Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2018-06-23, 12:00


critical99Wiek: 19
Na forum: 2694 dni
Posty: 84

Piwa: 133

Respekt: 115,3
Respekt: 115,3

Polski Serwer Imprezy sięga swoją historią aż do 2009 roku. Później prowadzony przez kilka lat przez Bloodhackera, który w 2016 zamknął serwer. W 2018 roku postanowiono stworzyć niezależną reaktywację serwera.
Aktualny serwer działa od maja 2018 roku i mimo czasami występujących problemów ma swoją grupę stałych graczy, którzy chcą miło spędzić czas w gronie znajomych.
Serwer nie korzysta z poprzedniego gamemode serwera, gdyż właściciel takowego nikomu nie udostępnił. Musieliśmy odtworzyć serwer, pisząc gamemode od nowa na wzór filmów z YouTube i screenów ze starego serwera. Sam gamemode od strony kodu jest ułożony. Wykluczono niektóre błędy, które zdarzały mi się w poprzednich projektach. Jak wiadomo - nie wszystko jest doskonałe i czasem trafi się jakiś bug lub serwer na chwilę "złapie laga", lecz nie utrudnia to rozgrywki na serwerze. Błędy staramy się poprawiać na bieżąco, informując przy tym graczy na naszym Discordzie, gdyż gamemode znajduje się w repozytorium na GitLabie.

Na moment pisania tej reklamy kod serwera złożony jest łącznie z 23514 linijek, co nie jest dużą ilością patrząc na to, co sam gamemode oferuje.


Serwer przez wiele lat był uznawany przez graczy za serwer FreeRoam. Jest to spowodowane tym, że oprócz strzelania, serwer oferuje inne możliwości rozgrywki. Nasz serwer posiada wszystkie postawowe elementy serwera DeathMatch, lecz postanowiliśmy rozbudować niektóre z nich.W momencie pisania reklamy, serwer posiada 7 automatycznie startujących zabaw. Po lewej stronie ekranu znajdują się komendy służące do zapisu na daną zabawę oraz licznik osób zapisanych na daną zabawę.

Warto dodatkowo wspomnieć, że dla zabaw /ch, /wg oraz /rc są przydzieleni moderatorzy zabaw, którzy mogą na bieżąco modyfikować areny dla tych zabaw.Krótki opis zabaw

/ch - Chowany. Osoba, która jako ostatnia pozostanie w ukryciu przed szukającym wygrywa.

/wg - Wojna Gangów. Gracze walczą ze sobą w dwóch drużynach. Wygrywają członkowie drużyny pozostałej na polu walki.

/rc - Wyścig. Gracz otrzymuje nagrodę w zależności, jakie miejsce osiągnął. Wyścigi mogą być z kolizjami lub bez. Mogą również być z różnymi pojazdami (kilka pojazdów w trakcie jednej trasy).

/db - Derby. Gracze walczą ze sobą pojazdami na arenie. Osoba, która jako jedyna pozostanie na arenie wygrywa.

/lb - Labirynt. Osoba, która jako pierwsza znajdzie z niego wyjście, wygrywa zabawę.

/sb - SurvivalBattle. Zabawa wzorowana trybem Battle Royale. Gracze respią się na dużej mapie, na której poszukują przedmiotów, które wykorzystają do walki. Strefa walki z czasem zmniejsza się. Osoba, która jako ostatnia pozostanie na polu walki wygrywa.

/ss - Siano. Gracze chodzą po kilkupiętrowym sianie, które zmienia kolor. Muszą oni stawać na odpowiedni dla danej rundy kolor. Gracze mogą sobie przeszkadzać, gdyż otrzymują czasami pistolet z jednym nabojem, który mogą wykorzystać do zestrzelenia siana pod graczem.
Dodatkowo posiadamy kilka aren DeathMatch, dostępnych pod /areny.


Nasz serwer posiada rozbudowany system prywatnych pojazdów. Koszt pierwszego, prywatnego pojazdu to 5000 respektu. Wraz z kupnem kolejnych pojazdów (można mieć maksymalnie 10), cena wzrasta, z powodu podatku za prywatne pojazdy. W prywatnych pojazdach można zmieniać rodzaj paliwa, które wpływa na uszkodzenia pojazdu i jego przebieg. Dodatkowo pojazd możemy przerobić na elektryczny, co daje nam szybsze przyspieszenie oraz mniejsze koszty utrzymania. Możemy również zmienić kolor etykiety (3DTextLabel, napis na pojeździe) naszego pojazdu. Na serwerze jest drogówka, która może przydzielać na pojazdy punkty karne za złe parkowanie.

Prywatny pojazd kupisz komendą /pbuy nazwa.
Panel prywatnego pojazdu dostępny pod komendą /p.
Prywatnymi pojazdami możesz handlować na /gielda.
Modyfikacji prywatnego pojazdu dokonasz w punktach na stacjach benzynowych.
Nasz serwer wyposażony został w system domów. Gracz może kupić dom dla siebie, do którego będzie mógł się teleportować komendą /tpdom.

Nasz system domów wyróżnia to, że gracz może postawić w swoim domu lub wokół niego aż 25 obiektów domowych, co pozwala tworzyć graczom unikatowe umeblowanie.
Na serwerze występują zarówno klany, jak i frakcje. Klany posiadają swoje dzielnice, na których mogą rywalizować między sobą podczas wojen klanowych uruchamianych przez liderów. Każdy klan ma swoje forum, za pomocą któego możesz do niego dołączyć. Frakcje działają na podobnej zasadzie z tym, że nie posiadają swojej dzielnicy, nie mają wojen oraz każda frakcja specjalizuje się w jednej, określonej przez założyciela dziedzinie.
HostName: ••••••• Polski Serwer Imprezy ••••••• [PL]
Address: psi.svpj.pl:4004
Players: x / 35
Mode: PSi v1.7
Language: PL|Polski|Polish
Przejdź na forum


Ostatnio zmieniony przez critical99 2019-02-04, 06:56, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Silver Truck
Wysłany: 2018-06-23, 12:10


PatryKK.

I'm back :D


Wiek: 19
Na forum: 490 dni
Posty: 497
Nick w MP: PatryK

Piwa: 1031

Respekt: 221,5
Respekt: 221,5Respekt: 221,5


Serwer wygląda ciekawie. Ma ciekawe systemy, reklama ładnie napisana aczkolwiek za dużo czerwonego, aż oczy bolą. Przez co pewnie będziesz musiał poprawić. Szkoda, że kolejny DM ale nic nie poradzę. Zostaje mi życzyć wam powodzenia.

Podpis


Forum: https://light-rpg.pl
Projekt: https://discord.gg/cxP5dPh
Dsc: Patryś🍒#0771

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-06-24, 12:27


DerviWiek: 13
Na forum: 360 dni
Posty: 1
Nick w MP: ---Respekt: 50


Grałem na serwerze ;)
Jeśli ktoś chce się oderwać od tych wszystkich serwerów TRUCK i RP to serdecznie zapraszam, ciekawe towarzystwo i przyjemna rozgrywka :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-03, 15:28


SataN.Wiek: 15
Na forum: 1755 dni
Posty: 746
Nick w MP: SataN

Piwa: 3314

Respekt: 54


Ostrzeżeń: 100%
Szczerze, to polecam serwer jak najbardziej, jeden z lepszych serwerów DM!
Grafika no średnia, opis jak najbardziej jest, moja opinia to 8/10;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-15, 22:27


critical99Wiek: 19
Na forum: 2694 dni
Posty: 84

Piwa: 133

Respekt: 115,3
Respekt: 115,3
Dzisiaj odbył się pierwszy zlot prywatnych pojazdów organizowany przez jednego z naszych graczy.
Zapraszamy na forum, aby wiedzieć, kiedy będą odbywały się następne eventy.

https://imgur.com/a/I8za8zL


Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-15, 23:54


ResidenT_Wiek: 19
Na forum: 1293 dni
Posty: 12
Nick w MP: pBartnikRespekt: 50


Witaj Kamil,

Wszystko fajnie ale nie pamiętam abym Tobie pozwolił używać tej nazwy. Wiem, że Twoje myślenie jest (Nie oszukujmy się) słabe i próbujesz się wybić na mnie bo to ja zrobiłem reaktywacje i zacząłem ludziom wysyłać link, a Ty jakbyś był na grupie na Gadu-Gadu to byś wiedział jaką masz opinie. Prawda jest taka, że widziałeś zarobki z serwera i zacząłeś mieć ból dupy. Zacząłeś mnie oskarżać... To ja się podjąłem reaktywacji Polskiego Serwera Imprezy (PSi.xaa.pl). Tak, wziąłem Cie na programistę serwera (Błąd i nie polecam tej osoby!) ale nie miałeś prawa mnie ***** jako właściciela serwera, którym byłem podczas reaktywacji. Jedynie mogłeś wziąć swoje pliki i spierdzielać z nimi.

Proszę o zmianę nazwy lub usunięcie tematu. Zrobiłem pierwszy reaktywacje i nie zezwalam na używanie jej przez Ciebie lub innych osób.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-16, 00:05


critical99Wiek: 19
Na forum: 2694 dni
Posty: 84

Piwa: 133

Respekt: 115,3
Respekt: 115,3


Przykro mi, lecz nazwa Polski Serwer Imprezy nie jest nigdzie zastrzeżona i każdy ma prawo jej używać. Uznajesz się, za nie wiadomo jakiego twórcę tego serwera, a nie pamiętasz, że był on tworzony już w 2009 przez Dominika, potem kontynuowany w 2011 roku przez Bloodhackera. Ty tylko czekałeś, aż adres forum po porzednim właścicielu wygaśnie i je przejąłeś, a teraz udajesz, że jesteś "bogiem" tego serwera, bo przejąłeś sobie ten adres i chwalisz się jego wyświetleniami, bo wszystkie reklamy tego serwera były właśnie na ten adres forum.

Nie obchodzi mnie, jakie mam zdanie na jakiejś grupce na Gadu-Gadu, a z GG nie korzystam już od dawna. Też sobie mogę jakąś grupkę założyć i pisać o Tobie co chcę, ale nie chwaliłbym się tym raczej publicznie.

Jak przejęcie adresu forum, oczekując na wygaśnięcie adresu po poprzednim właścicielu i szukanie przez pół roku pawnera nazywasz reaktywacją, to pozdrawiam.

Ja serwer rozwijam dla byłych graczy tego serwera i nikt do tego nic nie ma. Co prawda mam ostatnio mniej weny na to, ale gracze to rozumieją, co wyjaśniłem w pewnym wątku na naszym forum.

I OK - miejcie sobie takie zdanie, jakie chcecie o mnie na jakiś grupkach na GG, ale osoby, które zdecydowały się pozostać "po mojej stronie" są zadowolone i razem tworzymy zgraną społeczność.

A to, że dopisałeś sobie copyrighta i szpanujesz nim, to nic nie znaczy, bo ja też to sobie mogę dopisać. xd

Nie zabraniam Ci posiadania copyrighta na forum, bo i tak z Twojego forum, ani z jego zawartości nie korzystam.

Chcesz zobaczyć copyrighta, to masz go też w /autor u mnie w gamemode. xd

Podsumowując - jeśli zgłoszą się do mnie poprzedni twórcy PSI (a to im należy się oddać szacunek, że rozwijali serwer przez tyle lat), potwierdzą swoją tożsamość i będą chcieli, abym zmienił nazwę, to to zrobię. Tymczasem dalej będę rozwijać ten serwer, a Ty dalej wyżalaj swoje żale na jakiejś grupce na GG, czy na innych forach.

Administracja tego forum niech sobie zadecyduje, czy reklama ma być usunięta, czy nie. Szczerze, to jej brak nic mi nie zrobi, gdyż i tak powstała grupa osób, która chce grać i będzie grać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-16, 00:26


ResidenT_Wiek: 19
Na forum: 1293 dni
Posty: 12
Nick w MP: pBartnikRespekt: 50


Kod:

Przykro mi, lecz nazwa Polski Serwer Imprezy nie jest nigdzie zastrzeżona i każdy ma prawo jej używać. Uznajesz się, za nie wiadomo jakiego twórcę tego serwera, a nie pamiętasz, że był on tworzony już w 2009 przez Dominika, potem kontynuowany w 2011 roku przez Bloodhackera. Ty tylko czekałeś, aż adres forum po porzednim właścicielu wygaśnie i je przejąłeś, a teraz udajesz, że jesteś "bogiem" tego serwera, bo przejąłeś sobie ten adres i chwalisz się jego wyświetleniami, bo wszystkie reklamy tego serwera były właśnie na ten adres forum.

A to, że dopisałeś sobie copyrighta i szpanujesz nim, to nic nie znaczy, bo ja też to sobie mogę dopisać.


Kod:

Wszelkie prawa zastrzeżone, wszystkie prawa zastrzeżone – klauzula oznaczająca, że prawa autorskie należą do podmiotu o tym informującego. Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora (zwykle pisemnej).


Sprawdź WebArchive od kiedy jest to dodane w stopce. Poczytaj, że od 2015 nie trzeba zastrzegać nazwy aby mieć do niej prawa :)

Kod:

Jak przejęcie adresu forum i szukanie przez pół roku pawnera nazywasz reaktywacją, to pozdrawiam.


Serwer powstaje więc nie chce być mieszany z Tobą bo wstyd. Mógłbyś zmienić nazwę bo mam ją pierwszy. Wiem, że trudno wymyślić coś swojego dla Ciebie ale spróbuj :)

Podsumowując: Ja mogę się do Ciebie dowalić o nazwę, a poprzedni własciciele do mnie - Pozdro.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-16, 07:17


critical99Wiek: 19
Na forum: 2694 dni
Posty: 84

Piwa: 133

Respekt: 115,3
Respekt: 115,3


No i pozostańmy na tym, że poprzedni, prawdziwy właściciel też mógłby się "dowalić".

Ja nic nie będę zmieniać. Miejcie sobie opinię o mnie taką, jaką o mnie macie na tych swoich GG. Większość graczy wie, jaki jesteś (wystarczy poczytać shoutboxa u mnie) i też Ci mogę powiedzieć, że 90% grających u mnie również ma o Tobie opinię, jaką ma.

Chcesz, to odpisuj mi na to. Ja już nie mam zamiaru się wypowiadać, bo ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi. Jeżeli administracja tego forum uzna, że reklama w związku z tym powinna zostać usunięta - niech to robi. Poradzę sobie bez niej.

Cieszę się też, że złapałeś się na chwytliwy wątek z podziękowaniami napisany wczoraj na moim forum. Lubię, jak poprawiam komuś humor, więc jeśli tylko chcesz - mogę robić takie wątki częściej.

Na koniec tej dziecinnej dyskusji pozostawię tylko takie screeny.
Edit: Chcąc być kulturalnym - życzę powodzenia w rozwoju swojego serwera (skoro powstaje). Ja przynajmniej nie życzę Ci włamań na forum. Również życzę, aby grało na nim tyle osób, co na początku u mnie. Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-16, 12:26


ResidenT_Wiek: 19
Na forum: 1293 dni
Posty: 12
Nick w MP: pBartnikRespekt: 50


Kod:

Chcesz, to odpisuj mi na to. Ja już nie mam zamiaru się wypowiadać, bo ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi. Jeżeli administracja tego forum uzna, że reklama w związku z tym powinna zostać usunięta - niech to robi. Poradzę sobie bez niej.


Wątpię...

Kod:

Cieszę się też, że złapałeś się na chwytliwy wątek z podziękowaniami napisany wczoraj na moim forum. Lubię, jak poprawiam komuś humor, więc jeśli tylko chcesz - mogę robić takie wątki częściej.


Niezłe zabezpieczenia na forum :D

Kod:

Edit: Chcąc być kulturalnym - życzę powodzenia w rozwoju swojego serwera (skoro powstaje). Ja przynajmniej nie życzę Ci włamań na forum. Również życzę, aby grało na nim tyle osób, co na początku u mnie. Pozdrawiam.


Ma grać 10 osób? Bo u Ciebie więcej jest AFK tak samo jak Ty niż gra :)

- Ty nie życzysz włamań bo odkodujesz hasło z MD5 i włamiesz się znowu na konto :) Pamiętasz jak zrobiłeś to na PSi? Rozwaliłeś mi forum, a hasło na serwerze i forum było tylko takie samo :) I dałeś sobie head administratora ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-07-16, 19:05


critical99Wiek: 19
Na forum: 2694 dni
Posty: 84

Piwa: 133

Respekt: 115,3
Respekt: 115,3


Na naszym forum właśnie wystartował konkurs! Czujesz w sobie hakera?

Złam hash stworzony szyfrowaniem stosowanym na naszym serwerze do wersji v1.3, aby wejść na konto posiadające ćwierć miliona respektu!

Po wejściu na to konto będziesz mógł przelać tą sumę na swoje główne konto!


Więcej szczegółów: https://psi247.pl/Temat-W%C5%82amywanie-sie-na-konta-has%C5%82a-MD5?pid=742#pid742


[ Dodano: 2018-08-25, 16:42 ]
Nowa wersja gamemode (v2.0) została wydana na serwer!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą nowości pod /news.

IP: s.psi247.plPostaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-10-28, 19:57


ring

A.E.X.E


Wiek: 32
Na forum: 1004 dni
Posty: 74
Nick w MP: Ring/A.E.X.E

Piwa: 552

Respekt: 71


Serwer jak najbardziej polecam. Serwer otrzymuje stałe aktualizacje, które przynoszą ciągle coś nowego. Administracja jest bardzo pomocna, wystarczy napisać na czacie o pomoc a rezultat jest taki:

3 adminów 8-)
Sam gamemode serwera jest ciekawy i również bardzo bogaty w skrypty. Po przegraniu godziny nie odczułem jakiegoś dużego znudzenia. Od tego serwera możecie wiele oczekiwać :eye: . Polecam dla osób które chcą się odciąć od tych wszystkich serwerów które nic sobą nie reprezentują, tutaj znajdziecie coś dla siebie w dobrej atmosferze.

Pozdrawiam.

Podpis

Aktualnie na:
samp-pms.pl
Polski Mega Serwer
GG: 60306707

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-10-28, 20:39


CombaciorWiek: 22
Na forum: 3225 dni
Posty: 1511

Piwa: 2088

Respekt: 1040
Respekt: 1040


Ostrzeżeń: 20%
Również polecam serwer, jako jeden z nielicznych zalicza się do tych, które coś ze sobą reprezentują i trzymają klasę. Gracze chodzą na podstawowe zabawy czy areny, integrują się ze sobą. Na innych serwerach gra przykładowo 20 osób i startuje jedna zabawa na godzinę.

Sam skrypt posiada innowacje i ciekawe rozwiązania, lecz moim zdaniem jest tam za dużo obiektów. Teleportując się na /lv trzeba czekać 2/3 sekundy zanim wszystko się wczyta. Także brakuje bardzo ważnej rzeczy, mianowicie anty spawn-killa, nie zdążysz się ruszyć i na arenie /de już leżysz. Ostateczna ocena: 7/10, polecam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: polski :: serwer :: imprezy
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: