Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2019-01-29, 11:40

flowtouch

Na forum: 207 dni

Respekt: 50

Gram na tym serwerze i nie spotkałem się z wyżej wymienionymi problemami. Admini starają się pomagać. Skrypt jest dopracowany. Miałem styczność z zarządem serwera i widać, że zależy im na projekcie. Może w tym wszystkim trafiłeś na "niewłaściwy czas i niewłaściwe osoby"? Pisałem też na facebooku i bardzo miło zostałem przyjęty. :) Polecam i pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2019-02-06, 23:13

dariuszekxd

Na forum: 1042 dni

Piwa: 2

"flowtouch" napisał/a:

Gram na tym serwerze i nie spotkałem się z wyżej wymienionymi problemami. Admini starają się pomagać. Skrypt jest dopracowany. Miałem styczność z zarządem serwera i widać, że zależy im na projekcie. Może w tym wszystkim trafiłeś na "niewłaściwy czas i niewłaściwe osoby"? Pisałem też na facebooku i bardzo miło zostałem przyjęty. :) Polecam i pozdrawiam

To bardzo mało grasz, zobacz teraz w dziale skarg każdy tam na każdego jedzie gorzej niż podczas wojny światowej. Warny bany dosłownie za głupie słówka, jak wezmą kogoś na celownik to możesz sobię odpuścić grę na tym serwerze bo i tak wszystko zrobią by wszyscy byli wobec ciebie i dostajesz kicki/warny/bany bez dosłownie apelacji bo boją się krytyki.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
mateo5
Wysłany: 2019-02-09, 18:27

flowtouch

Na forum: 207 dni

"dariuszekxd" napisał/a:

"flowtouch" napisał/a:

To bardzo mało grasz, zobacz teraz w dziale skarg każdy tam na każdego jedzie gorzej niż podczas wojny światowej. Warny bany dosłownie za głupie słówka, jak wezmą kogoś na celownik to możesz sobię odpuścić grę na tym serwerze bo i tak wszystko zrobią by wszyscy byli wobec ciebie i dostajesz kicki/warny/bany bez dosłownie apelacji bo boją się krytyki.

Porównanie do Wojny Światowej bardzo niesmaczne i nietrafne. Skargi i konflikty zawsze się zdarzają i to na wszystkich serwerach. To, że jest dużo skarg nie świadczy o tym że serwer jest zły, tylko że ludzie nie potrafią ze sobą grać i rozmawiać. Kojarzę Cię z forum i to z Tobą jest widoczny problem, a nie ze wszystkimi wokół o czym świadczy chociażby komentowanie wpisów nie tylko właścicieli serwera ale i losowych komentujących (mnie). Napisałeś dwa odwołania, które zostały słusznie odrzucone, więc całość Twojego zachowania świadczy po prostu o przysłowiowym bólu dupy. Może warto spojrzeć w końcu z innej perspektywy i na siebie? Zdania co do serwera nie zmieniam i polecam.

Wysłany: 2019-03-31, 22:18

Miyo

Na forum: 1758 dni
Nick w MP: Emily_Castillo

Piwa: 8

Spedycja
Niestety przez urlopy wdało się małe opóźnienie, ale już wszystko jest gotowe! :) Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy.
-> https://blrp.pl/
Zachęcamy do zapoznania się z kompletną listą zmian na forum: https://blrp.pl/forum/viewtopic.php?t=13.

Wysłany: 2019-05-06, 16:38

GeorgeTak

Na forum: 106 dni

Na serwerze społeczność 3/4 odwalacze, płaczki nauczane przez niedoświadczonych użytkowników na posadzonej roli, tak jak to nazwać prześmiewczo; robotnicy za dyche, wtrącając w to administratorów jak i opiekunów, którzy po prostu nie wiedzą co i jak, takie coś panuje od no, dłuższego czasu. Tacy gracze nie nauczą się niczego dobrego, tylko przywykną im ''zasady'' złej rozgrywki. Dla adminów, gra to nie zabawa, był przypadek, że administrator korzystając z recona obserwował nas by uniknąć ck, wymyślaj jakieś POTRZEBY dobicia na /me, gdzie w regulaminie nic takiego nie było i nie ma, byle by wyminąć zabójstwa jego postaci - co najlepsze, skargi kończyły ZAWSZE na upomnieniu lub warnie administratorskim. Skrypt to kolejny szok, na serwisie powstaje pełno niepotrzebnych rzeczy, czy to typy opon, rodzaje paliwa, zaś nie skupia się na ważniejszych sprawach, takich jak np. biznesy tworzonych przez graczy, dodanie nowych rzeczy dla porządkowych/przestępczych bo po co, tłumaczeniem jest brak czasu (rozumiem przerwy przez problemy prywatne). Jest JEDEN skrypter, po jednym moim pytaniu czy wynajmą skryptera do pomocy, to uzyskałem odpowiedź, że nie będą płacić komuś, za coś za co nie zarabiają. Jak można nie zarabiać na serwisie, na którym Punkty Premium są za pieniądze OOC? Bodajże 11 zł - 200 pp. Powstaje wiele nowych możliwości przez PP, nawet usunięcie GRYPY. 

Nie mam zbytnio ochoty rozpisywać się o wadach, bo każdy jakieś ma. Aktualnie mam banicję, no i prędko jej nie utrzymam, po co to pisze? Zakończę te ''rozprawkę'' screenshotem, oraz krótkimi słowami. Pewnie dostane pod odwołaniem, że źle się wypowiadam na temat projektu, to po co mi tu grać, jak źle. Liczcie na to, że wystawiając reklamę swojego serwera, otrzymacie krytykę pod nią, o zaletach można zapomnieć bo tak samo jak administracja z wyjątkiem jednego, potrafi pochwalić za swoje czyny, zachowanie. Oczywiście pewnie mi ktoś wypisze, że mam tyle kar to co ja piszę - takie osoby niech jebną się w pusty łeb. Rozmowa Miką to katorga, prawdopodobnie zbanowali naszą ekipę bo nie mogą wytrzymać i wpakowali banicje bez dowodów;

Wysłany: 2019-05-11, 17:29

Rogger

Na forum: 2495 dni
Nick w MP: Rogger

Piwa: 1

Ehh.. George, George jak to się stało, że twoje nastawienie do serwera jak i ludzi przebywających na nich zmieniło się w tak krótkim czasie? Gdzie jest ten stary użytkownik BLRP który napawał sympatię do innych oraz wyrażał chęć do zabawy, nauki. Każdy jest w stanie rzucić słowa na wiatr, ale tak naprawdę nikt nigdy nie był skłonny do pomocy i poprawy sytuacji na serwerze, potrafiłeś tylko i wyłącznie narzekać wraz swoją /ekipą/ i zniechęcać innych użytkowników do gry na projekcie. Nie wiem czy początek twojego postu mam odbierać tak, że zaliczałeś się wraz z resztą swojej /ekipki/ jak to nazwałeś 1/4 normalnych graczy? Sam napomniałeś, żebym teraz walnął się w główkę, ale tak napomnę Ci o twoich karach - potrafiłeś sam się chwalić przed innymi ile ty ich nie dostałeś, a teraz inni mają się bić po /pustych/ łbach bo ty tak mówisz? Najwidoczniej nie byłeś wstanie wyciągnąć wniosków z większości swoich kar tak jak wasza reszta, dlaczego inni dostając kolejną szansę potrafią zacząć się pilnować i zastanawiać nad tym co robią, źle? Wyrażają jakiekolwiek chęci poprawy, nie popełniając tych samych błędów czy starając się pomóc w rozwoju serwera zamiast rzucać puste słowa. Byłeś wstanie napisać o tym jaki to serwer nie jest zły bo to Ci nie odpowiada w skrypcie, tamto w administracji, a to w graczach bo są /odwalaczami/ - ale gdzie jakiekolwiek chęci pomocy? Dział propozycji istnieje, opis od A-Z i lecimy do przodu, w czym tutaj problem? Dział skarg również istnieje jeżeli tak bardzo administracja Ci nie odpowiadała to wystarczyło zebrać dowody i napisać skargę, ale przecież to [email protected] jest winna temu, że ktoś waszej grupce się nie przypodobał i już ma zostać wyrzucony, a odnośnie graczy - wyraziłeś ty bądź ktoś inny z twojego otoczenia chęci do pomocy im, nauce bądź czymkolwiek innym? Odpowiedź jest bardzo prosta, nie. Jesteś wstanie rzucić tylko tekstem, że [email protected] zarabia na tym projekcie kokosy bo istnieje coś takiego jak punkty premium, ale wziąłeś może pod uwagę, że to wszystko trzeba jeszcze opłacić? A ta końcówka twojego postu to największy żart chyba, racja? Jeżeli serwer ma, aż tak dużo wad i każdy z nas to dlaczego do tej pory ich nie widziałeś? Gdybyś może wcześniej otworzył oczy, a nie obrażał każdego i serwer za plecami to mógłbyś jakoś wesprzeć projekt, ale przecież lepiej kręcić ze wszystkiego beczkę. Ile razy rezygnowałeś z projektu bo u nas to, tamto - i po chwili wracałeś z /poważniejszych/ projektów bo nie poradziłeś sobie z tym wszystkim? W tym momencie pokazujesz jakim to BLRP nie jest słabym serwerem, a przesiedziałeś na nim ile godzin? Każdy z was był wart tyle samo co każdy inny gracz, ale [email protected] była nad wyraz dla was wyrozumiała i dawała wam ciągle szanse, a jedyna rzecz którą potrafiliście później zrobić to to samo, dziwnym trafem każdy z was zawsze był taki /cwany/, a po chwili chciał najzwyczajniej na świecie wrócić na serwer z wyrazami ogromnej skruchy. Ciągłe łamanie regulaminów, zachowywanie się jakbyście pozjadali wszystkie mózgi na serwerze skutkowały zbanowaniem was, a jednym z tych powodów było działanie na szkodę serwera - tutaj twoje kary którymi tak się chwalisz chyba też mają coś do powiedzenia, z takim podejściem wiele nie osiągniesz w życiu, trzymaj się.

Wysłany: 2019-05-11, 18:33

Umbrella

Na forum: 101 dni

"GeorgeTak" napisał/a:

Na serwerze społeczność 3/4 odwalacze

No właśnie na szczęście po banicji twojej grupki już to się zmieniło.

Ale zacząć możemy właściwie od kwestii tego ile razy w ciągu ostatniego roku miałeś bana? Jakby się tak doliczyć to odrzuconych odwołań jest, co najmniej 5 w przeciągu roku. Cztery razy [email protected] dała ci szanse akceptując odwołanie. Jak widzimy na darmo. Bo i tak nic Cię to nie nauczyło.

Nie byłeś nigdy w administracji ani opiekunem, wiec nie wiesz, z czym się to wiążę. Według ciebie administracja i opiekunowie „nie wiedzą, co i jak” Uwierz mi, jeśli oni twoim zdaniem nie wiedzą. Ty tym bardziej byś nie wiedział. (Chociaż nie twierdzę, że obecny skład jest idealny). To, że w administracji czy na posadzie opiekuna są osoby, z którymi Ty się nie dogadujesz i Ty masz złe relacje nie oznacza, że „nie wiedzą, co i jak”. Ty po prostu nie potrafisz się z nimi po ludzku dogadać. Co gorsza nie masz w nich swoich „ziomków” co niestety skutkuje BRAKIEM jakichkolwiek przywilejów. I tu nie ma co ukrywać, że zdarzały się z przeszłości przypadki kolesiostwa itp.

"GeorgeTak" napisał/a:

co najlepsze, skargi kończyły ZAWSZE na upomnieniu lub warnie administratorskim.

Po prostu [email protected] ma oczy i widzi jak się na kogoś uweźmiesz i nie dajesz tej osobie spokoju, pisząc miliard skarg, żeby tylko kogoś uwalić. W gruncie rzeczy wiesz oni nie są idiotami, za jakich ich masz.
"GeorgeTak" napisał/a:

Skrypt to kolejny szok, na serwisie powstaje pełno niepotrzebnych rzeczy, czy to typy opon, rodzaje paliwa, zaś nie skupia się na ważniejszych sprawach

Jak to Mika gdzieś kiedyś napisała. Gra na serwerze jest dobrowolna i nikt nie zmusza. Jeśli Ci się coś nie podoba to zmień serwer i po problemie. I tobie będzie się lepiej grało a i społeczność BLRP na tym zyska.

Piszesz o krytyce. Jasne. Czemu nie? Każdy może krytykować. Ale należy to robić konstruktywnie. A ty wylewasz swój żal, bo masz bana. Każdy dobrze wie, że nie masz tego bana za nic. I odkąd mam styczność z serwerem (a trochę już czasu minęło) miałeś bana tyle razy i z tylu powodów, że dziwiło mnie jeszcze, że [email protected] daje ci szanse. A może i nawet nie dziwiło, ale najbardziej to chyba wkurzało, bo trzeba było się z tobą użerać za każdym cholernym razem.
Szczerze mam nadzieję, że [email protected] w końcu spojrzała perspektywicznie na twoją historie kar i zrozumieli, że twoje czasowe poprawy zachowania to bujda na resory.

Wysłany: 2019-05-12, 14:08

GeorgeTak

Na forum: 106 dni

"Rogger" napisał/a:

Ehh.. George, George jak to się stało, że twoje nastawienie do serwera jak i ludzi przebywających na nich zmieniło się w tak krótkim czasie? Gdzie jest ten stary użytkownik BLRP który napawał sympatię do innych oraz wyrażał chęć do zabawy, nauki. Każdy jest w stanie rzucić słowa na wiatr, ale tak naprawdę nikt nigdy nie był skłonny do pomocy i poprawy sytuacji na serwerze, potrafiłeś tylko i wyłącznie narzekać wraz swoją /ekipą/ i zniechęcać innych użytkowników do gry na projekcie. Nie wiem czy początek twojego postu mam odbierać tak, że zaliczałeś się wraz z resztą swojej /ekipki/ jak to nazwałeś 1/4 normalnych graczy? Sam napomniałeś, żebym teraz walnął się w główkę, ale tak napomnę Ci o twoich karach - potrafiłeś sam się chwalić przed innymi ile ty ich nie dostałeś, a teraz inni mają się bić po /pustych/ łbach bo ty tak mówisz? Najwidoczniej nie byłeś wstanie wyciągnąć wniosków z większości swoich kar tak jak wasza reszta, dlaczego inni dostając kolejną szansę potrafią zacząć się pilnować i zastanawiać nad tym co robią, źle? Wyrażają jakiekolwiek chęci poprawy, nie popełniając tych samych błędów czy starając się pomóc w rozwoju serwera zamiast rzucać puste słowa. Byłeś wstanie napisać o tym jaki to serwer nie jest zły bo to Ci nie odpowiada w skrypcie, tamto w administracji, a to w graczach bo są /odwalaczami/ - ale gdzie jakiekolwiek chęci pomocy? Dział propozycji istnieje, opis od A-Z i lecimy do przodu, w czym tutaj problem? Dział skarg również istnieje jeżeli tak bardzo administracja Ci nie odpowiadała to wystarczyło zebrać dowody i napisać skargę, ale przecież to [email protected] jest winna temu, że ktoś waszej grupce się nie przypodobał i już ma zostać wyrzucony, a odnośnie graczy - wyraziłeś ty bądź ktoś inny z twojego otoczenia chęci do pomocy im, nauce bądź czymkolwiek innym? Odpowiedź jest bardzo prosta, nie. Jesteś wstanie rzucić tylko tekstem, że [email protected] zarabia na tym projekcie kokosy bo istnieje coś takiego jak punkty premium, ale wziąłeś może pod uwagę, że to wszystko trzeba jeszcze opłacić? A ta końcówka twojego postu to największy żart chyba, racja? Jeżeli serwer ma, aż tak dużo wad i każdy z nas to dlaczego do tej pory ich nie widziałeś? Gdybyś może wcześniej otworzył oczy, a nie obrażał każdego i serwer za plecami to mógłbyś jakoś wesprzeć projekt, ale przecież lepiej kręcić ze wszystkiego beczkę. Ile razy rezygnowałeś z projektu bo u nas to, tamto - i po chwili wracałeś z /poważniejszych/ projektów bo nie poradziłeś sobie z tym wszystkim? W tym momencie pokazujesz jakim to BLRP nie jest słabym serwerem, a przesiedziałeś na nim ile godzin? Każdy z was był wart tyle samo co każdy inny gracz, ale [email protected] była nad wyraz dla was wyrozumiała i dawała wam ciągle szanse, a jedyna rzecz którą potrafiliście później zrobić to to samo, dziwnym trafem każdy z was zawsze był taki /cwany/, a po chwili chciał najzwyczajniej na świecie wrócić na serwer z wyrazami ogromnej skruchy. Ciągłe łamanie regulaminów, zachowywanie się jakbyście pozjadali wszystkie mózgi na serwerze skutkowały zbanowaniem was, a jednym z tych powodów było działanie na szkodę serwera - tutaj twoje kary którymi tak się chwalisz chyba też mają coś do powiedzenia, z takim podejściem wiele nie osiągniesz w życiu, trzymaj się.

kto powiedzial ze nie jestem sympatyczny, nie mam checi do zabawy. Jest taka społeczność jaka jest, każdy na każdego leci do [email protected], większość jest dwulicowa, niedawno KTOŚ się cieszył że mnie słyszy od długiego czasu, a teraz jeszcze chce mi wypomina gdzie stary George. To ludzie zmieniają nastawienie innego człowieka. Nie wyzywać serwera i ludzi za plecami; na pewno nie wspierałem go poprzez filmiki, grafiki dla graczy, którzy mnie o to prosili, na pewno nie zrobiłem reklamy na serwer, na pewno nie pisałem sugestii które zmieniały serwer, np. discord blrp. Już pisałem, że patrzycie tylko na wady i błędy z przeszłości kilkanaście razy pod rząd wałkując ten sam temat.

W screenshot z miką widać za co bana dostałem ale dowodów ani mru mru i block bo tak, bo po co. Jeżeli mam polecieć do jakichś ludzi z [email protected] bo kryje moich PRZYJACIÓŁ I ZNAJOMYCH którzy są na BE to dajcie sobie spokój, to jest chore. Nie jestem aż tak jebnięty.

Skargi pisałem, jeśli już o nich wspominasz, po to są. Wszystkie odrzucane, albo najniżej karane bo admin i każdemu się szansa należy lub każdy popełnia błędy, a gracz? Gracz dostanie bana i tyle.

Przesiedziałem tam tyle czasu bo się uczyłem grać w te grę. Wracałem co chwile? Dwa razy w ciągu 4 lat. Ty nie wiesz co jest powodem powrotu, więc zamknij się.

"Umbrella" napisał/a:

Piszesz o krytyce. Jasne. Czemu nie? Każdy może krytykować. Ale należy to robić konstruktywnie. A ty wylewasz swój żal, bo masz bana. Każdy dobrze wie, że nie masz tego bana za nic. I odkąd mam styczność z serwerem (a trochę już czasu minęło) miałeś bana tyle razy i z tylu powodów, że dziwiło mnie jeszcze, że [email protected] daje ci szanse. A może i nawet nie dziwiło, ale najbardziej to chyba wkurzało, bo trzeba było się z tobą użerać za każdym cholernym razem.
Szczerze mam nadzieję, że [email protected] w końcu spojrzała perspektywicznie na twoją historie kar i zrozumieli, że twoje czasowe poprawy zachowania to bujda na resory.

a nie jest konstruktywnie? Podaje przykłady i dowody. Nie wiem kim jesteś na blrp, ale na pewno bym wypisał na ciebie dużo rzeczy, więc spokojnie siedź anonymous. [email protected] nie ma pojęcia co ja robiłem dla serwera bo stosują się na słowach graczy, nie pytając o nic oskarżanych.

To tylko krytyka, każdy ma coś za uszami, nie mówie przecież, że serwer jest jakiś najgorszy, słaby na świecie, wypisałem to co mnie często denerwowało, jasne że są pozytywy, jak np. jakaś część graczy z którymi da się dogadać i pograć, czy osoby w administracji.

Tagi: better :: life :: role :: play
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu