Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2021-09-21, 23:40

OczuS

Na forum: 762 dni
Nick w MP: Boro

Piwa: 337

Respekt: 60

Siemanko, z tej strony Boro dziś chciałbym wam oddać panel pomocy tzw. panel F1 całkowicie mojego autorstwa robiony na serwer NealProject, prosiłbym o nie hejtowanie mojego kodu ponieważ zaczynam pisać powoli swoje autorskie skrypty. Żadnych bugów nie ma w db3 brak błędów, moim zdaniem kod jest przejrzysty i być może zoptymalizowany. Liczę na zimnego browara z twojej strony to pomaga mi się rozwijać w jakimś stopniu.

Miłego wieczoru :)

Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 49 piw(a):
Tobin, stalowa_rura, KozaczeQgg, MICHAL28, killercycDDS, bajszczu, Wilku3, __Znany, Flexd, Pro3west1, ZartexX, michvl., BadKam, Bambuseeek, qwertCIAK, nevo, bebe45, Przemcio050102, Ezunio123, EagleDev, succes_, ArnieV2, Kebsyy, Bocian., dgdgfdgfgfadada, PamiK, Kapa69, Vozickar776, SpawN_1, OlsiZRT, Kimi2002PL, Bartix33, Waroch, JakSky, Ziomek_), mateusz199128, FALKO, Sobekk105, waclaw, Whikue, KingSteR, enekx2, koxsiak, piotrek87411, spocony_sufit, !Drexon, krystiankoxk, AndzIak, krzysiek3006
Wysłany: 2021-09-22, 12:47

Flexd

Na forum: 69 dni

Piwa: 80

Respekt: 50

Jedynie co tu jest autorskiego to tylko zrobione GUI, skalowanie, a reszta kodu z neta lub innych skryptów, nie polecam. :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Tagi: panel
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu