Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-16, 12:03 Użytkowników: 77013
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
#GTA 5: Misja 71 - Legal issues
Autor Wiadomość

EMILOS123 

Informacje
Nick w MP: Emilos
Wiek: 21
Na forum: 2722 dni
Posty: 227
Piwa: 118
Respekt: 190
Respekt: 190Respekt: 190

Wysłany: 2015-02-17, 12:11   #GTA 5: Misja 71 - Legal issuesSposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 62 (Ballada o Rocco). Jakiś czas po zaliczeniu tego zadania w studiu filmowym (północno-zachodnia część Los Santos) pojawi się znacznik informujący o możliwości rozegrania nowej misji (punkt S na mapie świata).


Grywalne postacie: Michael


Dodatkowe informacje: Misja ta niemal w całości składa się z pościgu samochodowego za Molly, który przepełniony jest scenami wyjętymi wprost z filmu akcji. W końcowej części zadania zmuszony zostaniesz ponadto do zgubienia trzygwiazdkowego pościgu i może się to okazać trudniejsze do zrealizowania niż mogłoby się początkowo wydawać.


Wybierz jakieś dobre auto do pościgu

Po dotarciu do studia filmowego wjedź na jego teren i udaj się do biura Solomona celem doprowadzenia do wyświetlenia scenki przerywnikowej, w której oprócz niego wezmą też udział Molly i Devin. Zaczekaj aż znajdziesz się na zewnątrz, wsiądź do jakiegoś szybkiego auta i wyrusz do wskazywanego na mapie miejsca aktualnego pobytu Molly (cały czas się ona oczywiście przemieszcza). Nie próbuj za wszelką cenę dopaść kobietę, bo gra ci nie pozwoli na przewczesne zakończenie tego pościgu. Zamiast tego skup się po prostu na bezbłędnej jeździe, wysłuchując po drodze rozmowy telefonicznej z Devinem.


Podgląd z kamery śmigłowca Weazel News

Niedługo po tym jak dościgniesz auto Molly do "zabawy" dołączą także policyjne radiowozy. Utrzymuj się w bezpiecznej odległości od pojazdu kobiety i nie uderzaj w policyjne auta żeby nie zwrócić na siebie uwagi. Polecam natomiast regularnie załączać kamerę filmową, która będzie ukazywała obraz ze śmigłowca Weazel News obserwującego cały pościg z powietrza.


Musisz wbiec do budynku

Wjedź na teren lotniska i w trakcie rozgrywania tej części pościgu unikaj kontaktu z samolotami i innymi przeszkodami, albowiem poważna kraksa może doprowadzić do oddalenia się auta Molly czy wręcz zniszczenia prowadzonego pojazdu. Po tym jak Molly uderzy w ścianę budynku wysiądź z auta i wyrusz jej śladem, przebiegając przez kolejne pomieszczenia jednego z budynków lotniska. Pościg dobiegnie wkrótce końca, zaś sama Molly zginie w tragicznym wypadku. Podbiegnij do pozostawionej przez nią taśmy filmowej żeby ją podnieść.


Do ucieczki możesz użyć jednego z radiowozów

Przed Tobą ostatnia część misji, a mianowicie zgubienie trzygwiazdkowego policyjnego pościgu. Zacznij od zlikwidowania policjanta, który ścigał Molly. Licz się ponadto z tym, że w pobliżu hangaru pojawią się dwa radiowozy, tak więc dobrze było pozbyć się policjantów, którzy z nich wysiądą. Do ucieczki możesz użyć właśnie jednego z radiowozów - mógłbyś opuścić teren lotniska i po oddaleniu się od ścigających Cię aut odnaleźć jakąś alejkę czy podziemny garaż.Lepszym w mojej ocenie pomysłem na zgubienie policyjnego pościgu jest skorzystanie z jednej z maszyn latających odnalezionych na lotnisku, na przykład z pokazanego na screenie odrzutowca. Musiałbyś szybko wjechać na pas startowy, odbić się od ziemi i następnie wznieść się na dużą wysokość, tak by nie zostać zlokalizowanym przez policyjne śmigłowce. Niezależnie od tego jak się zachowałeś wysłuchaj na sam koniec rozmowy telefonicznej z Solomonem.


Nagrody za ukończenie misji: brak


Wymagania do ukończenia misji w 100%:
Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 5 minut i 30 sekund. Postaraj się jak najszybciej zgubić pościg, albowiem jest to jedyna część misji, na której długość możesz w jakiś sposób wpłynąć.
Floor It - Musisz osiągnąć maksymalną prędkość prowadzonego pojazdu w trakcie pościgu za Molly. Nie powinno być z tym żadnych problemów, albowiem podczas pościgu na lotnisku będziesz mógł przemieszczać się w linii prostej nie martwiąc się o ruch uliczny.
Clean Escape - Musisz zgubić policyjny pościg w czasie krótszym niż 2 minuty. Polecam skorzystać z opisanego wyżej planu zakładającego kradzież odrzutowca.
News Hound - Musisz obserwować pościg z kamery śmigłowca Weazel News w sumie przez co najmniej 15 sekund.

źródło: www.gry-online.pl

Taka nazwa tematu, ponieważ nie mogłem dać Polskiej nazwy, bo były użyte zakazane słowa (Problemy prawne).


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tagi: #gta :: misja :: legal :: issues
AnonymousDołaczył: Wczoraj 0:00
Posty: 1
Skad: google.com


Anonymous Koniecznie zajrzyj na:Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by Przemo modified by xXx 2003-2016

Template GTAONLINE created by gtaonline.plStrona wygenerowana w 0,78 sekundy. Zapytań do SQL: 20