Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-07-18, 12:23 Użytkowników: 75281
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SAxVCxLC - mod dodający wyspy z VC i 3 do SA
Autor Wiadomość

sabarupl 

Informacje
Na forum: 1947 dni
Piwa: 65
Respekt: 200
Respekt: 200Respekt: 200

Wysłany: 2017-03-10, 22:23   SAxVCxLC - mod dodający wyspy z VC i 3 do SA

SAxVCxLC

SAxVCxLC jest modem dodającym do GTA SA wyspy z GTA VC i GTA 3.

Jak widać na mapie powyżej wyspy od siebie są oddalone o kilkanaście kilometrów. Na każdą z wysp można się dostać łodzią lub samolotem. Oprócz wysp do GTA SA z poprzednich części zostały przekonwertowane stacje radiowe i to w bardzo fajny sposób. Bowiem gdy jesteśmy w VC to w radiu słychać stacje z VC, a gdy jesteśmy w SA to stacje z SA itd. Na każdej z wysp poruszają się pojazdy i piesi. Co ciekawe po zainstalowaniu moda można wykonywać bez problemu misie w GTA SA. Działają także save z GTA SA. Na wyspach poprawiono widoczność nie których obiektów jak np. drzewa które teraz widać znacznie z dalszej odległości. Oprócz obiektów zwiększono też widoczność oświetlenia np. lamp. Teraz przy dobrej pogodzie widać je praktycznie z drugiego końca wyspy co wygląda bardzo fajnie.

Niestety puku co nie przekonwertowano wszystkich pojazdów. Poruszając się po wyspach znalazłem tylko jeden pojazd z GTA 3, konkretnie autobus. To samo tyczy się pieszych czy misji. W VC i na mapie z GTA 3 można jednak wykonywać misje karetki czy strażaka. Kiedy dzisiaj grałem przez kilka godzin nie napotkałem ani jednego krasza, errora czy zawieszki. Jedynie przy bardzo dużej rozwałce gra na moment zwolniła, a tak to wydaje mi się ze mod jest bardzo dobrze zoptymalizowali i panowie wykonali kawał dobrej roboty. Jeżeli komuś marzyło się żeby zagrać w GTA SA na wszystkich mapach z poprzednich części to jest to dobra okazja.

Sam mod można pobrać z tej strony http://www.mixmods.com.br...xlc-3-em-1.html. Po pobraniu należy wypakować archiwum i zawartość folderu skopiować do głównego folderu GTA SA. Przed instalacją moda należy sobie zrobić kopię zapasową najlepiej całego folderu GTA SA. Na jakieś stronie czytałem że mod może nie działa na wersji ze stema bo tam usunięto jakąś stacje czy tam piosenki ze stacji albo coś w ten deseń i mod nie jest z tą wersją kompatybilny.

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
DomineQ

pseudolconfirme 

Informacje
Na forum: 850 dni
Piwa: 588
Respekt: 70

Wysłany: 2017-03-11, 21:06   

Jako ciekawostkę dodam, że powstaje podobny projekt, o nazwie GTA: Underground ( http://gtaforums.com/topi...mod-discussion/ ). Dodaje on więcej miast, niż w tym przypadku, oraz cytując z oficjalnego wątku:
Cytat:

GTA: Underground also adds (not replaces) all of the vehicles from their respective games, and they can be modified at tuning garages, and the added vehicles will even have unique abilities such as sirens, moving engine parts, and jet gears. Plus, all of them are redone to fit in SA. Added weapons can be bought from Ammu-Nation stores in added cities, and added peds can be seen roaming their home city.

Diler_01 

Informacje
Nick w MP: Dilero
Na forum: 1435 dni
Piwa: 1
Respekt: 50

Wysłany: 2017-03-18, 13:51   

Gra się przyjemnie, autor moda ma dożywotni props :piwo:

DomineQ 
fierroRPG

Informacje
Nick w MP: EZ3N
Na forum: 1082 dni
Piwa: 2953
Respekt: 85,3

Wysłany: 2017-03-20, 13:13   

No i na taką modyfikacje czekalem! Na pewno z niej skorzystam, zeby się pobawic, a dla autora zostawiam zimne piwko!

sabarupl 

Informacje
Na forum: 1947 dni
Piwa: 65
Respekt: 200
Respekt: 200Respekt: 200

Wysłany: 2017-03-22, 01:52   

Jest możliwość zagrania na tej mapie przez internet na zmodyfikowanym MTA ale nigdzie nie mogę znaleźć działającego linka do tej wersji MTA :(
Temate na forum: http://gtaforums.com/topi...mpatible-build/
Jakiś filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=8HJdddyOJTM

Twarzowy 

Informacje
Na forum: 722 dni

Wysłany: 2017-11-06, 22:43   

Szkoda że ta wersja do MTA nie działa, a autor moda nie odpowiada.

loordwiader 

Informacje
Nick w MP: polandoemigrante
Na forum: 207 dni

Wysłany: 2017-12-24, 06:36   

da rade dodać wiecej wysp?

1995 

Informacje
Nick w MP: 1995
Na forum: 221 dni

Wysłany: 2017-12-24, 11:16   

"loordwiader" napisał/a:

da rade dodać wiecej wysp?

Takie pytanie to raczej do autorów tego moda. W sumie mamy całe uniwersum 3D w gta SA, więc nie jest źle. Chociaż jestem ciekawy czy dałoby radę grać w SAMPA na tym modzie :)

Thomyroke.) 
Informatyk

Informacje
Nick w MP: [PSR]thomyroke
Na forum: 619 dni
Piwa: 6

Wysłany: 2018-04-15, 17:59   

Niesamowity mod, dzięki niemu mogłem zobaczyć jak wygląda Liberty i Vice na silniku San Andreas (Wiem że San Andreas jest na tym samym silniku co VC i trójka, tyle że wzbogacona)
Super! :)

Tagi: saxvcxlc :: mod :: dodający :: wyspy
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu