie postępować nieczysto ze wszelką konkurencją. Tak było z IT-RP i paroma innymi.

Radzę się wyposażyć w dobrego AntyCheata oraz jakąś ochronę przed ddosami :P

Sam serwer może kiedyś był godny polecenia ze względu na klimat, obecnie o fajnej atmosferze między graczami można zapomnieć, z tego co widzę GM dalej trapią problemy, poziom administracji serwera niestety spada w dół(jakieś rekrutacje za sponsora) itd. itd.

Piotrek1337 

Informacje
Nick w MP: Piotrek.
Na forum: 288 dni
Respekt: 60

Wysłany: 2018-05-31, 00:20   

CO ja mogę powiedzieć wcześniej jak był inny pawner zajebiście się grało bez błędów i wgl, można było coś odegrać lub pogadać w IC normalnie. Teraz nikt nie odgrywa tylko policja podjeżdza jesteś poszukiwany skuwa i wsadza do więzienia.

Zamek 

Informacje

Wysłany: 2018-06-21, 18:58   

Witajcie! Informujemy Was, iż w dniu jutrzejszym (22.06.2018) o godzinie 18:00 zostanie wgrana najnowsza aktualizacja 1.4.0 która wprowadzi wiele ciekawych zmian. Zapraszamy także do obejrzenia filmu, który prezentuje działanie siłowni, która także zostanie wprowadzona w owej aktualce!

>>> FILM <<<
>>> LISTA ZMIAN <<<

Enjoy!

FrosteR 
Grafik

Informacje
Nick w MP: FrosteR
Na forum: 1274 dni
Piwa: 519
Respekt: 561
Respekt: 561

Wysłany: 2018-06-25, 21:38   

Idąc aktualną ideologią pomiędzy konkurentami, to PTS'a można ogłosic aktualnie najlepszym polskim serwerem Truck. Pomimo tego że aktualnie nie zamierzam grać na Waszym serwerze (zważając na skrypt, doskonale o tym wiecie) to wygraliście bitwę pomiędzy PTG. Gratuluję xD

PS: Chcąc zrobic coś wiecej i wyprowadzić graczy spod nóg Właściciela tamtego serwera, poprawcie gospodarkę serwera i wprowadźcie skrypty, które utożsamiają Role Play na Waszym serwerze (jadąc rowerem 140 km/h z góry wyszedłem).

"Tell people that there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them paint is wet, and they have to touch it to be sure" ~George Carlin

Wykonuje usługi graficzne, po więcej informacji zapraszam tutaj!
Koniecznie zobacz moją stronę na Facebooku! KLIK!

Tagi: polski :: truck :: serwer
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu