Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-06-22, 19:01 Użytkowników: 74941
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[DM] Nowy serwer ... tryb gry ?
Autor Wiadomość

.WhiteBlue 

Informacje
Nick w MP: .WhiteBlue
Na forum: 684 dni
Piwa: 1327
Respekt: 447,8

Wysłany: 2017-07-23, 13:54   [DM] Nowy serwer ... tryb gry ?

Cześć. Od kilku dni myślę żeby w końcu otworzyć serwer. Tylko niestety nie mam pomysłów jaki tryb gry mogę wykonać. Pierwsze myślałem nad reaktywacją og, lecz niestety nie opłaca już się robić RPG. Oczywiście our-game napisany od nowa z nowszymi systemami, jak był pisany miałem 14/15 lat i nie znałem się na tym języku tak jak znam się teraz. Drugą propozycją jest serwer Truck. Myślałem żeby odwzorować ETS 2 i przenieść go do MTA. Bez map jedynie wygląd/interfejsy itp. oraz wykonać podobne systemy jak w grze. Niestety nie mam pomysłów który projekt wykonać. Proszę Was o zagłosowanie w poniższej ankiecie. Pomoże mi to w wyborze trybu gry :) Dziękuję oraz pozdrawiam społeczność GTAOnline.pl :)

Link: http://www.strawpoll.me/13510696

Wygrał tryb Truck

Użytkownik: 2016-08-08
GTAO Member: -
Support-Team: 2017-06-17
Moderator: 2018-01-14

Ostatnio zmieniony przez .WhiteBlue 2017-07-27, 01:36, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Brzysiek 
Skrypter pralek

Informacje
Nick w MP: Brzysiek
Na forum: 2295 dni
Piwa: 750
Respekt: 340
Respekt: 340Respekt: 340Respekt: 340

Wysłany: 2017-07-23, 17:06   

Ty sam musisz wiedzieć co chcesz zrobić, ankieta na 20 osób nie da ci żadnych pomysłów

.WhiteBlue 

Informacje

Wysłany: 2017-07-23, 17:12   

Może mi nie da pomysłów, lecz chodzi mi o tryb gry, który gracze chcą na scenie MTA:SA. Serwer ma być dla graczy więc chcę żeby to oni zadecydowali.

tfgame 
Prezes

Informacje
Nick w MP: Dawidos
Na forum: 680 dni
Piwa: 61
Respekt: 50

Wysłany: 2017-07-23, 17:34   

Co byś nie zrobił to mogłoby bardzo dobrze wyjść. Jakbyś zrobił dobry RPG i i tak gracze by się znaleźli, tak samo DayZ czy Truck. Może ankieta Ci pomoże ostatecznie zdecydować.

AteX 

Informacje
Nick w MP: #AteX^
Na forum: 1112 dni
Piwa: 5132
Respekt: 745,3
Respekt: 745,3Respekt: 745,3

Wysłany: 2017-07-24, 10:04   

".WhiteBlue" napisał/a:

Może mi nie da pomysłów, lecz chodzi mi o tryb gry, który gracze chcą na scenie MTA:SA. Serwer ma być dla graczy więc chcę żeby to oni zadecydowali.

Wystarczy w przeglądarce serwerów sprawdzić jakie tryby gier są popularne. Zresztą może w końcu czas na coś nowego, a nie robienie w kółko tego samego? Polska scena MTA zatrzymała się głównie na serwerach RPG, RP, Truck, Dayz. No ale cóż, trzeba robić ich jeszcze więcej, bo są popularne i przecież nowości nie mają szans się wybić spośród tych trybów.

James123 
< Grafik >

Informacje
Nick w MP: James
Na forum: 333 dni
Piwa: 2
Respekt: 45,3

Wysłany: 2017-07-25, 12:51   

".WhiteBlue" napisał/a:

Ja bym chętnie zobaczył serwer RPG+Drift. A mianowicie rozgrywa na całym San Andreas, oczywiście prace jak i frakcje. Za ilość pieniędzy zarobionych można by kupować handy na drift i ulepszać swoje auta, bądź kupować auta w salonie które zostałyby podmieniona na jakieś fajniejsze wizualnie. Że byłby to serwer drift, organizowane by były różnego rodzaju pokazy swoich umiejętności na eventach, takie eventy mogłyby się odbywać 2x w tygodniu, frakcje byłby zatrudniane do pomocy przy nich. Gracze mogliby organizować też swoje akcje pokazu driftów (nielegalne) a przy tym byłby wypadki czy wezwana byłby policja.

.WhiteBlue 

Informacje

Wysłany: 2017-07-26, 01:29   

"James123" napisał/a:

".WhiteBlue" napisał/a:

Ja bym chętnie zobaczył serwer RPG+Drift. A mianowicie rozgrywa na całym San Andreas, oczywiście prace jak i frakcje. Za ilość pieniędzy zarobionych można by kupować handy na drift i ulepszać swoje auta, bądź kupować auta w salonie które zostałyby podmieniona na jakieś fajniejsze wizualnie. Że byłby to serwer drift, organizowane by były różnego rodzaju pokazy swoich umiejętności na eventach, takie eventy mogłyby się odbywać 2x w tygodniu, frakcje byłby zatrudniane do pomocy przy nich. Gracze mogliby organizować też swoje akcje pokazu driftów (nielegalne) a przy tym byłby wypadki czy wezwana byłby policja.

Dzięki za propozycje. Nie kręcą mnie tego typu serwery (Drift).

Zapraszam do głosowania, do końca głosowania 1 dzień :)

[ Dodano: 2017-07-27, 01:35 ]
Dziękuję za głosy. Wygrał tryb Truck :)

Risk 

Informacje
Nick w MP: Risk
Na forum: 322 dni

Wysłany: 2017-08-15, 21:52   

zrob ten serwer lotniczy

Taranov 

Informacje
Na forum: 622 dni

Wysłany: 2017-08-21, 12:26   

Ja z chęcią zagrałbym na jakimś polskim serwerze opartym na klasyczną rozgrywkę z samp. Czyli zabawy typu chowany, wyścigi, drag, i inne gry. Jeśli chodzi o RPG to jest naprawdę mocna konkurencja oraz mnóstwo serwerów. Przemyśl to.

Grivor_Master 
Skrypter, Maper

Informacje
Nick w MP: L3G3ND4
Na forum: 751 dni
Piwa: 281
Respekt: 115,3
Respekt: 115,3

Wysłany: 2017-09-04, 13:09   

Proponował bym co zrobić serwer Dayz choć nie taki jak każdy inny gdzie jest nudna gra bez zapowiedzi startowej od czego się zaczęło itd bo każdy serwer Dayz to ładowanie zasobów serwera rejestracja strzelanie i dupa a chodzi mi o to by też było coś w podobie non-stop Dayz lub TOP-GTA RU choć po polsku i chodź mi o tryb np gdzie gracz płaci za bazę którą sam wykraftuje ;) coś w podobie Army lub H1Z1 ;) wiem wielki trod jest przy tym i ciężka praca ale opłacalna ja mam w planach teraz zrobić serwer Dayz z nowym GUI systemem płatność itd jak i również z eventami na serwerze by zachęcić graczy do wspólnych zabaw ;) jak coś możesz pisać na priv do mnie pod Dayz wykonałem nowy HUD jak i teraz inventory robię nowe ;) potem tabulator i panel grup na koniec zombie itd ;)

MichalskY 

Informacje
Na forum: 501 dni
Respekt: 20,5

Wysłany: 2017-09-27, 10:46   

Jak najbardziej to co pan UP. Polska scena MTA nie ma czym się pochwalić jeśli chodzi o DayZ. Ludzie wrzucają gotową paczkę, nawet nie spolszczą i gra tam 30-50 osób. Śmiech na sali. Split zastanów się nad DayZ bo wiem że twoje umiejętności podołają temu wyzwaniu i wkoncu serwer się utrzyma wśród tej plagi RPG. A gracze grający na tych pseudo DayZ napewno by docenili twoje starania. Przemyśl to i informuj o podjętej decyzji bo sam czekam na ostateczną decyzję. Pozdrawiam i mam nadzieję że kiedyś zagram na Twoim DayZ ;)

Tagi: nowy :: serwer :: ... :: tryb :: gry
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi