Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2019-01-18, 12:21 Użytkowników: 77448
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[DM] Polski Party Server
Autor Wiadomość

bS.Pies 

Informacje
Nick w MP: bS.Pies, DidierSamba
Na forum: 1331 dni
Piwa: 8
Respekt: 50

Wysłany: 2015-08-10, 18:10   [DM] Polski Party Server

Polski Party Server to 10-letnia marka, która jest tworzona i utrzymywana w solidnej konstrukcji przez grono bliskich sobie osób. Każdemu staramy się zapewnić przyjemną rozgrywkę na wysokim poziomie. Śmiało brniemy naprzód wprowadzając coraz to nowsze atrakcje i rozwiązania. Trzymamy się swoich wytycznych i wysoko postawionej poprzeczki. Nasza administracja posiada szeroki zakres wiedzy i umiejętności.
Posiadamy autorski gamemode o nazwie "New Revolutnion" pisany nieprzerwanie od 2011 roku, na bieżąco poprawiany i poszerzany. Tworzenie tego co teraz jest zauważalne na serwerze kosztowało programistów sporo pracy i poświęcenia, ale było warto!

Co oferujemy?

1) Unikalny system startowy

2) Zabawy

Na Polskim Party Serverze jest dostępny szereg zabaw, bardzo popularnych wśród naszych graczy. Można u nas zarówno wcielić się w kierowcę wyścigowego, czołgistę uczestniczącego w bitwach na polu walki, czy też gangstera znajdującego się w trakcie gangowych wojen. A to nie wszystko, zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi rozwiązaniami dającymi naszym graczom atrakcyjną rozrywkę.

3) System gangów

Rozbudowany system gangów to jeden z elementów wyróżniających nas na tle konkurencji, a gwarantujący wiele godzin ciekawej rozgrywki. Już teraz masz możliwość stworzenia swojej własnej organizacji przestępczej, która w drodze na sam szczyt może wybudować swoją własną bazę gangu, zakupić pojazd dostępny tylko dla członków gangu, rozgrywać sparingi gangowe oraz rywalizować o strefy wpływów z innymi ugrupowaniami. To tylko część z elementów znajdujących się w naszym systemie gangowym. Jeżeli zatem chcesz udoskonalać swoje umiejętności strzeleckie to zapraszamy do stworzenia u nas własnego gangu lub dołączenia do tych już istniejących.

4) System biznesów

Cenimy przedsiębiorczość i w ramach tej idei umożliwiamy kupowanie i rozwijanie biznesów przez naszych graczy. To właśnie na PPS gracze mogą stać się właścicielami zarówno potężnych biznesów, jak lotniska, czy linie kolejowe, lecz także tych mniejszych pod postacią barów, czy niewielkich sklepów odzieżowych. Rozbudowany system biznesowy został stworzony od podstaw i ciągle jest udoskonalany. Za sprawą biznesów nasi gracze się bogacą, gromadząc coraz więcej respektu i zyskując na znaczeniu wśród całej naszej społeczności.

5) Rozbudowany edytor obiektów

Gracze wraz z nami mogą współtworzyć nasz serwer, a to za sprawą dostępnego edytora obiektów, umożliwiającego tworzenie interesujących konstrukcji. Dzięki temu nasza mapa ciągle się rozwija i dodawane są na niej rożnorodne budowle. To właśnie społeczność PPS-a stworzyła takie miejsca jak McDonald's, Biedronka, klasztor i wiele, wiele innych. Na horyzoncie natomiast jest jeszcze wiele pomysłów, które ciągle pojawiają się w głowach naszych konstruktorów. Jeżeli chcesz stać się jednym z nich, to odwiedź Polski Party Server i koniecznie spróbuj swoich sił!

6) Autorski i niespotykany nigdzie indziej system zapisów na zabawy,
wystarczy najechać kursorem i kliknąć klawisz myszki.

7) Areny

Polski Party Server jest serwerem o charakterze DM. Stawiamy zatem na różnorodność w tej kwestii poprzez chociażby tworzenie specjalnych aren takich jak, np. "snipe", gdzie wiodącą bronią jak można się domyślić jest broń snajperska, czy też "tenhp" znane wielu z Was także jako "onede". Są to miejsca często odwiedzane przez naszych graczy, co umożliwia podejmowanie rywalizacji w szerokim gronie. To natomiast daje szansę na poprawę swoich umiejętności strzeleckich i stawanie się coraz lepszym na płaszczyźnie sampowskiego świata DM.

8) Ponadto

- usługi premium
- szukanie przedmiotów
- prywatne pojazdy
- system dowozu pizzy
- dowóz aut salonowych
- anty s0beit, anty macro
- przewóz aut salonowych
- własne radio internetowe
- rozwinięty panel tworzenia eventów
- nowoczesne forum z protokołem https
- własne domki z możliwością tworzenia obiektów
- statuteki i auta do zezłomowania ukryte po San Andreas
- plik img z dodatkowymi obiektami, pojazdami, skinami etc.

i wiele, wiele innych...

ADRES SERWERA: graj.server-pps.com
ADRES FORUM: https://server-pps.com
FB: https://www.facebook.com/PolskiPartyServer

HostName: •••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl
Address: graj.server-pps.com:7777
Players: x / 500
Mode: NRw289|0.3.7|PPS
Language: Polski/Polish/PL/English/ENG

Autor postu otrzymał respekt negatywny 2 razy
Ostatnio zmieniony przez bS.Pies 2016-08-24, 23:32, w całości zmieniany 9 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lisonek

Zjawiskowy 
LAGOWY

Informacje
Nick w MP: LAGOWY
Na forum: 1268 dni
Piwa: 166
Respekt: 40

Wysłany: 2015-08-11, 13:26   

Szajs a nie marka, taka marka że admini nie umieją rozróżnić skilla od aima i zostałem niesłusznie zbanowany. Gram 7 lat w sampa i potrafię strzelać, a to że zazdrość zdzera, to musieli mnie zbanować, pomijając fakt , odradzam serwera, nowy pawner narobił tyle bugów w niej że głowa mała, serwer ma bardzo niski poziom, grają tam same dzieciaki z podstawówki, gamemode jest przepełniony obiektami i bajerami, nie wiadomo za co się wziąść, hosting również niczemu sobie, ciągle lagi potrafią doprowadzić do nerwicy, więc nie polecam!

PS: Dodając do tego, wolę FullServer chociaż gra tam połowa mniej graczy, ale poziom jest wyższy, gamemode bardziej zaawansowany i admini są doświadczeni w tym co robią (I wiem że zaraz się pojawią hejty że jestem z FS , od razu mówię że nie jestem z FullServera, gram wszędzie przelotnie i nie mam zamiaru z nikim dyskutować)

KyO 
CENZOR

Informacje
Nick w MP: CENZOR
Na forum: 2074 dni
Piwa: 59
Respekt: 47,3

Wysłany: 2015-08-12, 10:23   

"Zjawiskowy" napisał/a:

Szajs a nie marka, taka marka że admini nie umieją rozróżnić skilla od aima i zostałem niesłusznie zbanowany. Gram 7 lat w sampa i potrafię strzelać, a to że zazdrość zdzera, to musieli mnie zbanować, pomijając fakt , odradzam serwera, nowy pawner narobił tyle bugów w niej że głowa mała, serwer ma bardzo niski poziom, grają tam same dzieciaki z podstawówki, gamemode jest przepełniony obiektami i bajerami, nie wiadomo za co się wziąść, hosting również niczemu sobie, ciągle lagi potrafią doprowadzić do nerwicy, więc nie polecam!

PS: Dodając do tego, wolę FullServer chociaż gra tam połowa mniej graczy, ale poziom jest wyższy, gamemode bardziej zaawansowany i admini są doświadczeni w tym co robią (I wiem że zaraz się pojawią hejty że jestem z FS , od razu mówię że nie jestem z FullServera, gram wszędzie przelotnie i nie mam zamiaru z nikim dyskutować)

Nigdy nie słyszałem że ktoś dostał niesłusznego bana :O Bugi? Widzisz bug? Zgłoś go to bd naprawiony. GM nie jest przepełniony obiektami tam gdzie powinno być ich więcej to jest a tam gdzie ich nie powinno być to nie ma proste :D Bajery są i o to chodzi dzięki temu jest wiele przydatnych rzeczy i dobrze się gra . Lagi to nie wina hostingu tylko GM po tej nowej wersji coś się właśnie stało pewnie naprawią wiadomo. A po co reklama FS w reklamie PPS ? Jak nie masz zamiaru z nikim dyskutować to nie pisz po to jest forum człeku.

+

Rozbudowany GM

Dobrze zrobione forum

Częste eventy

-

Czasem czuje się jakbym grał sam

Niektórzy ludzie od eventu

W nowej wersji kilka bugów m.in jakieś lagi na spawnie po czym tepa nas na jakieś zadupie :D

Ocena ogólna 8/10

SyNTheTiC 
Były Pawner

Informacje
Nick w MP: FatalErroR
Na forum: 1453 dni
Piwa: 600
Respekt: 170,5
Respekt: 170,5Respekt: 170,5

Wysłany: 2016-02-28, 18:40   

Fajny serwer ze stażem szkoda ,że mała ilość graczy :c lagów nie ma GM wydaje się optymalny fajne i ładne przejrzyste forum Moja ocena 10/10 Polecam serwer

IP: 155.133.46.35:7777

TS3: 155.133.46.35:9987

SKR. 

Informacje
Nick w MP: SKR.
Na forum: 1290 dni

Wysłany: 2016-07-17, 12:13   

Zapraszamy na koncert gwiazdy polskiego disco polo - Zenona Martyniuka!

Największe hity zespołu Akcent, "Oczy zielone", "Królowa nocy" i wiele innych!
Specjalny, autoryzowany wywiad dla PPS!
Akcja "Woda dla psa" sygnowana nazwiskiem lidera zespołu Akcent!

To wszystko już dzisiaj 17 lipca, o godzinie 19:00!
Zapraszamy do udziału w zabawie na scenie, która wygrała w ostatnim konkursie na najlepszą konstrukcję estradową

Na czas koncertu nasz gość otrzyma rangę HA, co było wymogiem w jego gwiazdorskim kontrakcie
Pan Zenon będzie wręczał wysokie nagrody dla tych, którzy najbardziej wczują się w klimaty piosenek Akcentu.

IP: graj.server-pps.com

bS.Pies 

Informacje

Wysłany: 2016-07-29, 18:40   

Aktualizacja, zapraszam do zapoznania się z całkowicie nową charakterystyką Polskiego Party Servera.

Virelox 

Informacje
Nick w MP: Virelox
Na forum: 2120 dni
Piwa: 613
Respekt: 120,5
Respekt: 120,5

Wysłany: 2016-07-30, 11:08   

Polecam, jeden z najlepszych serwerów SAMP które są obecnie, i co najważniejsze jest to serwer który jest już na scenie już 5 lat a to naprawdę sporo czasu. Nie miałem okazji na nim zbyt długo pograć ponieważ wtedy prowadziłem swoje serwery, ale widać że serwer dalej trzyma swoją klasę. Jest to serwer na którym zdecydowanie bym polecał sobie pograć. Widać że administracja tego serwera się stara i łatwo się nie poddaje co jest naprawdę dużą zaletą tego serwera. Bardzo fajnie zrobiony interfejs jak na możliwości SAMP dlatego można powiedzieć że administracja tego serwera jest kreatywna. Tak więc z całego serca polecam serwer.

Pozdrawiam.

SKR. 

Informacje

Wysłany: 2016-07-31, 20:30   

"Virelox" napisał/a:

i co najważniejsze jest to serwer który jest już na scenie już 5 lat a to naprawdę sporo czasu

Serwer istnieje od 2006 roku, natomiast obecny gamemode ma 5 lat.

Wall_Bang_Ok 

Informacje
Nick w MP: nikt
Na forum: 1123 dni
Piwa: 2

Wysłany: 2016-08-01, 00:44   

GM przejrzysty, statueki, teleporty, areny, strefy, zabawy i dużo różnych rzeczy dzięki którym ten serwer jest i będzie zajebisty. I choć perma mi daliście to muszę przyznać, że latając po serwerach samp nigdzie nie spotkałem tak dobrego serwera jak pps. Polecam xd

Combacior 

Informacje
Na forum: 3101 dni
Piwa: 2084
Respekt: 1040

Wysłany: 2016-08-02, 21:29   

Wszedłem na chwilkę, skrypt nie jest jakiś boski, a przez 5 lat (ponoć tyle ma) powinien być boski i robić szał.

- wybrałem język angielski, ale dialogi nadal są w języku polskim, także gracz nieznający języka polskiego sobie nie poradzi,
- selektor skinów jest dziwny albo ja jestem dziwny, klikam na dany skin, daje mi inny. Jadę w prawo, skin 304, skin 305, nagle 310, cofam w lewo, 307 - dziwna sprawa,
- jeśli zapiszemy się na zabawę i zostaniemy zabici, to serwer wypisuje nas z zabawy, bardzo dziwna rzecz moim zdaniem,
- jest to pierwszy serwer DeathMatch, który spotykam, nie posiadający komendy /v,
- TextDraw'y są i w większości tylko są, gdyż przedstawiają mało istotne informacje albo w ogóle ich nie przedstawiają, plusem są TextDraw'y od zabaw, ciekawy pomysł, ale gracz mający modyfikację 'square radar' raczej się nie ucieszy z takiego rozmieszczenia,
- największy minus skryptu moim zdaniem, brak ochrony po spawnie, ledwo co zostałem zrespawnowany a za mną już stała śmierć i tak trzy razy z rzędu,
- po zakończonej zabawie nie jesteśmy przywracani na miejsce sprzed zapisu na zabawę, problem tego jest taki, że po zakończeniu wyścigu w jednym miejscu spotyka się grupa kilku osób i wykorzystując wyżej wymieniony minus, brak anty spawn-kill, jest natychmiastowa śmierć.

Atmosfera na serwerze w porządku, przez tę chwilę nie zaobserwowałem żadnych wyzwisk ani oskarżeń o aima/goda.

Seboo 

Informacje
Nick w MP: Sebo
Na forum: 2822 dni
Piwa: 1227
Respekt: 102
Respekt: 102

Wysłany: 2016-08-02, 23:19   

"Combacior" napisał/a:

Wszedłem na chwilkę, skrypt nie jest jakiś boski, a przez 5 lat (ponoć tyle ma) powinien być boski i robić szał.

- wybrałem język angielski, ale dialogi nadal są w języku polskim, także gracz nieznający języka polskiego sobie nie poradzi,
- selektor skinów jest dziwny albo ja jestem dziwny, klikam na dany skin, daje mi inny. Jadę w prawo, skin 304, skin 305, nagle 310, cofam w lewo, 307 - dziwna sprawa,
- jeśli zapiszemy się na zabawę i zostaniemy zabici, to serwer wypisuje nas z zabawy, bardzo dziwna rzecz moim zdaniem,
- jest to pierwszy serwer DeathMatch, który spotykam, nie posiadający komendy /v,
- TextDraw'y są i w większości tylko są, gdyż przedstawiają mało istotne informacje albo w ogóle ich nie przedstawiają, plusem są TextDraw'y od zabaw, ciekawy pomysł, ale gracz mający modyfikację 'square radar' raczej się nie ucieszy z takiego rozmieszczenia,
- największy minus skryptu moim zdaniem, brak ochrony po spawnie, ledwo co zostałem zrespawnowany a za mną już stała śmierć i tak trzy razy z rzędu,
- po zakończonej zabawie nie jesteśmy przywracani na miejsce sprzed zapisu na zabawę, problem tego jest taki, że po zakończeniu wyścigu w jednym miejscu spotyka się grupa kilku osób i wykorzystując wyżej wymieniony minus, brak anty spawn-kill, jest natychmiastowa śmierć.

Atmosfera na serwerze w porządku, przez tę chwilę nie zaobserwowałem żadnych wyzwisk ani oskarżeń o aima/goda.

Dla mnie powinien być miarodajny, optymalny, posiadać zabezpieczenia i powinien zapewniać graczom dobrą rozgrywkę bez większych problemów.

- Jest to nie dokończone. Powodem tego jest, że wersja anglojęzyczna została wprowadzona w późniejszych wersjach skryptu i nie wszystko zostało przetłumaczone.
- Będzie poprawione.
- W przypadku której zabawy się tak dzieje?
- Posiada /p, ale jakie to ma znaczenie czy zamiast /p jest /v ? :p
- Możesz rozwinąć myśl?
- Anty SK będzie dopracowany.
- To też zostanie wprowadzone.

Dzięki za propozycje i błędy, które trzeba naprawić.

Combacior 

Informacje
Na forum: 3101 dni
Piwa: 2084

Wysłany: 2016-08-03, 10:54   

"Seboo" napisał/a:

Dla mnie powinien być miarodajny, optymalny, posiadać zabezpieczenia i powinien zapewniać graczom dobrą rozgrywkę bez większych problemów.

Tak to prawda, ale przykładowo brak anty spawn-kill nie zapewnia dobrej rozgrywki, automatyczny wypis z zabawy po śmierci też lekko denerwuje jeśli trzeba się zapisać jeszcze raz, zauważyłem też masę obiektów, a dobrze wiemy, że ich nadmiar źle wpływa na optymalność rozgrywki.

"Seboo" napisał/a:

- W przypadku której zabawy się tak dzieje?

Chyba w przypadku wszystkich zabaw, na pewno w przypadku /ws - jeśli zapiszemy się na zabawę i zostaniemy zabici jeszcze przed jej startem, to jesteśmy z niej automatycznie wypisywani i trzeba się jeszcze raz zapisać. Nie wpadłbym na to gdyby nie wiadomość na czacie

Kod:

[22:03] *{00AAFF}(I){EAEAEA} You've been removed from race {00AAFF}becouse of death.

"Seboo" napisał/a:

- Posiada /p, ale jakie to ma znaczenie czy zamiast /p jest /v ?

Teraz jak już wiem, że odpowiednikiem komendy /v jest komenda /p nie ma to żadnego znaczenia, przeważnie komenda /p otwiera panel zarządzania prywatnym pojazdem.

"Seboo" napisał/a:

- Możesz rozwinąć myśl?

Wystarczy spojrzeć na screen - http://i.imgur.com/liUsOxj.png - napis na samym dole mało czytelny i raczej niepotrzebny, mało kto to czyta. Nick, ilość punktów, ilość graczy możemy sprawdzić na TAB, jedyną przydatną informacją jest walizka. Oczywiście nie chodzi mi o to, aby zająć pół ekranu i wyświetlać nie wiadomo co.

Lisonek 

Informacje
Nick w MP: Lisonek
Na forum: 1789 dni
Respekt: 15,8

Wysłany: 2016-08-12, 14:50   

Server bombowy 10/10 dopracowane wszystko :) , tylko ten tiromaniak jest dziwny odkąd ma tego vHA.

bS.Pies 

Informacje

Wysłany: 2016-08-24, 23:33   

Dodano nowe informacje na temat serwera. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

SKR. 

Informacje

Wysłany: 2016-08-31, 23:57   

Tagi: polski :: party :: server
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com