Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-10-22, 10:39 Użytkowników: 76452
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[ZAPOWIEDŹ] Play4FuN [P4F]
Autor Wiadomość

DsJ3 
Mama ma zawsze racje

Informacje
Nick w MP: Desi
Na forum: 2832 dni
Piwa: 662
Respekt: 200
Respekt: 200Respekt: 200

Wysłany: 2018-10-16, 22:55   [ZAPOWIEDŹ] Play4FuN [P4F]

Zapowiada się nowy, lepszy serwer Play4Fun z nowym GameModem!

Złomowisko – system privcarów

Nie podoba Ci się twój prywatny pojazd, a nikt nie chce go od Ciebie odkupić?

Nic prostszego!

Na złomowisku możesz zezłomować swój pojazd prywatny i przy okazji trochę na tym zarobić!
Wystarczy, że wybierzesz opcje „zezłomuj”, a na mapie ukaże Ci się punkt, do którego musisz dotrzeć aby zezłomować pojazd,znudził Ci się jeden model auta? możesz zakupić drugi,a nawet możesz posiadać dwa prywatne auta!!

Pojazdy – system privcarów

Podoba Ci się twój prywatny samochód ale chciałbyś mieć także motor?
Teraz to możliwe!
Posiadaj dwa pojazdy na własność i ciesz się wygodą i korzyściami jakie z tego płyną!

Mieszkania – system domów

Masz jeden dom, natomiast zaobserwowałeś drugi, który także Ci się podoba?
Kup bez zastanawiania się!
Ciesz się z posiadania dwóch domów i zapraszaj do nich przyjaciół!

Znajomi – system ślubów

Bardzo lubisz swoją przyjaciółkę ale nie wiesz jak jej to okazać?
Weź z nią ślub!
Pokaż bliskiej Ci osobie że Ci na niej zależy i ciesz się z płynących z tego korzyści!

Prezentacja Zabawy

Start: Nieokreślony
Forum SAMP-P4F.PL
Adres IP SAMP: i2.livs.pl:7753

Temat będzie aktualizowany

Pozdrawiamy Ekipa Play4FuN4!

Użytkownik Od 2011-01-20
Autorski GameMode Play4FuN 50%
Zapowiedz Serwera Play4FuN - Kliknij tutaj

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
madafaka1990

Sunny_Leone 

Informacje
Nick w MP: Sunny_Leone
Na forum: 530 dni
Piwa: 7
Respekt: 55,8

Wysłany: 2018-10-17, 09:56   

"DsJ3" napisał/a:

Na złomowisku możesz zezłomować swój pojazd prywatny i przy okazji trochę na tym zarobić!
Wystarczy, że wybierzesz opcje „zezłomuj”, a na mapie ukaże Ci się punkt, do którego musisz dotrzeć aby zezłomować pojazd,znudził Ci się jeden model auta? możesz zakupić drugi,a nawet możesz posiadać dwa prywatne auta!!

-system jest aż tak nie praktyczny aż głupi, serio myślisz że gracze będą dawać kasę za stare privcary innych?, jedyne z czego będą korzystać to z sprzedaży auta bo z niczego więcej i z złomowiska zrobi się śmietnisko XD

"DsJ3" napisał/a:

Teraz to możliwe!
Posiadaj dwa pojazdy na własność i ciesz się wygodą i korzyściami jakie z tego płyną!

- czyli to co na każdym jednym tyle że ich liczba jest podowjona? wow na prawdę kreatywna myśl wręcz innowacyjna!! tyle że już ktoś wpadł na ten pomysł wcześniej i ten serwer jest online (idm)

"DsJ3" napisał/a:

Znajomi – system ślubów

Weź z nią ślub!
Pokaż bliskiej Ci osobie że Ci na niej zależy i ciesz się z płynących z tego korzyści!

-sorry sorry to serwer 4fun, wiesz na czym polega 4fun, co to RP, korzyści? Co może darmowa kamizelka i rpg do zestawu by parze się radośniej zabijało, lub niekończony speed do stuntu - pomysłu pogratulować xD

-textdrawy tak kreatywne jak u autora tutoriala a przeprasam u cb wiecej jest tych zielonych kresek

moim nędznym zdanie to już lepiej zedytować tą ibize by miała ręce i nogi niż robić to co ty ale samp takich abstrakcji też potrzebuje XD

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
kamil3642, driv3r)

madafaka1990 

Informacje
Nick w MP: Pou
Na forum: 276 dni
Piwa: 2
Respekt: 50

Wysłany: 2018-10-18, 15:49   

"Sunny_Leone" napisał/a:

"DsJ3" napisał/a:

-system jest aż tak nie praktyczny aż głupi, serio myślisz że gracze będą dawać kasę za stare privcary innych?, jedyne z czego będą korzystać to z sprzedaży auta bo z niczego więcej i z złomowiska zrobi się śmietnisko XD

"DsJ3" napisał/a:

Teraz to możliwe!

- czyli to co na każdym jednym tyle że ich liczba jest podowjona? wow na prawdę kreatywna myśl wręcz innowacyjna!! tyle że już ktoś wpadł na ten pomysł wcześniej i ten serwer jest online (idm)

"DsJ3" napisał/a:

Znajomi – system ślubów

Weź z nią ślub!

-sorry sorry to serwer 4fun, wiesz na czym polega 4fun, co to RP, korzyści? Co może darmowa kamizelka i rpg do zestawu by parze się radośniej zabijało, lub niekończony speed do stuntu - pomysłu pogratulować xD

-textdrawy tak kreatywne jak u autora tutoriala Obrazek a przeprasam u cb wiecej jest tych zielonych kresek

moim nędznym zdanie to już lepiej zedytować tą ibize by miała ręce i nogi niż robić to co ty ale samp takich abstrakcji też potrzebuje XD
Co do twojej wypowiedzi jest banalna, a wręcz dziecina. Piwkujecie sobie pod swoimi postami domyślam sie ze jesteście z jednego serwera Diamond lub coś innego co właśnie powstało na ibizie. Jak juz masz coś krytykować proszę cie tylko konkretnie, a nie z zazdrości, co do texdrawu jest autorski duzo jest podobnych bo to samp nie gta 5 ze powstają dopiero serwery i mają nowości. Na 2x proponuje ci takie wypowiedzi pisać w zakładce na naszym forum co do nowego "gm" a nie tu. Bo tu daliśmy jego zapowiedz, a nie co mamy poprawić. Pozdrawiam PS: https://www.youtube.com/watch?v=-iIKkQFz2Ok tu masz dalszy ciąg zapowiedzi. A i jeszcze jedno kamil3642 "GPP CZIKEN osoba piwkująca ciebie co skopiowała nam synchro później sprzedała evenowi naszą edycje Ibizy= P4F za 20 zł W rezultacie musieliśmy dać mapę na gtao nie polecam tego allegrowicza, drive3 :) = Rival następny nie chcieliśmy cie do administracji czyli nic nowego banda zazdrośników z sa mp czyli wypowiedz bez sensu pana hejtera :)

80.72.41.158:7753 [P4F]

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
DsJ3

Sunny_Leone 

Informacje
Nick w MP: Sunny_Leone
Na forum: 530 dni
Piwa: 7
Respekt: 55,8

Wysłany: 2018-10-18, 18:29   

Cytat:

Co do twojej wypowiedzi jest banalna, a wręcz dziecina. Piwkujecie sobie pod swoimi postami domyślam sie ze jesteście z jednego serwera Diamond lub coś innego

Banalna wręcz dziecinna? Ty się odniosłeś do tego co napisałem jak 6 latek, tak jest taka bo ten system jest banalny i bez sensu, dlaczego? podałem i nie trzeba grać w samp by to stwierdzić że gracze wolą tworzyć własne privy niż kupować z salonu a co mówiąc z złomowiska którego i tak bedą przerabiać pod siebie, textdrawy są tak innowacyjne jak cały ten samp, podałem filmik po odrazu mi sie skojarzyło, wpadł na to sam? pozdro, ameryki nikt nie odkryje bo co wyjdzie "innowacyjnego" upada przykłady p4s Combaciora, to co wy robicie posiada każdy gamemod lub może posiadać po bardzo delikatniej edycji.

Co do reszty wylewaj się na GG do tych osób nie tu bo to też nikogo nie interesuje, a historia nie powiem wzruszająca ale czy to odwet za te piwka? śmieszne xD

driv3r) 

Informacje
Nick w MP: driv3r)
Na forum: 41 dni

Wysłany: 2018-10-18, 19:26   

Cytat:

A i jeszcze jedno kamil3642 "GPP CZIKEN osoba piwkująca ciebie co skopiowała nam synchro później sprzedała evenowi naszą edycje Ibizy= P4F za 20 zł W rezultacie musieliśmy dać mapę na gtao nie polecam tego allegrowicza, drive3 :) = Rival następny nie chcieliśmy cie do administracji czyli nic nowego banda zazdrośników z sa mp czyli wypowiedz bez sensu pana hejtera :)

Pragnę Ci przypomnieć drogi Łukaszu, że ja z Administracji odeszłem a nie zostałem zdegradowany to po pierwsze.
Po drugie, ja wraz z Evenem posiadamy sync z DiamondDM opierane na weapon-config, a nie jakieś "kupione" od człowieka nickiem "cziken", na którego mam swoją opinię, i nie jest ona za ciekawa.

madafaka1990 

Informacje
Nick w MP: Pou
Na forum: 276 dni
Piwa: 2

Wysłany: 2018-10-19, 06:39   

Czy ja pisałem, ze diamond ? Driver nawet nie byłeś w administracji to raz, po drugie Sunny_Leone nie znam cie daj swoje prace ocenimy z naszą. I dalej myśle, ze jest banalna i napisana z zazdrości piwka mówią same za siebie i odpowiedz drivera, ze was nie stać nawet na hosted, a co dopiero na dobrego pawnera to juz wasz problem, co do czikena czemu sie nie wypowiedział? ale nic dam screen tak sie nawet po fatyguje bo nie lubię jak ktoś ściemnia, a zwłaszcza jak wy w grupie. Chciał bym ci jeszcze rival przypomnieć, ze połowa serwów co powstała, a ich obecni właściciele to byłyli admini p4f dlatego taka wasza nagonka :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/bf687d641670a80d

80.72.41.158:7753 [P4F]

kamil3642 

Informacje
Nick w MP: Brak
Na forum: 3100 dni
Piwa: 1204
Respekt: 11,8

Wysłany: 2018-10-19, 10:05   

Textdrawy są brzydkie, ale to kwestia gustu więc o tym się nie dyskutuje, Desi brak umiejętności nadrabia zaangażowaniem, chęciami oraz poświęca na to sporo czasu. Więc odpowiednia funkcjonalność gamemoda zostanie zachowana, polecam.

Pou - gamemode nie został w żaden sposób wykradziony, nie potrafiliście dodać synchronizacji mimo mojego dosyć długiego opisu jak to zrobić, następnie wysłałeś mi starszą wersję gamemoda w którym sam to zrobiłem. Jakiś czas później zmieniłeś na serwerze ponownie gm na nowszego, nie potrafiłeś przenieść tego kodu mimo, że miałeś wszystko zrobione więc to raczej nie mój problem. Even (polecam, uczciwy chłopak) do mnie napisał czy mu zrobię jakąś malą edycje ibizy, wytłumacze jak wgrać gm na serwer itd więc to zrobiłem, nie ma takiego określenia jak "gm p4f" skoro jedziecie na ibize, proszę Cię. Zresztą chyba serwer evena nie używa już tej edycji bo ich programista nie potrafił dodać @LiveServer.pl do nazwy i serwer się restartował lol . Więc skończ już swoje wywody bo jesteś coraz bardziej śmieszny. W sumie nie ma czego się spodziewać po osobie ograniczonej umysłowo, około 30 letnim alkoholiku (który się tym chwali XD) który wymusza na adminach pisanie smsów do bylej dziewczyny żeby do niego wróciła, a w momencie oburzenia używa tekstów typu "twoja stara" :( .

" Piwkujecie sobie pod swoimi postami domyślam sie ze jesteście z jednego serwera Diamond lub coś innego co właśnie powstało na ibizie. Jak juz masz coś krytykować proszę cie tylko konkretnie, a nie z zazdrości"

Administracja sama daje pokaz swojego poziomu co raczej każdy widzi, wstawia reklamę na forum publiczne i się sapie o to, że nie każdy ma takie zdanie jak oni.

To moja jedyna odpowiedź w tym wątku, nie mam zamiaru tracić więcej czasu na osoby niezrównoważone psychicznie typu Pou. Biorąc pod uwagę jakość tego "projektu" oraz osoby nim zarządzające można uznać, że poświęciłem w tym momencie najdłuższy czas w życiu na gówno.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.

Ostatnio zmieniony przez kamil3642 2018-10-19, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  

FrosteR 
Grafik

Informacje
Nick w MP: FrosteR
Na forum: 1247 dni
Piwa: 512
Respekt: 561
Respekt: 561

Wysłany: 2018-10-19, 14:40   

Dalszy Off-Topic będzie karany.

"Tell people that there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them paint is wet, and they have to touch it to be sure" ~George Carlin

Wykonuje usługi graficzne, po więcej informacji zapraszam tutaj!
Koniecznie zobacz moją stronę na Facebooku! KLIK!

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
madafaka1990
Tagi: play4fun :: [p4f]
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu