Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2019-01-21, 17:32 Użytkowników: 77489
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
#GTA 5: Misja 61 - Świeże mięso
Autor Wiadomość

EMILOS123 

Informacje
Nick w MP: Emilos
Wiek: 21
Na forum: 2758 dni
Posty: 227
Piwa: 118
Respekt: 190
Respekt: 190Respekt: 190

Wysłany: 2015-02-16, 09:11   #GTA 5: Misja 61 - Świeże mięsoSposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 60 (Hurtownicy). Możesz już odwiedzić dawne miejsce zamieszkania Franklina (punkt D na mapie świata).

Grywalne postacie: Franklin, Michael

Dodatkowe informacje: Nadrzędnym celem tej misji jest uratowanie Michaela, który jest więziony przez ludzi Wei Chenga. Pierwsza część tego zadania zakłada zlokalizowanie miejsca przetrzymywania Michaela, a druga dotyczy odbicia go i z oczywistych względów będzie się to wiązało z koniecznością wyeliminowania wielu wrogo nastawionych gangsterów.


Załącz aplikację Trackify

Podobnie jak w poprzedniej głównej misji musisz dotrzeć do dawnego miejsca zamieszkania Franklina i to czy będziesz grał Trevorem czy Franklinem nie odegra żadnej roli. Po obejrzeniu scenki przerywnikowej przejmij kontrolę nad Franklinem, wsiądź do auta i zaczekaj aż uzyskasz dostęp do aplikacji Trackify. Gra w międzyczasie przełączy Cię na chwilę na Michaela. Po obejrzeniu krótkiego przesłuchaniu powróć do gry jako Franklin. Wybierz z inwentarza smartfona i załącz przesłaną przez Lestera aplikację Trackify.Musisz podążać za pokazującą się na ekranie smartfona czerwoną kropką, czyli na południowy-wschód. Cel podróży to oznaczony na powyższej mapce zakład mięsny. Nie twórz jednak tam punktu kontrolnego, bo zablokuje ci to możliwość zaliczenia misji w 100 procentach. Zamiast tego polegaj po prostu na wskazaniach używanej aplikacji, tym bardziej, że widoczny nad smartfonem pasek zdrowia Michaela bardzo powoli będzie się wyczerpywał.


Rozpraw się z przeciwnikami przebywającymi na placu

Po dotarciu do zakładu mięsnego wysiądź z auta i w pierwszej kolejności rozpraw się z przeciwnikami rozstawionymi na placu przed głównym budynkiem (warto tu sobie pomóc granatnikiem lub ładunkami wybuchowymi do wysadzenia w powietrze jednego z aut). Po oczyszczeniu okolicy skieruj się do wnętrza budynku.


Polegaj na zasłonach

Począwszy od tego miejsca nie musisz się już tak bardzo śpieszyć, tak więc koniecznie wykorzystuj wszystkie mijane po drodze zasłony i bądź też gotowy do szybkiego rozprawiania się z przeciwnikami, którzy nagle pojawią się przed Franklinem. W drodze do sali z Michaelem warto też szukać okazji do sprytnego pozbywania się wybranych wrogów stojących na balkonikach, tak by ginęli w bardzo brutalny sposób np. w wyniku kontaktu z pracującą maszynerią czy wpadnięcia do zbiornika z gorącą substancją.


Pomóż sobie spowolnieniem czasu

Po tym jak dotrzesz do Michaela wciśnij odpowiedni przycisk na krzyżaku pada żeby podrzucić mu pistolet. Po przejęciu kontroli nad Michaelem zacznij likwidować widocznych w oddali wrogów, pomagając sobie oczywiście spowolnieniem czasu. Uważaj też na dodatkowych przeciwników, którzy po pewnym czasie nadbiegną od lewej strony.


Przebijaj się w stronę wyjścia z zakładu

Wkrótce przełączysz się z powrotem na Franklina. Skieruj się w stronę chłodni i postaraj się ją dokładnie oczyścić. Franklin zostanie zaatakowany przez napastnika z nożem i po tym jak Michael zabije tę postać ponownie uzyskasz nad nim kontrolę. Uwaga - W trakcie dalszej przeprawy przez fabrykę radziłbym nie przesadzać z przełączaniem się pomiędzy grywalnymi postaciami, albowiem jednym z wymagań do zaliczenia opisywanej misji w 100 procentach jest ograniczenie liczby tego typu przeskoków do maksymalnie trzech.


Samochód, którego warto użyć do ucieczki

Po przebiciu się do wyjścia z zakładu mięsnego wsiądź szybko do zaparkowanego przed nim auta sportowego (Invetero Coquette) i wyrusz w stronę znajdującej się na północny-zachód stąd posiadłości Michaela. W pościg za Michaelem i Franklinem wyruszą wkrótce kolejni ludzie Wei Chenga. Zignoruj ich i skup się na bezbłędnej jeździe, dzięki czemu prędzej czy później zgubisz pościg. Misja dobiegnie końca w momencie dotarcia do willi.

Nagrody za ukończenie misji:
ponowne odblokowanie dostępu do Michaela

Wymagania do ukończenia misji w 100%:
Switch Limiter - Nie możesz dokonać więcej niż trzech zmian grywalnej postaci. Gra liczy przeskoki od momentu, w którym Michael zdoła się oswobodzić.
Accuracy - Musisz ukończyć misję z celnością na poziomie na co najmniej 70%.
Headshots - Musisz zabić 10 przeciwników strzałami w głowę.
Swift Rescue - Musisz uwolnić Michaela w czasie krótszym niż 3 minuty i 30 sekund. Jest to łatwe do zrealizowania, choć nie przesadzaj ze zbyt ryzykownymi akcjami w trakcie przeprawy przez początkowe obszary zakładu mięsnego.
Sense of Direction - Nie zaznaczaj na mapie żadnych punktów w trakcie poszukiwania Michaela, polegając wyłącznie na wskazaniach aplikacji Trackify.

źródło: www.gry-online.pl


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tagi: #gta :: misja :: świeże :: mięso
AnonymousDołaczył: Wczoraj 0:00
Posty: 1
Skad: google.com


Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by Przemo modified by xXx 2003-2016

Template GTAONLINE created by gtaonline.plStrona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 20