Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2019-01-21, 16:26 Użytkowników: 77489
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
#GTA 5: Misja 65 -Architect's Plans (Plany architekta)
Autor Wiadomość

Madd 

Informacje
Nick w MP: Madd
Wiek: 23
Na forum: 2111 dni
Posty: 792
Piwa: 1788
Respekt: 524,3
Respekt: 524,3

Wysłany: 2015-02-16, 20:16   #GTA 5: Misja 65 -Architect's Plans (Plany architekta)
Sposób odblokowania:Musisz ukończyć główną misję 63 (Wymiatanie biura). Możesz już przełączyć się na postać Franklina, doprowadzając do automatycznego rozpoczęcia opisywanej misji.

Grywalne postacie:Franklin

Dodatkowe informacje:Misja ta sama w sobie jest bardzo krótka, koncentrując się na temacie przedostania na plac budowy celem pozyskania planów architektonicznych budynku FIB. Ważną informacją jest natomiast to, że w jej końcowej części dojdzie do narady w zakładzie Lestera. Jej wynikiem będzie dokonanie wyboru planu działania i zatrudnienie osób, które oprócz głównych bohaterów wezmą także udział w napadzie.

UWAGA: Pod koniec tej misji zostaniesz postawiony przed wyborem sposobu napadu na wieżowiec FIB. Wybór ten będzie miał wpływ zarówno na sam napad, jak i na poprzedzające go misje przygotowawcze. Gorąco polecam zapisać stan gry przed rozpoczęciem opisywanego zadania!


Windy

Po przejęciu kontroli nad Franklinem automatycznie znajdziesz się przy placu budowy w dzielnicy Pillbox Hill. Wkrocz na teren placu budowy, wyruszając za widocznym w oddali architektem i starając się nie zaalarmować przebywających w okolicy robotników. Od jednej z mijanych postaci możesz odebrać kask ochronny, ale i bez niego nikt nie spróbuje Cię zatrzymać. Dotrzyj do wind i wybierz jedną z nich żeby dotrzeć na wyższe piętro konstruowanego wieżowca.


Zajdź architekta od tyłu i go zlikwiduj

Kontynuuj proces podążania za architektem. Na zaatakowanie tej postaci zdecyduj się dopiero po tym jak oddali się od robotników - polecam atak wręcz wykonany z zaskoczenia, choć możesz też na przykład użyć broni z tłumikiem. Po udanej akcji zabierz teczkę z planami architektonicznymi, powróć do windy i opuść plac budowy (nie używaj auta architekta, bo doprowadzi to do alarmu!). Wybierz się z powrotem do zakładu konfekcyjnego, czyli do "centrum dowodzenia" Lestera.


Moment wyboru wariantu napadu

Tak jak już zasugerowałem na samym początku opisu tej misji przed Tobą jeszcze jeden krok, a mianowicie zaplanowanie napadu na wieżowiec FIB. Podobnie jak w przypadku skoków na sklep jubilerski i na port do wyboru są dwa zasadnicze warianty zachowania, a mianowicie podłożenie bomb w wieżowcu i przedostanie się do serwerowni w przebraniu strażaków (A - Fire Crew) lub wylądowanie na wieżowcu po wyskoczeniu ze śmigłowca i włamanie się do serwerowni (B - Roof Entry). W obu przypadkach napad będzie miał diametralnie inny przebieg. To nie koniec zmian: wariant A wymaga zabrania na misję dwóch strzelców, a wariant B hakera, strzelca i kierowcy. Ponadto z wariantem A powiązane są dwie obowiązkowe misje przygotowawcze. Decyzję pozostawiam w Twoich rękach i naturalnie oba dostępne warianty szczegółowo opisane zostały w dalszej części poradnika.
Krótkie podsumowanie:
Użycie przebrań strażaków (Fire Crew) wymaga poczynienia sporych przygotowań. Konieczne jest przede wszystkim rozegranie misji przygotowawczych Pojazd do ucieczki #2 oraz Wóz strażacki. Oprócz tego jeszcze przed ostatecznym zinfiltrowaniem wieżowca Michael w przebraniu woźnego będzie musiał podłożyć dwie bomby. Główną zaletą tego wariantu jest z kolei to, że sam napad będzie składał się z mniejszej liczby walk i w rezultacie łatwiej będzie ci uciec z wykradzionymi dowodami.
Infiltracja od strony dachu (Roof Entry) nie wymaga rozegrania żadnych misji przygotowawczych, gdyż koledzy Michaela z Agencji zadbają nawet o dostarczenie odpowiedniego śmigłowca. Sam napad wiąże się niestety z koniecznością stoczenia większej liczby potyczek, które na dodatek w większości przypadków okażą się bardziej wymagające. Ponadto w napadzie musi wziąć udział trzech pomocników zamiast dwóch.

Nagrody za ukończenie misji:brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:


Quick Getaway - Musisz po zdobyciu planów architektonicznych opuścić plac budowy w czasie krótszym niż 45 sekund. Pomagaj sobie sprintem, albowiem bieg nie zaalarmuje w żaden sposób robotników.Źródło: www.gry-online.pl


_________________


Wlasciciel serwera https://ptg-rp.pl/index.php oraz były Mod-Team Gtao.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tagi: #gta :: misja :: -architects :: plans :: (plany :: architekta)
AnonymousDołaczył: Wczoraj 0:00
Posty: 1
Skad: google.com


Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by Przemo modified by xXx 2003-2016

Template GTAONLINE created by gtaonline.plStrona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18