Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2020-05-22, 21:52

DenverMTA

Na forum: 4 dni
Nick w MP: denvermta

Respekt: 60

DenverMTA - to projekt, który zaistniał już w swoim czasie na scenie MTA, problemem dotychczas były zasoby serwera oraz osoby zarządzające, ze względu na fakt sporych zmian oraz rotacje administracji, cały poprzedni zarząd został usunięty, a osoby przejmujące projekt wprowadzają nieustanne zmiany zasobów oraz tworzą również je od samych podstaw. Niestety była administracja nieustannie stara się stworzyć kopię ów projektu, który posiada masę błędów - my te wszystkie usunęliśmy ze względu na dogłębną znajomość zasobów. Od teraz na projekcie każdy z graczy nie zobaczy problemu ze znikającymi samochodami, brońmi czy też problemami z kontami graczy!

Na serwerze z pewnością zmienią się... a nawet już teraz zmieniła się masa zasobów, wszelkie prace dorywcze, które dotychczas były zbugowany zostały całkowicie naprawiony, a te które nie nadawały się do poprawy zostały napisane od podstaw całkowicie! Zresztą efekty naszych prac można zobaczyć na naszym serwerze discord, do którego serdecznie was zapraszamy!

Aktualnie korzystamy z oryginalnej paczki DenverMTA, do której mamy prawo wykorzystania, natomiast jej wszelkie błędy zostały usunięte, dodatkowo z biegiem czasu chcemy cały projekt przepisać na nowo, zastępując obecne zasoby, które na chwilę obecną przeszły spore zmiany.

Gospodarka ta, niestety... a może i stety na MTA poszła w złym kierunku, mowa tutaj o dużych zarobkach, my faktycznie nadal na nich będziemy bazować, ponieważ taka jest wola graczy, a decyzją o nich podjęła nasza społeczność w ankiecie, które odbywają się notorycznie - dlatego nawet i Ty! masz bezpośredni wpływ na przyszłość projektu... po za tym ze starego DenveraMTA, stworzyliśmy jego odświeżoną, lepszą, bez błędów wersję! Więcej informacji poniżej!

DISCORD; https://discord.gg/sGTdQgh
IP SERWERA: mtasa://54.38.202.159:20424
VOICE CHAT: ON
DUŻE ZAROBKI: ON
START SERWERA: W ten piątek 29.05.2020 17:00

Ostatnio zmieniony przez Dawidos. Dzisiaj 17:01, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2020-05-23, 23:24
Post wygaśnie: 05.25, 23:29 wygaszony przez: Dawidos.

totalnydown

Na forum: 57 dni
Nick w MP: parabol

Respekt: 50

Nie polecam, marna kopia serwerka z pasją, który jest postawiony trochę dla kasy, trochę 4fun
tutaj kopia to tylko dla KASY, swojego serwa nie umią zrobić
kopia to nie plan na życie.

Tu miała być ocena, ale to nie zasługuje na żadną!

Wysłany: Wczoraj 1:18
Post wygaśnie: 05.26, 01:25 wygaszony przez: Dawidos.

WujekEddy

3d modeler

Na forum: 1771 dni
SPONSOR
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 734

Respekt: 113

"totalnydown" napisał/a:

Nie polecam, marna kopia serwerka z pasją, który jest postawiony trochę dla kasy, trochę 4fun
tutaj kopia to tylko dla KASY, swojego serwa nie umią zrobić
kopia to nie plan na życie.

Tu miała być ocena, ale to nie zasługuje na żadną!

Pis joł lamusie, tak btw. to poprzedni właściciele sprzedawali auta i hajs za psc, ciągnij druta, jak tam 15'tu graczy?

Komentarz Dawidos. dodany 2020-05-24, 01:26Na przyszłość uważaj na słownictwo.
Podpis
Użytkownik 2015-06-07 -  xxx-xx-xx
Support-Team 2019-06-02  -  2020-02-27 - na szczęście odszedłem, koniec męczarni i braku docenienia.

Wysłany: Wczoraj 21:25
Post wygaśnie: 05.27, 13:54 wygaszony przez: Dawidos.

NotPaladyn

Horizon RPG

Na forum: 590 dni
Nick w MP: NotPaladyn

Piwa: 1096

Respekt: 300
Respekt: 300Respekt: 300Respekt: 300

Moderator: Cześć, pamiętaj, aby Twoje posty zawierały argumentację zgodną z regulaminem.

Wiadomo co z serwerem? Był start?

Wysłany: Dzisiaj 9:53
Post wygaśnie: 05.27, 13:54 wygaszony przez: Dawidos.

WujekEddy

3d modeler

SPONSOR

Proszę o edycję tematu i zmiany daty startu na ten piątek, tamta data nie była oficjalna podaliśmy ją ze względu na regulamin, a kolegi który jest właścicielem konta aktualnie nie ma online

Wysłany: Dzisiaj 12:03
Post wygaśnie: 05.27, 13:53 wygaszony przez: Dawidos.

tk3r.off

Na forum: 112 dni

Piwa: 1

Respekt: 40

Nie polecam, padnie na strzała na starcie, wątpię że ktoś wejdzie na serwer złodziejów, pozdrawiam cieplutko.

Wysłany: Dzisiaj 16:13
Post wygaśnie: 05.27, 18:03 wygaszony przez: Dawidos.

WujekEddy

3d modeler

SPONSOR

"tk3r.off" napisał/a:

Nie polecam, padnie na strzała na starcie, wątpię że ktoś wejdzie na serwer złodziejów, pozdrawiam cieplutko.

pal gume, argument podaj cycu. Serwer został legalnie skradziony essa.

Komentarz Dawidos. dodany 2020-05-25, 18:05Staraj się uważać na słowa.
Podpis
Support-Team 2019-06-02  -  2020-02-27 - na szczęście odszedłem, koniec męczarni i braku docenienia.

Wysłany: Dzisiaj 16:34

ProBaton

Mod-Team GTAONLINE

Na forum: 1625 dni
Nick w MP: ProBaton

Piwa: 2019

Respekt: 410
Respekt: 410

Zapowiedź mała, schludna, lecz nie zostało pokazane zbyt wiele z serwera przez co potencjalnych chętnych graczy nie ma co zachęcić do zawitania na serwer.

WujekEddy, niestety takimi wypowiedziami w temacie mnie osobiście nie zachęciłeś do wejścia na wasz serwer.Wręcz przeciwnie zniechęciłem się patrząc na twoje wypowiedzi.Sory, ale jednak kultura osobista jest równie ważna przy prowadzeniu serwera bo to administracja głównie buduje klimat jaki panuje na nim.

Mimo wszystko życzę powodzenia w prowadzeniu projektu i aby projekt wypalił ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Qwertick, Mattin.
Wysłany: Dzisiaj 18:24
Post wygaśnie: 05.27, 19:11 wygaszony przez: Wilq

tk3r.off

Na forum: 112 dni

Piwa: 1

Respekt: 40

"WujekEddy" napisał/a:

"tk3r.off" napisał/a:

pal gume, argument podaj cycu. Serwer został legalnie skradziony essa.

Zważaj chłopcze na słowa, z taka kulturą wątpię że ktoś jeszcze u cb coś kupi, a twój serwer i tak padnie na starcie ;) :look:

Wysłany: Dzisiaj 21:27

WujekEddy

3d modeler

SPONSOR

"ProBaton" napisał/a:

Zapowiedź mała, schludna, lecz nie zostało pokazane zbyt wiele z serwera przez co potencjalnych chętnych graczy nie ma co zachęcić do zawitania na serwer.

WujekEddy, niestety takimi wypowiedziami w temacie mnie osobiście nie zachęciłeś do wejścia na wasz serwer.Wręcz przeciwnie zniechęciłem się patrząc na twoje wypowiedzi.Sory, ale jednak kultura osobista jest równie ważna przy prowadzeniu serwera bo to administracja głównie buduje klimat jaki panuje na nim.

Mimo wszystko życzę powodzenia w prowadzeniu projektu i aby projekt wypalił ;)

Nie zależy mi na tym, scena MTA jest na tyle zniszczona że gracze chcący grać na pseudolu będą na nim grali jeśli będą wysokie zarobki i podmianki, nie jest to mój główny projekt na który poświęcam cały swój wolny czas. Taka prawda, każdy kto myśli inaczej jest naiwnym człowiekiem, pozderki, a do Pana z posta powyżej. Pal gume.

Nowy magazynier;

Nowy mechanik;

Nowy hud, w porównaniu do innych gów*o pseudoli zapisuje się broń (dla nich to trudne)

Nowy scoreboard, też autorski...

Nowa praca, też autorska... z nowym modelem ale światła mi się nie chciało robić, szkoda czasu.

Nowa przechowalnia, też autorska, jeb*ć pseudole

Tutaj sysbem bw, o który gracze prosili, inne gó*na nie potrafią zrobić;

Podpis

Wysłany: Dzisiaj 22:28

NotPaladyn

Horizon RPG

Na forum: 590 dni
Nick w MP: NotPaladyn

Piwa: 1096

Respekt: 300
Respekt: 300Respekt: 300Respekt: 300

Moderator: Cześć, pamiętaj, aby Twoje posty zawierały argumentację zgodną z regulaminem.
Jak dla mnie spoko się zapowiada, skrypty ładnie i przejrzyście się prezentują jak przystało na WujkaEddy'ego. Jestem ciekaw efektu końcowego jak wyglądać będzie serwer.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
WujekEddy
Tagi: denvermta
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu