Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2020-01-30, 00:56

Lisencjusz

kot jak moj kod

Na forum: 981 dni
Nick w MP: FoxiasS

Piwa: 471

Respekt: 55,3

Ostrzeżeń: 20%

Witajcie drodzy użytkownicy serwisu gtao.pl oraz fanatycy popularnej gry, jaką jest Grand Theft Auto.
Cieszę się, że jako jeden z członków Zarządu przedstawionego w tej zapowiedzi serwera, mogę w końcu się rozpisać, przedstawić go Wam jak należy i szerzej opisać wszystkie rzeczy, które są z nim związane.
Wiem, że niektórzy pamiętają czasy starych edycji serwera New Place oraz innych mniejszych serwerów, które stworzyliśmy.
Sami wszystko sobie dobrze przemyśleliśmy, śledziliśmy również scenę, aby być na bieżąco z pojawiającymi się nowościami oraz aspektami, z których potencjalny gracz będzie zadowolony.
Jesteśmy również świadomi, że nie każdy będzie zadowolony z tego, że wracamy na scenę, lecz po to tworzymy ten serwer, aby naprawić błędy z przeszłości.
Czasami trzeba kilkakrotnie coś spaprać, aby za następną próbą to "coś" było świetne i idealnie dopracowane.
Pewni jesteśmy jednego, że posiadamy dług wśród użytkowników i naszej społeczności, będziemy dążyć do stworzenia serwera, który jest w pełni skończony i stanie się stabilną platformą do codziennej gry.
Chcemy odłożyć to, co było kiedyś, zacząć od zera, nadrobić reputację i przede wszystkim pokazać, że mamy umiejętności, aby stworzyć serwer, który wzniesie się do tych czołowych na aktualnej scenie Multi Theft Auto.
To tyle z tego wstępu, zapraszam do przeczytania dalszej części zapowiedzi, życzymy przyjemnego zapoznania się z pozostałą treścią.

Jeżeli chodzi o nasze cele, to tak jak wyżej już napisałem, chcemy stworzyć stabilny serwer, na którym będzie można przyjemnie spędzić swój czas.
Postawimy na tradycyjną rozgrywkę, opartą na przetestowanych zasobach.
Nie znaczy to oczywiście, że na serwerze nie pojawią się nowości bądź innowacyjne aspekty, będziemy starać się na bieżąco wszystko testować i co najważniejsze kierować się opinią naszej społeczności.
Dążymy do tego, aby w końcu stworzyć serwer, który ma ręce i nogi i który przez popełniane błędy nie upadnie po kilku miesiącach.
Nie brakuje nam doświadczenia, umiejętności czy zgranej administracji, to wszystko jest w nas i przede wszystkim to właśnie odświeżona administracja doprowadzi do upragnionego sukcesu.
Mamy na barku odpowiedzialność i to, aby w końcu udostępnić serwer, który tak naprawdę jesteśmy dłużni.
Jesteśmy w dobrych myślach, unikniemy wcześniejszych błędów i co najważniejsze, wykorzystamy wszystkie rzeczy, których nauczyliśmy się podczas tej przerwy.
Was użytkownicy proszę o cierpliwość oraz szansę, aby od razu nie skreślać tego, co aktualnie stworzymy, tylko zaczekać na ten efekt końcowy.
Zobaczymy, co z tego wyjdzie, myślę, że wyczerpująco opisałem tę sekcję w zapowiedzi.

Jeżeli chodzi o zasoby, to tak jak już przytoczyłem, będziemy celować w prostą i przyjemną rozgrywkę.
Nie chcemy jak nasi poprzednicy, bazować na tylko innowacyjnych zasobach.
Wiemy, że nie każda nowa dla oka rzecz, może być funkcjonalna i przede wszystkim spodoba się potencjalnemu użytkownikowi.
W większości przypadków postawimy na wytestowany i ograne systemy, z którymi każdy gracz na pewno miał styczność.
Oczywiście nie skreślamy się z nowości, pojawią się one, aby serwer nie był monotonny i nie był pierwszym lepszym z półki.
Nasz będzie zdecydowanie się wyróżniać i co najważniejsze grając na nim, z pewnością nikt nie zmarnuje swojego czasu.

Postępy, postępy i jeszcze raz postępy... No wiadomo, trzeba pokazać, że coś jest tworzone, a prace na serwerze idą pełną parą.
Ta właśnie sekcja w tej zapowiedzi, będzie służyć do wklejania/udostępniania filmów z podsumowań prac nad serwerem.

Nie wiem dokładnie, czy będziemy je pokazywać systematycznie, czy po prostu co jakiś czas, aż zasoby przypisane na odcinek będą w pełni gotowe.
O nich będziemy informować z wyprzedzeniem, dlatego prosiłbym, aby każdy był na komunikatorze Discord, bo to będzie aktualnie główne medium informacyjne z serwera extins RPG.
Bądźcie cierpliwi, na pewno Wam się to opłaci!

PEŁNY EKRAN Odnośnik YouTube

I tym sposobem dotarliśmy do końcówki naszej zapowiedzi.
Wiadomo, zapowiedź to zapowiedź, to tylko wstęp do tworzonego serwera.
Poniżej zostawiamy Wam nasze social-media, na których będą pojawiać się również dodatkowe rzeczy powiązane z serwerem.
Na nich również będziecie mogli z nami podyskutować, składać propozycje oraz opinie.

Serwerowe social-media:
Fanpage - https://www.facebook.com/extins/
Komunikator Discord - https://discord.gg/BbURFYf
Forum - pojawi się jakiś czas przed startem
Kanał na platformie YouTube - https://www.youtube.com/c...BYoGD3SDstlvnQ/

Informacje dotyczące serwera:
Nazwa serwera: extins RPG
Adres IP: mtasa://193.70.126.136:20416
Sloty: planowane 400
Gamemode: RPG
Planowany start: maj-lipiec 2020

Dziękujemy wszystkim za uwagę oraz znaleziony czas na przeczytanie naszej zapowiedzi.
Liczymy, że przypadła Wam ona do gustu i włączycie nas do listy aktualnie tworzonych serwerów.

Pozdrawiamy,
Administracja serwera extins RPG

Postaw piwo autorowi tego posta

Tagi: extins :: rpg
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu