Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2019-04-07, 22:15

WujekEddy

3d modeler

Na forum: 1720 dni
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 684

Respekt: 132,5

"ZoogZoog" napisał/a:

Bardzo ciekawy projekt, który mam nadzieję, że poruszy sceną MTA. W obecnych czasach brakuje nam nowych serwerów, które wnoszą coś swieżego, innowacyjnego do rozgrywki. Po obejrzeniu wszystkich zapowiedzi mogę śmiało stwierdzić, że warto rzucić okiem oraz uczestniczyć przy samym starcie serwera. Wujekeddy to osoba, która od wielu lat jest zaangażowana w projekcie MTA. Pracował przy wielu serwerach i nigdy nie można było narzekać na jego działalność. W skrócie kawał solidnej roboty, czekam na otworzenie projektu dla graczy.

Dziękujemy za miłe słowa, również na naszym forum udostępniliśmy kolejną aktualizację, natomiast tym razem pozwolimy dodać ją sobie jeszcze i tutaj...

Czołem, w dniu dzisiejszym zaprezentujemy wam postęp naszych prac, które został wykonane od momentu poprzedniej aktualizacji, również na wstępie chcielibyśmy zaprosić was rekrutacji na supportera, wszelkie informacje znajdziecie w dziale rekrutacji, w takim razie... serdecznie zapraszam do komentowania pod tym postem .
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Discord serwerowy: https://discord.gg/mgByjPx
Forum serwera: Social-Project.pl

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2019-05-20, 20:43

Xyrus

social-project.pl - LUA dev

Na forum: 1240 dni
Nick w MP: Xyrusek

Piwa: 36

Respekt: 60

Witam na kolejnej aktualizacji, prawdę mówiąc nie ma co tutaj się rozpisywać, ponieważ wszystko znajdziecie w filmie podanym poniżej, skończyliśmy większość podstawowych systemów, czas zabrać się za prace oraz kwestie urozmaicające rozgrywkę, a mamy na to miesiąc :wink: więc zapraszam serdecznie do śledzenia naszego forum - również chętnie usłyszymy wasze propozycje dotyczące skryptu może być nawet i w tym temacie - choć częściej zerkamy do odpowiedniego działu na forum - celowo przeznaczonym do propozycji.

LINK: http://social-project.pl/...lizacje/&page=1
DISCORD: https://discord.gg/mgByjPx

Wysłany: 2019-05-23, 14:27

Treeze

Na forum: 318 dni
Nick w MP: Treeze

Respekt: 50

Obserwuję wasze poczynania z serwer od czasu pojawienia się tutaj tego postu, i jestem pod coraz większym wrażeniem jak wam dobrze to idzie patrząc na to że pracujecie 'praktycznie' w dwie osoby. Widać z każdą kolejną aktualizacją że nie próżnujecie na serwerze, model budynku FBI bardzo fajnie wykonany i liczę że będzie pełno takich fajnych modeli. Czekam na pokazanie jakichś prac na serwerze żeby się już przypatrzeć co fajnego będzie można robić. Pozdro panowie!

Wysłany: 2019-06-04, 21:27

WujekEddy

3d modeler

Czołem,
W tej aktualizacji możecie zobaczyć zmiany związane z przebudową, którą zaproponował Neider, została ona zaakceptowana oraz prowadzona w życie serwera, zapraszam serdecznie do oglądania!
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Zapraszamy również na nasze forum: Social-Project.pl
Oraz nasz serwer discord: https://discord.gg/mgByjPx

Wysłany: 2019-06-14, 11:14

NotPaladyn

Horizon RPG

Na forum: 538 dni
Nick w MP: NotPaladyn

Piwa: 939

Respekt: 280
Respekt: 280Respekt: 280Respekt: 280

Moderator: Cześć, pamiętaj, aby Twoje posty zawierały argumentację zgodną z regulaminem.
Jak dla mnie szykuję się kozak serwer, widać że założyciele starają się nad nim i zależy im na tym aby wyglądało to jak najlepiej.
Modele 3D bardzo ładne czego można było spodziewać się po WujekEddy, tak samo skrypty zapowiadają się ciekawie, moim zdaniem Panel Logowania na plus, czegoś takiego jeszcze nie było.
Powodzenia w dalszych pracach nad serwerem :D

Wysłany: 2019-08-10, 21:13

WujekEddy

3d modeler

Witam wszystkich serdecznie w kolejnej aktualizacji, nieco mniejszej ponieważ jak wiadomo - mieliśmy wakacje, każdy chce troszkę odpocząć, a w szczególności wypoczynek należy się Xyruskowi, który w pocie czoła pracuje nad kodem dzień w dzień. Zatem przechodząc do samych szczegółów! w dzisiejszej aktualizacji dowiecie się kilku rzeczy o naszych kolejnych planach, zobaczycie kilka nowych zasobów oraz modeli - wraz z tymi nowościami, zastępujemy kanały głosowe discord na serwer TeamSpeak3, który będzie podany rzecz jasna - poniżej.

W pierwszej kolejności zaprezentujemy wam kolejne możliwości skryptu - dziś przedstawimy wam działanie frakcji, głównie ich wyposażenia - które każdy lider własnej frakcji będzie musiał zakupić je z funduszy służbowych, zaś tych - nie da się ani wpłacać, ani wypłacać, zbieramy je za pomocą wykonywania swoich czynności służbowych takich jak mandat, konfiskata pojazdów na parking policji pobierając za nie prowizję oraz jeśli właściciel pojazdu nie odbierze go w przeciągu trzech miesięcy zostanie wystawiony pojazd na licytację dla graczy, w tym momencie użytkownik/właściciel danego pojazdu zostanie poinformowany by odebrał swój pojazd na forum, discord oraz w grze - kwestia discorda jest zależna od tego czy wyraził zgodę oraz podał go w momencie rejestracji na naszym serwerze, co rzecz jasna - nie jest wymagane.

Zanim jednak przejdziemy do samego systemu - na wstępie przedstawiamy wam nowe możliwości pojazdów, pojawią się u nas odświeżone pojazdy, na które zagłosowaliście Wy! gracze, dokładnie - na discord pojawiają się ankiety, w których to głosujecie i decydujecie, który pojazd ma zostać wykonany oraz w jaki sposób, w dzisiejszym filmie jest efekt pierwszej pracy - pojazdu marki "Cheetah" - jego oryginalna wersja znacznie się zmieniła, co do kwestii jej wersji dość agresywniejszej -S- tutaj będzie to jako drugi pojazd do kupienia za większą sumkę, który będzie posiadał lepsze osiągi oraz wyróżniał się wizualnie - zobaczcie sami!
https://www.youtube.com/w...6xxBLI17NQ&t=1s

Zaś kolejną rzeczą będzie skrypt ukazujący system frakcji, pojawi sie tutaj nowy czat, który będzie aktywował się za pomocą przedrostka @ oraz ! - pisząc wiadomość... a zresztą, zobaczcie sami ;)
https://www.youtube.com/watch?v=kGgcagXHF50
Tutaj - pojawi się telefon, z jego pozycji będziemy mogli wyszukiwać wyjątkowe oferty pracy, które pojawią się w kolejnej aktualizacji, sprawdzić internet, zadzwonić np. do służb mundurowych czy też ewentualnie do kogoś kto pojawi się w naszych kontaktach z czasem naszej gry ;) - w dodatku dodajemy zwykły usprawnienia wizualne takie jak zmiana tapety, niby nic! ale zawsze coś, jakkolwiek to brzmi, prawda? - w każdym razie korzystajcie do woli! zapraszam do zobaczenia tego, krótkiego filmu!
https://www.youtube.com/watch?v=eom3sU9eaEs

Ostatnią już rzeczą są modele, modele salonu samochodowego oraz maze bank'u

https://www.youtube.com/watch?v=JhpZ8mrGkW0
https://www.youtube.com/watch?v=GMKOIc_BLK0

Wysłany: 2019-08-11, 12:48

Admaxis

Grafika na zlecenie

Na forum: 3459 dni
Nick w MP: Admaxis

Piwa: 1230

Respekt: 182,5
Respekt: 182,5Respekt: 182,5

Fajnie podbieracie grafikę z devgaming, a nametagi prawie że identyczne.

Jak robicie już coś "nowego", to pasuje chociaż własną grafikę zrobić :)

Ogólnie projekt jest ciekawy i fajnie przemyślany, tylko do czego mogę się przyczepić, to właśnie do tej grafiki.

Wysłany: 2019-08-11, 14:12

WujekEddy

3d modeler

Odnoszę wrażenie, że nigdy nie grałeś na devgaming, zbyt dużych możliwości z nametagamk to nie ma, ale no cóż a co do hudu, jest podobny aczkolwiek działa całkowicie inaczej, paski po lewej stronie to stan hp i kamizelki, cóz mogę więcej powiedzieć, prawdę mówiąc pomysł jest z mojego byłego serwera również its your wolrd, tyle to tylko hud :) choć dziękuję za opinie.

Wysłany: 2019-11-11, 00:18

Xyrus

Witam,
Na wstępie chcemy zaprezentować wam zmiany, które dotyczą serwera - ponadto niebawem zostanie udostępnione forum użytkownikom, dlatego po więcej szczegółów zapraszamy na nasz serwer discord: https://discord.gg/mgByjPx

Na wstępie przedstawiamy wam pracę dotycząca MDT - Mobile Data Terminal, jest to wirtualna baza danych, w którą funkcjonariusze mogą wpisywać najważniejsze informacje.

W tym miejscu prezentujemy wam doczepiane obiekty do waszych postaci, rzecz którą będzie można nabyć w każdym sklepie danego rodzaju, poniżej zestaw NIE podmianki skina, a podstawowego skina z obiektem nałożonym na postać.

Powyżej przedstawiamy wam panel organizacji, natomiast na jego temat znajdziecie więceij szczegółów na naszym serwerze discord oraz forum, które niebawem otworzomy!

Wysłany: 2019-11-18, 08:49

JakisPolak199

siemaneczko

Na forum: 1259 dni
Nick w MP: bover.

Piwa: 322

Respekt: 140
Respekt: 140

Serwer godny polecenia, kulisy sa piekne wszystko jest autorskie i nie ma sie do czego przyczepic. Wszystko jest pieknie wymodelowane przez najlepszego modelera w Polsce - WujkaEddiego, ogolnie to kox

Pozdrawiam

Wysłany: 2019-12-31, 11:28

WujekEddy

3d modeler

Ostatnimi czasy nie podrzucaliśmy wam żadnych materiałów co do serwera z powodu świąt które chcemy spędzić z rodziną oraz przyjaciółmi. Jednak chociaż malutką zmianę wypadałoby ukazać, a więc z dniem dzisiejszym prezentujemy wam odświeżoną wersję panelu logowania, którą zapewne już na starcie spotkacie c:

Dashboard w nowej odsłonie graficznej.

oraz na sam koniec 3d model przebieralni.

po więcej szczegółów zapraszamy na nasz serwer discord: https://discord.gg/mgByjPx

[ Dodano: 2020-02-07, 17:07 ]

Wysłany: 2020-02-07, 18:35

Xyrus

Witam wszystkich bardzo serdecznie, po dłuższym czasie oczekiwań ponownie pojawia się forum naszego serwera, do którego serdecznie zapraszamy! Na forum od teraz będą pojawiały się wszelkie aktualizacje oraz nowości, w dniu dzisiejszym otwieramy je dla was, dlatego dołączcie już dziś!
FORUM; https://www.mta-sp.pl
DISCORD; https://discord.gg/mgByjPx

Wysłany: 2020-03-17, 19:08

DylemaT929

Na forum: 1790 dni
Nick w MP: DylemaT929

Piwa: 2572

Respekt: 165,8
Respekt: 165,8Respekt: 165,8

Po przeczytaniu i śledzeniu projektu stwiedziłem że ten serwer będzie godny polecenia. Świetnie się zapowiada, modele, mapy oraz zasoby jakie są na serwerze. Nic tylko czekać na dalsze kulisy serwera gdzie bardzo sporo osób zainteresuje ten projekt. I stwierdziłem że to jest czas aby napisać opinie na temat tego projektu.

WujekEddy twórca tego tematu napisał dzisiaj wiadomość, że odchodzi z projektu. Ja go tylko oznaczyłem, że i tak wróci do sceny mta bo napisał że odchodzi już na zawsze. I w tym momencie otrzymałem bana "Bez żadnej obrazy". Napisałem szybko do Xyruska aby mnie odbanował bo ten osobnik odszedł z projektu i odbanował. Po czym minęła minuta później i znowu otrzymałem bana z powodem od Xyruska bo ma dobre relacje z WujkiemEddy nie zamierza tego psuć a że nie pasuje mu to WujekEddy, Xyruskowi kazał mnie zbanować. Jeśli ten projekt będzie tak działać bo WujkowiEdiemu po odejściu jaka osoba nie pasuje i ma otrzymać bana na discordzie to podziekuje takiemu serwera. Oczywiście jak serwer wystartuje to zobaczę go ale długo tam nie pogram bo WujekEddy twierdzi że mamy jakoś spina i wylecę z banem ale tym razem na serwerze. Rozumiem że oni tworzyli serwer ponad rok i nikt nie chce się sprzeczać, ale skoro odchodzi od mta na zawsze to już nie powinien robić takich rzeczy że dostaje bana bo WujekEddy tak woli, są pewne granice. Na dzień dzisiejszy nie będę mógł śledzić projektu, reklama, zasoby oraz modele 10/10.

Tutaj jest screen jak dostałem bana bo tylko z takim powodem go oznaczyłem a tu odpowiedź WujkaEddiego.

A tu odpowiedź Xyruska bo WujkowiEdiemu pasuje tak. Przykre to jest że taka osoba nie potrafi się zachować bo ma jakiś uraz do mnie.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Mattin., killercycDDS, Qwertick
Wysłany: 2020-03-17, 19:56

WujekEddy

3d modeler

Najprościej w świecie jesteś przygłupem, gdybym nie odszedł z projektu to na serwerze też miałbyś bana, dobrze wiesz za co i nie mam zamiaru tutaj nic więcej dodawać, bo nie jestem członkiem administracji, powiem tak... jesteś ostatnią osoba, która powinna mieć w spoleczności mta jakiekolwiek zdanie... tyle w temacie, reszta decyzji należy do Xyruska, dodam jeszcze tyle... że chcialbym wystawic opinie na Twoj temat prowadzenia serwerow, ale niestety bylo ich wiecej niz mam lat, dlatego no nie zdazylem sie wypowiedziec, powod znasz i tyle, moze nie zauwazyles ale tylko Ty przyglupie dostajes tak a nie inaczej potraktowany, pomimo tego, nie jestem juz w administracji wiec nie jest to wina administracji projektu, pal wroty.

Wysłany: 2020-03-17, 20:04

DylemaT929

Na forum: 1790 dni
Nick w MP: DylemaT929

Piwa: 2572

Respekt: 165,8
Respekt: 165,8Respekt: 165,8

"WujekEddy" napisał/a:

Najprościej w świecie jesteś przygłupem, gdybym nie odszedł z projektu to na serwerze też miałbyś bana, dobrze wiesz za co i nie mam zamiaru tutaj nic więcej dodawać, bo nie jestem członkiem administracji, powiem tak... jesteś ostatnią osoba, która powinna mieć w spoleczności mta jakiekolwiek zdanie... tyle w temacie, reszta decyzji należy do Xyruska, dodam jeszcze tyle... że chcialbym wystawic opinie na Twoj temat prowadzenia serwerow, ale niestety bylo ich wiecej niz mam lat, dlatego no nie zdazylem sie wypowiedziec, powod znasz i tyle, moze nie zauwazyles ale tylko Ty przyglupie dostajes tak a nie inaczej potraktowany, pomimo tego, nie jestem juz w administracji wiec nie jest to wina administracji projektu, pal wroty.

W tym momencie pokazujesz swoje ego bo umiesz modele i dałeś dużo od siebie. WOW!. Serwer się dobrze prezentuje a ty swoim zachowanie zniechęcasz nie których ludzi. Nawet nie pamiętam czemu masz do mnie urazę. Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Chyba że chodzi ci o te zdjęcie z twoim pączkiem co dużo osób przerabiało, ale cóż. Umiesz tylko wyłącznie obrażać. W sumie dobrze że Xyrusek nie traci reputacji na tym projekcie z powodu twojego zachowania. Zastanów się nawet jeśli coś był to po co przypominać. Sporo osób jest wstanie wybaczyć bo było minęło a ty najwidoczniej nie potrafisz. Dojrzałe zachowanie jak na twój wiek.

Co do moich serwerów to moja sprawa jak je prowadzę. Przynajmniej bylem na pseudolach gdzie coś mogłem osiągnąć poznać ciekawych ludzi i nie obrażać się bez powodu jak ty. Ty miałeś jeden projekt Its który prowadził Rusek i gdzie kolejne twoje ? Nie było żadnych bo szczasz na pseudole, a znając społeczeństwo mta Social Projekt po jakimś czasie miałby małą liczbę osób i miałbyś ból dupy za przeproszeniem że pseudole wciąż górą i będą do póki mta nie upadnie :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Mattin., SataN., killercycDDS, Qwertick
Tagi: social :: project
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu