Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-05-30, 10:54

Xordii

Na forum: 3304 dni
Nick w MP: Xordii

Piwa: 6

Respekt: 50

Witam, chciałbym opublikować niedokończoną autorską mapę PGS Polski Gamming Serwer by XorD. Publikuję ją w nadziei, że komuś się przyda i będzie chciał ją dalej rozwijać, ponieważ u mnie się tylko kurzy. Mapa jest w połowie przerobiona z dini na MySQL (Niestety bazy danych nie posiadam ale zrobiłem mniej więcej rozpiskę jak wyglądała).

Systemy:

System rang - Możliwość nadania jakiej tylko chce rangi przez [email protected] dla gracza (Miałem zamiar rozbudować ten system o bonusy rang np. +1 dmg z Desert Eagle)

System ban/unban (Do przerobienia na MySQL) - Możliwość banowania graczy na Konto, IP i host, system unban oparty na BanID, przez co nie trzeba już swojego IP w prośbach o ub.

System umiejetnosci - Za określoną liczbę $ i Respektu można rozwijać swoje umiejętności posługiwania się bronią, które są niezbędne do odblokowania umiejetności specjalnych takich jak TGL Możliwość korzystania z słynnego glitcha, czy tez Bojownik która umożliwia posiadania 200 pkt kamizelki. Umiejętności można rozwijać w każdym Ammu-Nation.

System domków (Do przerobienia na MySQL) - Tworzenie nowego domu zaczyna się od użycia komendy /newhome w miejscu gdzie ma stać znacznik domku, potem na czacie jest rozpisane krok po kroku co trzeba zrobić dalej. PS: Podczas wybierania interiora trzeba stanąć tam gdzie ma być wyjście z domku i wtedy wpisać komendę odpowiadającą za kolejny etap tworzenia.

System zmiany chatu - Za pomocą komendy /zchat można przełączać się miedzy czatami, przez co nie trzeba już wpisywać komendy /l dla czatu lokalnego, czy tez ! @ dla czatu gangu czy admina.

System gangu - Gang możemy stworzyć w Ammu-Nation, jest to prosty system, chciałem go kiedyś rozwinąć o bazy gangów tereny i możliwość zlikwidowania całego gangu zajmując wszystkie tereny, a na końcu bazę.

System VIP - Prosty system dający graczom, którzy go wykupią dodatkowe możliwości.

To nie wszystkie z systemów jest ich wiele więcej.

Screen Shoty

https://imgur.com/a/VNP5fw0

Na ss'ach można zauważyć "[Rozsypanka] >> ", ponieważ pobiera ona wartości z bazy danych, której nie miałem podłączone (nazwa tabeli`Rozsypanka` kolumny `Rozp`,`odp` zapomniałem dodać to do pliku .txt zawartego w linku poniżej).

Pobierz Mape:

Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Maks xds, pseudolconfirme, Venimus534, typicalosa, Daniel123bmx
Tagi: mapa :: pgs :: xord
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu