Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2020-05-07, 10:09

zabek121

Na forum: 3387 dni

Piwa: 2

Respekt: 50

Fanpage
Dziś mija czwarty rok odkąd regularnie prowadzony jest fanpage naszego serwera. Dziękujemy, że jesteście z nami! Staramy się cały czas dodawać tam dla Was coś nowego, zaczynając od poniedziałkowego screena, przez memy i miejscówki do aktualności i ciekawych artykułów dotyczących GTA San Andreas. Zaznaczamy, że dziś nie ma urodzin serwera - są w październiku. Dziś urodziny ma tylko fanpage. :)

Dla osób, które jeszcze nas nie obserwują na Facebooku podsyłamy link i przypominamy o dodatkowych PP za like'a (Oferty promocyjne). Co tydzień w poniedziałek wybierane są również screeny tygodnia, które również są nagradzane, a za pierwszy opublikowany screen tygodnia dostajecie osiągnięcie w Panelu Gracza, za które również jest nagroda.

-> Polub nas na Facebooku

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2020-05-18, 22:49

kubixwert

Na forum: 558 dni
Nick w MP: kubixwert

Piwa: 1

Witam chciałem tylko powiedzieć że ostatnimi czasy serwer coraz bardziej zniża swój poziom.Administracja jest po prostu śmieszna. Dodali komendę voteban do "walki z cziterami" albo kto jak woli żeby po prostu nie musieli nic robić do tego wcale nie kontrolując nadużyć tej komendy. Ostatnio slapowałem(filmik jak mniej więcej to działa- https://www.youtube.com/watch?v=UmRYFovIOuM ) jakiegoś randoma będąc pod ziemią na koncie ponad 5 score i widze jak właśnie komendą voteban dostał ban gracz będący na końcu mapy.Tylko dlatego że miał 1 score i był nowy.Myślę że gracze są już przyzwyczajeni że na blrp nowy gracz jest z bomby cziterem. Ostatnio nawet miałem sytuacje gdzie admin z własnie tego serwera napisał mi że grałem na be i że disocrd mnie ujawnił przez co dostał bana jakiś nowy gracz.
Jaki był dowód? Status na discordzie XDDDDDDDDDDDDDD.

Generalnie cała ekipa na blrp graczy i administracji mówi że wszędzie że jaki to poziom niski jest na innych serwerach i jak to inne serwer są po prostu słabe, nie wiem może dla mnie to jest tylko dziwne że mając sytuacje na serwerze w postaci gdzie administracja musi pierwsza rano wchodzić na serwer żeby było troche ruchu na serwerze nie jest za dobrym pomysłem wyśmiewanie serwerów które biją rekordy popularności.Może i mają niski poziom który waszym standardom nie odpowiada ale wydaje mi się że jeśli nie macie więcej niż 15 osób na serwerze o godzinie 19:00 to nie powinniście szczekać w stronę innych serwerów gdyż jest to po prostu żałosny pokaz hipokryzji.No chyba że waszym wyznacznikiem dobrego poziomu jest odgrywanie rp z botem na mechaniku ale co ja tam wiem. Uważam że serwer musi przejść naprawdę duże zmiany jeśli ma być nadal grywalny a tłumaczenie się że po prostu samp umiera albo coś w tym stylu. Ogólnie każdy admin na serwerze na zarzut o małą ilość graczy odpowiada zawsze tekstem typu "wczoraj przecież było 30 osób" szkoda tylko że te wasze 30 osób utrzymuje się max godzine bo potem lecą ajoty graczą źle się gra bo administracja ingeruje za bardzo w gre zamiast poczekać na rozwój gry.Wasz poziom jest na tak wysokim poziomie że nawet lider lsmc admin PolskiAnonim nie odgrywa leczenia tylko daje je i udaje ze nic się nie stało.

Kod:

psst nikt nie wysłał do mnie tych ssów tylko włamałem się jej na konto

W ostatniej mojej kłótni z jednym z administratorów dostałem bardzo ale to bardzo ciekawy wątek w wiadomości gdzie jest napisane jako iż administracja blrp jest bardzo zgrana każdy sobie ufa i nie mają problemów z zdaniem na pewne tematy.

Naprawdę nie wiem po co się tak okłamujecie, wcale na discordzie adminów blrp nie było wyśmiewania decyzji innych adminów i graczy.

Tutaj jeszcze ss z późniejszej rozmowy z jednym z adminów który został oskarżony o wysłanie do mnie właśnie tego ssa.

Tak na koniec jeszcze wiadomość do miki i henrego. Fajnie wam się kryje krytykę na waszym forum i waszym discordzie ale tutaj nie możecie nadać mi 3 warnów, i myśleć że ktoś został wyjaśniony bo wasze pojęcie rp i to co wypada a to co nie jest tak nisko że nie powinniście zakładać serwera rp ani nawet mieć jakiegoś admina u kogoś.Mam dla was lifehack mianowicie ustawcie sloty na max 50 to jedyne kto był wstanie przekroczyć ten limit graczy to Dawidoskyy i myślę że doskonale o tym wiecie.

+
Ogarnijcie trochę swoich adminów bo naprawdę źle to wygląda jak pełnoletni admin joka podrywa 13 letnie dziewczyny ooc.

I może na tym ss nie ma za dużo takiego typowego zachowania joki ale każdy wie jak się zachowuje ooc.

krytyka to nie hejt

Komentarz NotPaladyn dodany 2020-05-19, 09:32Nie używaj znacznika [hide] w tym dziale
Ostatnio zmieniony przez NotPaladyn 2020-05-19, 08:31, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2020-05-20, 01:42

Rogger

Na forum: 3325 dni
Nick w MP: Rogger

Szkoda, że tym nowym graczem byłeś ty robiący ban evading, ehhh... ( https://i.imgur.com/C3Drixm.png ) ale dobrze, jak już chcesz to trzymajmy się twojej wersji. :shock:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kubixwert
Wysłany: 2020-05-20, 02:12

kubixwert

Na forum: 558 dni
Nick w MP: kubixwert

Akurat tu się zgodzę ja byłem tym graczem ale sytuacja którą przedstawiłem ze slapowaniem była zupełnie inna i tak jak mówiłem byłem na koncie z jednym niż więcej score czyli na koncie martixxx123 a typ który był slapowany byl randomową osobą. Rozumiem rogger że mogłeś się pomylić jako iż takich sytuacji było dużo. Pozdrawiam (idz spac)

Wysłany: 2020-06-01, 09:29

Miyo

Na forum: 2589 dni
Nick w MP: Emily_Castillo

Piwa: 10

Dzień Dziecka
Wszystkim dzieciom, a także tym, którzy jak dziecko się czują życzymy wszystkiego najlepszego! :)

Wysłany: 2020-09-27, 10:29

Kiseleq3

Na forum: 427 dni

Witam, jako gracz który spędził na tym serwerze mnóstwo czasu opiszę jak ten serwer padł, a bardziej co tu się wyprawia. Zaczynając od samego początku, serwer jak dla mnie padł w momencie gdy Zabek odszedł z ekipy, wtedy można było zauważyć, że tak naprawdę to wszystkim on się tutaj zajmował, ale ile można? Następna sprawa to kolesiówa, która tutaj była jest i będzie- przykładem tego jest Tirexowy aka Kanciak za doniesienie na kolegów z ekipy otrzymał możliwość zmiany nicku na forum, jako jedyny chyba z tego serwera. Teraz, żeby dostać opiekuna głównego zbierał haki na członków ekipy, oczywiście gdy wyzbierał przekazał swojemu koleżce [email protected] "Bacy" i koleżka wyrzucił z ekipy admina który połowe słowego życia włożył w ten serwer. Pomijam już fakt, że jak został zdegradowany to nawet nie odszedł z ekipy, bo bardzo był zaangażowany w serwer, a tu przychodzi taki kaupuś z ulicy i z dnia na dzień załatwia wylote, szkoda słów....
Teraz odnośnie sytuacji na serwerze [email protected], a bardziej właściele serwera od ponad 6-7 miesięcy nie wprowadzili żadnej konkretnej aktualizacji na serwerze ( oprócz update minek na discordzie.) Nic więc dziwnego, że na serwerze gra po 5 osób gdzie o tej samej porze na konkurencyjnych projektach można zauważyć od 30- 200 to chyba powinien być jakiś znak dla was, że coś nie gra? Teraz sprawa opiekunów, a bardziej pseudo-opiekunów- Birdi nie jaki jest opiekunem org przestępczych na wiadomości dotyczące frakcji potrafi odpisywać po 2tyg, następny Pan Meppi- Gość który pokazał już raz swój poziom, wyzywając członków ekipy pod skargą na niego, mimo to dalej siedzi w ekipie projektu to znaczy, że chyba też coś dalej nie gra? Teraz jeszcze tylko napomne, że [email protected] Loxard ostatni raz był na forum/serwerze 2020-09-07, 02:02 <- Tutaj widać jak mu zależy na projekcie skoro przez 20 dni nie potrafi zajrzeć na swój projekt. Dla osób które tutaj jeszcze grają i łudzą się, że coś się zmieni na serwerze, zerknijcie w sugestie które od 2/3 lat stoją w dziale do realizacji, zobaczcie na to co się dzieje na serwerze i zastanówcie się czy chcecie dalej w nich pompować pieniądze z PP za serwer na którym się nie nie zmienia.
Tyle w temacie, jak macie jeszcze jakaś godność to nie ciągnijcie już od tych dzieci pieniędzy za PP, a zwincie się ze sceny bo BLRP od terazniejszych projektów jest 2/3 lata do tyłu...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Warszawiak
Wysłany: 2020-11-12, 11:40

rily

Na forum: 381 dni
Nick w MP: zawszeinnynickmam

Wszyscy się negatywnie wypowiadają o blrp to i czas na mnie. To ile czasu przegrałem na tym serwerze, to jest hit. Im dłużej o tym myślę, tym bardziej żałuję spędzonego tutaj czasu. Na forum i w grze mam nick Meppi - a przynajmniej na blrp. Zanim przejdę do rzeczy odpiszę na to co napisał kisiel w poście wyżej.
"Kisieleq3" napisał/a:

następny Pan Meppi- Gość który pokazał już raz swój poziom, wyzywając członków ekipy pod skargą na niego, mimo to dalej siedzi w ekipie projektu to znaczy, że chyba też coś dalej nie gra?

Tak, zwyzywałem administracje. I nie tylko administrację, bo i paru innych graczy. Tak - publicznie na forum. A czemu? Kto wie ten wie, nie będę się po raz któryś rozpisywać - nie chce mi sie. Po jakimś tam czasie wróciłem do grania na serwerku, znowu dostałem lidera (XD) i jak była rekrutacja na opiekuna to się drugi raz zgłosiłem ze świadomością, że mnie wywalą na zbity pysk, bo po co mają przyjmować kogoś kto nie boi się mówić głośno tego co myśli. Jak się okazało, zamiast gostka, którego można jeszcze czegoś poduczyć i może wprowadzi kilka świeżości wzięli osobę, która na forum nie bała się napisać że Melior, Wenexis i ktoś tam jeszcze to największe ścieki i że jak dla niego mogliby nie żyć, bo są zj*bani - czyli mnie, Meppiego. Dzień dobry.

Żeby nie było - nie będę opisywać tego jak to się ch*jowo nie gra na tym serwerze, bo się po prostu nie da normalnie. Powiem po prostu o tym co zauważyłem i tyle. Zacznijmy od tego, że community tego serwera to jedne z najbardziej toksycznych community RP jakie znam. Ciągłe spiny i przypierd*lki do każdego to codzienność. Gracze, którzy napierdalają na cheatach równo jest dużo i do tej pory nie mają bana na serwerze - grają, ba! ADMINISTRATOREM SERWERA ZOSTALI NIEDAWNO! Całe szczęście, że już nim nie jest... Byłem w administracji i wiem co tam się działo. Widziałem nawet to jeszcze jak byłem zwykłym graczem. O osobach, których w administracji już nie ma, a byli podczas mojej gry to się nie będę wypowiadać, bo to nie ma sensu - nie ma ich już na serwerze. Zaczynamy po kolei. Ratched (administrator) jako opiekun organizacji publicznych potrafił pytać się innych osób z administracji o to, kto jest liderem San News XD! Najwidoczniej zapomniał o swoich obowiązkach opiekuna. Na serwer wchodzi tylko po to by ponabijać godzinki (a przynajmniej tak było jak ja jeszcze grałem na serwie). Był jedynym adminem na serwerze przez kilka godzin. Gracze potrafili pisać po 10 reportów, czy sporo wiadomości prywatnych do niego - i to świeżo, bo kilka sekund, czy minut po tym jak wszedł na serwer. Od niego cisza, zero odzewu. Woli siedzieć na alt+tabie niż patrzeć czy przypadkiem 1 z 16 graczy nie jest cheaterem, przecież tak dużo trzeba wysiłku, by poklikać myszką. Próby dogadania się z nim są dziwne - czasami da się z nim pogadać normalnie, a czasami każde twoje zdanie odbiera jako atak. Gdy były admin serwera, który chciał coś wprowadzić, ożywić - pisał na discordzie administracyjnym, żeby każdy pisał jakieś swoje sugestie co wprowadzić, żeby nie było zamuły - to ten wszystkie propozycje innych traktował lekko odpowiadając "po co to komu" "po co" "na co to". A od siebie nic nie dodał. Podczas, gdy inni rzucali sugestiami, ten nie rzucił żadną i do tego każdą inną odrzucał, bo "po co to komu" XD! Zajebiste podejście proszę Państwa.

Mateusz19558 - nie wiem jak on się tam znalazł. Da się z nim pogadać, ale bardzo lubi napierdalać do graczy ze snajperki z dachów budynków (a przynajmniej do mnie strzelał, nie wiem w jakim celu, ale widocznie się świetnie bawił). Gdy jeszcze chciało mi się liderować LSPD, a ludzie z mojej frakcji byli na serwerze, to ich stopował, wbijał do radiowozu i kazał się wozić po mieście. To tu, to tam. No śmiechu warte zachowanie. Podczas zamulania na parkingu policyjnym - wbija się teleportuje do ciebie i zaczyna strzelać, chwilę po tym ucieka na recon, by nie było, że to on. Fajne zachowanie. Mam nadzieję, że do tej pory się coś zmieniło. Jego pojęcie o grze IC jest bardzo specyficzne - odgrywa jakby chciał a nie mógł. Na posadzie burmistrza woził się po mieście i zachowywał jakby odgrywał 16-letniego dzieciaka. Coś tu ewidentnie nie pasuje.

Biride - śmieszek. Czasami traktuje wszystko jako żart, a czasami wszystko bierze na poważnie. Momentami próbując się go o coś spytać odpowiadał ironicznie do łez. Poza tym jest git. Albo nie. Ciągle prowokował do kłótni ludzi, którzy byli kiedyś w administracji. Miał zamknięte oczy na to, co ktoś do niego mówi. A jak jest teraz? Nie wiem.

Kaniaczek - osoba, która była jedną z najbardziej j*banych osób na serwie - nawet przeze mnie. Z czasem emocje ze mnie zeszły i postarałem się o jakiś normalny "koleżeński" kontakt. W sumie to wyszło, gadaliśmy, cisnęliśmy sobie bekę. Nie długo, bo chwilę później chciałem sobie zrobić przerwę od serwera, ale finalnie stwierdziłem, że spierdalam, bo po co mam robić przerwę od serwera, skoro jestem świadomy tego, że przerwa od niego nie sprawi nagle, że znowu zachce mi się tam grać. Wśród tych toksycznych ludzi po prostu się nie da. Wracając do tego, że Tirexowego (czyli kaniaczka) nikt nie lubił. Nikt go nawet nie przeprosił za wyrządzone mu krzywdy, a jednak tu siedzi xD, a po co? Nie wiem. Marnujesz się tam gościu.

Baca - jedyny normalny do pogadania, na poziomie. Można mu pisać co się myśli, a on zostawi to dla siebie. Przyjmuje krytykę na klatę (przynajmniej z mojego punktu widzenia) i potrafi przeprosić. Sam krytykuje niektóre zachowania head administracji - i dobrze. Przynajmniej potrafi się postawić, zmotywować kogoś.

aPsik - nie wypowiadam się, za krótko i za mało z nim kontakowałem. Ale wiem, że podczas fali cheaterów siedział i banował.

Uwaga Grande Finale - Head Administracja.
Chcesz wprowadzić na serwer karty kredytowe, by nie musieć mieć przy sobie po $5000 gotówki, by coś kupić? -spoko, ale wprowadzimy to za 3 lata. (nie wprowadzili do tej pory)
Chcesz, aby LSPD miało większe pole do popisu? Ni ch*ja nie wprowadzisz, by LSPD miało także radiowozy SFPD oraz LVPD "bo po co to komu, dla osób, które grają na vanilli bez podmianek będzie to źle wyglądało, że radiowozy SFPD czy LVPD jeżdżą po Santos". No tak, bo przecież na innych serwerach jeżdżą tylko radiowozy LSPD, a gracze się wk*rwiają jak pojawi się radiowóz SF czy LV na serwerze i dostają szczękościsku.
To co oni robią z tym serwerem to jest po prostu smutne. Marnują to co tworzyli latami. Update na serwerze występuje tak rzadko, że nie dziwota, że ludzie uciekają. Nikt nie ma zamiaru siedzieć na serwerze, gdzie ponad 7 miesięcy nic nie wprowadzili. Nawet głupiego skwerku, czy obiektów na mapie, by coś się po prostu działo - zero. Olewka totalna. Sugestie zaakceptowane w latach 2015, 2016 itd. stoją nie ruszone. "Dodamy jako mniejszy priorytet. Jakie wy macie k*rwa priorytety? Z dnia na dzień tracicie graczy i jeszcze wybrzydzacie, bo gracze chcą małych rzeczy, a wy skupiacie się na czymś bardzo wielkim (na to wychodzi, bo skoro od 7 miesięcy nic nie weszło, to chyba faktycznie coś grubego się szykuje). Nie zdziwiłbym się, gdyby koniec końców nic nie wprowadzili. Przyjmują do administracji ludzi, którzy w przeszłości cheatowali, albo byli zwykłymi szkodnikami - wyzywając serwer, graczy i administrację. Heh - apropo's wyzywania administracji i banów. Na tym serwerze nie da się dostać perma, nie ma opcji. Ludzie, którzy lecieli na full odpale non stop dostawali unbany przy tym robiąc krzywe akcje, wykłócając się z graczami i wyzywając ich. Chcesz dostać perm bana na BLRP? Zwyzywaj Mikę - head administratorkę serwera. Wtedy na pewno już tam nie wrócisz. Roggera, Ratcheda, czy innego admina wyzywać możesz, bo skończy się warnem, ale nazwij head administratorkę lambadziarą i dłużej sobie nie pograsz. A co do wątku administracji to też nieźle, bo oni nie wyrzucą osób z administracji, które nic nie robią "bo mają do nich sentyment". Tak samo na serwerze nie usuną granic wojskowych, które wyglądają jakby miasto było zamknięte, bo jest wojna, bo mają do tego "sentyment". Jeszcze chwila to nic nie wprowadzą bo mają sentyment do tego jaki serwer był kiedyś i będzie się tylko staczał. TAK! Będzie się staczać, bo nic z nim nie robią

Dla osób, które w przyszłości będą chciały grać na tym serwerze - spoko wasz wybór, ale nie płaczcie potem, że administracja ma was w poważaniu, albo że updatów nie ma od paru miesięcy. A - nie zapominajmy o mechanikach. Pozdrawiam.

jak mi sie bedzie chcialo to kiedys tego posta zedytuje i dorzuce jeszcze jakies perelki

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Warszawiak
Wysłany: 2020-11-22, 22:21

Piotr. S

Na forum: 370 dni

Witam jako były już członek tego projektu myślę, że mogę opowiedzieć na scenie co się dzieje w ekipie na serwerze itd.
Zaczynając od samego początku serwer stoi na starym GodFaderze wielki skrypter Henry nie potrafi nawet zmienić w kodzie, żeby gracze mogli jeździć bez prawka skryptowego, bo to już go przerasta, pomijam fakt, że
poszukuje ludzi do współpracy za punkty premium na tym pseudolu, a gdy ktoś do niego wyśle jakiś kod traktuje go już jako swoja własność.
W ekipie nie jestem już od ponad jakiegoś czasu, ale ciągle mam kontakt z osobami które tam zostały, albo grają dalej bo oprócz BLRP nie potrafią nigdzie indziej grać, bo ich poziom jest niżej niż dno.
Dobra to zaczynając od samego początku będąc w ekipie zauważyłem, że jest bardzo duży problem w relacjach pomiędzy członkowie ekipy a zarząd ([email protected]) żeby coś załatwić od już wcześniej wymienionych osób z zarządu trzeba się wiele natrudzić, bo często gdy były dość ważne sprawy i chodziło np o sprawdzenie logów to w skrajnych przypadkach odpowiedzieć potrafiła przyjść po tygodniu czasu. Następna sprawa to jakieś śmieszne podania na moderatorów, które pod żadnym kątem nie sprawdzają wiedzy gracza o RP, a bardziej ośmieszają zarząd, pozwolę sobie przytoczyć tutaj pytanie rekrutacyjne:
"Jak zachowasz się w sytuacji, gdy:
- ... na serwer wejdzie osoba o nicku: James_Watt?
- ... otrzymasz report, o treści: "ID 4 - niepoprawny opis"? Opis tej osoby: "Pracownik DMV"?
- ... zauważysz osobę z opisem o treści: "Zastępca burmistrza"?
- ... zauważysz ze osoba A komunikuje się na /pw z osobą B przekazując informację IC?"
Nie wiem jak na podstawie tych pytań można sprawdzić wiedzę gracza.
Następna kwestią jest to, że często, ale nie zawsze przy wyborach na tzw "modków" [email protected] pyta o zdanie pozostałych członków ekipy, sam byłem świadkiem jak większość była przeciwna dołączeniu dwóch Panów z rekrutacji, a mimo to zarząd i tak położył laskę na zdanie swoich członków ekipy.
Lecimy dalej, każdy z administratorów który gra na tym projekcie nadużywa swoich komend bo nikt ich z tego nie rozlicza, dobrym przykładem tego jest jeszcze obecny członek ekipy Pan Mateusz, który grając w LSPD podczas lostu wchodził na speca i podawał lokalizacje koleżce z porządkowych.
Pomijam fakt, że członkowie ekipy, tak teraz dobrze przeczytaliście grając na postaciach IC! potrafią sobie tankować swoje prywatne pojazdy, wyciągać je z parkingów LSPD, teleportować się do Los Santos, nadawać sobie HP, czy po prostu przerzucać informacje ujrzane na specu na rozgrywkę IC.
Dodatkowo ostatnio dostałem też informacje od jednego z obecnych graczy, że jeden z administratorów sprawdza sobie zawartość pojazdów komendą administratorską, a następnie zupełnie przypadkowo zaczyna się włamywać do tego pojazdu na postaci która jest w zgp czy tam gangu.
Osoby które opuszczają ekipy nie usłyszą nawet zwykłego dziękuje, albo ciul wie co bo po co? ale jedna z administratorek Pani Józefowa oprócz tego, że na serwer wchodziła podlewać swoje kwiatki i poczytać wiadomości graczy to otrzymała rangę przyjaciela, za co nie wiem nie pytajcie mnie.
Teraz, żeby było ciekawiej owa Pani również po odejściu z ekipy,
po powrocie w przeciągu miesiąca przeskoczyła z rangi moderatora na admina 5+ to też ciekawa kwestia, ale zostawię to Bacy bo on lubi czarować i zobaczymy jak odpowie na to. Jak już jesteśmy przy systemie rozdawania awansów to chciałbym również wypowiedzieć się do obecnej sytuacji gdzie gość w przeciągu miesiąca przeskakuje z moderatora na administratora poziomu 3+
poniżej wrzucam w mod zrzuty ekranu, że jednak się da zrobić awanse za donoszenie na swoich kolegów.
Cytat:

Co do samego serwera i skryptu to jako osoba która była w ekipie mogę powiedzieć, że tak zbugowanego GM w życiu nie widziałem na własne oczy, najciekawsza rzecz która jest na serwerze to /vote ban ID zarząd dodał sobie taką komendę, bo administratorzy mieli w pewnym czasie już wyłożoną lachę na serwer bo jak można pracować gdy jest się wiecznie olewanym przez przełożonych.
Co do komendy to [email protected] tam straszyło, że będą to kontrolować, a prawda jest taka że dzieją się tam cyrki... jeżeli gracz który ma przegrane X godzin użyje komendy na nowym graczu który dopiero dołączył na serwer i 5 osób z automatu potwierdzi, żeby nadać bana to taki gracz wylatuje z banicją nadaną przez serwer, co to ma pomóc a nie wiem :D
Kwestia AC na tym serwerze jest stara jak świat, a ostatnio słyszałem już nawet żarty że jak chcesz poczitować to idz na BLRP bo ten AC nie wyłapuje konkretnie nic, można wejść i utrudniać graczom życie dopóki nie wejdzie ktoś z ekipy, o ile znajdzie na to czas.

Podsumowując z ekipy odszedłem bo miałem dosyć bycia pomiatanym i nie równo traktowanym przez zarząd który czasami przypominał sobie, że prowadzi serwer i dobrze było by wejść i zobaczyć co się dzieje. Od sb mogę powiedzieć, że jak chcecie zobaczyć jak wygląda serwer w który nikt nie wkłada swojego czasu, ani pieniędzy "bo po co" to wejdźcie sobie tam, ale jestem pewny że szybko zrezygnujcie z gry gdy okaże się, że koleżka administratora albo sam administrator nadużywają swoich komend, żeby mieć przewagę nad graczami.
I ostatnią kwestią którą tu chcę poruszyć to też dziwna sprawa, bo nigdzie się z tym jeszcze nie spotkałem ale na tym serwerze administratorzy widzą każdą prywatną wiadomość którą gracze wysyłają między sobą, często nadużywają też tej wiedzy którą tam wyczytają, ale to już kwestia dla [email protected]

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Marek A, Warszawiak
Wysłany: 2020-11-27, 13:41

Marek A

Na forum: 367 dni
Nick w MP: Marek A

jednak dell, osoby które tu wymieniłem miały kszte honoru i sami opuścili swoje stanowiska.

Wysłany: 2021-01-23, 21:05

Kolus33

Na forum: 308 dni

Jak na ten serwer nawet administracja ma *****, szkoda czasu xD

Wysłany: 2021-04-29, 15:11

Miyo

Cześć! Organizujemy drugą amnestie na serwerze. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na forum - https://blrp.pl/forum/viewtopic.php?t=26164
Czekamy na Wasze posty i do zobaczenia w grze! :)

Wysłany: 2021-05-04, 13:41

BacazGór

Na forum: 208 dni
Nick w MP: baca

Cześć! Przypominamy że do dziś, do godziny 18 możecie wziąć udział w amnestii na naszym serwerze. Zapraszamy :)

Wysłany: 2021-08-23, 00:22

Don_Maro

Na forum: 97 dni

Jako wieloletni gracz wypowiem się na temat tego serwera. Mimo dobrych chęci byłem na tym serwerze GNOJONY, tak jak wielu graczy którzy chcieli dodać do serwera cząstkę swojej kreatywności. Przede wszystkim ODRADZAM. Głównymi osobami zarządzającymi są ludzie z zaburzeniami (nie mówię o właścicielach serwera Emily i Henry, którzy są akurat w porządku, ale nie zajmują się na co dzień serwerem). Obecnie do władzy zarządzającej dostały się dwie główne osoby:

Kaniaczek - typowy lizodup hierarchiczny, Człowiek który nie potrafi nic, szykanowany przez całą społeczność serwera, w końcu byciem "miłym" dla właścicielki serwera z admina poziomu 1 dostał się w ciągu kilku miesięcy na poziom najwyższy 6.

Baca z Gór - człowiek z zaburzeniami osobowości, 27 let, mający problemy w życiu osobistym, znalazł sobie przestrzeń do spełnienia - serwer BLRP. Nie kieruje się profesjonalizmem czy wewnętrzną mądrością. Da się wyraźnie odczuć, że w decyzjach napędza go wewnętrzna stłumiona frustracja życiowa.

I gratis: Birdle: Człowiek, który nawet szczerze przed sobą stwierdził, że myślał że będzie kimś, a jest nikim (jego słowa z chatu). Również tak jak w powyższych przypadkach, odreagowuje swoje frustracje na graczach. Był adminem, jest "opiekunem" LSPD, jest "przyjacielem forum", wydaje werdykty decyzyjne na forum z lekceważącym tonem wypowiedzi. Dwoma słowami, człowiekowi nawet nie chce się starać sprawiać wrażenia do chęci dla dobra serwera i graczy.

Podsumowując: Ten serwer to agregator dla małych ludzików do spełniania niezaspokojonych w życiu realnym potrzeb. Gra na tym serwerze nie będzie przyjemnością, rozrywką, zabawą, odreagowaniem. Gra na tym serwerze będzie konfrontacją i byciem obiektem spełniania się powyższych osób.

Skrypt stworzony przez twórców jest znakomity, ale obsiadły go szarańcza. Dziękuję.

PS: Najgorsze, że prawie każdy admin zachowuje cechy narcystyczno egoistyczne. Problem jest niestety w ludziach. Niestety ten serwer daje ludziom zbyt wiele władzy. Albo problem jest w czymś innym.

edit. Kaniaczku i Baco, Roggera zniszczyłem, teraz kolej na was :) Czujcie mój oddech za plecami.

Wysłany: 2021-08-23, 08:39

Kozaczek187

Na forum: 97 dni
Nick w MP: danielkoks

@Don_Maro

I pisze to osoba która całą gre na serwerze grała na mechaniku tylko i wyłącznie statsząc i mając jako cywil kartoteke gorszą niż niejeden gangus i mając w czasach świetnosci co pare dni skarge na koncie (o banach nie wspomne xD). Więc lepiej sje już nie ośmieszaj damianku.

A i nie wmawiaj sobie że kogokolwiek zniszczyłeś bo wywołanie zażenowania pokazywaniem swojego poziomu to nie to samo.

Serwer idealny nie jest, społeczność też nie. Bana można distać na smooth camere podczas gdy na innych serwerach nikomu to nie przeszkadza. Ale taka osoba jak ty co do tego ma mniej do gadania.

Wysłany: 2021-09-01, 14:11

Miyo

Co u nas?
Cześć wszystkim po długiej przerwie! Informujemy, że w ciągu ostatniego czasu ruszyły testy nowej aktualizacji. W planach jest restart gospodarki. Zapewni on przede wszystkim większą stabilność jeżeli chodzi o rozwój postaci oraz zapewni wszystkim nowe wyzwania. Każda postać będzie zaczynała od początku i dzięki bardziej wyważonym cenom zarabianie będzie trudniejsze niż było dotychczas. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie głównej www.blrp.pl - zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać ze świeżego startu. :)

Tagi: better :: life :: role :: play
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu