Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2015-01-21, 00:52

DrShadow

Na forum: 2733 dni
Nick w MP: DrShadow

Piwa: 2129

Respekt: 80

Ostrzeżeń: 60%
Real Extrenal Serwer ™ (v1.5)

CO POSIADA MAPKA

5 wybierałek:
mapka posiada nie jedną ale aż 5 Wybierałek! miejsce wybierałki jest inne za każdym razem kiedy wchodzisz ponownie na serwer!
Również ostała dodana zmiana kamery, przy każdej zmianie skinu! oraz automatycznie wczytuje się ulubiony skin na starcie wybierałki

Ulepszone /Wchodze:
"Wchodzę" posiada 10 różnych kamer
- 5 Innych pozycji kamer dla nowego gracza
- 5 Innych pozycji kamer dla zarejestrowanego gracza
również został zmodyfikowana funkcja wejścia na serwer po wpisaniu
komendy /wchodzę, na wciśnięcie klawisza "Lewy Shift" po którego użyciu od razu wchodzimy do gry

2 paski stanu:
Teraz gracz nie posiada 1 a DWA paski stanu! z których może dowiedzieć się dużo więcej informacji! Textdraw z paskami jest zmieniany automatycznie co jakiś czas:
info w 1 pasku to: Id, Nick, Level, Exp, Portfel, Czas grania
info w 2 pasku to: Ranga, Ping, Gang, Zabójstwa, Gracze

Wirtualny Portfel:
Został dodany Wirtualny Portfel dzięki któremu możemy pozwolić sobie na zakupy w sklepie: np. Konto VIP, Punkty EXP, Dopalacz, i innych udogodnień.
Portfel możemy doładować wpisując /Portfel i składamy zamówienie na doładowanie portfela które zapisuje się w pliku "PortfelZamowienia"

System Leveli:
Został wprowadzony system Leveli teraz każdy gracz posiadający coraz więcej punktów exp będzie miał wyższy Level, a tym sposobem dostaje dostęp do udogodnień. Nie wszystko będzie dostępne od razu po wpisania komendy lecz będzie musiał mieć określony lewel a listę udogodnień może sprawdzić komendą /LvL

Automatyczne Zabawy:
Zostały dodane automatyczne zabawy typu: - Przepisz Kod - Działanie -Enigma (nowość)Enigma: pojawia się co 10 minut i jest podzielona na 3 poziomy; [2cyfry] [3cyfry] ]4cyfry] polega na tym iż gracz ma 3 szanse przez 10 minut by zgadnąć ukrytą liczbę Enigmy (tym wyższy poziom tym wyższe nagrody nawet 5000exp), Przepisz Kod, oraz Działanie są wszystkim znane.

[color=cyan]BONUS:[/color]
Gracz ma szanse na uczestniczenie w Bonusie, aby wziąć w nim udział należy zdobyć 3 gwiazdki.
Gwiazdki zdobywa się poprzez otrzymanie każdego punktu EXP, szansa na zdobycie gwiazdki wynosi zawsze 30%.
Stan gwiazdek można sprawdzić komendą /Bonus oraz w TextDrawie jest pokazany aktualny stan gwiazdek - kiedy zgromadzi 3 gwiazdki pojawia sie TextDraw i gracz może uczestniczyć w bonusie!

DOPALACZ
Każdy gracz który posiada dopalacz jego zdobywane punkty EXP są 2x większe, za każdy wygrany event, za przepisanie kodu rozwiązanie działania lub rozbicie Enigmy (np. wygrywasz JUMP dostajesz 30exp posiadając dopalacz dostaniesz 60EXP.)
Gracze posiadający Dopalacz są zapisywani w pliku txt "Doplacz" zostaje wprowadzony Nick oraz ilość dni która określa okres trwania Dopalacza.

Sklep
Sklep został mocno zmodyfikowany, możemy kupować udogodnienia za pomocą Pieniędzy z Wirtualnego Portfela, ale jest możliwość zakupów za Punkty EXP. - Zakupy graczy są zapisywane do pliku "ListaZakupow" zapisuje się tam informacja taka jak: nick, data zakupu, co zakupiono oraz ile zapłacono za zakup

ZMODYFIKOWANE ORAZ NOWE EVENTY W TABELI:
/wg /wipeout /FlatOut /Wspinaczka
/ctf /chowany /Basen /Serioussam
/derby /wyscig /Wiej /Strzelnica
/sumo /maraton /Labirynt /Szturm
/jump /Areny /Chowany

NOWE EVENTY TO:
/Flatout
/Serioussam
/Sumo

- Flatout: Wyścig samochodowy kilku graczy na specjalnie wybudowanej arenie z przeszkodami. Pojazdy w których znajdują się gracze posiadają 1HP, głównym zadaniem jest dojechanie do punktu końcowego bez żadnego minimalnego otarcia, zadrapania, uderzenia. Uczestnik który pozwoli sobie dotknąć czegokolwiek w trakcie jazdy, jego auto wybuchnie, bez drugiej możliwości wystartowania z punktu początkowego.

- Serioussam: gracze są podzieleni na dwie drużyny,
w jednej drużynie jest "Obrońca" w drugiej "Atakujący",
obrońca musi bronić przez około 3,5 minuty czerwonego punktu zabijając pozostałych atakujących aby Ci nie (doszli do czerwonego punktu)
jeśli obrońca zabije atakującego, ten nie zostanie wyrzucony z eventu
tylko zrespawnowany ponownie na punkt w evencie.
Obrońca wygrywa w przypadku kiedy nie dopuści ani jednego atakującego do punktu.
Atakujący wygrywają jeśli uda się dobiec do punktu.

- Sumo: każdy chyba wie co to jest i nie muszę pisać, gracze są w pojazdach i ten który utrzyma się najdłużej na arenie wygrywa event

Ale to jeszcze nie koniec Eventy w tabelce nie będą miały 1 arene lecz KILKA!
Teraz Eventy mają nawet po 3 Areny i każda nowa kolejka eventu rozgrywa się
na nowej arenie!

[color=yellow]ilość Nowych aren do eventów z Tabelki:[/color]

Wg: - bez zmian Sumo: 2 Flatout:1 Serioussam:2
Ctf: 6 Wipeout: 3 Maraton:4 Strzelnica:1
Derby: 3 Wyścig: 20 Labirynt:2 Jump:3
Basen:1 Wiej:1 Wspinaczka:3

Anty Zapis/Wypis/Start:
Gracz który zapisze się na jeden event z Tabelki nie może już dopisać się na drugi,oraz kiedy jest zapisana dana ilość graczy na event np. Wipeout (wymaga 2 osoby do startu)i w trakcie odliczania 20 sekund do startu jedna z dwóch zapisanych osób wypisze się, Event nie wystartuje

Odbugowany Event Box:
Kiedy zapiszemy się, wypiszemy, lub event zostanie zakończony
stan graczy ulega zmianie i pokazuje rzeczywistą liczbę zapisanych graczy

NOWE RANGI - JUNIOR ADMIN ORAZ MODERATOR
System tych rang jest zbudowany na takiej samej podstawie
Jeżeli chcemy przydzielić graczowi daną rangę musimy
wprowadzić jego nick do Pliku!

ListaAdminww.ini ListaModow.ini
Junior Admin = 1 Moderator=1
Administrator = 2
RCON = 3

Hasła dla Rang ustawiamy w pliku Ustawienia.ini
przy: Admin_Pass, Junior_Pass, Mod_Pass

Gracze posiadający te rangi logują się na serwerze komendami: /jlogin /mlogin /alogin

PEvent - Prywatny Event
Każdy gracz może uczestniczyć w Prywatnym Evencie!
dzieli się on na wiele pod kategorii oraz jeśli gracz ma większy
Level to ma coraz więcej odblokowywanych tras w Prywatnym Evencie
Pevent dzieli się na 5 Kategorii i na 21 podkategorii.
Na każda pod kategorię przypada nie jedna lecz po kilka tras!
od 2 do nawet 6 tras

Dojazd Pojazdem:
 Tir
 Zwykły
 Sportowy
 Wiejski
 RC

Karambol:
(nowość) Pojazd ma 1HP i gracz musi przejechać specjalną trasę i dojechać do mety,
nie może uderzyć w ścianę ponieważ wiąże się to ze zniszczeniem pojazdu

Rajdowy Pojazd
 Sportowy Pojazd
 Duży Pojazd
 Pływanie
 Latanie

Parkour:
 Skakanie po domkach
 Wspinaczki po budynkach

Pływanie
 Rejs Dinghty
 Rejs Jetmax
 Rejs Speeder
 Rejs Tropic

Latanie Samolotem:
 Lot Helikopterem
 Lot Samolotem
 Lot Na Wodzie
 Lot Hydrą
 Lot Andromedą

Event:
Każdy administrator może organizować Event
Lot na skrzydle, Ustawkę lub Wycieczkę,
Jeśli Administrator ustawi Event na ekranie zostaje wyświetlony TextDraw
w którym przez jakiś czas gracze wpisując komendę /Event i mogą
dołączyć do zabawy

Obiekty:
Mapka posiada bardzo ciekawe oraz starannie wykonane obiekty,
Obiekty w LV , LS, SF ,LVLot ,SFLot ,LSLot, Pustynia
Spawny: Góra, Wzgórze, SfTunt Plaża, Więzienie, ResBaza
Nowe Obiekty do Eventów z Tabelki oraz podstawowe z FullDM'u
ogólnie: 7987 Obiektów

Informacje:
Z racji tej ze udostępniam mapkę oraz obiekty za darmo została ona zabezpieczona,zabezpieczeń jest w zasadzie 4, nie są ona najwyższym poziomem zabezpieczeń GM'u a wręcz bym powiedział że jest proste.
Oczywiście zdejmowanie zabezpieczenia będzie polegało na usunięciu kilku linijek
Typ: Kicki, bind, warunek oraz niespodzianka

Cytat:

Co jeszcze Zrobiono?
1. Zmieniono całą tematykę wyglądu z kwadratów na koła
2. Zostały ulepszone oraz dodane nowe informacje na TextDrawie: (gracz przekraczający PING, oraz wyrzucony
za jego przekroczenie, komunikat przy zakupie /NRG, informacja o otrzymaniu PM oraz w przypaku
rangi Administratora (Raportu)
3. Ulepszenie textdrawów "Nazwy Serwera" oraz "adresu strony", dodanie atrakcji kolorowego migania liter nazwy serwera
4. Dokumentacja Kont ReSKlubu "W Pliku" - każdy kto otrzymuje dostęp do ReSKlubu zostaje z danego dnia
opisana notka do pliku, kiedy dany gracz avansował do ReSKlubu.
5. W komendzie /NRG został przekształcony komunkat na czacie"dostałeś(aś) swoje prywatne NRG-500", na kilku sekundowy
komunikat o tej samej treść, tylko że w Text Drawie
6. Została ulepszona i poprawiona komenda Administratora /Walizka. Teraz Walizka pojawia się po Połowie minuty oraz
Adminstrator który ją postawił nie może jej dotknąć.
została stworzona komenda /walizkaoff (dla admina) która pozwala każdemu adminowi usunąć walizkę. oraz
została założona blokada kiedy nie ma walizki postawionej na mapce admin nie może użyć komendy (/walizkaoff)
7. Zostały naprawione komunikaty ~SendPlayerWarning~
"Wracaj na teren zabawy w Chowanego!" "Wracaj na teren Wojny Gangow!" "Zostałeś(aś) ocenzurowany przez Admina!"
"Otrzymałeś(aś) ostrzezenie od Admina!" "Zostałeś(aś) uciszony(a) na %d{ minut." itp..
Mianowice zostały zmienione (na bardziej estetyczny) TextDraw, który pojawia się na środku ekranu.
Oraz został naprawiony błąd w którym (Komunikaty nie znikały z ekranu, lecz kiedy otrzymaliśmy ostrzeżenie i wyświetlił się
komunikat) on nieustannie widniał na ekranie. Teraz komunikaty znikają po 15 sekundach.
8. System podpowiedzi-reklam czyli "Polecamy:" został przeniesiony z "Ustawienia.ini" do osobnego pliku "Polecamy" oraz została powiększona ilość
podpowiedzi (z 10 do 20)
9.Tekst "GameTextForPlayer(playerid,"respekt~n~~g~+5", 1000, 1);" został zamieniony na bardziej estetyczniejszy i sporo mniejszy
TextDraw który przy każdym zdobyciu punktów EXP pojawia się na ekranie gracza i pokazuje ilość zdobytych punktów exp,
po czym po upływie 10 sekund znika.
10. Naprawiono błąd który wyskakiwał w konsoli co kilkadziesiąt sekund "hostname = "FullDM by DrShadow v1.0" <string>"
11. Został dodane Neony do pojazdów
12. Każdy gracz może w swojej broni zainstalować Laser, laser jest w kilku kolorach, lecz nie jest dostępny w każdej broni
13. Naprawa pojazdu pod klawiszem "2", teraz nie trzeba wpisywać komendy: /napraw, /n itd.. lecz naprawiamy pojazd
po wciśnięciu klawisza
14. W Więzieniu została dodana Blokada Komend by gracz nie mógł Uciec
15. Naprawa komendy Administratora /Crate - teraz gracz jest całkowicie zakratkowany i nie może się z niej wydostać
16. Została usunięta funkcja że o godzinie 4:00 serwer się wyłącza
17. Ulepszone powiadomienia przy Prywatnej Wiadomości oraz Raporocie sprowadzone do Textdrawu!
18. Ulepszenie komendy /Vips (lista obecnych wipów na serwerze) zmieniony z info na czacie
do okienka GUI
19. Poprawiono błąd z poprzedniej wersji i dodano oddzielne spisy komend dla RCON'a Admina, ResKlubu, VIP'a oraz
nowych rang Junior Admina i Moderatora w oddzielnych spisach komend /rcmd /acmd /rescmd /vcmd /jcmd /mcmd
20. W komendzie /Pomoc został stworzony specjalny dział FAQ w którym początkujący gracz znajdzie odpowiedzi na podstawowe pytania
21. Kolor Nicku automatycznie zmieniany ze względu na RANGĘ GRACZA na pasku stanu
Gracz:standardowy, RESKlub:niebieski, VIP:żółty, MODERATOR: Zielony, Junior Amdin:jasny czerwony Admin&HeadAdmin:czerwony
22. Zostało zbudowane NOWE WIĘZIENIE i odbugowanie blokady komend dla więźnia

W Paczce:
Znajdują się:
- Mapka Res.pxn/amx
- Obiekty.pwn/amx
- Folder Scriptfiles
- Server.cfg
- Poradnik

Pluginy: Lista pluginów które należy pobrać
~ Mysql
~ Sscanf
~ Streamer
~ Audio

ZABEZPIECZENIE:
Zabezpieczeń w mapce są 4:
1. 6 kicków
2. Bind
3. TextDraw
4. Warunek przy kompilowaniu

W zasadzie tylko dwa z tych zabezpieczeń będą uniemożliwiały
nam wejście na serwer, z kolejnymi dwoma będziemy mogli (już
poruszać się po serwerze),
Uwaga: zabezpieczenia są do usunięcia i proszę aby nie zwracać
się do mnie o pomoc w walce z nimi, są one wprowadzone dla tego iż
mapka została wystawiona za darmo i tylko Ci co (cokolwiek) potrafią
programować będą korzystali w pełni z mapki

PODZIĘKOWANIA:
Bardzo chciałbym podziękować jednej osobie dzięki której w dniu dzisiejszym
(a nie później) wystawiam mapkę, a jest to TwardyKS który pomógł mi
przy stworzeniu obiektów.
Jego obiekty są w: LV,LS,SF,Lotniska,ResBaza,Spawny
bez jego pomocy było by mi jeszcze trudniej i przede wszystkim gdybym miał
dłubać przy obiektowaniu miast trwało by to jeszcze dłużej

[color=yellow]Zakończenie:[/color]
Myślę że GM'się spodoba ponieważ włożyłem w niego masę pracy
a przede wszystkim ogromną ilość mojego wolnego czasu
mam nadzieję że osiągnie on jeszcze lepsze wyniki od poprzednich
wersji i będzie on na wielu serwerach, a jeśli nie sam GM'a nawet jego
elementy proszę o wspomnienie o mnie w autorach, ponieważ
myślę że 1/100 osób która włożyła tyle pracy i tyle czasu w mapkę
nie wydała by jej za free, lecz Ja robię to dla was ponieważ
programowanie w PAWNO to moje hobby i chcę ukazać wszystkim
moje sporządzone prace.

Autor/Kontakt:
DrShadow
(gg): 39034654
[email protected]

Download:
Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Ostatnio zmieniony przez DrShadow 2019-04-06, 23:43, w całości zmieniany 27 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 142 piw(a):
Rebell., ZohanSon, wampiros, lol109_YT, Cr3v_, ziBBo, Zamek, sfd, Daniel77, Lecter, bedno, Shooter, Kaczka19955, MkOcR, Areek, NitroFuN, Creative_PLL, pseudolconfirme, Ropec5, syntaqq, FIX3R, FIX3R, Damianske, Lotheru, Damian081998, __.A.__, Toredo, Sony_Montega, RivEk2002, DjSkate, DjLeito, Dangerus, ZnajderPL, vNex, WyploszeQ, ring, xaimonek, Xeyode1456, Lilop, NieZnaszMnie, Blade12, koko200307, boryso15, SuChY619, afterrr, MrXonoN, lukasz57570, MISTRZU320, 69Ramboasd, tomakez, The_Stefan, RyanZeroo, Osama_Binladen, Kiler512, ErroR1922, olafowskyyy, Grzechu_xDD, PiotreQ, kixzt626, Nevereni, Downloader, lewusikxd, dr1998, Hazey., Real, KaMiLeX, CareR, Anonx2017, pBartnik, Dezert, null, Sheeker, VanDamme, hvshombre, zebqe, jagoreq, DerZikk, Bronix, xThe.GanDzio.OS, czerwony03, ZielakOfficial, Shlasku, Kamikaze16, Anonim1233, DaveRasta, Sharki, Superior, matiextreme1234, Lavazavi, DsJ3, linc, Emilian, Nouse123, stahu, freakydancepl, Nothick, Seba9876, Mr.Reus, Uriziel, bluestorm, madafaka1990, mateusz195, Ciastuuś, wood, Recreate, Prof3st0, McGrammer, mer23, kacper121248, sirciastko, Jackie, nikozamek, Liskey., PlayRoom, Caster, KrystianBB, Szay0, MazaxD, adrian.sobczak9, messi12345, luj vuitton, lordlukan1, GamerSize, Rival., Steez, kuba_ceg, MacieXlysy, Crasherek, Haapus, DarylDixon, o3molek15, Seba091, rival94, szeroki, MikoPlayGames1, Diablo777, Rafix246, hubble, Nazer, kamil3642, Lion3, Marcin11221
Wysłany: 2015-01-21, 00:58

DrShadow

Problem z linkiem poprawioy - hosting nawalał i generował link jednorazowy (na jedno pobranie) ale już jest załadowany poprawnie
LINK POPRAWIONY

A jeżeli post się spodobał proszę o :piwo:
(oczywiście nie wymuszam Piwek)

Ostatnio zmieniony przez DrShadow 2015-05-13, 19:17, w całości zmieniany 2 razy  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
lordlukan1
Wysłany: 2015-01-21, 10:55

Erwin

Erwin

Na forum: 2164 dni
Nick w MP: Misio

Respekt: 50

jak usunąć te Zabezpieczenia pomoze ktoś bardzo proszę daję zimne piweczko ;]

Wysłany: 2015-01-21, 11:34

x.Niewiadomy.x

Na forum: 1612 dni
Nick w MP: Niewiadomy

Piwa: 1

Respekt: 55,3

Ostrzeżeń: 100%
Erwin, no cóż nikt Ci raczej nie pomoże :) Bo DrShadow zrobił to zabezpieczenie specjalnie przed takimi jak Ty. :)

Kod:

ZABEZPIECZENIE:
Zabezpieczeń w mapce są 4:
1. 6 kicków
2. Bind
3. TextDraw
4. Warunek przy kompilowaniu

Podpis

Wysłany: 2015-01-21, 12:03

DrShadow

Uwaga:
Jeśli poradzisz sobie z Zabezpieczeniami w mapce ZABRANIAM pod żadnym pozorem jej udsotępniać i nie wstawiać linku do Downloadu - ponieważ zabezpieczenie zostało wprowadzone bo mapka została udostępniona w wersji Darmowej - jeśli to zrobisz zostanie wysłały Raport

INFORMACJA
W temacie nie zostały zawarte WSZYSTKIE informacje o mapie - ponieważ nie dopuściła mnie "maksymalna ilość Liter" w tenacie - tak więc jeśli czegoś brakuje i nie zostało napisane "a wiem że nie to z góry przepraszam"

Ostatnio zmieniony przez DrShadow 2015-02-02, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
wampiros
Wysłany: 2015-01-21, 12:29

teste_r

Na forum: 2063 dni
Nick w MP: Crashowy

JEZU ta mapka zabiła cały system - myślałem że nie będzie to coś takiego - po prostu SZOK :D ze zwykłego FullDM zrobić takie COŚ - Obiekty są świetne - nie spodziewałem się aż takiej metamorfozy całkiem inna mapka niż tamte stare wersje - cudo

Wysłany: 2015-01-21, 16:02

Adrianek1

Na forum: 2414 dni
Nick w MP: Forcer

Piwa: 1434

Respekt: 37,1

Ciekawe ile ma bugów.
No ale bardzo pomysłowe wykonanie.
W kolejnej wersjii najlepiej jakbyś się skupił tylko na zabezpieczeniach naprawianiu bugów.
Żeby był chociaż jeden taki gamemod który ma wszystko sprawne ;)
Dam piwo :)

Wysłany: 2015-01-21, 17:36

Erwin

Erwin

Na forum: 2164 dni
Nick w MP: Misio

Mam pytanie czy gangi zrobiłes do rlga czy stałe .. ?

Wysłany: 2015-01-21, 20:27

DrShadow

"Erwin" napisał/a:

Mam pytanie czy gangi zrobiłes do rlga czy stałe .. ?

A kiedy czytałeś opis mapki co w niej dodałem/zmodyfikowałem wyczytałeś gdzieś informacje o Gangach ??

Ostatnio zmieniony przez DrShadow 2015-02-02, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2015-01-21, 22:42

DeOrro

Na forum: 1721 dni
Nick w MP: Uknown

Piwa: 183

Ostrzeżeń: 80%
Najberdziej czego sie Boje Kiedy wstawie ją na Serwer:

-Bugi mnie przerosną i Zmienie znowu gm.

Dobra mniejsza o to Mapka mi sie podoba Odpaliłem ją na 5 slotowym i smiga obiekty hmmm Nie najgorsze i co najlepsze Duzooo Kodu <3

Wysłany: 2015-01-22, 16:36

teste_r

Na forum: 2063 dni
Nick w MP: Crashowy

"kxnrvd" napisał/a:

Dlaczego to mi tak mocno j***e TOSEM?

ToS już dano upadł i śladu po nim nie ma a Ja nie widzę podobiestwa to tosa ;p
nie wiem gdzie ty to widzisz - jesteś chyba przewrażliwiony na punkcie theotherside i przemawiają przez ciebie kompleksy bo zazdrościsz że ty takiej mapy nie zrobiłeś ;)

Wysłany: 2015-01-23, 17:25

DrShadow

Uwaga mam bardzo ważną wiadomość!

Proszę do mnie nie pisać w sprawach:
1.Zdejmowania zabezpieczenia z Mapki
2.O Danie pluginów
3.O zainstalowaniu i uruchomieniu jej na Hostingu

Tak jak pisałem w temacie mapki wydałem ją za darmo a co niektórym jest wciąż mało i jeszcze chcieli by abym na gotowe grał wam mapkę - BEZ PRZESADY - wydałem mapkę za damo a reszta należy do was - jeśli chcecie pisać do mnie z powyżej wymienionymi tematami nie macie co liczyć na odpowiedź

INFO
Proszę nie zrozumieć mnie źle, wydałem mapkę darmo i Aktualizacja pluginów oraz usunięcie zabezpieczeń jest zabezpieczeniem przed pirwszymi lepszymi osobami które nie potrafią programować w programie PAWN - będą z niej korzystały osoby które chodź odrobinę potrafią cokolwiek zrobić a Ci którzy mają ZEROWE umiejętności nie będą z mapki korzystać

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez DrShadow 2015-02-02, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2015-01-23, 18:14

najki07

Na forum: 2040 dni
Nick w MP: Saki_Saker

Piwa: 43

Ostrzeżeń: 40%
Ok,poradziłem sobie z tymi zabezpieczeniami.Ale mam inny problem,jak tylko wejdę na serwer i pojawia się ta kamerka to co kilka sec się restartuje.W czym może być problem? Czy to czasem nie jest jeszcze jakiś kick?

Wysłany: 2015-01-27, 18:50

Madd

Na forum: 2258 dni
Nick w MP: Madd

Piwa: 1809

Respekt: 524,3
Respekt: 524,3

"najki07" napisał/a:

Ok,poradziłem sobie z tymi zabezpieczeniami.Ale mam inny problem,jak tylko wejdę na serwer i pojawia się ta kamerka to co kilka sec się restartuje.W czym może być problem? Czy to czasem nie jest jeszcze jakiś kick?

Obrazek

a wgrałeś filterscripts , pluginy tak jak trzeba ? z resztą podaj logi z hosta

Podpis

Wlasciciel serwera https://ptg-rp.pl/index.php oraz były Mod-Team Gtao.pl

Wysłany: 2015-01-28, 18:33

najki07

Na forum: 2040 dni
Nick w MP: Saki_Saker

Piwa: 43

Ostrzeżeń: 40%
"Chmielsson" napisał/a:

"najki07" napisał/a:

Obrazek

a wgrałeś filterscripts , pluginy tak jak trzeba ? z resztą podaj logi z hosta

Ok,daje logi serwera.

Kod:

[18] --- Server Shutting Down.
[18]
*** Audio Plugin v0.4 by Incognito unloaded ***

[18]

> MySQL plugin unloaded.

[18]

*** Streamer Plugin v2.5.2 by Incognito unloaded ***

[18]

[18] ===============================

[18] sscanf plugin unloaded.

[18] xStreamer plugin unloaded

----------
Loaded log file: "server_log.txt".
----------

SA-MP Dedicated Server
----------------------
v0.3d-R2, (C)2005-2011 SA-MP Team

[18] filterscripts = "" (string)
[18]
[18] Server Plugins
[18] --------------
[18] Loading plugin: audio.so
[18]
*** Audio Plugin v0.4 by Incognito loaded ***

[18] Loaded.
[18] Loading plugin: mysql.so
[18]

> MySQL plugin R5 successfully loaded.

[18] Loaded.
[18] Loading plugin: streamer.so
[18]

*** Streamer Plugin v2.5.2 by Incognito loaded ***

[18] Loaded.
[18] Loading plugin: sscanf.so
[18]

[18] sscanf plugin loaded.

[18] Version: 2.8.1

[18] (c) 2012 Alex "Y_Less" Cole

[18] Loaded.
[18] Loading plugin: xStreamer.so
[18] xStreamer plugin loaded
[18] Loaded.
[18] Loaded 5 plugins.

[18]
[18] Ban list
[18] --------
[18] Loaded: samp.ban
[18]
[18]
[18] Filterscripts
[18] ---------------
[18] Loaded 0 filterscripts.

[18] -----------------------------------
[18] AllowAdminTeleport() : function is deprecated. Please see OnPlayerClickMap()
[18] 1106
[18] Trwa wczytywanie domow...
[18] 0 >
[18] 1 >
[18] 2 >
[18] 3 >
[18] 4 >
[18] 5 >
[18] 6 >
[18] 7 >
[18] 8 >
[18] 9 >
[18] 10 >
[18] 11 >
[18] 12 >
[18] 13 >
[18] 14 >
[18] 15 >
[18] 16 >
[18] 17 >
[18] 18 >
[18] 19 >
[18] 20 >
[18] 21 >
[18] 22 >
[18] 23 >
[18] 24 >
[18] 25 >
[18] 26 >
[18] 27 >
[18] 28 >
[18] 29 >
[18] 30 >
[18] 31 >
[18] 32 >
[18] 33 >
[18] 34 >
[18] 35 >
[18] 36 >
[18] 37 >
[18] 38 >
[18] 39 >
[18] 40 >
[18] 41 >
[18] 42 >
[18] 43 >
[18] 44 >
[18] 45 >
[18] 46 >
[18] 47 >
[18] 48 >
[18] 49 >
[18] 50 >
[18] 51 >
[18] 52 >
[18] 53 >
[18] 54 >
[18] 55 >
[18] 56 >
[18] 57 >
[18] 58 >
[18] --------------------------------------------------
[18]
[18] GM: Real Extrenal Serwer - Zaladowany!
[18]
[18] Wersja: Oryginalna v1.5
[18] Autor: DrShadow
[18] Email: drshadow@poczta.pl
[18] Data wydania: 19.01.2015
[18] IP Serwera: 188.68.252.137:8005
[18] Forum: www.realextrenalserwer.pl
[18]
[18] --------------------------------------------------
[18] Number of vehicle models: 126

Tagi: [res] :: real :: extrenal :: server