Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2019-08-12, 15:12

Maniekxx

Amator

Na forum: 413 dni
Nick w MP: Maniekxx

Respekt: 50

Witam, ostatnio z nudów postawiłem sobie serwer na GM XyzzyRP i chciałem podłączyć panel administracji, tylko problem polega na tym że nie do końca wiem jak to zrobić. Podłączyłem go tak jak w instrukcji, czyli w pliku init.php podałem dane do bazy danych. Lecz po uruchomieniu strony pojawia się błąd o treści.

Kod:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /profiles/m/ma/man/maniekx6x/admins.cba.pl/p/libs/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php:364 Stack trace: #0 /profiles/m/ma/man/maniekx6x/admins.cba.pl/p/libs/adodb5/adodb.inc.php(525): ADODB_mysql->_connect('sql.pukawka.pl', '735454_lss', 'haslo', '735454') #1 /profiles/m/ma/man/maniekx6x/admins.cba.pl/p/init.php(7): ADOConnection->Connect('sql.pukawka.pl', '735454_lss', 'haslo', '735454') #2 /profiles/m/ma/man/maniekx6x/admins.cba.pl/index.php(2): require_once('/profiles/m/ma/...') #3 {main} thrown in /profiles/m/ma/man/maniekx6x/admins.cba.pl/p/libs/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364

Czy ktoś wie jak rozwiązać mój problem?

Z góry przepraszam jeśli temat umieściłem w złym dziale.

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2019-08-13, 23:09

BoJaKoX

Full Stack Developer

Na forum: 764 dni

Piwa: 29

Jakiej wersji PHP używasz? Wystarczy tylko przeczytać: wywołanie niezdefiniowanej funkcji. Czyli funkcja: mysql_connect() nie istnieje. Zmień wersję PHP na 5.6. Powinno działać. ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Maniekxx
Wysłany: 2019-08-14, 19:09

Maniekxx

Amator

Na forum: 413 dni
Nick w MP: Maniekxx

Mam wersję: 7.1. Zaraz zmienię wersję na starszą i powiem czy pomogło :)

[ Dodano: 2019-08-14, 19:11 ]
Wersja 5.3 pomogła : D, tylko mam nadal problem ponieważ teraz nie mogę się zalogować :/ .

[ Dodano: 2019-08-14, 19:16 ]
"DevJumpDj" napisał/a:

ten panel z githuba jest niezdatny do użytku i już nie działa

Nie tworze serwera na którym ktoś będzie grał, na tym serwerze jestem tylko ja. Nie potrzebny mi super zoptymalizowany panel. Chce tylko zobaczyć jak on działa, może się czegoś nauczę.

Tagi: panel :: administracji :: xyzzyrp
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu