Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2019-10-09, 14:50

MartinPanZycia

Zielony w LUA

Na forum: 1304 dni
Nick w MP: SZEF[EJM]Martin

Piwa: 62

Respekt: 70

Jest to cały GM owl z usuniętymi backdoorami, w GM znajduje się prosto wyjęty panel logowania z Ventus/ Avizon / World RP/ MoonLight RP/ Narkos RP/ Nautic RP...
Czemu wstawiam paczkę? Bo osoby trzecie nie mają do niej dostępu przez co taki Maciuś co miał styczność z Ventus'em pobrał paczkę i handlował nią ,(do teraz)też miałem dostęp do tej paczki lecz uważałem ,że orginalna paczka na OWL jest fajniejsza gdyż może ktoś zajrzy w kod źródłowy aby np. ją spolszczyć. Nie zmieniło się nic, jeśli o zasób skryptowy.
AUTOR: Grzyb, Bomba

Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

BAZA DANYCH MYSQL
Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Podpis
Moj YT -
https://www.youtube.com/watch?v=mZSjlOSJMA4
Jestem mapperem jeśli chcesz abyśmy razem pobudowali interor pisz !
ww.youtube.com/watch?v=iIXzGkw5DUA&t=516s
Ostatnio zmieniony przez MartinPanZycia 2019-10-11, 16:57, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 40 piw(a):
l3g3nd4, LoloV16, XXprussiox, Frogatek, Laptop2017, drzewo1902, mstEK, KubaGame, Drediks, iisfxszz, DaVeCS, KineQ, hahitek, LeGitny, blacktuba363, krixpl, koxu320, Marcepan95, NiktWaznyZ, hejt, Jodla, xwextor, nak, kapi141206, NotPaladyn, MateuszYT121, Wrobeleq, unxiety211, Elajt1337, Mateusesek, maskiuXD, Hack_4yo, Nhunu, kubakoksu123, pyco, TaktyK69, hayq, godo, Kulegg, devon333
Wysłany: 2019-10-09, 17:41

Mezo.

Moderator

Na forum: 786 dni
Nick w MP: Mezo

Piwa: 3146

Respekt: 297
Respekt: 297Respekt: 297Respekt: 297

Temat jest niezgodny z regulaminem działu ZASOBY MTA. Popraw go, inaczej temat zostanie usunięty.

Wysłany: 2019-10-10, 19:18

F3rN.

Na forum: 637 dni

Piwa: 142

Respekt: 50

Przychodzi nowa era pseudo rp którzy będą na tym robili serwery, ułatwienie. Co do serwera Ventus nie miałeś go na pewno 2 lata bo tyle ten serwer nie liczy sobie lat. Jedynie co z Avizona mogłeś mieć to grafiki z resources. I polecam dopisać właścicieli serwerów, którzy też nad nimi siedziały i próbowali cokolwiek przerabiać. Nie wstawiaj sobie tego tak o.

Wysłany: Wczoraj 15:56
Post wygaśnie: 10.15, 16:06 wygaszony przez: DsJ3

Narkotyk3

Na forum: 888 dni
Nick w MP: Narkotyk3

Piwa: 87

Respekt: 20

jeśli jestem napisany w tej paczce jako autor proszę o skasowanie tego, tak samo mój kolega Bomba jeśli chodzi o to.

Wysłany: Wczoraj 21:48
Post wygaśnie: 10.15, 22:42 wygaszony przez: DsJ3

godo

Na forum: 1128 dni
Nick w MP: Godo

Respekt: 50

MartinPanZycia,
Dasz może mtaserver.conf?

Tagi: ventus :: rp/ :: owl :: gaming
Anonymous