Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2019-03-13, 23:24

cloudrp

Na forum: 7 dni

Piwa: 2

Respekt: 60

Witajcie, pragniemy przedstawić wam pierwszą odsłonę serwera roleplay  "cloud-rp", na platformie San Andreas Multiplayer.
Serwer stoi na dobrze już znanym społeczności gamemodzie mySantos Role-Play, ale nie jest to paczka, którą możecie znalezc w internecie.
Gamemode jest na bieżąco przerabiany tak aby rozgrywka na naszym serwerze była na najwyższych poziomie.

Życie na serwerze odbywa się tak samo jak Twoje życie codziennie. Możesz wyjść z ziomkami na piwo, skoczyć do pracy, zajarać blanta, ale i możesz znaleźć kobietę swoich marzeń i się z nią związać. Jak wiadomo życie nie zawsze bywa kolorowe, więc nie brakuje u nas osób zajmujących się szemranymi interesami. To nie jest typowy nudny serwer na którym tylko zarabiasz na lepsze auto. U nas cieszysz się dobrą rozgrywkom i możliwościami. Możesz robić dosłownie wszystko tak jak robisz to na co dzień. Resztę pomysłów na grę zostawiamy Tobie, to ty decydujesz kim będzie twoja postać.

Pewnie zadacie pytanie dlaczego jest to gotowy gamemode?

Aktualnie trudno jest stworzyć coś nowego, coś innowacyjnego skryptowo na scenie SA:MP, ponieważ dzisiejsze serwery na tej właśnie platformie mają już wszystko czego potrzeba graczom ale nie każdemu podoba się styl prowadzenia tego serwera, chodzi tutaj o poziom rozgrywki czy po prostu serwer stworzony po to by ludzie grali tam jak najwięcej zbierając na swoje wymarzone auto. Wychodzimy naprzeciw temu zbieraniu kilku tygodni na swoje auto, gospodarka serwera ustalona będzie tak by gracz nie musiał siedzieć całymi dniami na /duty w biznesie, stawiamy na interakcję gracza z graczem a nie bicie duty.

Administracja ma dość spore doświadczenie na scenie Role-Play dlatego też wiemy co może wam się nie spodobać i zadbamy o to aby tak się po prostu nie stało. Po wystartowaniu serwera będziecie mogli zobaczyć jak działamy i bliżej nas poznać.

STRONA WWW: cloud-rp.pl

START FORUM: 15.03.2019r 18:00

PRZEWIDYWANY START SERWERA: 22.03.2019r

Ostatnio zmieniony przez cloudrp 2019-03-15, 00:16, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
alunciu, Karton11
Wysłany: 2019-03-13, 23:39

alunciu

LUA Developer

Na forum: 1922 dni

Piwa: 277

Respekt: 20,5

Ostrzeżeń: 20%
W sumie spoko że powiedzieliscie że skrypt nie wasz.
Na plus idzie administracja którą wydaje się dość ogarnięta po tym co widziałem na discordzie. Powodzenia pogram u was.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
cloudrp
Wysłany: 2019-03-14, 09:29

Karton11

Na forum: 6 dni

Respekt: 50

Zapraszam serdecznie wszystkich na serwer. Gwarantuje , że każdy z was poczuje u nas klimat i atmosfere niezbędną do przyjemnej gry. Nie wszystko jest upchane w zbędne systemy ograniczające wasze pole manewru i kreatywność. Mamy bardzo duże plany na serwer i jesteśmy otwarci na nowe propozycje, które chcemy realizować, bo to serwer jest dla graczy a nie na odwrót.

Wysłany: 2019-03-15, 11:04

_vxnewood

Na forum: 5 dni
Nick w MP: vxnewood

Zapraszam wszystkie osoby na ten serwer, administracja wydaje się w porządku, ogarnięta - jest to też na plus że powiedzieli że to nie ich autorski skrypt, ominie to dużą falę hejtu w jakimś stopniu. Napewno będę grał. :P

Wysłany: 2019-03-15, 20:14

cloudrp

Witamy!

To już drugi news przygotowany specjalnie dla was. Dokładamy wszelkich starań by korzystanie z właśnie otwartej strony było jak najbardziej zintegrowane z waszymi wymaganiami. Dodatkowo wraz ze startem naszego forum otwieramy rekrutacje na organizacje przestępcze oraz zachęcamy do składania podań na pw do Bait'a oraz w załączeniu do touch'a. 

Specjalnie dla was dajemy możliwość "Lepszego startu" dla organizacji publicznych, projektów IC oraz organizacji przestępczych które zostaną zaakceptowane przez odpowiednią osobę z ekipy. Aby mieć możliwość uzyskania bonusów startowych musicie złożyć aplikacje od dnia dzisiejszego do 22.03.2019

W skład bonusu wchodzą minimalne pieniądze na rozkręcenie waszych interesów czy też organizacji oraz pojazd* który będzie służył do rozwoju waszego pomysłu! Pamiętajcie, że wasze projekty muszą być na wysokim poziomie.

Czytając ten temat możecie zauważyć, że w dalszym ciągu pracujemy nad wyglądem oraz udoskonalaniem go pod względem miłego dla oka wyglądem oraz swobodnego poruszania się po nim przez naszych użytkowników. Start naszego forum przebiegł z małymi problemami ale następnym razem przy starcie serwera obiecujemy, że taka sytuacja się nie powtórzy!

Jak mogliście zauważyć chcemy stworzyć dobry grunt dla waszej gry. Nie mamy zamiaru ingerować z rozgrywkę IC chyba, że ktoś będzie łamał regulamin. Stwarzamy projekt dla graczy - pracujemy w dalszym ciągu na udoskonaleniu środowiska gry. Poprzez ankietę udało nam się wywnioskować miejsce Centrum jakim jest klimatyczny Market Station. Jesteśmy dumni z tego jaka ilość osób wchodzi na naszego discorda i oczekuje startu. Zdarzają się osoby które chcą nas sprowokować oraz zaszkodzić - nie poddajemy się.

Tuż po starcie naszej strony nie damy wam możliwości rejestracji poprzez Discord a będzie to możliwe tylko przez stronę. Poniżej macie odnośnik który odpowiada za takową rejestracje na naszym DC. 

http://cloud-rp.pl/i...tracja/#entry13

pojazdów* - w przypadku założenia biznesu korporacji taksówkarskiej lub logistyki.

Pozdrowienia od administracji

cloud-rp.pl

Wysłany: 2019-03-18, 09:50

RastaM92

Na forum: 1830 dni

Cześć.
Poniżej opiszę co wywnioskowałem w gronie osób zarządzających:

- Brak

- Brak kultury osobistej poprzez osoby zarządzające
- "Ekipa" nie ma mozliwości testowania skryptu ponieważ hasło do serwera nie moża uzyskać w odpowiedzi uzyskuje się "A po co skoro nic nie robimy?"
- Nulled ipb ("Przecież i tak nam nie udowodnią")
- Wciskają kit, że dodają swoje "innowacje" co się okazuje jest to nie poprawiony GM
- Obrzucanie mięsem wszystko i wszystkich
- Start forum bym planowany a prace rozpoczęte 30 minut przed otwarciem.
- Administrator COOKS twierdzi, że wszystko jest okay przy chaosie jaki tam panuje?
- bait jest zwykłym 14 latkiem który robi z siebie "Boga" i traktuje innych ze zniewagą.
- administrator vxnewood chwali serwer w temacie będąc w ekipie.
- Usuwanie użytkowników z DC którzy nie używają bluzgów i mówią szczerze co jest nie tak z projektem.

Wysłany: 2019-03-18, 14:43

cloudrp

"RastaM92" napisał/a:

Cześć.
Poniżej opiszę co wywnioskowałem w gronie osób zarządzających:

Obrazek

- Brak

Obrazek

- Brak kultury osobistej poprzez osoby zarządzające
- "Ekipa" nie ma mozliwości testowania skryptu ponieważ hasło do serwera nie moża uzyskać w odpowiedzi uzyskuje się "A po co skoro nic nie robimy?"
- Nulled ipb ("Przecież i tak nam nie udowodnią")
- Wciskają kit, że dodają swoje "innowacje" co się okazuje jest to nie poprawiony GM
- Obrzucanie mięsem wszystko i wszystkich
- Start forum bym planowany a prace rozpoczęte 30 minut przed otwarciem.
- Administrator COOKS twierdzi, że wszystko jest okay przy chaosie jaki tam panuje?
- bait jest zwykłym 14 latkiem który robi z siebie "Boga" i traktuje innych ze zniewagą.
- administrator vxnewood chwali serwer w temacie będąc w ekipie.
- Usuwanie użytkowników z DC którzy nie używają bluzgów i mówią szczerze co jest nie tak z projektem.

- Brak kultury? No nie wiem.
- Każdy z ekipy ma dostęp do serwera i był na nim oprócz Ciebie, bo zrezygnowałeś po jednym dniu.
- No właśnie.. Udowodnij nam, że to nulled :)
- Przecież nie byłeś na serwerze?
- Nikt nie obrzuca nikogo mięsem.
- Prace nad forum rozpoczeły się wcześniej niż Ci się wydaje - to, że ty dołączyłeś do ekipy godzine przed startem forum to akurat już nie nasza wina.
- Administrator COOKS nic takiego nie pisał.
- Chyba mamy tutaj jasnowidza? Nigdzie nie pisałem o moim wieku a ty wiesz, że mam 14 lat! Zapraszamy do korzystania z usług jasnowidza Vexa.
- vxnewood skomentował reklame jeszcze przed tym jak został administratorem.
- Nikt nie usuwał nikogo z discorda za prawde o serwerze, do tej pory zostało zbanowane 5 osób, które zaczeło spamować na discordzie oraz wyzywać każdego kogo popadnie.

Wysłany: 2019-03-18, 21:38

vNex

The rest is silence

Na forum: 1474 dni
Nick w MP: vNex

Piwa: 501

Respekt: 236,3
Respekt: 236,3Respekt: 236,3

Na sto procent serwer nie jest niczym nowym. Gdy forum było otwarte przez krótki okres czasu, nie powalało ono wyglądem ani swoimi funkcjami. Oceniając grafikę podchodzę do niej z dystansem, jest okej. Życzę powodzenia z serwerem.

[ Dodano: 2019-03-18, 21:39 ]
Dodatkowo to tutaj zostawię:

Wysłany: 2019-03-18, 22:22

RastaM92

Na forum: 1830 dni

"alunciu" napisał/a:

XDD
Gościu to jest SAMP RP, myślisz że tu ktoś będzie do Ciebie pisał Witam prezydenta szanownego. Nawet administracja dużych serwerów takich jak ls-rp pozwala sobie na zarty i czasem wyzwiska. Po drugie wątpię by on miał 14 lat skoro rozmawiałem z nim na discordzie grając w organizacji na ls-rp i ma 17 lat. 8-)

Nie wiem kto ile ma lat - Pisze to czego się dowiedziałem. Dodatkowo dodam że jeśli były by to chwilowe obrazy to nie mam nic przeciwko. Opinie każdy może zostawić A ja opisałem to czego się dowiedziałem i co widziałem. Krytyka jest chyba dozwolona A jeśli kogoś to boli to już nie mój problem :D

Wysłany: Wczoraj 9:51

zajacp1

asdfghjnklngnbfs

Na forum: 3469 dni

Piwa: 722

Respekt: 145,6
Respekt: 145,6

db nie żyje - to już koniec projektu?

Wysłany: Wczoraj 10:56

RastaM92