Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-10-16, 14:16 Użytkowników: 76399
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[OFERUJĘ] Obiekter SA:MP
Autor Wiadomość

FrosteR 
Grafik

Informacje
Nick w MP: FrosteR
Na forum: 1242 dni
Piwa: 510
Respekt: 561

Wysłany: 2018-10-02, 15:44   [OFERUJĘ] Obiekter SA:MP

Cześć
!

Kilka miesięcy temu oferowałem swoje usługi obiekterskie na dosyć zaawansowanym poziomie, teraz postanowiłem do tego wrócić, w końcu swoje umiejętności trzeba w dalszym ciągu kształcić i o nich nie zapominać.

Obiekty zacząłem tworzyć na serwery Truck początkiem roku 2015. Moim pierwszym serwerem był Grand Truck, potem Polski Truck Serwer, Poland Truck Games i w kółko przez trzy lata latałem za serwerami aby móc siebie w pewnym sensie 'ogłosić'. Obiekty na zlecenia zacząłem tworzyć bodajże w połowie roku 2016 aż do roku 2018. Specjalizuje się tak na prawdę we wszystkim, mam co prawda mniejsze doświadczenie w serwerach DM, ale i tak czy siak prace są z oczekującym efektem.

Przykładowe prace?
Powiem szczerze że nie mam swoich przykładowych prac. Każda osoba która chcę u mnie złożyć zlecenie musi niestety brać to w ciemno, ale weźmy pod uwagę jeden aspekt - najpierw obiekty potem płatność, jeśli coś się nie spodoba zawsze mogę to zmienić, a każda osoba która zapłaciła ma u mnie gwarancję na zlecone obiekty.

Forma płatności!
Jedyną formą płatności jaką preferuję to oczywiście PayPal, przelew bankowy bądź w najgorszym przypadku PaySafeCard (choć będę się do tego sprzeciwiał). Staram się nie brać przysłowiowo 'milionowych' kosztów, ale wiadomo, obiekty to część kulminacyjna serwera, zaś wykonanie nawet prostego obiektu jest warte czasu oraz zaangażowania.

Kontakt!
Jeżeli już zainteresowała Cię moja oferta, zapraszam do kontaktu ze mną:
Gadu-Gadu: 51685995
Discord: Frosti.#6693
E-mail: arvix442@gmail.com
Prywatna wiadomość na forum!

UWAGA! TWORZĘ TEŻ GRAFIKĘ! JEŚLI POTRZEBUJESZ DOBREGO GRAFIKA PRAGNĘ PRZEDSTAWIĆ CI MOJĄ REKLAMĘ: KLIK!

"Tell people that there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them paint is wet, and they have to touch it to be sure" ~George Carlin

Wykonuje usługi graficzne, po więcej informacji zapraszam tutaj!
Postaw piwo autorowi tego posta

Raptor12125 

Informacje
Nick w MP: Raptors
Na forum: 948 dni
Piwa: 5
Respekt: 50

Wysłany: 2018-10-04, 06:33   

Bardzo serdecznie polecam tego pana :3

FrosteR 
Grafik

Informacje
Nick w MP: FrosteR
Na forum: 1242 dni
Piwa: 510

Wysłany: 2018-10-11, 09:23   

Odświeżam!

"Tell people that there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them paint is wet, and they have to touch it to be sure" ~George Carlin

Wykonuje usługi graficzne, po więcej informacji zapraszam tutaj!

Tagi: obiekter :: sa:mp
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu