Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-10-22, 09:30 Użytkowników: 76452
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[REKLAMA] PseudoLife
Autor Wiadomość

FeiZzu 
Uczeń Lua

Informacje
Nick w MP: FeiZz
Na forum: 425 dni
Piwa: 4
Respekt: 35,8

Wysłany: 2018-10-08, 18:57   [REKLAMA] PseudoLife

Witam! Może mnie ktoś jeszcze pamięta, może nie.. Jestem założycielem PseudoLife, który kilka miesięcy temu posiadał 200 graczy, z góry mówię że nie robię serwera dla pieniędzy jak to większość osób myśli. Nie jestem osobą taką jaką mnie MeZo opisał, jeśli będę miał na tyle chęci aby napisać dlaczego serwer został zniszczony i 100% prawdy, zapraszam niżej. Na 100% nie wiem czy to napisze, ( może dodam w komentarzu ). A więc na starcie mówię iż tak jak nazwa wskazuje jest to Pseudolek, nie będę tego ukrywać ponieważ nie wstydzę się tego. Serwer ma służyć jako taka "Poczekalnia na lepsze serwery" dał mi ten pomysł jeden z supportów mojego serwera, i pomyślałem że to dobry pomysł. Może kiedyś z tego projektu zrodzi się coś naprawdę porządnego. Lecz na obecną chwilę jest to przerobiona paczka, myślę że postarałem się nad przerobieniem tego. Ponieważ z dnia na dzień uczę się nowych rzeczy.. Chciałbym aby było chociaż kilkunastu graczy, aby gra stała się milsza. Rozwinęło się RP na serwerze itp, ponieważ co kilka dni postaram się wrzucać jakieś aktualizacje. Reszty dowiecie się po wejściu na serwer!

Rozgrywka hmm.. Pomyśleliśmy że podoba wam się San Fierro, więc na start póki serwer nie stanie się popularniejszy stworzyliśmy go na mieście San Fierro. Ale tak jak mówię, więcej osób. Miasto stanie się w oczach graczy mniejsze, wtedy dopiero zaczniemy tworzyć rozgrywkę w innym mieście. Ale nie uciekajmy tak do przodu. Na serwerze znajdziecie również ogarniętą administracje, o którą się staram aby nie było takich przypadków którzy Trollują Ci gre. Staram się przerabiać prace i ustawiać gospodarke najlepszą pod współczesnych graczy, oraz tych którzy nie lubią wysokich zarobków.. A własnie! Co do wysokich zarobków! Serwer posiada gospodarke "Średnie Zarobki(Dość średnie)", nie chce aby każdy gracz po 10 minutach miał infernusa fmk, więc zarobki są ale w małych liczbach, czyli nie 20kk tylko np 200k ( dałem przykład ) Ale reszty dowiecie się wchodząc na serwer!

FeiZzu - CEO , Główny założyciel projektu

XxczarekxX - ROOT , Główny mapper

JaQb - Tymczasowy ROOT

Rekrutacja odbędzie się gdy zobaczę wiecej osób na serwerze!

Discord: https://discord.gg/mabp5Y4
Nazwa serwera: PseudoLife | Polski Serwer RPG | Wysokie Zarobki | Darmowe Premium |
Adres IP: mtasa://193.70.126.136:20656
Sloty: 50 - Więcej osób = Więcej slotów
Gamemode: RPG + Prace
Forum: http://pseudolife-mta.pl/index.php?/forums/

HUD

Tuner

Przykładowa praca kierowcy PKS

Wiem że mało SS, ale chce abyście weszli na serwer i sami ocenili!

Widzimy się na serwerze! Pozdrawiam - FeiZzu R*

Ostatnio zmieniony przez FeiZzu 2018-10-12, 20:56, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
LysyOfficial

Trevor_Tabone 

Informacje
Nick w MP: Vixu
Na forum: 402 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-10-08, 19:05   

Nad mapami musicie trochę popracować, albo ogarnąć nowego mappera... W szczególności na ostatnim SS gdzie pasy wystają z ulicy.

Kalizman 

Informacje
Na forum: 869 dni
Piwa: 2764
Respekt: 298,3
Respekt: 298,3Respekt: 298,3Respekt: 298,3

Wysłany: 2018-10-08, 19:11   

:+: dość czytelny HUD
:+: dość przyjemne mapy
:-: w kategorii informacje w reklamie znajduje się "start serwera na 07.10.2018" czyli wczoraj, musicie to poprawić
:-: mało osób w administracji
:-: proste forum + cba

Ogółem: 6/10

Support-Team: 09.09.2018r

Ostatnio zmieniony przez Kalizman 2018-10-08, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  

iNeeR 
# LUA

Informacje
Nick w MP: iNeeR
Na forum: 334 dni
Piwa: 32
Respekt: 40,5

Wysłany: 2018-10-08, 19:11   

Okej może zacznijmy od plusów
:+: Grafiki w zapowiedzi wyglądają spoko
:+: Chęci, widać że staracie się coś tu przerobić
Teraz minusy
:-: Zbyt mało przeróbki - np. ten hud, to zwykły dxDrawText, wystarczyło by zrobić jakieś tło do tego, może zmienić czcionkę i wyglądało by spoko
:-: Wysokie zarobki, darmowe premium...

Gdyby nie te wysokie zarobki to bym wbił i ogarnął serwer ale no niestety ocenka 6/10

FeiZzu 
Uczeń Lua

Informacje
Nick w MP: FeiZz
Na forum: 425 dni
Piwa: 4
Respekt: 35,8

Wysłany: 2018-10-09, 23:00   

Miałem napisać to o co była ostatnio drama na MTA...
Gdy PseudoLife został zniszczony i upadł kiedy to niby FeiZzu uciekł z kasą.
Chce napisać tutaj co tak na prawdę się stało i teraz to musicie mi uwierzyć bo się przyznam do wszystkiego.
Jak możecie zauważyć, MeZo już usunął filmik o mnie. Już o tym z nim gadałem ale nie wiem czy przez to usunął, a więc.
Zaczęło się od tego jak mój serwer "PseudoLife" no nie oszukujmy się był w Top 3 Najlepszych polskich serwerów jak dobrze pamiętam, 200 osób. MeZo oferował mi pomoc Forum i lekko w skryptach, zgodziłem się i wszystko było dobrze. Dopóki na końcu 2 albo 3 edycji się nie pogorszyło, czułem wielką zazdrość ponieważ, wiadomo. Miałem mniej czasu, czy to dziewczyna czy sprawy rodzinne lub sql. I byłem mniej na serwerze, i zazdrość mnie dobijała jak widziałem jak MeZo się udziela na forum i na serwerze. Za to mu dziękuje bo serio poświęcał dużo czasu na to. No i jak razem zaczeliśmy robić kolejną edycję w LV która tak samo wypaliła jak poprzednie. Coś we mnie pękło na 2/3 dzień edycji, jak widziałem że gracze nie piszą do mnie o problem tylko do MeZa, na 10 wiadomości to 3 były do mnie.
No i żeby nic nie było to po prostu zmieniłem range MeZa o jedną. z Roota na adm jak dobrze pamiętam, co było złe. Ale też nie można powiedzieć że całą edycję robił bo też dużo przerabiałem. No i MeZo się zdenerwował zaczął mówić że tyle pomagał itd. Potem dostał bana, ale jak dobrze pamiętam to dałem mu za to że wystraszyłem się go przez te groźby i wyzywanie mnie i spamienie na czacie że go wykorzystałem itd a teraz zniżyłem mu rangę. No i po chwili dowiedziałem się że cała baza padła. Kasa/Auta itd wszystko znikło.. Byłem załamany, gracze byli po mojej stronie.. Alee, stworzył on filmik na mój temat. Na którym niby zaczął pisać do mnie jego znajomy i wyszedłem na tym jako najgorszy. Ale całej rozmowy nie pokazywali.. To samo z tym "Napisz jakies komendy do paczki" , chcieliśmy tym tylko zastraszyć kogoś kto skradłby nam paczkę, ponieważ nie wiedzieliśmy że to się tak potoczy.. I mówił o mnie i o Monsterze że go tak strasznie wykorzystywaliśmy do roboty a my nic nie robiliśmy. Sory MeZo ale wiesz jaka jest prawda i troche to było chamskie z twojej strony.
Chciałem przeprosić MeZa za to że byłem tak zazdrosny i was za to że tak się to potoczyło.
Oczywiście nie mówiąć o tym że niby "uciekłem z kasą" Nie chce wam mówić że 100% SMS szło na Serwer bo nie SMS byly tylko doładowywane od razu na konto SVPJ, PSC też jakoś tak po połowie do SVPJ i jeszcze jakaś część do Monstera i Skryptera który mi szykowal paczkę ale już nie miało to sensu. Więc skrypter odpada. I no nie miło tak słyszeć że uciekłem z kasą, jak przecież każdy wie że starałem się odzyskać serwer itd, reaktywowałem go. Baza była zapisana z jakiegoś momentu i oddawałem za darmo premki i auta / kase itd. Więc na prawdę przepraszam... Mam nadzieję że wybaczycie mi to..
No ale nic, dziękuje jeśli ktoś to przeczytał. Pozdrawiam FeiZzu R*

[ Dodano: 2018-10-12, 20:56 ]
ref.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Thinks

PaweleK6969 

Informacje
Nick w MP: PaweleK
Na forum: 6 dni
Respekt: 50