Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.


Wysłany: 2020-11-07, 18:21


AltRPWiek: 25
Na forum: 119 dni
Posty: 4Respekt: 50
Alternative Roleplay - jesteśmy drugą edycją projektu, który startował na początku 2018 roku. Bogatsi o doświadczenia za równo z tamtej edycji, jak i z innych projektów pragniemy stworzyć serwer, na którym z przyjemnością spędzicie swój wolny czas. Nasza ekipa składa się z doświadczonych osób, a opieramy się na optymalnym skrypcie MySantos. Sam serwer będzie stał na 0.3.DL i będzie rozwijany przez naszych developerów.

Klasycznie akcja będzie działa się w mieście Los Santos, które przez lata udowodniło, że jest idealnym miejscem dla rozgrywki, zapewniającym grę każdemu rodzajowi organizacji publicznych, przestępczych czy też biznesów. Dodatkowo, co jest już normą na scenie, na naszym projekcie znajdą miejsce projekty In Character, jak i branża rozrywkowa.

Mamy plan na trzy "główne" miejsca, na których skupimy rozgrywkę. Market - centrum miasta, tam znajduje się najwięcej przedsiębiorstw, które napędzają gospodarkę miasta. Bardzo dużo mieszkańców miasta właśnie tam znajduje pierwsze zatrudnienie. Pershing Square - można rzec "centrum publiczne". To tu swoje siedziby ma LSPD, LS Government jak i San News. Tutaj także znajdują się wszelkie ekskluzywne restauracje czy kasyna. Idlewood - "centrum" South Central. To tutaj jest najspokojniej (czy aby na pewno?), jeśli chodzi o południową część miasta. Widzisz jednak, że tu zaczyna się biedniejsza strona miasta - obskurne bary czy dilerzy pochowani w rogach.

Start forum przewidujemy na 16 listopada, a start serwera? Nie mamy ustalonej ściśle daty - chcemy na spokojnie wystartować gotowi na to. Przez gotowość na start mamy na myśli zebranych liderów organizacji publicznych, kilka organizacji przestępczych i biznesów. Dodatkowo damy im czas na przygotowanie się - zbudowanie interiorów przede wszystkim. Zachęcamy do dania nam szansy i aplikowania na te organizacje, gdy nadejdzie na to czas!

Wiemy, iż ta zapowiedź wiele nie zdradza. Serwer RP dla graczy, gdzie czerpie się przyjemność z gry - to nasze hasło przewodnie. Nie chcemy oglądać się na konkurencję i robić swoje. Możemy Was zapewnić, że zapału nam nie brakuje. Zapraszamy serdecznie na discord: https://discord.gg/PsvEkkBSsU - tam możecie oczekiwać dalszych informacji!

Serwer działa od 19.02.2021 - serdecznie zapraszamy!
IP: play.alt-rp.pl:7777


Ostatnio zmieniony przez AltRP 2021-02-23, 07:15, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-11-09, 22:04


FajtereKWiek: 20
Na forum: 292 dni
Posty: 1
Nick w MP: FightereK

Piwa: 1

Respekt: 50


Z obecnych serwerów które startują i są tutaj reklamowane na stronie gtao - ten serwer prezentuję się najlepiej w moim oku. Co prawda nie ma duzo informacji o nim, ale sam sposób odpowiadania graczom na ich pytania, ogłoszenia na Discord, plany mozna powiedzieć ze serwer ma w sobie potencjał :) !

Osobiście czekam na jego dalszy rozwój.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
AltRP
Wysłany: 2020-11-12, 02:11


AltRPWiek: 25
Na forum: 119 dni
Posty: 4Respekt: 50Członkowie ekipy projektu nie tracą zapału, ciągle pracują nad kolejnymi nowościami! Największe zmiany widać na samym serwerze. Jak dobrze wiecie, w każdym mieście organizacja ruchu drogowego musi być na wysokim poziomie, aby unikać zatorów drogowych w metropolii i mieć dobrze rozplanowane skrzyżowania i położone osiedla mieszkalne w miejscach, skąd wszędzie będzie blisko. Udało nam się dodać wiele ciekawych obiektów (w tym znaków drogowych), które ożywiają znane nam - puste przede wszystkim - miejsca. Mamy nadzieję, że każdy odwiedzi kilka odświeżonych miejscówek i chętnie będzie oczekiwał kolejnych. Nasi administratorzy lubią stawiać obiekty w miejscach, w których się nic nie dzieje, by nadać tym miejscom życie. Nie mniej jednak zachowują umiar - co za dużo to nie zdrowo. Poniżej na screenach kilka miejsc, które zostały odświeżone. M.in. centrum miasta, Idlewood oraz Ganton.

[ Dodano: 2020-12-04, 00:38 ]


Witamy serdecznie na naszym forum! Cieszymy się, że w końcu możemy Was tutaj wpuścić. Oznacza to, że jesteśmy co raz bliżej naszego zamierzonego celu, czyli startu serwera. Dziękujemy serdecznie za to, że tu jesteście i oczekujecie na nasz projekt. Tak jak pisaliśmy w zapowiedzi - chcemy wprowadzić wciągający klimat, byśmy mogli razem spędzać godziny ze sobą na "odgrywaniu ról". Pozwolę sobie tutaj krótko rozpisać wszystko, co chcemy Wam przekazać.

Okej, skrypt to MySantos, będziecie go rozwijać?
Tutaj od razu odpowiem na to pytanie w ten sposób - tak, jednak po starcie. I będziemy rozwijać nasz skrypt w rzeczy, które rzeczywiście będą miały jakikolwiek sens. Wprowadzanie super innowacji, które nie będą w ogóle używane to tylko strata czasu. Zamiast tego wystartujemy na tym, co mamy, czyli delikatnie przerobionym (czyt. połatanym pod nasze potrzeby) skrypcie MySantos, a potem obserwując grę będziemy wdrażali nowe systemy.

Kiedy start?
Tak naprawdę jeśli chodzi o skrypt to moglibyśmy startować już teraz. Jednak wiadomo, że najpierw musimy przede wszystkim obsadzić stanowiska liderów organizacji publicznych. Gorąco zachęcamy do pisania podań - co i jak dowiecie się w tym temacie. Dobrze też by było mieć chociaż kilka biznesów, jak i organizacje przestępcze. Dochodzi do tego zbudowanie interiorów przez liderów lub osoby przez nich do tego wyznaczone. Więc w głównej mierze start serwera zależy od Was - zapraszajcie znajomych, zapełnijmy luki i możemy ruszać!

Dlaczego miałbym tu zostać?
Ponieważ nasza ekipa, jak już wspomniałem wcześniej, pragnie stworzyć klimatyczny serwer, z odpowiednim poziomem, gdzie każdy jest mile widziany, gdzie każdy może zrelaksować się i odprężyć. Nie od razu Rzym zbudowano i wiadomo, że na wszystko potrzeba czasu. Nasza ekipa to doświadczone osoby w RP, jak i w administrowaniu serwerem. Mamy osoby odpowiedzialne za rozwój skryptu. Wszystko idzie ku naszej myśli i jedyne, czego nam trzeba, to Was - graczy. Prosimy - dajcie nam szansę i stwórzmy razem Alternative RolePlay!

Mamy nadzieję, że całkiem niebawem będziemy mogli poinformować Was o dacie startu. Dlatego - składajcie podania na liderów, aplikacje na biznesy i organizacje przestępcze. Ściągajcie tutaj znajomych i rozkręćmy to!

[ Dodano: 2020-12-04, 01:06 ]
Chcemy pobudzić forum do życia i zachęcić Was do zaangażowania się w życie projektu. Dlatego wszyscy, którzy zarejestrują się na forum do godziny 21:00 dnia 04.12.2020 r. wezmą udział w losowaniu, w którym do wygrania będzie:
- dożywotnie konto premium dla jednej osoby
- klucz do wybranej gry na g2a (do 50 zł) dla jednej osoby
Oczywiście osoby, które zarejestrowały się do tej pory także biorą udział w losowaniu!
Zapraszamy do rejestracji!
https://alt-rp.pl/

[ Dodano: 2020-12-19, 10:21 ]
Drugi news już jest dostępny na forum!

Witajcie! Dawno od nas nic nie było - nie oznacza to jednak, że nic nie robimy. Cały czas pracujemy na serwerze przygotowując go na start. Jesteśmy także świadomi, że nie każdy jest zaznajomiony ze skryptem, jakim jest MySantos, dlatego postaramy się pokrótce przedstawiać go w następnych newsach. W dzisiejszym chcielibyśmy pochwalić się jak będzie wyglądać DMV i przy okazji nakreślić Wam jak gra Rządu wygląda z perspektywy skryptowej.

Więcej przeczytasz tutaj: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/55-2-dziel-i-rz%C4%85d%C5%BA-rz%C4%85d/

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-12-19, 17:06


BooyaKWiek: 21
Na forum: 906 dni
Posty: 10

Piwa: 1

Respekt: 50


;(

Ostatnio zmieniony przez Wilq 2020-12-20, 00:28, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2020-12-27, 08:41


AltRPWiek: 25
Na forum: 119 dni
Posty: 4Respekt: 50


Cześć! W kolejnym newsie przedstawimy Wam jak działają prywatne przedsiębiorstwa - podstawa każdej zdrowej gospodarki. To też podstawa serwerów RP - gdzieś przecież nasza postać musi zjeść, naprawić samochód, poćwiczyć... A przede wszystkim zarobić pieniądze...

#3 Niewidzialna ręka rynku - biznesy - trzeci news już jest, zapoznajcie się!
https://alt-rp.pl/index.php?/topic/64-3-niewidzialna-r%C4%99ka-rynku-biznesy/

[ Dodano: 2021-01-05, 04:15 ]
Jeśli jeszcze nie widzieliście - wleciał czwarty news!

Witajcie w nowym roku! Korzystając z okazji jeszcze raz składamy Wam najlepsze życzenia. Liczymy na to, że już niedługo spotkamy się na serwerze, lecz to w dużej mierze zależy od Was! Przypominamy o wolnych posadach lidera LSFD, GOV i San News, jak i zachęcamy do składania aplikacji na biznesy i organizacje przestępcze. Wspominając już o przestępczych przedstawimy Wam je od strony skryptowej.

Skryptowo są one podzielone na: gang, mafię, szajkę zmotoryzowaną, kartel i syndykat. Skrypt wygląda praktycznie tak samo dla każdego rodzaju, jedyna różnica to przedmioty dostępne do zamawiania. Najpierw pokażemy Wam jakie możliwości będą czekać na czarne charaktery.

Cały news dostępny tutaj: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/104-4-zbrodnia-nie-pop%C5%82aca-przest%C4%99pcze/

[ Dodano: 2021-01-17, 18:56 ]
Cześć! Wybaczcie tak długi czas bez żadnych informacji, newsów. Tak się złożyło, że w jednym momencie duża część ekipy miała swoje prywatne sprawy do załatwienia. Duża część z nas jest dorosła - praca, jakieś formalności... Nie znaczy to, że całkowicie stoimy w miejscu. Jak sam temat mówi poruszymy temat, który każdy, obserwujący nasz projekt, zadaje sobie od dawna.

Cały news dostępny tutaj: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/125-5-co-dalej-start

PLANOWANA DATA STARTU: 19 lutego, godzina 19:00!

[ Dodano: 2021-02-01, 21:19 ]
W ramach przypomnienia:
- wciąż poszukiwany jest lider Rządu. Swoją aplikację możecie złożyć w dziale Rekrutacja, szczegóły pod tym linkiem: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/12-ogłoszenia-organizacji-publicznych/?p=229
- do 15 lutego trwa nabór na supporterów, szczegóły tutaj: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/133-rekrutacja-na-supportera-luty-2021/
- do 6 lutego trwa konkurs, do wygrania Nebula, Hustler (unikat) lub telefon z trzycyfrowym numerem (opcja normalnie dostępna dla Konta Premium), szczegóły tutaj: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/148-wygraj-w%C3%B3z-lub-unikatowy-telefon/

Zachęcamy do rejestrowania się tych, którzy jeszcze tego nie zrobili! Start już całkiem niedługo!

[ Dodano: 2021-02-03, 00:58 ]
Cześć! Czas na kolejną porcję informacji. Jak wiecie mamy już wszystkich liderów organizacji publicznych, biznesy praktycznie zebrane, a ich liderzy budują sobie interiory. Administracja też nie próżnowała, dlatego prezentujemy Wam następujące informacje.

Więcej: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/176-6-nie-od-razu-rzym-zbudowano-dalsze-prace/

[ Dodano: 2021-02-06, 11:14 ]
Ostatnie kilka godzin, by wziąć udział w konkursie! Ostatni gwizdek, by mieć szansę wygrać fajny boost na start serwera!

https://alt-rp.pl/index.php?/topic/148-wygraj-w%C3%B3z-lub-unikatowy-telefon/

[ Dodano: 2021-02-19, 00:34 ]
Cześć! W końcu za równo Wy, jak i my doczekaliśmy się! Startujemy już jutro, 19 luty o godzinie 19:00! W ramach przypomnienia - o 19:00 ściągamy hasło i macie 20 minut by zaprosić swoich ludzi do paneli, dotrzeć gdzie chcecie dotrzeć, rozejrzeć się, dokończyć interiory. A o 19:20 rozpoczynamy już rozgrywkę IC, co za tym idzie będą egzekwowane zasady RP. Na start przygotowaliśmy event otwarcia parku, który znajduje się na terenie Alhambry. Rozpoczyna się on o godzinie 20:00 - serdecznie zapraszamy Was, a na zachętę każdy obecny na serwerze o 20:00 otrzyma konto premium na siedem dni!

Więcej informacji: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/187-7-startujemy/

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2021-02-22, 00:26


oso512Wiek: 27
Na forum: 2961 dni
Posty: 10
Nick w MP: FrostaBycProsta

Piwa: 2

Respekt: 50


super serwer, fajnie sie gra i bardzo mi sie podoba. problemem jest brak graczy, zatem zachęcam wszystkich do wbijania i zapraszania znajomych, jeśli każdy pojedyńczy czlowiek skusi się by pograć, to zbierze się nas duże grono - jazda!

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
AltRP
Wysłany: 2021-02-23, 07:15


AltRPWiek: 25
Na forum: 119 dni
Posty: 4Respekt: 50


Cześć! Może nie wszyscy widzieli te informację z powodu łączenia się postów na gtao, ale nasz serwer wystartował i można już prowadzić rozgrywkę! Pracujemy nad aktualizacją, będziemy rozwijać serwer - brakuje tylko Ciebie! Wejdź i daj nam szansę, a może odnajdziesz swoje miejsce!

IP: play.alt-rp.pl:7777

[ Dodano: 2021-02-26, 21:35 ]
Cześć! Witamy w newsie o pierwszej aktualizacji Alternative RolePlay! Wbrew gadaniu niektórych osób nie zamierzamy poddać się tak łatwo i, jak widać, rozwijamy serwer. Ostatnio liczba graczy jest dość mała i to był cel naszej aktualizacji - ułatwić rozgrywkę. Oto co się zmieniło...

Więcej przeczytasz tu: https://alt-rp.pl/index.php?/topic/220-8-alt-rp-v11/#entry775

Aktualizacja v1.1 już na serwerze!

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: alternative :: roleplay
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: