Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.


Wysłany: 2020-04-26, 22:04


WindCityWiek: 22
Na forum: 29 dni
Posty: 3
Nick w MP: BushidoRespekt: 50Witajcie jedynym w swoim rodzaju projekcie Wind-City RolePlay. Dzięki tobie możemy osiągnąć bardzo wiele na scenie samp, dlatego dołożymy wszelkich starań aby ciebie przy nas zatrzymać. .Serwer typu role-play rozgrywany na platformie San Andreas Multi Player (SAMP).Akcja serwera odbywać się będzie na terenie RedCounty. Jeśli tęskniłeś za klimatem wsi to świetnie trafiłeś, nasza ekipa dokłada wszelkich starań aby rozgrywka nie była tylko nudnym obowiązkiem, ale czymś co pozwoli nas rozluźnić, a przede wszystkim miło spędzić czas. Serwer tworzony jest dla graczy to nie tylko hasło rzucone na wiatr, to wy jesteście dla nas najważniejsi i to dzięki wam możemy stworzyć coś wielkiego. nie oceniajcie nas jednak na wstępie pochopnie, dajcie nam czas, a udowodnimy, że nie było powodów do obaw. Najważniejszym punktem w projektach RP jest ekipa projektu, ktora wniesie luźna atmosferę.Administracja projektu jest zawsze pomocna, chętnie udzieli tobie rady.Każdy w naszym zespole ma swoje obowiązki, na które zwraca główna uwagę, dzięki czemu na serwerze nie dzieje się samowolka. Ekipa projektu nie jest dobrana z kolejki w Lidlu, lecz dzięki znajomościom, oraz długim stażem na platformie samp.Załoga jest w pełni profesjonalna w tym co robi, dlatego też zrobimy wszystko aby gracza dzięki któremu nasz projekt ma prawo bytu, zatrzymać przy sobie.
Wraz z administracja zdecydowaliśmy aby udostępnić wam dwa miejsca rozgrywki takie jak Dillimore oraz Blueberry. Będzie to działać podobnie jak w przypadku rozgrywki w Los Santos gdzie centrum to Market a dla przestępczych dzielnica I-Wood. U nas działa to w ten sposób Dillimore(centrum) Blueberry (środowisko przestępcze). Dzięki temu, że rozłożyliśmy rozgrywkę na oba miasteczka świetnie będzie się spełniała firma taksówkarska i nie tylko. Zdecydowaliśmy się na oba miasteczka aby sama rozgrywka nie opierała się w jednym miasteczku gdzie tak naprawdę pojazd jest praktycznie bez użyteczny, a chodzi nam o to abyście wy jako gracze przemieszczali się z miasta do miasta tocząc po drodze interakcje z graczami. Miasteczko Dillimore posiada 2 organizację publiczne umiejscowione na jego terenie.

-RedCounty Sheriff's Office

-RedCounty Medical Center

Natomiast urząd umieściliśmy w Blueberry aby pobudzić was do przemieszczania się między miasteczkami. Jak to widzimy w biznesach? Otóż utworzymy temat z zapotrzebowaniem na biznesy w danym miasteczku tak aby w każdym miasteczku był dostęp do każdej kategorii biznesów.Posiadamy dwóch pawn developerów którzy doskonale radzą sobie z aktualizacjami naszego skryptu, nie będziemy wam koloryzować oczu i pisać iż skrypt jest autorski, w dzisiejszych czasach można jedynie rozbudować nie które funkcje i polepszyć ich działanie co nasi programiści robią z dnia na dzień ulepszamy go o nowe systemy i nowe pomysły, mamy bardzo rozwinięte doświadczenie jeśli chodzi o serwery typu roleplay więc pomysłów nam na pewno nie brakuje. Skrypt jest przygotowany na każdą ilość graczy i jest profesjonalnie zoptymalizowany więc szczerze mogę obiecać wam stabilną rozgrywkę i mile spędzony czas z nami jak i innymi użytkownikami naszego projektu.Jak widać na załączonym obrazku, każdy gracz będzie miał zdalny dostęp do swojej postaci przez nasze forum.Wszystkie dane wprowadzone w panelu będą uzupełniane przy zakładaniu postaci.Nie jest to żadna innowacja ale trzeba to uwzględnić w pierwszej prezentacji naszego serwisu.Dodaliśmy też opcje dla osób które nie chcą pokazywać swoich postaci publicznie na ukrywanie jej w karcie.Jest to też małe zabezpieczenie przed MG.Panel grup to ciekawy temat naszej reklamy, właśnie tutaj wychodzimy do was z otwartymi rękoma i dajemy wam całkiem wzorowo funkcjonujące panele dzięki którym będziecie mogli w pełni kontrolować waszą rozgrywkę ic na naszej platformie która też jest w pełni przygotowana pod najbardziej wymagających wyjadaczy naszej wspaniałej sceny roleplay. Powiem wam też kilku słów o funkcjonalności naszych paneli są one oparte na najnowszym silniku ips, jest on bardzo wygodny w obsłudze dla każdego z użytkowników, możesz tu ustalać ceny swoich produktów, rangi pracowników, wypłaty czy też dodać wpis do mobilnego komputera jako funkcjonariusz pd.Organizacje porządkowe czyli miejsce dla osób, które chcą przysłużyć się stanowi, chętnie rozwijać życie w wiosce, bo jak wiemy nie gramy w Los Santos. Będziemy udoskonalać Wam rozgrywkę w grze, abyście nie nudzili się podczas gry w postaci eventów poza miastem. Będziemy wyróżniać następujące organizację:

RedCounty Government
RedCounty Sheriff's Office
RedCounty Medical Center/ Fire Department
RedCounty NewsOrganizacje przestępcze-przedstawimy wam co nie co na temat Półświatka, tak aby przybliżyć wam działanie ich na terenie Red County, niektórzy mogą nie wiedzieć lub nie bardzo rozumieć jak one mogą działać na terenie innym niż Los Santos. Dlatego myślę, że parę słów aby opisać wszystko nie wystarczy. Zacznijmy na samym początku od tego jakie organizacje będą mogły istnieć na serwerze.

-Mafie

-Szajki

-Zmotoryzowane

-Kartele

Mafie:zorganizowane grupy przestępcze które nie będą mogły mieć swoich siedzib na terenach miasteczek Dillimore/Blueberry. Mogą one osądzać się na pobliskich lokalizacjach, a jest ich troszkę oraz troszkę dodaliśmy sami abyście wy jako gracze mieli więcej miejsca do popisu ale też dla osób których jara właśnie taki typ organizacji a nie koniecznie szajki czy też organizacje zmotoryzowane. Nie ma sensu wyłączać ich z rozgrywki bo nie chcemy was ograniczać tylko przez to, że akcja odbywa się na wsi.Mafie będą miały dostęp do broni palnych, w cenie hurtowej.

Szajki: Czyli jednym słowem jest to zamiennik gangów. Mogą one mieć swoje siedziby na terenach miasteczek i nie ma w tym nic dziwnego bo urozmaiciliśmy nasze miasteczka o nowe Lokacje tak aby zapewnić wam swobodę wyboru płaszczyzny na której będziecie mieli ochotę pograć, baraki/blokowiska/czy zwykle domki mieszkalne. Ale żeby nie było tak pięknie musimy tu nałożyć parę ograniczeń. Zakładanie organizscji typu Ballas/crips/bloods jest niedozwolone i takie aplikacje będą z góry odrzucane, co nie oznacza, że nie mozacie założyć szajki czarnoskórych, wystarczy mieć tylko pomysł. Gangi będą miały możliwość zamawiania narkotyków w cenie hurtowej.

Zmotoryzowane:Tutaj będzie podobnie jak przy szajkach, miejsce ich rozgrywki będzie zależało od lidera organizscji nie nakładamy tutaj ograniczeń co do rozgrywki czy ma być to w miasteczku czy też po za nim. Jedyne co musicie wiedzieć to aby założyć taka organizacje to musicie posiadać własne pojazdy na start, bez tego nie ma co składać aplikacji, bo co to za organizscje zmotoryzowane bez pojazdów i nie administracja nie daje pojazdów na start. One również mają dostęp do zamawiania swoich przedmiotów takich jak nitro czy też części do tuningu autka oraz urozmaiciliśmy je o zamawianie magazynków do broni, robimy to po to aby organizacje nie były samo wystarczalne.

Kartele:Tutaj tak samo jak w przypadku mafii, nie mogą znajdywać się na terenie miasteczek, a rozgrywka oraz tematyka jest dowolna na każdy sposób. Owa organizacja będzie miała dostęp do zamawiania twardych narkotyków.Nie jest to jakaś całkowita innowacja i nowość ale chcemy wspomagać naszych graczy podczas rozgrywki i przyśpieszać nie które akcje które są zbędne do nie potrzebnego rozpisywania, oczywiście oczekujemy iż zjawią się u nas osoby które pociągną nasz poziom rozgrywki dosłownie na hard level. Dzięki naszemu systemowi interakcji będziesz mógł poznawać nasz świat poprzez jedno kliknięcie przycisku.Posiadamy całkiem rozbudowane grono modelów, które umożliwiają nasz świat zmienić na bardziej przypominający ten realistyczny. Możemy odkładać różne obiekty wokół nas a inni gracze mogą na nie patrzeć a nawet ich dotknąć tak w przenośni.Tutaj możemy pochwalić się naszą innowacją kiedy wszystkie projekty pchają jak najwięcej GUI do swoich skryptów, to my jako ekipa poszliśmy w kilku kierunkach właśnie w Textdrawn czym wygraliśmy bo to na prawdę dobrze wyszło wpadnijcie i sami zobaczycie !Coś dla organizacji przestępczych i nie tylko.Postanowiliśmy wraz z DevTeamem, że nie może zabraknąć takiego systemu na serwerze w którym akcja odbywa się na wsi.Jak widać na załączonym obrazku roślinkę można pielęgnować nawozami czy też ją podlewać aby skrócić jej czas kwitnięcia.W wodę jak i nawozy do pielęgnacji będziemy mogli zaopatrzyć się w specjalnym sklepie ogrodniczym.Planujemy rozwijać ten system w nowe sadzonki, które później będzie można sprzedawać na skupach roślin.na ten moment mamy 2 typy roślin

-Marihuana

-KwiatyStatusy postaci nie są żadną innowacją lecz postanowiliśmy się nimi pochwalić.Dzięki nim dowiemy się co dana postać w danym momencie odczuwa czy też jakie dodatki ma na sobie.Z statusów możemy również dowiedzieć się w jakim stanie fizycznym jest postać lub czy jest zamaskowana bądź nieprzytomna.Aby urozmaicić troszkę projekty IC dodaliśmy też status celebryty dzięki temu osoby będą zaczepiane na ulicach miasteczka.System stref coś co musi posiadać serwer role play więc tego nie może zabraknąć na naszym projekcie.Strefy będą przypisywane pod Organizacje przestępcze czy też w przyszłości do upraw swoich roślin. Strefy będzie można kupować na własność i sadzić na nich swoje roślinki.Ten system ma wiele zalet i też ciężko wszystkie opisać ale z grubsza przybliżymy wam ich działanie.Do strefy można przypisać obiekty oraz ustawić ich ownera, dzięki czemu wasze posiadłości będziecie mogli ozdabiać w obiekty.System cornerów, jego działania chyba nie trzeba szczególnie opisywać bo jest on każdemu znany z serwerów RP.Stworzyliśmy go dla osób grających w organizacjach przestępczych aby sprzedawanie narkotyków nie było problemem i dodać im troszkę zarobku. Oczywiście będziemy też stawiać na to aby to gracz graczu opychał narkotyki w ciemnych zaułkach dlatego też ceny w kornerach będą niższe niż te które narzucimy organizacjom po to by własnie rozpylać narkotyki po użytkownikach serwisu.System dała na zasadzie wpisania komendy /corner i staniu w wyznaczonym punkcie aż do przybycia bota który zechce kupić dragi za losową kwotę.Podjęcie handlu będzie możliwe tylko wtedy gdy na serwerze będą osoby pod panelem RDSO na aktualnym duty.Dzięki temu systemowi urozmaicimy troszkę rozgrywkę oraz upiększymy troszkę miasto.W przyszłości planujemy dodać do botów system interakcji dzięki czemu będziemy mogli porozmawiać z przechodniami(aktorami) czy też sprzedawać im narkotyki.Dodaliśmy również możliwość kupna aktora oraz ustawienia go na naszej strefie bądź w naszym budynku po to by odgrywanie akcji było przyjemniejsze, wiec będzie można go wykorzystać jako Sprzątaczkę/Barmana/Kucharza/Zwierzaka..Jest również możliwosć nadawania nazwy aktorowi oraz nadawanie mu skina.Teraz coś dla organizacji porządkowych czyli system zwłok dzięki któremu dowiemy się jaka postać zmarła w jaki sposób oraz z jakiej broni..Planujemy też dodać sieć DNA do każdej postaci która będzie je zostawiała na przedmiotach których dotykała nie zakładając na nie rękawiczek.W przypadku pobicia bez rękawiczek DNA zostanie nadpisane przy śmieci i będzie można dojść łatwo do sprawcy pobicia/morderstwa.-pracownik tartaku

-pracownik magazynu

-roznosiciel gazet

-rybak
👤Discord: https://discord.gg/FMQdN2y
🌐Forum: https://wind-city.pl/index.php?/forums/
Start serwera: 31.05.2020


Ostatnio zmieniony przez WindCity 2020-05-12, 14:18, w całości zmieniany 7 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-04-28, 11:16


votekWiek: 28
Na forum: 728 dni
Posty: 15
Nick w MP: votekkRespekt: 50


Administracja pomocna nie trzeba czekać na odpisanie dnia. Reklama zachęcająca, nic tylko czekać na start.
Może w końcu coś stabilnego i innego niż ls pojawi się na scenie RP

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-05-02, 20:33


WindCityWiek: 22
Na forum: 29 dni
Posty: 3
Nick w MP: BushidoRespekt: 50


Wystartowało nasze forum!!
https://lvrp.pl/index.php

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-05-05, 22:39


BoskiWiek: 33
Na forum: 2472 dni
Posty: 12

Piwa: 50

Respekt: 50


https://lvrp.pl/index.php?/forums/forum/2-informacje-i-aktualizacje/ Zapraszam nowa dawka informacji, chłopy se radzą :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-05-11, 21:14


WindCityWiek: 22
Na forum: 29 dni
Posty: 3
Nick w MP: BushidoRespekt: 50


https://lvrp.pl/index.php?/forums/topic/231-konkurs-zaproszenia/ Zgarnij nagrodę w postaci vouchera, suma nagród to 200 zł !

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-05-13, 16:55


DileriumWiek: 20
Na forum: 2655 dni
Posty: 2Respekt: 50


Serwer skazany jest na porażkę od samego startu. Wszystko opisane w reklamie już gdzieś było, wręcz to już jest must-have serwera Role Play w dzisiejszych czasach. Dodatkowo śmieszny konkurs ukazujący, że administracja nie potrafi sama przeprowadzić kampanii reklamowej, bądź to jej jeden z nieudolnych elementów. Zmuszanie gracza do rejestracji na forum... Jeden z administratorów nazwał się Jezusem... Chyba jakiś nieśmieszny żart? :x

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-05-13, 23:01


WujekEddy

3d modeler


Wiek: 22
Na forum: 1771 dni
Posty: 176
SPONSOR
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 734

Respekt: 113
Respekt: 113


"Dilerium" napisał/a:

Serwer skazany jest na porażkę od samego startu. Wszystko opisane w reklamie już gdzieś było, wręcz to już jest must-have serwera Role Play w dzisiejszych czasach. Dodatkowo śmieszny konkurs ukazujący, że administracja nie potrafi sama przeprowadzić kampanii reklamowej, bądź to jej jeden z nieudolnych elementów. Zmuszanie gracza do rejestracji na forum... Jeden z administratorów nazwał się Jezusem... Chyba jakiś nieśmieszny żart? :x


Nieśmiesznym żartem jest Twoja wypowiedź, która nie posiada dosłownie żadnego argumentu. Odnosząc się do Twoich zarzutów, jestem zwykłym graczem... szary nic nie znaczący kolejny gracz na zwykłym projekcie - serwer skazany na porażkę od samego startu... przeanalizujmy to co napisałeś, faktycznie - konkurs stworzony dla graczy, to naprawdę... OGROMNE skazanie na porażkę, szczerze? Żałosna jest Twoja wypowiedź, ktoś stara się stworzyć dla graczy okazjonalny konkurs, alternatywa, dla której mają szansę w pewien sposób dać coś od siebie dla graczy... w porównaniu do Ciebie ktoś się stara i chce stworzyć coś swojego, chłopaki są dojrzałymi osobami, z którymi fajnie było porozmawiać przez ostatnie kilka godzin. Zmuszanie gracza do rejestracji konta na forum... to jest totalna tragedia, jak tak można... - z miejsca Ci wytłumaczę, że to ironia ponieważ powątpiewam byś był w stanie to rozgryźć, wybrali tą opcję w choć minimalnym stopniu nie martwić się o osoby, które nie są zainteresowane projektem i wchodzą tam tylko w celu podpatrzenia aplikacji, regulaminów czy samego funkcjonowania projektu... - bardzo dobra decyzja, chcesz = wchodzisz i się rejestrujesz, nie chcesz - nie wchodzisz i się nie rejestrujesz, bardzo prosta sprawa, jeśli nie potrafisz jej zaakceptować znajdź inny projekt, ponieważ nikt Cię do niczego nie zmusza, a odpowiadam Ci tylko dlatego, bo jesteś jednym z tej smutniejszej strony community SAMP'a, nie mam nic przeciwko tworzenia projektów w oparciu o zasoby udostępnione publiczne, nawet jeśli ten nim nie jest - warto spojrzeć na rzeczy, do których administracja dąży, a ta najwidoczniej chce mieć grono swoich graczy, z którymi wspólnie można tworzyć coś ciekawego... chyba tyle wypocin wystarczy, niestety Twoje argumentu są tak beznadziejne, że ciężko się do nich odnieść w jakikolwiek inny sposób. Pozdrawiam serdecznie, nic nie znaczący w tym projekcie, zwykły szary użytkownik, któremu podoba się podejście administracji, zaangażowanie oraz chęci stworzenia małego, a z czasem większego grona swojego community.

Podpis
Użytkownik 2015-06-07 -  xxx-xx-xx
Support-Team 2019-06-02  -  2020-02-27 - na szczęście odszedłem, koniec męczarni i braku docenienia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-05-14, 05:33


DileriumWiek: 20
Na forum: 2655 dni
Posty: 2Respekt: 50


"WujekEddy" napisał/a:

"Dilerium" napisał/a:

Serwer skazany jest na porażkę od samego startu. Wszystko opisane w reklamie już gdzieś było, wręcz to już jest must-have serwera Role Play w dzisiejszych czasach. Dodatkowo śmieszny konkurs ukazujący, że administracja nie potrafi sama przeprowadzić kampanii reklamowej, bądź to jej jeden z nieudolnych elementów. Zmuszanie gracza do rejestracji na forum... Jeden z administratorów nazwał się Jezusem... Chyba jakiś nieśmieszny żart? :x


Nieśmiesznym żartem jest Twoja wypowiedź, która nie posiada dosłownie żadnego argumentu. Odnosząc się do Twoich zarzutów, jestem zwykłym graczem... szary nic nie znaczący kolejny gracz na zwykłym projekcie - serwer skazany na porażkę od samego startu... przeanalizujmy to co napisałeś, faktycznie - konkurs stworzony dla graczy, to naprawdę... OGROMNE skazanie na porażkę, szczerze? Żałosna jest Twoja wypowiedź, ktoś stara się stworzyć dla graczy okazjonalny konkurs, alternatywa, dla której mają szansę w pewien sposób dać coś od siebie dla graczy... w porównaniu do Ciebie ktoś się stara i chce stworzyć coś swojego, chłopaki są dojrzałymi osobami, z którymi fajnie było porozmawiać przez ostatnie kilka godzin. Zmuszanie gracza do rejestracji konta na forum... to jest totalna tragedia, jak tak można... - z miejsca Ci wytłumaczę, że to ironia ponieważ powątpiewam byś był w stanie to rozgryźć, wybrali tą opcję w choć minimalnym stopniu nie martwić się o osoby, które nie są zainteresowane projektem i wchodzą tam tylko w celu podpatrzenia aplikacji, regulaminów czy samego funkcjonowania projektu... - bardzo dobra decyzja, chcesz = wchodzisz i się rejestrujesz, nie chcesz - nie wchodzisz i się nie rejestrujesz, bardzo prosta sprawa, jeśli nie potrafisz jej zaakceptować znajdź inny projekt, ponieważ nikt Cię do niczego nie zmusza, a odpowiadam Ci tylko dlatego, bo jesteś jednym z tej smutniejszej strony community SAMP'a, nie mam nic przeciwko tworzenia projektów w oparciu o zasoby udostępnione publiczne, nawet jeśli ten nim nie jest - warto spojrzeć na rzeczy, do których administracja dąży, a ta najwidoczniej chce mieć grono swoich graczy, z którymi wspólnie można tworzyć coś ciekawego... chyba tyle wypocin wystarczy, niestety Twoje argumentu są tak beznadziejne, że ciężko się do nich odnieść w jakikolwiek inny sposób. Pozdrawiam serdecznie, nic nie znaczący w tym projekcie, zwykły szary użytkownik, któremu podoba się podejście administracji, zaangażowanie oraz chęci stworzenia małego, a z czasem większego grona swojego community.


Mam nadzieję, że nie spociłeś się zbyt mocno odpisując na moją ocenę serwera, a bardziej w tym przypadku jego zapowiedzi. Masz problem z czytaniem tekstu oraz z jego interpretacją, więc proszę daruj sobie obelgi w moją stronę. Potrafię wyczuć ironię, w szczególności tak kiepską. Co do argumentów - wystarczy samemu przeczytać zapowiedź i już ujrzymy sami argumenty. Nie jest to rozprawka z języka polskiego, gdzie potrzebuję 3 argumentów, aby zadowolić komisję. Co do tworzenia serwerów... Fajnie jest oceniać kogoś nie znając go w jak najmniejszym stopniu? Pomyliłeś się tutaj drogi kolego. Ja stety, czy niestety dobrego zdania o ekipie tego serwera powiedzieć nie mogę, wyjątkiem jest jedynie Zalewa.

Wracając do zapowiedzi. Nadal podtrzymuję moje zdanie z poprzedniego posta oraz dopowiadam, że niestety z takimi graczami, którzy atakują kogoś za ocenę daleko to nie zajdzie, ale obym się mylił.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: wind-city :: roleplay
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: