Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2015-04-03, 13:45


arek12321

LEGENDA


Wiek: 22
Na forum: 2933 dni
Posty: 34

Piwa: 2145

Respekt: 55,3


System narkotyków

W ręce półświatka przestępczego oddana zostanie możliwość zamawiania narkotyków różnej maści. Zorganizowanym grupom przestępczym zostanie udostępniony specjalny interior, w którym odbywać się będzie proces powstawania narkotyków. Całość będzie dość czasochłonna, jednak w dalszym etapie organizacje dostaną możliwość dość dużego zarobku, jeśli chodzi o sprzedaż. Każdy z narkotyków ma swoje różne działania i wpływ na naszą postać - o zaletach jak i minusach zażywania narkotyków wspomnimy już wkrótce!

Doczepiane obiekty dla postaci

Przebieralnie po za kupnem skinów poszerzone zostały o doczepiane obiekty. Wszystko ma na celu urozmaicić nieco wygląd naszych postaci. Dzięki temu, od dziś każdy gracz będzie mógł wyróżnić się na tyle innych, w tym również ustylizować postać jakkolwiek chcemy.

Osłabienie postaci

Uznaliśmy, by nieco urozmaicić system strzelania. W momencie gdy nasza postać posiada HP poniżej 30, celownik od broni zacznie nam się bujać na boki, co skutecznie pozwoli odczuć emocje osoby postrzelonej. Po za tym, pod nickiem postaci ukaże się napis "osłabiony", który wskazywać będzie na niski poziom życia.

Siła

System siły od samego początku był niedopracowany. Poświęciliśmy mu trochę więcej czasu, na wskutek czego obecnie będzie on wyglądał tak:
Aby uzyskać status Wysportowany, posiadać będziemy musieli 3300j, tym samym obrażenia zadawane przez nas wzrosną o 5%
Gdy w dalszym etapie zdobędziemy status Muskularny, spełnić będziemy musieli wymóg 3600j - dzięki temu obrażenia postaci wzrosną o 10%, a wraz z tym umożliwione nam będzie podnoszenie zwłok z ziemi.
Status Umięśniony jest ostatnim, który dla was stworzyliśmy. Aby go zdobyć, należy posiadać powyżej 4000j. Tak jak Muskularny będziemy mogli nosi zwłoki, dodatkowo obrażenia zadawane przez postać wzrosną o 15%.
Zmianie uległy również wzrost J w zależności od wyciskanych kilogramów. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:
Usprawniliśmy również działania worka treningowego. Aby móc trenować nowe sztuki walki, należy:
Posiadać 3300J, jest to minimalna liczba do tego, aby móc skorzystać z worka treningowego.
Zakupić specjalne karnet oferowany przez siłownie za pomocą komendy /o sztukawalki [id] [sztuka] [cena] (cena jednego karnetu wynosi 200$)
Trening danej sztuki walki będzie trwał równe 7 dni.
Nie może oddalać się od worka na obręb 10 metrów przez 10 minut, po tym czasie karnet sztuki walki zakańcza się powodzeniem.
Po ostatnim karnecie wyskakuje komunikat, iż ukończono powodzeniem cały tygodniowy trening sztuki walki.

Godziny szczytu

Problemem wszystkich serwerów Role Play jest liczba graczy o różnych porach dniach. Interakcja nie ma sensu, jeśli jest ich zbyt mało. Z myślą o całej społeczności przygotowaliśmy system godzin szczytu, który ma na celu zachęcić wszystkich do interakcji w określonych godzinach. Podczas, gry jeden z graczy będzie przebywał na serwerze w przedziale 17 do 22, uzyska następujące profity:
Połowę więcej Pay Day'u niż w innych godzinach.
Połowę więcej Game Score niż w innych godzinach.
Tańsze pojazdy (kwota 5% ceny pojazdu)
Tańsze ubrania (kwota 10% ceny ubrania)
Tańsze przedmioty w 24/7 (kwota 15% ceny przedmiotu)

Rabunki i kradzieże

Nie chcemy, aby niebezpieczni gangsterzy przebywający w więzieniach, na co dzień będący przestępcami pracowali w biznesach niczym obywatele. Nie mamy zamiaru jednak pozbawiać ich zarobku, dlatego nadajemy im możliwość wzbogacenia się bez koniecznego naginania koncepcji granych przez nich postaci gangsterów. Od dzisiaj gangi uliczne mogą wcielić się w CJ'a i okradać domy w obrębie Los Sanos. Zabezpieczeniem dla właścicieli swoich posesji będą jednak alarmy, które dzielą się na dwa rodzaje (droższy, wzywający LSPD oraz tańszy, przystosowany cenowo dla nieco biedniejszych postaci zakładany przez firmę ochroniarską). Pierwszy z nich będzie wysyłał wezwanie do LSPD po 40 sekundach, drugi natomiast, do firmy ochroniarskiej po czasie 30 sekund . Po skończonym napadzie, skrypt oblicza sumę zarobku dla organizacji i przekazuje ja na konto grupy. Aby organizacje przestępcze nie nadużywały systemu kradzieży, po zakończonym napadzie następny może odbyć się dopiero po 5 godzinach.

Aby wykonać napad, spełnione muszą być następujące wymagania:
W przypadku pierwszego alarmu, min. 6 osób na służbie LSPD.
W przypadku drugiego alarmu, min. 4 osoby na służbie firmy ochroniarskiej.

System pożaru

Długo oczekiwany system pożaru został usprawniony. Teraz będzie on znaczniej niebezpieczny dla osób przebywających w interiorze jak i po za nim. W momencie, gdy budynek zaczyna się palić, LSFD ma określony czas na to, aby ugasić interior. Wprowadziliśmy jednak kilka zmian:
W czasie pożaru przebywanie graczy w interiorze będzie zabierać HP.
Gdy spalenie budynku osiągnie 50%, zaczną pojawiać się coraz częstsze wybuchy.
W przypadku ludzi, jeden wybuch zabiera 50 punktów HP.
4 wybuchy w pobliżu samochodu niszczą go do stanu niezdatnego do jazdy.
Jeśli udało się uratować interior przed doszczętnym spaleniem, budynek nie ulegnie zmianie. W przypadku gdy pożar osiągnął 100%, wnętrze zostaje usunięte, drzwi zamknięte a pomieszczenie musi przejść generalny remont.

Aby mieć spore szanse na to, aby nasz budynek nie spłonął doszczętnie, udostępnione będą urządzenia, które zamontować będziemy mogli w swoim interiorze, są to między innymi czujniki dymu (które informują LSFD przy 30% szkód - jeśli nie będziemy go posiadać, frakcja poinformowana zostanie przy 50%), zraszacze bądź gaśnice. W przypadku dwóch ostatnich przedmiotów, zmniejszają one szansę na wystąpienie pożaru. Wszystkie montaże przedmiotów powierzone zostaną straży pożarnej.

Data ważności jedzenia oraz blokada spożywania

Każdy przedmiot otrzymywać będzie datę przydatności do spożycia, aby zapobiec sytuacji w której gracz przetrzymuje jedzenie i chowa je na czarną godzinę, zamiast od razu po zakupie je skonsumować. Po godzinie od zakupu jedzenia , te nie będzie nadawało się do spożycia. Wraz z datą ważności wprowadzamy blokadę spożywania. Polegać będzie ona na nieumożliwieniu spożywania jedzenia po 10 minutach od ostatnich zadanych obrażeń. Uniknie to sytuacji, w której podczas strzelaniny lub ustawki ktoś zaczyna spożywać jedzenie.

I wiele więcej...


Download:

Link 1
Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Link 2
Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Link 3
Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.Nowe linki!

Ostatnio zmieniony przez arek12321 2019-09-21, 15:07, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Więcej szczegółów
Wystawiono 135 piw(a):
adamek3131, ZohanSon, Asiokar, Mati4139, Wafelowski, nike45, Blatsss, klaudia123123, EminemsS, navon, dominikp2000d, Ropec5, Firana, domster, MkOcR, Lotheru, Serqu, szumek, ZnajderPL, ArtixD, Gravgor, Luzackowiakpl, dreamkosa, Lorcia88, Drediks, koxpl2x22, Laxonex, StacksAMilli, ChristianSamp, Grace, Podhal, radzio3339321, ModernRP, zbysiuu638, warningooo, Aidenos, X0neX, kacper12ab, vsq_, KedzysBedzys, Nexusek666, emiltoja, Cannabis1995, hvshombre, limitowanyy, eVenoX, VRX, Warszawiak, godo, Foster RolePlay, trovly, Szimwu, perkau, CareR, mlodszydron, michal2244, Pamperś, Helyxio, P.Wiśnia, konradowski04, zrpmedia, ProFilipPL, Thorche, knapek14, Miczulowsky, TwojaTatas, dominikx1999x, Destinn, busti, EssentialRP, mateusz195, Tey, Rolux, goodcompanions., OBEEELIX, margo, Hartkor112, Raleyo, MacNyg, Haapus, rekinusbiznesus, MineChudy, ModerN, Nowysamp1234, blacktuba363, mefedron1910, marlonlorran, DespeR, lewusikxd, ksamsel2, BlackMirror, godzio1995, stonehead, piterosos, _Krzysztof, Laptop2017, HRV RolePlay, trojkatdwanasci, BoJaKoX, jasinjp, TheEpicBlood, RebelNight, KAME, kacperppl, Rivendell, Ifac4, cienqi, Steez, de76, Deathx2, vxn, somedrugz, xaimonek, hejt, kalmus999, fusion., Duble2115, CannabisKing, oso512, vNex, Borysovsky, votek, Hunter2019, Crezer, EndriuAnglia, Zimny96, WujekEddy, MadeInPolen, Lion3, eVenoX2002, hayq, Laorteg, Paweu1412, xdomciakx, Zenek0111
Wysłany: 2015-04-03, 13:53


michal2244

Taki jedny!


Wiek: 21
Na forum: 2343 dni
Posty: 87

Piwa: 16

Respekt: 70


Panel gracza i baza danych jest również?

Podpis
Masz pytanie lub w czymś mogę Ci pomóc pisz. Jeśli Ci pomogłem postaw :piwo: :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-03, 18:54


ArsenWiek: 21
Na forum: 1728 dni
Posty: 7
Nick w MP: Manuel_Anderson

Piwa: 1

Respekt: 50


Tego i tak nie odpalisz :D .

Nie działa wgl. Panel Gracza, nie pokazuję się instalator.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-03, 19:46


zul123Wiek: 26
Na forum: 3259 dni
Posty: 19
Nick w MP: zul123

Piwa: 370

Respekt: 40


"Arsen" napisał/a:

Tego i tak nie odpalisz :D .

Nie działa wgl. Panel Gracza, nie pokazuję się instalator.


Panele musisz dodać analogicznie. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-03, 20:09


ArsenWiek: 21
Na forum: 1728 dni
Posty: 7
Nick w MP: Manuel_Anderson

Piwa: 1

Respekt: 50


"zul123" napisał/a:

"Arsen" napisał/a:

Tego i tak nie odpalisz :D .

Nie działa wgl. Panel Gracza, nie pokazuję się instalator.


Panele musisz dodać analogicznie. ;)


Analogicznie? To znaczy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-03, 20:50


zul123Wiek: 26
Na forum: 3259 dni
Posty: 19
Nick w MP: zul123

Piwa: 370

Respekt: 40


"Arsen" napisał/a:

"zul123" napisał/a:

"Arsen" napisał/a:

Tego i tak nie odpalisz :D .

Nie działa wgl. Panel Gracza, nie pokazuję się instalator.


Panele musisz dodać analogicznie. ;)


Analogicznie? To znaczy?


Wszystko masz napisane w pliku "How To" jak wszystko podłączyć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-03, 21:37


Grzegorz00Wiek: 22
Na forum: 2061 dni
Posty: 12

Piwa: 102

Respekt: 50


Bardzo zbugowane, dużo do roboty, aby doprowadzić to do stanu w którym spokojnie będzie można grać?

Podpis
Styl forum pod serwer truck (MyBB) - http://www.gtao.pl/styl-p...8928.htm#555191
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 07:37


ArsenWiek: 21
Na forum: 1728 dni
Posty: 7
Nick w MP: Manuel_Anderson

Piwa: 1

Respekt: 50


"zul123" napisał/a:

"Arsen" napisał/a:

"zul123" napisał/a:

"Arsen" napisał/a:

Tego i tak nie odpalisz :D .

Nie działa wgl. Panel Gracza, nie pokazuję się instalator.


Panele musisz dodać analogicznie. ;)


Analogicznie? To znaczy?


Wszystko masz napisane w pliku "How To" jak wszystko podłączyć.


No to właśnie tak zrobiłem, zrobiłem te tabele co trzeba było, wgrałem strukturę, wrzuciłem folder panel do /admin/applications_addon/other i w ACP nie pojawia się wgl. instalator.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 12:32


MackowiaqWiek: 24
Na forum: 3013 dni
Posty: 14
Nick w MP: MackowiaqRespekt: 50


Jak zawsze każdy ma problemy, ja właśnie pobieram i przetestuuje bo ogólnie to MTA wolę ale zaciekawił mnie system godzin szczytu :)


edit: no i ja także mam problemi :(

Kod:

Fatal error: Call to a member function profileCard() on null in C:\xampp\htdocs\admin\applications_addon\other\panel\extensions\profileTabs\player.php on line 17


Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 16:18


MackowiaqWiek: 24
Na forum: 3013 dni
Posty: 14
Nick w MP: MackowiaqRespekt: 50


no i pytanie gdzie wgrać ... folder [ panel szablony ]

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 17:15


DeVu

VIP


Wiek: 21
Na forum: 2097 dni
Posty: 10

Piwa: 1

Respekt: 50


W jakim pliku ustanowić połączenie do bazy danych ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 17:30


AsterekPL

Programista Pawn


Wiek: 21
Na forum: 1733 dni
Posty: 34
Nick w MP: Asterek

Piwa: 488

Respekt: 50


Ostrzeżeń: 80%
Ja powiem tak, panel gracza działa, lecz po zalogowaniu sie na serwie, dostaje bw, a jak skonczy sie bw i tak nic nie moge robić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 18:24


ArsenWiek: 21
Na forum: 1728 dni
Posty: 7
Nick w MP: Manuel_Anderson

Piwa: 1

Respekt: 50


"AsterekPL" napisał/a:

Ja powiem tak, panel gracza działa, lecz po zalogowaniu sie na serwie, dostaje bw, a jak skonczy sie bw i tak nic nie moge robić.


Nie działa panel bo go nie zainstalujesz

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 19:31


AsterekPL

Programista Pawn


Wiek: 21
Na forum: 1733 dni
Posty: 34
Nick w MP: Asterek

Piwa: 488

Respekt: 50


Ostrzeżeń: 80%
a chcesz ssy ? to już ci daję.

[ Dodano: 2015-04-04, 20:34 ]
tworzę normalnie postać, ale gamemod nie działa, bw dostaje po zalogowaniu i nie łączy się z bazą gm.[ Dodano: 2015-04-04, 20:35 ]


nic nie można robić, pozdro.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2015-04-04, 23:49


arek12321

LEGENDA


Wiek: 22
Na forum: 2933 dni
Posty: 34

Piwa: 2145

Respekt: 55,3


"AsterekPL" napisał/a:

a chcesz ssy ? to już ci daję.

[ Dodano: 2015-04-04, 20:34 ]
tworzę normalnie postać, ale gamemod nie działa, bw dostaje po zalogowaniu i nie łączy się z bazą gm.

Obrazek

[ Dodano: 2015-04-04, 20:35 ]
Obrazek

nic nie można robić, pozdro.

Wszystko działa.. Skrypt też, wystarczy ruszyć głową. Mogę wrzucic ssy jak ktoś chce.. :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: hrv-rp :: social-rp
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: