Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2021-02-08, 10:23

RTVEUROAGD

Na forum: 488 dni

Piwa: 397

Respekt: 25,3

Witam Wszystkich , Chciałbym Sprzedać Paczke Tzw. Kiddosa oraz oszusta na Polskiej scenie mta. Czyli PSSM by kfasny 1.0 z marca. Jest to Paczka Bardzo Dobrze wykonana. Jest jeden wielki burdel w tej paczce poniewaz wiele osób mających dostęp do FTP Nie Zrobiło żadnego porządku. Paczka nie zawiera haniek Oraz karakanów. Cena jest bardzo niska ponieważ jest to oszust oraz nie będe wymagał więcej pieniędzy. Nie będe jej udostępniał ponieważ kfaśny odrazu sie rzuci z sądem.

Cena : 30PSC , 20 PayPal

Pomoge W Razie Nieumiejętności wgrania paczki lub w celu zrobienia porządku.

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2021-02-08, 12:40

AmaMa.

AmaMa.#3768

Na forum: 1288 dni
Nick w MP: AmaMa.

Piwa: 1272

Respekt: 170
Respekt: 170Respekt: 170

Zdecydowanie odradzam używania tej paczki, posiada masę błędów oraz zbędnego kodu. Nie warto stawiać na niej serwera.

Wysłany: 2021-02-08, 14:59

RiveD

Grafik

Na forum: 598 dni
SPONSOR
Nick w MP: RiveD

Piwa: 305

Respekt: 50

Paczka PSSM jest na internecie od ponad roku, która została wstawiona przez użytkownika: AmaMa, więc nie rozumiem po co ktoś wystawia paczke pobugowaną na strone i jeszcze bierze za nią pieniądze...

Wysłany: 2021-02-08, 20:08

RTVEUROAGD

Paczka Jest Mocno Porobiona przez Kfaśnego F3RN DragonPRO. Oraz paru innych osób. Jest dość mocno przerobiona. Nie jest to podstawowa paczka jaka jest na necie

Wysłany: 2021-02-09, 08:55

RTVEUROAGD

AmaMa., Po 1. Sam Wystawiłeś Zbugowaną oraz niezdatną do użytku paczke więc nie wiem o kim mówimy. Po 2 Próbujesz niechęcić ludzi do kupna paczki ponieważ sam podpisałeś ,, UMOWE '' z kfaśnym który ma max 15 lat a prawo mówi co innego ale no OK. Po 3 Aktualnie Ze Znajomym Naprawiamy tą Paczke oraz Robimy ją zdatną do użytku. Polecam najpierw spojrzeć na to co TY robiłeś a na to co JA robiłem.

Wysłany: 2021-02-09, 13:46

AmaMa.

AmaMa.#3768

RTVEUROAGD, To są oszczerstwa w moja stronę. Moja paczka była z września, później przejął ją BigMama. Za zgodą obu stron wstawiłem tutaj za darmo paczkę kontynuowaną przez BigMame. Ponadto z nikim umowy żadnej nie podpisywałem, więc nie wiem skąd masz takie informacje. Patrząc na tą paczkę to jest już przestarzała i nikt jej nie kupi.

Wysłany: 2021-02-09, 14:32

aksentaz

designer drugs

Na forum: 722 dni
Nick w MP: aksentaz

Piwa: 773

Respekt: 245,8
Respekt: 245,8Respekt: 245,8

Syf jak każdy pssm, już lepiej pysa pobrać niż kupić to coś.

Wysłany: 2021-02-09, 15:28

RTVEUROAGD

Nie wiem czy syf , Bardzo Ładnie zrobiony System Montowania tzw. Vałek , Czyli V6 V8 , Zmiana Pojemności Cylindrów Oraz wiele innego , Nie wiem czy taki syf. Chciałbym przypomnieć AmaMa., Że SAM KFAŚNY , na swoim PSSM Official discordzie napisał że zawarłeś z nim umowe tzw. POMOC W Skryptach. Więc nie wiem o czym ty mówisz mówiąc że ja rozpowrzechniam oszczerstwa. Polecam sie zastanowić i przejrzeć najpierw historie swoich czynów a potem pisać prawde.

Wysłany: 2021-02-09, 15:42

AmaMa.

AmaMa.#3768

Nie miałem zamiaru już się wypowiadać tutaj, ale to co piszesz woła o pomstę do nieba.

Cytat:

SAM KFAŚNY , na swoim PSSM Official discordzie napisał że zawarłeś z nim umowe tzw. POMOC W Skryptach

Czy to oznacza, że zawarłem z nim jakąś umowę? Pomagam mu czasami, bo jest moim dobrym znajomym i prowadzi projekt stricte na mojej paczce.

Cytat:

Polecam sie zastanowić i przejrzeć najpierw historie swoich czynów a potem pisać prawde.

Ja Tobie radzę zapoznać się z historią moich działań, a później komentować cokolwiek, bo przez takich jak ty później są jakieś głupie plotki i niestworzone wymysły :)

Wysłany: 2021-02-09, 16:29

mixLoLmix2

Programista

Na forum: 2193 dni
Nick w MP: TomeQmix

Piwa: 1785

Respekt: 32

W ogóle zacznijmy od tego, dlaczego próbujesz sprzedać jakąś paczkę której nawet nie jesteś autorem.
Z czego się orientuje te skrypty pewnie pochodzą z różnych paczek od różnych autorów.
Pobierasz paczke z internetu czy zabierasz ją jakiemuś znajomemu i próbujesz kogoś brzydko mówiąc wjeb*ć na minę.
Napisz własny serwer/paczke/gamemode różnie wy to nazywacie w swoim zamkniętym community pseudola. i sprzedaj ją :)
A nie czerpiesz korzyści majątkowe z czyjejś pracy.

Tagi: paczke :: pssm :: kfasny :: marzec
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu