Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2016-12-28, 16:13


darek94Wiek: 24
Na forum: 3871 dni
Posty: 24

Piwa: 476

Respekt: 61
Witajcie,
jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy przywitać się z Wami tutaj oraz zareklamować pierwszy Polski projekt typu Role Play, który działa w oparciu o najnowszą odsłonę serii, czyli GTA V. Serwer ten działał będzie w oparciu o GTA:Network, czyli klienta umożliwiającego grę multiplayer bez konieczności korzystania z serwerów Rockstar Games i ich GTA:Online.

Możliwość stworzenia takiego projektu pojawiła się kilka tygodni temu, kiedy to developerzy GTA:Network postanowili otworzyć zamknięte beta testy. Nie zwlekaliśmy, przedstawiliśmy swoją ekipę, założenia i jako jedyny projekt w Polsce dostaliśmy przepustkę. Przez ten czas staraliśmy się poznać możliwości jakie daje ta platforma. Wzięliśmy się do pracy i oto jesteśmy, mamy gotowe forum, gamemode jest w trakcie tworzenia. Mamy już kilka gotowych systemów, w międzyczasie pracujemy nad kolejnymi ważnymi rzeczami.

Jak sama nazwa wskazuje, miejscem gry będzie Los Santos. Gdybyśmy działali na popularnej części GTA z 2004 roku, czyli San Andreas moglibyście ziewnąć i powiedzieć "ehh, znowu...". Jednak jak wiecie, będziemy korzystać z o wiele świeższej części gry. Los Santos znane z GTA V daje ogrom, naprawdę ogrom możliwości. Duża przestrzeń, niesamowite lokacje, piękne budynki dla organizacji publicznych, świetne miejsca dla organizacji przestępczych... to wszystko sprawia, że gra tutaj będzie niezwykle rozbudowana, klimatyczna i każdy gracz będzie miał coś do roboty.

Prace nad serwerem ciągle trwają, oznacza to, że będziemy Was na bieżąco informować o każdych zmianach w gamemodzie i nie tylko. Nie martwcie się, nie mamy zamiaru zwlekać. Chcemy jak najszybciej dopiąć wszystko na ostatni guzik, tak aby gra była przyjemna, bez zbędnych bugów. Gdy będziemy mieć gotową podstawę, otworzymy serwer dla Was, a w międzyczasie będziemy pracowali nad coraz to bardziej rozbudowanymi systemami.

#Filozofia

Osoby, które odwiedziły naszego Discorda, mogły już się zorientować jakie mamy podejście odnośnie rozgrywki i jak zamierzamy ją dla Was kreować. Na pewno chcemy ją Wam maksymalnie umilić. W ostatnich latach Role Play przeszedł wielkie zmiany, ale nie wszystkie w naszej opinii są dobre. Chcielibyśmy, abyście mogli w pełni cieszyć się rozgrywką, bez siedzenia i odliczania kolejnych sekund. Dlatego możemy już Wam z góry obiecać, że nie spędzicie 5 minut na obserwowaniu czarnego ekranu podczas "jazdy busem" czy godziny przy naprawie pojazdu. Chcemy lekko ułatwić Wam rozgrywkę, co nie znaczy, że ją upraszczamy czy cofamy się w rozwoju. Po prostu w tym przypadku likwidujemy zbędne formalności, tak, aby każdy gracz mógł w pełni cieszyć się, korzystać z gry i możliwości które zaoferujemy.#Ekipa

Dobrze znacie naszą ekipę z innych serwerów. Bardzo dobrze nam się razem współpracowało, dlatego zdecydowaliśmy, że nadal chcemy coś tworzyć. Po kilku tygodniach prac nad tym projektem, możemy Wam napisać, że to się nie zmieniło. Przede wszystkim stawiamy na atmosferę i jasny podział obowiązków. Każdy wie za co jest odpowiedzialny.#Pojazdy

System pojazdów... jest niezwykle potrzebny, wręcz niezbędny do tego, aby móc cieszyć się grą w trybie Role Play na platformie GTA V. Niedawno temu zaczęliśmy zajmować się tym systemem. Efekt? Po niedługim okresie pracy system ten jest już praktycznie gotowy. Wszystko działa jak powinno, działanie jest proste, wygląd schludny, aczkolwiek będzie jeszcze modyfikowany tak, aby dostosować go do dzisiejszych standardów (GUI).
Jesteśmy pewni, że osoby lubiące ten tryb rozgrywki będą zainteresowane grą na tym serwerze. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Was do odwiedzenia naszego forum i śledzenia naszych poczynań. Przedstawiamy tam każdy, nawet najmniejszy postęp związany z rozwijaniem serwera gry. Poszukujemy również dodatkowych par rąk, więc jeżeli bylibyście zainteresowani, to zapraszamy Was do kontaktu z nami.


Gdzie nas szukać?

Strona główna
Forum
Discord

Rekrutacja

Programista C#
Programista Front-end
Betatester

Media społecznościowe


Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
STOPseba
Wysłany: 2016-12-30, 12:14


MassUUUU

Primary MTA


Wiek: 17
Na forum: 1148 dni
Posty: 126
Nick w MP: CooqieEZ

Piwa: 2423

Respekt: 8,3


Będę grał, czekałem cały rok na to żeby był roleplay w gta 5 i wkońcu jest! Nie moge się doczekać!!!!!

Podpis


Dołącz na naszego discorda: https://discord.gg/qXKyeUM
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2016-12-30, 13:41


slawek12Wiek: 21
Na forum: 1794 dni
Posty: 8
Nick w MP: slawek12Respekt: 60


Lecicie chłopaki, kiedy zamierzacie otworzyć serwer?

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2016-12-30, 22:32


darek94Wiek: 24
Na forum: 3871 dni
Posty: 24

Piwa: 476

Respekt: 61


"MassUUUU" napisał/a:

Będę grał, czekałem cały rok na to żeby był roleplay w gta 5 i wkońcu jest! Nie moge się doczekać!!!!!


Cieszymy się, zapraszamy na forum po więcej informacji i w przyszłości do gry :)

"slawek12" napisał/a:

Lecicie chłopaki, kiedy zamierzacie otworzyć serwer?


Jeszcze nie ma konkretnej daty, w każdym razie nie powinno to potrwać długo. W naprawdę krótkim czasie udało nam się wykonać wiele pracy, aktualnie pracujemy nad systemem przedmiotów. Chcemy stworzyć podstawowy, w pełni działający skrypt. Wiele jest już skończone. Na forum przedstawiamy wszystko to co dzieje się u nas, więc zachęcam do odwiedzania :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2017-11-05, 15:04


darek94Wiek: 24
Na forum: 3871 dni
Posty: 24

Piwa: 476

Respekt: 61
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2017-12-27, 18:03


Ccc81Wiek: 18
Na forum: 1264 dni
Posty: 8
Nick w MP: VadussRespekt: 50


Serwer ciekawie się zapowiada! :) Wbije napewno

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2018-03-19, 12:48


darek94Wiek: 24
Na forum: 3871 dni
Posty: 24

Piwa: 476

Respekt: 61
Czy zastanawialiście się kiedyś jak mogłoby wyglądać tekstowe Role Play w najnowszej części serii GTA? Na pewno tak! To zupełnie nowe możliwości, znacznie poprawiony wygląd i więcej przestrzeni do gry. Już teraz możecie przekonać się o tym sami. Oddajemy Wam do dyspozycji wielki, otwarty świat, pełen zróżnicowanej przyrody, który w doskonały sposób urozmaici waszą rozgrywkę Role Play! Mnóstwo pojazdów, które różnią się wyglądem, sposobem prowadzenia, a także ceną, która w doskonały sposób zobrazuje Waszą pozycję społeczną. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Nie wierzycie? Zapraszamy do zapoznania się z krótką reklamą projektu. Jednak już na wstępie informujemy - start projektu LSVRP odbędzie się 24 marca o godzinie 19:30.Chcemy zaprosić Was do udziału w innowacyjnym projekcie serwera RP funkcjonującego na podstawie platformy RAGE Multiplayer. Widzimy ogromny potencjał w Grand Theft Auto V, dlatego pomimo przeszkód, cały czas staramy się udoskonalać serwer w taki sposób, aby ostatecznie zaprezentować najwyższą jakość, gwarantującą wspaniałą rozgrywkę. Platforma ta cechuje się na tle konkurencji świetną synchronizacją oraz optymalizacją. Dzięki temu nawet na dość leciwym sprzęcie gra jest płynna i daje wiele satysfakcji.Miejscem rozgrywki jest Paleto Bay, niewielkie miasteczko na północy mapy. Jesteśmy świadomi ogromu Los Santos i trudności wynikających z powstawania tzw. miasta duchów. Jeśli w przyszłości ilość graczy pozwoli na ciekawą grę na większym obszarze – na pewno wprowadzimy pewne zmiany. Dodamy dodatkowe miejsca rozgrywki, bądź przeniesiemy się do "rockstarowego" Miasta Aniołów.


Odeszliśmy od wielu konwencjonalnych metod m.in. automatyzując wydawanie dowodów osobistych, oraz tablic rejestracyjnych. W wyznaczonym obszarze można również zakupić dom, bez jakiejkolwiek ingerencji administracji. Wystarczy jedynie stanąć przy drzwiach wolnego budynku i za pomocą odpowiednich komend stworzyć interior. Pieniądze zostaną automatycznie pobrane z naszego konta, jeżeli dysponujemy odpowiednią sumą.Kolejnym niekonwencjonalnym rozwiązaniem jest kreator postaci. To właśnie z myślą o Was wprowadziliśmy to rozwiązanie. Od teraz to Wy decydujecie jak będzie wyglądać postać. Zapomnijcie o predefiniowanych skinach, których wyglądu nie można zmienić, a jeśli już to w bardzo niewielkim stopniu. Opcja wyboru matki i ojca oraz krótka zabawa z podobieństwem pozwoli Wam dopasować swoją postać tak samo jak mogliście to zrobić w GTA: Online! Zarost, brwi, kolor oczu, wysokość nosa czy skazy na twarzy? To również nie stanowi teraz problemu! Kreator pozwala nam na jeszcze większą różnorodność i dopasowanie postaci do swojej wizji.To samo tyczy się wszelakich sklepów z ubraniami. Możecie dopasować do swojej postaci praktycznie każde spodnie, koszulę - jakiekolwiek ubranie. Mamy tutaj wszystkie możliwe stroje oraz ich tekstury. Wachlarz asortymentu jest gigantyczny, domyślamy się więc, że spędzicie tutaj trochę czasu. Skrypt pozwoli Wam obrócić postać, abyście mogli sprawdzić, czy dany strój pasuje do postaci, którą stworzyliście. Szykujcie portfele! Czujemy że sklep zrobi promocję na swoim otwarciu!Wprowadzamy bardzo intuicyjny system przedmiotów. Wszystkie rzeczy, jakie posiadać będzie przy sobie wasza postać, będą wyświetlane w odpowiednim oknie. Naciskając na odpowiedni przedmiot rozwijać się będzie dodatkowe okienko. Dzięki niemu otrzymacie możliwość zadecydowania co zrobić z danym przedmiotem. Dodatkowo wiele przedmiotów, m.in. papierosy, będą posiadały przypisane animacje ich używania wraz z odpowiednimi przedmiotami pojawiającymi się w dłoni naszej postaci.Kierując się opiniami oraz oczekiwaniami graczy, wprowadzamy menu interakcji! Tak więc co kryje się pod magicznym przyciskiem "B"? To zależy od tego, koło jakiego obiektu aktualnie znajduje się Wasza postać. Otwarcie pojazdu, jego maski czy bagażnika? Tankowanie, przejazdy autobusami, zakupy w sklepie? To wszystko znajdziecie w nowym menu dostępnym zawsze pod tym samym klawiszem, a wszystko to dla Waszej wygody!Przygotowaliśmy dla Was również system tuningu. GTA V sprawiło nam nieco problemów sposobem w jaki został zaprojektowany ten aspekt rozgrywki. Postanowiliśmy ułatwić Wam modyfikowanie pojazdów na tyle, na ile było to tylko możliwe. Warsztaty od tego momentu będą zamawiały tak zwany "Pakiet tunignowy" który umożliwi pracownikom ofertę montażu części. Wy jako klienci zobaczycie w tym momencie menu przedstawiające wszystkie możliwe modyfikacje dla danego pojazdu. Wszystkie zmiany będą na bieżąco przedstawiane bezpośrednio na Waszym pojeździe. Na dole okienka tuningu zobaczycie całkowity koszt modyfikacji z wliczoną robocizną. Dodatkowo udostępniamy również w pełni działającą modyfikację turbo i ksenony.Uważamy, że gracz powinien wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem, aby jego postać wspięła się na wyżyny drabiny społecznej. Staramy się stworzyć gospodarkę, która uwidoczni różnice pomiędzy klasą niższą i wysoką. Dzięki temu posiadanie drogiego samochodu i willi z widokiem na morze stanie się realną wartością, a odgrywanie bogatej postaci stanie się znacznie ciekawsze i satysfakcjonujące.


Kolejnym istotnym elementem budującym gospodarkę będzie system przebiegu pojazdów. W rzeczywistości pojazdy również ulegają procesowi niszczenia. Wraz z upływającym czasem i kolejnymi kilometrami nasz samochód zacznie spalać większe ilości paliwa. Wreszcie zostaniemy zmuszeni do renowacji pojazdu w odpowiednim warsztacie, lub zakupu nowego auta.


Platforma RAGE MP daje nam wielkie możliwości, a stopień jej dopracowania jest nieporównywalny z poprzednią wykorzystywaną przez nas platformą – GT-MP. Liczymy więc na to, że świetna synchronizacja, liczne usprawnienia, a także ogrom pracy i wkładu ze strony ekipy przekonają Was do wybrania LSVRP jako miejsce dla swoich nowych postaci! Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, start projektu odbędzie się 24 marca o godzinie 19:30. Pobierzcie klienta gry już teraz i bądźcie gotowi do startu. Program pobierzecie z tej strony: https://rage.mp/


Na sam koniec zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmu, który zapowiada start serwera LSVRP na nowej platformie!

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=lsj6z0tNG0UPrzydatne linki:


Forum: https://lsvrp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/LSVRPpl/
Twitter: https://twitter.com/LSVRP
Youtube: https://www.youtube.com/c...2QGVl7kYurjCopg

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
KuVa
Tagi: los :: santos :: role :: play :: lsvrp.pl
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: