Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2017-10-20, 20:06 Użytkowników: 71841
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MTA baunticheats
Autor Wiadomość

portuna 

Informacje
Na forum: 280 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2017-03-04, 12:09   MTA baunticheats

Szperałem dzisiaj w internecie i znalazłem "cheata" do mta od grupy cff pod nazwą baunticheats.Kosztuje on jakieś 440~rubli czyli około 14euro.
Pytanie brzmi czy ktoś miał z tym do czynienia?Wiecie może czy działa czy zwykły scam?

Postaw piwo autorowi tego posta

sabarupl 

Informacje
Na forum: 1677 dni
Piwa: 29
Respekt: 130
Respekt: 130

Wysłany: 2017-03-08, 01:34   

Nawet jak działa to dostaniesz bana na całe MTA i to tak że nawet wbudowanego map edytora nie włączysz. MTA jest uczulone na takie programy i szybko są dodawane update do wbudowanego anty-czita. Nie raz takie ubdate potrafi być dodane na następny dzień po wypuszczeniu takiego programu. Więc się zastanów zanim kupisz bo nie dość że może się okazać zwykłym fake to jeszcze sobie problemów narobisz.

_Haze 
X Haze D

Informacje
Nick w MP: Haze
Na forum: 1036 dni
Piwa: 1708
Respekt: 860
Respekt: 860Respekt: 860

Wysłany: 2017-03-08, 14:24   

sabarupl, masz trochę racji, ale hipotetycznie jakby ten program działał i on dostałby bana na MTA to dostałby na max 7dni. Poza tym bana na MTA bardzo łatwo ściągnąć bo się po prostu buguje.

SylvekHTG 

Informacje
Nick w MP: Sylvek
Na forum: 738 dni
Piwa: 90
Respekt: 75,3

Wysłany: 2017-03-17, 18:32   

"sabarupl" napisał/a:

Nawet jak działa to dostaniesz bana na całe MTA i to tak że nawet wbudowanego map edytora nie włączysz. MTA jest uczulone na takie programy i szybko są dodawane update do wbudowanego anty-czita. Nie raz takie ubdate potrafi być dodane na następny dzień po wypuszczeniu takiego programu. Więc się zastanów zanim kupisz bo nie dość że może się okazać zwykłym fake to jeszcze sobie problemów narobisz.

Nie zgodzę się z tym... Korzystałem z galaretki kilka miesięcy i nie wyłapałem żadnego bana ze strony MTA. Dodawałem se pieniądze na słynnych serwerach, a nawet crashowałem nią pseudole... Jeżeli ktoś zrobił anty cheata to zawsze jest sposób by go obejść :)

KukiX 

Informacje
Na forum: 3569 dni
Piwa: 16887
Respekt: 160
Respekt: 160Respekt: 160

Wysłany: 2017-03-17, 18:50   

"SylvekHTG" napisał/a:

Nie zgodzę się z tym... Korzystałem z galaretki kilka miesięcy i nie wyłapałem żadnego bana ze strony MTA. Dodawałem se pieniądze na słynnych serwerach, a nawet crashowałem nią pseudole... Jeżeli ktoś zrobił anty cheata to zawsze jest sposób by go obejść

Co z tego że nie dostałeś bana? Głupi ma zawsze szczęście.
Udowodniłeś tylko że jesteś nieudacznikiem i używasz takich programów, bo umiejętności innych graczy ciebie przerastają.

Poza tym bana w MTA można wyłapać i to nie są żadne bajki.
https://forum.mtasa.com/forum/145-pomoc-z-gr%C4%85-lub-klientemserwerem-mta/

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Wielebny

SylvekHTG 

Informacje
Nick w MP: Sylvek
Na forum: 738 dni
Piwa: 90
Respekt: 75,3

Wysłany: 2017-03-17, 18:56   

"KukiX" napisał/a:

"SylvekHTG" napisał/a:

Nie zgodzę się z tym... Korzystałem z galaretki kilka miesięcy i nie wyłapałem żadnego bana ze strony MTA. Dodawałem se pieniądze na słynnych serwerach, a nawet crashowałem nią pseudole... Jeżeli ktoś zrobił anty cheata to zawsze jest sposób by go obejść

Co z tego że nie dostałeś bana? Głupi ma zawsze szczęście.
Udowodniłeś tylko że jesteś nieudacznikiem i używasz takich programów, bo umiejętności innych graczy ciebie przerastają.

Poza tym bana w MTA można wyłapać i to nie są żadne bajki.
https://forum.mtasa.com/forum/145-pomoc-z-gr%C4%85-lub-klientemserwerem-mta/

Jak ja uwielbiam jak ktoś się wypowiada na dany temat nie mając żadnego doświadczenia hah... ale oczywiście jestem głupi i nieudacznikiem bo stwierdziłeś to po tym, iż używałem nielegalnego oprogramowania... brawo inteligencji... Umiejętności zwykłego gracza ograniczają się do zwykłej rozrywki. W galaretce by wingerować w serwer trzeba było mieć nie tylko sam program, lecz pojęcie dot. lua oraz plików serwera więc coś mi się nie wydaję by mnie ich umiejętności przerosły... Ale po co zastanawiać się zanim coś się napiszę jak zawsze można pojechać komuś wprost i zachować się jak totalny dureń i prostak...

P.S. Poza tym bana można wyłapać w każdej grze za używanie nielegalnych oprogramowań. Nie bez powodu galaretka byłą płatną subskrypcją... [była na bieżąco aktualizowana by omijać zabezpieczenia]

przemek1835 
Ja wiem lepiej

Informacje
Nick w MP: Przemek19
Na forum: 441 dni
Piwa: 92
Respekt: 55,3

Wysłany: 2017-08-29, 18:16   

Ja kiedyś dostałem bana na mta bo zapomniałem wyłączyć trainera do gta sa. Ban był tylko na 1 dzień, jednak nie sposób go było obejść. Powiem tak, z MTA nie ma żartów :P

Usługi programistyczne:
http://gtao.pl/oferuje-us...5471.htm#734722

Tagi: mta :: baunticheats
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu