Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-11-14, 06:15 Użytkowników: 76674
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Serwer Roleplay w małych miasteczkach
Autor Wiadomość

Aidenos 

Informacje
Nick w MP: Hatsu
Na forum: 688 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-04-19, 20:01   Serwer Roleplay w małych miasteczkach

Witam jestem w trakcie tworzenia z ekipą serwera RP, który będzie strikte ulokowany w małych miasteczkach typu FC i okoliczne wioski.

Będzie oczywiście kilka prac dorywczych i z czasem jak będzie fajna grywalność to frakcje.

Serwer ma być odwzorowaniem amerykańskich farm i małych miasteczek i prace dorywcze jak i budowane obiekty też będą się opierać o tą tematykę.

Zarówno pojazdy jak i postaci będą w klimatach "farmerskich" nie będzie takich pojazdów jak infernus i inne tego typu sportowe samochody.

Na serwerze chciałbym stworzyć klimat, aby każdy nowy gracz poznał co to jest RP z prawdziwego zdarzenia, poznawał w grze nowych znajomych wspólnie spędzał czas w barach, a nie tylko zmulać w pracach po to by uzbierać na samochód itp.
Po prostu brał czynny udział w życiu społeczności serwera.

Jak sądzicie, czy taki serwer ma szansę się przebić pomiędzy tymi kilkoma serwerami na platformie SAMP?

Postaw piwo autorowi tego posta

kowalim 

Informacje
Nick w MP: Kowalim
Na forum: 19 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-11-08, 19:41   Re: Serwer Roleplay w małych miasteczkach

"Aidenos" napisał/a:

Witam jestem w trakcie tworzenia z ekipą serwera RP, który będzie strikte ulokowany w małych miasteczkach typu FC i okoliczne wioski.

Będzie oczywiście kilka prac dorywczych i z czasem jak będzie fajna grywalność to frakcje.

Serwer ma być odwzorowaniem amerykańskich farm i małych miasteczek i prace dorywcze jak i budowane obiekty też będą się opierać o tą tematykę.

Zarówno pojazdy jak i postaci będą w klimatach "farmerskich" nie będzie takich pojazdów jak infernus i inne tego typu sportowe samochody.

Na serwerze chciałbym stworzyć klimat, aby każdy nowy gracz poznał co to jest RP z prawdziwego zdarzenia, poznawał w grze nowych znajomych wspólnie spędzał czas w barach, a nie tylko zmulać w pracach po to by uzbierać na samochód itp.
Po prostu brał czynny udział w życiu społeczności serwera.

Jak sądzicie, czy taki serwer ma szansę się przebić pomiędzy tymi kilkoma serwerami na platformie SAMP?

Według mnie jest to bardzo fajny pomysł :D jakby brakowało ci tam jakieś osoby do pomocy jestem chętny! robiłem własne serwery może coś tam u was pomogę

Postaw piwo autorowi tego posta

Tagi: serwer :: roleplay :: małych :: miasteczkach
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu