Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.


Wysłany: 2020-08-22, 14:02


IgrexolonOWiek: 40
Na forum: 4725 dni
Posty: 1388

Piwa: 1056

Respekt: 651,8
Respekt: 651,8Respekt: 651,8


Ostrzeżeń: 60%

Ibiza to pierwszy polski serwer typu DM & FreeRoam. Znajdziecie tutaj wiele atrakcji, których nie ma na serwerze typu RP i RDM.
Jeżeli chciałbyś poznać szczegóły projektu, zapoznać się z tym co możesz tutaj robić i w jaki sposób możesz uatrakcyjnić rozgrywkę dokładnie zapoznaj się z naszą reklamą.

Gangi (ekipy)Nasz system dzieli się na gangi/ekipy stałe oraz tymczasowe. Ich dokładną charakterystykę możecie poznać poniżej.

Gangi (ekipy) tymczasowe

Jedyne co musicie zrobić to odpalić menu pod 'F2' i wybrać 'Stwórz Ekipę'. Od tego momentu, w wyżej wspomnianym menu, pojawi się możliwość zarządzania Ekipą - zapraszanie, usuwanie ekipy oraz organizacja wyścigu między gangami.

Jeżeli chodzi natomiast o inne dodatki, możecie używać także czatu pod /c, który jest stworzony z myślą o lepszej współpracy grup. Jedyną wadę tego typu Ekipy wskazuje nazwa - co prawda jest to darmowa opcja i nic Was nie kosztuje, aczkolwiek Wasz gang (ekipa) znika, gdy na serwerze zostanie tylko jeden z jej członków.

Gangi (ekipy) stałe

Jak stworzyć stałą ekipę?

Na naszym discordzie musisz złożyć wniosek o utworzenie stałej ekipy. We wniosku wpisz:
- nazwę gangu,
- członków,
- numer siedziby.

Jak zarządzać ekipą?

W menu lidera możemy zarządzać rangami, saldem bankowym oraz pensjami członków.

Na czym polega atak na tereny?

Żeby zaatakować teren minimum dwóch członków ekipy musi znajdować się w strefie gangowej. Jeden z graczy naciska wskazany przycisk po czym rozpoczyna się atak na strefę. Przez 5 minut musicie bronić się przed kolejnymi falami wrogów w postaci gangów Los Santos. Kiedy pozostaną 2 minuty do walki przyłącza się policja. Rezultatem stoczonej walki jest gotówka przyznawana ekipie.

Misje
Hitman

Twoim celem jest dotarcie do ofiar w jak najszybszym czasie oraz wyeliminowanie ich. NPC posiadają różnego typu broń. Może być to pistolet ale też i RPG, wszystko zależy od Twojego szczęścia. Warto wiedzieć, że Twój cel w niektórych przypadkach może uciekać pojazdem.

Most Wanted

Po odebraniu misji dostaniesz maksymalną ilość gwiazdek. Im dłużej przetrwasz tym większą nagrodę dostaniesz. Misja zakończy się automatycznie po 10 minutach lub Twojej śmierci.

Car stealer

Twoim zadaniem jest dojechanie do wskazanego auta i ukradnięcie go, zaraz po tym otrzymasz cztery gwiazdki. Następnie ukaże Ci się miejsce docelowe. Pojazd ma określone HP od którego zależy Twoje wynagrodzenie po dotarciu na miejsce. W momencie gdy zbliżysz się do miejsca docelowego liczba gwiazdek spadnie do dwóch.

Speed

Udaj się w wyznaczoną lokację po czym wsiądź do auta z silnikiem rakietowym i utrzymaj prędkość powyżej 80 km/h. W przeciwnym wypadku Twoje auto wybuchnie, a misja zakończy się niepowodzeniem.

Przy wykonywaniu misji Twój znacznik na minimapie staje się czerwony. W tym czasie każdy gracz może Cię zabić.

Prace
Drwal

Na mapie oznaczone są dwa pojazdy opisane w legendzie jako "Ścinanie drzew" oraz "Skup drewna". Na początek należy udać się do miejsca wycinki, pościnać trochę drzew siekierą po czym sprzedać je w skupie.

Polowanie

Korzystając z legendy po prawej stronie na mapie można zauważyć również opcję polowań. Udaj się do tego miejsca, odbierz broń, wsiądź do pojazdu i zacznij wykonywać swoją robotę szukając czerwonych punktów na mapie (Twoich potencjalnych ofiar - czyli jeleni).

Rybak

Łódź na mapie oznacza wypożyczalnie łodzi - udaj się w to miejsce, weź łódź, wypłyń wystarczająco daleko i zacznij łowić za pomocą wędki. Zależnie od tego co złowisz możesz udać się do skupu rekinów, ryb lub żółwi gdzie otrzymasz solidne wynagrodzenie.

Spedycja

Polega na przetransportowaniu ciężarówką towaru w wyznaczone miejsce. Nagrodę otrzymujemy zaraz po wykonaniu misji.Menu F2

W menu tym znajdują się rzeczy takie jak:
Ammu-Nation - tutaj możesz kupić broń oraz amunicję.
Akcje - animacje wykonywane przez Twoją postać.
Załóż ekipę - w tej zakładce możesz założyć swoją ekipę.
Statystyka - statystyki Twojej postaci.
Ustawienia - w tym miejscu możesz spersonalizować ustawienia takie jak ustawienia celownika czy hudu.
Samobójstwo - Twoja postać popełni samobójstwo.

Menu Główne F3

W tym menu znajdziesz:
Liste graczy online.
Możliwość dostosowania swojej postaci.
Spawner pojazdów, ustawienia pojazdu osobistego oraz opcje pojazdów.
Ustawienia czatu głosowego.
Opcje nagrywania.
Różne ustawienia: opcje teleportacji, dostosowanie HUDu, ustawienia skrótów klawiszowych.
Informacje o serwerze.
Eventy Automatyczne


Obrona zamku
Osoba, która najdłużej wytrwa na terenie zamku wygra event. Jeżeli zginiemy nasza postać respawnuje się w pobliskiej okolicy. W momencie, gdy giniemy nie tracimy punktów. Dalej są nabijane po powrocie na teren wydarzenia.

Poszukiwacz

Gracz, który zbierze największą ilość checkpointów rozmieszczonych na mapie w określonym czasie wygrywa event. Nie raz będzie sytuacja w której będziecie rywalizowali z innymi o CP.


Bestia

Jeden z graczy staje się potworem, który ma kilka żyć. Waszym zadaniem jest polowanie na niego tak długo, aż wszystkie straci. Gracze wygrają event jeżeli w danym czasie zdołają zabić potwora wyznaczoną ilość razy.Gun Game

Wydarzenie polegające na zabiciu określonych osób w wyznaczonym czasie z danej broni. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej zabójstw.


System eventów ma to do siebie, że prawie zawsze wynagradza pierwsze trzy miejsca więc macie o co się starać.

Na serwerze znajduje się wiele innych atrakcji takich jak specjalne tory, teleporty, dodatki do urozmaicenia DM etc. Jedyne co musicie zrobić to wpaść i pograć. Liczymy się z tym, że na starcie możemy napotkać kilka komplikacji i błędów. Mamy jednak nadzieję na stosunkowo wysoką aktywność.


Po więcej informacji zapraszam na serwer Discord: https://discord.com/invite/8z4k42y


Ostatnio zmieniony przez IgrexolonO 2020-08-23, 13:52, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: