Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-07-17, 23:29 Użytkowników: 75279
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
GTA V a klimat
Autor Wiadomość

War3st 

Informacje
Nick w MP: War3st
Na forum: 3947 dni
Piwa: 54
Respekt: 45,3

Wysłany: 2011-11-02, 20:25   GTA V a klimat

Witam. Chciałbym poruszyć temat klimatu w nowej odsłonie Grand Theft Auto. Po obejrzeniu trailera już raczej co nieco widać na ten temat. W GTA IV było dość mrocznie i w sumie to było fajne. W piątce jednak widać, że to powrót do czasów San Andreas, lecz czy nie wyjdą z tego kolorowe Simsy w gangsterskich klimatach?

Postaw piwo autorowi tego posta

krzyzan 

Informacje
Na forum: 2791 dni
Piwa: 2054
Respekt: 135

Wysłany: 2011-11-02, 20:59   

War3st, Troszkę masz rację ale jak kto lubi.
Ty wolisz mrok ja w IV przestałem przez niego grać tutaj fajnie się zapowiada jest jasno ładne tekstury ogólnie Zaje*** teraz na pewno będą podzielone zdania ale troszkę w stronę simsów poszlo zgodze się ale nie tak źle :D

Prusek 

Informacje
Nick w MP: Thomas_Prusek
Na forum: 3232 dni
Piwa: 10
Respekt: 50

Wysłany: 2011-11-02, 21:05   

Ja tam uważam, że GTA poszło teraz w du*e... Ale podoba mi się że wrócili do Los Santos. Może spotkamy tam CJ ? Kto wie czy nie on będzie naszym Guru :p .

Ok, there was a bit strange.

Mały_Głód 

Informacje
Na forum: 2734 dni
Piwa: 323
Respekt: 39

Wysłany: 2011-11-03, 03:17   

Mi w GTA V nie podobają się niektóre pojazdy i w ogóle wszystko wygląda jak z plasteliny :shock: NO A GDZIE TE WYPADANIE PRZEZ SZYBĘ CO W GTA IV NO A GDZIE TEN KRZYK NICO NO A GDZIE JEST TEN REALIZM! GÓWNO NIE REALIZM PEWNIE BĘDZIE REALIZM GORSZY NIŻ W LA NOIRE!! I BĘDZIEMY CHODZIĆ JAKIMŚ TYPKIEM CO MA OKOŁO 50 LAT I CO ON MA ROBIĆ? SKAKAĆ PRZEZ PŁOT SKAKAĆ NA SPADOCHRONIE? Moje pole widzenia się nie zmieni dopóki nie zobaczę drugie Trailera albo może pełnej wersji gry ;)

marian_spox 

Informacje
Na forum: 3125 dni
Respekt: 48,8

Wysłany: 2011-11-03, 20:40   

GTA "V" zachęciła mnie, ponieważ posiada klimat Los Santos. Realizm ? Co wy wygadacie. Gra nigdy nie zastąpi realizmu, więc nie spodziewajcie się byle jakiego cudu lol

Mały_Głód 

Informacje
Na forum: 2734 dni
Piwa: 323
Respekt: 39

Wysłany: 2011-11-03, 21:35   

marian_spox, Porównaj Gta IV z Gta 3 i napisz gdzie jest lepszy realizm :shock:
Ja chciałbym żeby było w GTA V lepsze prowadzenie wozów itd niż w GTA IV :p

krzyzan 

Informacje

Wysłany: 2011-11-04, 14:17   

Mały_Głód, No masz rację w IV jest masakra

Kaczor3k 

Informacje
Na forum: 2793 dni
Piwa: 1699
Respekt: 89,3

Wysłany: 2011-11-04, 14:17   

"Mały_Głód" napisał/a:

prowadzenie wozów itd niż w GTA IV

Prowadzenie wozów w czwórce to istna masakra :( Aczkolwiek fajnie się buta pali i to ma zostać! :P

krzyzan 

Informacje

Wysłany: 2011-11-04, 14:21   

Kaczor3k, Mogli by dodać że po pewnym czasie większy dym + pękające gumy na stalówkach ciekawie by było :D

Kaczor3k 

Informacje
Na forum: 2793 dni
Piwa: 1699
Respekt: 89,3

Wysłany: 2011-11-04, 14:24   

krzyzan, Dym w 4 początkowo jest fajny, ale potem już tak samo się dymi :x do dupci.

WuZeet 

Informacje
Na forum: 3533 dni
Piwa: 521
Respekt: 66,3

Wysłany: 2011-11-04, 14:54   

Mały_Głód, teraz taka moda, na grafikę "platelinową", znaczy taką art'ową. Mi się podoba tu grafika, jednak reszta. Hm.. Maybe..

Zgodzę się, że fizyka jazdy powinna być inna niż w Grand Theft Auto IV, bo tam to była istna masakra. Już po obejrzeniu po raz pierwszy trailera GTA V zobaczyłem, że fizyka jazdy jest identyczna jak w GTA IV, w sumie nawet te samochody są bardzo podobne do siebie. Gdyby tak porównywać do GTA IV to te samochody są takie same, może nie które mają kolory bardziej takie, matowe (?). Większych zmian nie widzę.

Klimat... hmm.. Mi taki pasuje, przypominają mi się czasy Vice City, GTA San Andreas do piątej części nie ma porównania klimatem. Tu jest bardziej taki jasnawy, balowy, wakacyjny. Promieniują jasne kolory. Jest dobrze. Na trailerze roweru nie zobaczyłem, a myślę, że powinni to uwzględnić, mogliby nawet jakieś "alejki" porobić.

Szkoda również, że to będzie tylko Los Santos i okolice (jakieś wioski, i tym podobne), jednak słyszałem, że mapa GTA V będzie bardzo rozbudowana i będzie można ją porównywać do mapy całego San Andreas. Czyli wychodziłoby na to, że Grand Theft Auto V będzie miało bardzo dobrze zaprojektowane drogi, dlaczego? Choćby dlatego, że ta mapa jest duża, a Los Santos samo w sobie aż takie wielkie nie było, więc skala się zmieni, do wyznaczonego punktu np. w GTA San Andreas, załóżmy, jedzie się z 2 minuty, a w GTA V od 3-5 minut. ;)

hulkhogan997 

Informacje
Nick w MP: Veisenhart lub Hulk
Na forum: 2600 dni
Piwa: 16
Respekt: 17,5

Wysłany: 2011-11-09, 18:25   

Gta V będzie największa z pośród wszystkich części GTA. Będą wsie czy inne mniejsze miejscowości czyli tak jak w gta sa. Klimat na 100%

tanq0811 

Informacje
Na forum: 2353 dni

Wysłany: 2012-02-08, 11:20   

"Mały_Głód" napisał/a:

Mi w GTA V nie podobają się niektóre pojazdy i w ogóle wszystko wygląda jak z plasteliny :shock: NO A GDZIE TE WYPADANIE PRZEZ SZYBĘ CO W GTA IV NO A GDZIE TEN KRZYK NICO NO A GDZIE JEST TEN REALIZM! dno NIE REALIZM PEWNIE BĘDZIE REALIZM GORSZY NIŻ W LA NOIRE!! I BĘDZIEMY CHODZIĆ JAKIMŚ TYPKIEM CO MA OKOŁO 50 LAT I CO ON MA ROBIĆ? SKAKAĆ PRZEZ PŁOT SKAKAĆ NA SPADOCHRONIE? Moje pole widzenia się nie zmieni dopóki nie zobaczę drugie Trailera albo może pełnej wersji gry ;)

Oj chłopie. Jak dziecko to napisales. Po obejrzeniu trailera odrazu widac ze V bedzie bila na leb IV. Wypadanie przez szybe ? Boze 1 trailer wyszedl a ty juz chcesz wszystko widziec. Jak bys nie zauwazyl to kazdej odslonie GTA jest inny bohater wiec niewiem czemu narzekasz ze nie bedzie krzyku Niko. Co do klimatu to mi sie bardzo podoba tak powinno wygladac GTA jasne kolory itp. Mechanika pojazdow jak dla mnie bardzo dobra (napewno bedzie jeszcze podkrecona) tylko jest jedno ale, mianowicie w IV do bani sterowalo sie postacia. Chodzi o wolna tak jak by reakcje Niko mysle ze to powinni troche poprawic. Poruszanie sie postacia powinno byc realne ale i dynamiczniejsze.

DarkWarrior 
Uważaj ja patrzę :)

Informacje
Nick w MP: DeathWarrior
Na forum: 2452 dni
Piwa: 135

Wysłany: 2012-02-09, 20:29   

Mam pytanie czy warto kupować gta 5 bo mam gta 4 na playstation 3 i jest fajne :) ale nie wiem czy gta 5 jest lepiej rozbudowane miasta aa po drugie w gta sa chociaż masz klimat morderstwa itd :) i mam do was pytanie internauci czy opłaca się kupować ??

Jay Elton 
MINI PAWNER

Informacje
Nick w MP: Jay Elton
Na forum: 3199 dni
Piwa: 1129
Respekt: 51,3

Wysłany: 2012-02-10, 14:40   

DarkWarrior, mam zupełnie ten sam dylemat, ale ja zaczekam do premiery, poglądam gameplaye recenzje i poczytam opinie, potem zdecyduje, mi natomiast IV na ps3 nie przypadła do gustu, spadki FPS'ów... To nie to co gta sa :D

Tagi: gta :: klimat
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi