Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2020-01-08, 22:14

Sons

Na forum: 1720 dni

Piwa: 9

Respekt: 50

Dzień dobry.

Poszukuję porządnego zespołu do serwera roleplay, który w zależności od stanowiska poradzi sobie z każdym zadaniem, dlatego wymagana jest wiedza, doświadczenie, umiejętności, kreatywność i estetyka. Potrzebuję też Twoich wcześniejszych prac lub czegoś, co udowodni Twoją wartość. Kolejną zaletą jest znajomość z serwerami roleplay. Doceniam również wschodzące gwiazdy, które zaskoczą mnie pod każdym względem lub po prostu myślą. Wszystko musi być stworzone od podstaw z połączeniem starego i nowego klimatu (głównie część skryptowa i gameplayowa). Stawiam na profesjonalizm

Kogo szukam:

programista/skrypter

web developer

zespół medialny (wideo, grafika)

mapper, modeler

zespół ds. marketingu

i… może kogoś, kto mnie zaskoczy w wielu innych dziedzinach i udowodni, że wybiore go spośród innych kandydatów, mogą to być osoby takie jak konsultanci, pomocnicy z dziedzin od strony legalnej lub nielegalnej, również tacy którzy mogą pomóc w stworzeniu realistycznych i zaawansowanych systemów z tym związanych czyli np. legalne - policja - mdc, nielegalne - narkotyki (najlepiej obyci z konkretną wiedzą i/lub doświadczeniem, także osoby, które miały styczność z realistycznymi grami lub systemami, więc wiedzą jak to wszystko działa ze szczegółami oraz będzie to pasować do roleplay (ja i tak będę podejmował decyzje co i jak, czy się nada, czy to właśnie potrzebuje, złoże w całość etc) może związanych z rozgrywką, pomysłami (może masz coś co może zaskoczyć graczy, będzie inne, wyróżniało się, nigdy tego nie wprowadzono, zawsze chciałeś to na serwerze roleplay, ale nikt tego nie wdrożył, a może z innego powodu) itp oczywiście zgodnie z moją wizją, więc to będzie weryfikowane

Jaka metoda płatności? Paypal, ale może być coś innego, co będzie dobrą opcją dla nas obojga. Płacę za konkretną część pracy np. skrypt w przypadku programowania, ale nie wysyłam całej kwoty przed pracą

Jak piszecie to piszcie konkrety co i jak, to ułatwia i przyśpiesza

Pisać na e-mail: [email protected] lub na element.io - @sons6:matrix.org, również fajnie jakby osoby, które się ze mną skontaktowały przez discord, zrobiły to ponownie i pisali tylko na e-mial lub element.io

Ostatnio zmieniony przez TheSebaPL 2022-05-24, 14:50, w całości zmieniany 6 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2020-01-09, 11:51

WujekEddy

3d modeler

Na forum: 2696 dni
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 953

Respekt: 124
Respekt: 124

3d modeler, jeśli płacisz za pracę to możesz dodać, ranga mnie nie interesuje WujekEddy#6621

Wysłany: 2020-01-12, 21:49

BOCHA.

Były mapper, nowy modeler

Na forum: 1846 dni
Nick w MP: BOCHA.

Piwa: 2271

Respekt: 70,5

Ostrzeżeń: 20%
jesli placisz za mapy to pisz.
Mateusz "BOCHA." M.#9658

Wysłany: 2021-03-15, 23:00

Maximerr

Programmer PHP, LUA

Na forum: 3151 dni

Piwa: 1051

Respekt: 365,3
Respekt: 365,3Respekt: 365,3Respekt: 365,3Respekt: 365,3

Programowanie LUA oraz web-developing - tylko płatnie, ranga mnie również nie interesuje, ale na scenie Role Play jestem również dobrze znany, zawsze coś pomogę.
Discord: maximer mane#5520
Facebook: https://www.facebook.com/gm.maximer/

Wysłany: 2021-09-12, 08:22

Sons

"Zamek" napisał/a:

platforma?

MTA, ale najlepiej pisać do mnie na discordzie, będzie szybciej

Wysłany: 2022-01-27, 10:25

RTVEUROAGD

Na forum: 1131 dni
Nick w MP: pryncypalki

Piwa: 1834

Respekt: 20,5

Ostrzeżeń: 100%
Polecam MrDadosz Olez14 oraz mydev. , Nie bierz wspłópracy z podhalem ponieważ to oszust. Podhal#1011 z nim nie.

Wysłany: 2022-01-28, 14:40

Sons

"RTVEUROAGD" napisał/a:

Polecam MrDadosz Olez14 oraz mydev. , Nie bierz wspłópracy z podhalem ponieważ to oszust. Podhal#1011 z nim nie.

Masz jakieś ich prace? Mógłbyś podesłać do nich kontakt? Dlaczego nie z podhalem? Można prosić o więcej szczegółów?

Wysłany: 2022-02-05, 10:37

RTVEUROAGD

Na forum: 1131 dni
Nick w MP: pryncypalki

Piwa: 1834

Respekt: 20,5

Ostrzeżeń: 100%
MrDadosz jest znany z tego że zrobił od zera z czystego XyzzyRP Polish Real Life i z tego samego bo zrobił New Real Life. Olez14 tak samo co dadosz tylko że nie robił NRL. Podhala nie polecam z tego względu iż pobiera należność a potem nie wykonuje pracy i myśli że jest bezkarny.

Olez14#3779
MrDadosz#0690

Wysłany: 2022-03-24, 08:16

Dooku

Na forum: 3552 dni
Nick w MP: Dooku

Piwa: 15

Respekt: 70

"RTVEUROAGD" napisał/a:

MrDadosz jest znany z tego że zrobił od zera z czystego XyzzyRP Polish Real Life i z tego samego bo zrobił New Real Life. Olez14 tak samo co dadosz tylko że nie robił NRL. Podhala nie polecam z tego względu iż pobiera należność a potem nie wykonuje pracy i myśli że jest bezkarny.

Olez14#3779
MrDadosz#0690

Kolego, przestań rozsiewać głupoty jak nie znasz prawdy - 8 lat temu to Ciebie nawet na MTA nie było, a wypowiadasz się na temat tego kto stworzył PRL. Akurat tak się składa, że od zera xyzzyRP to ja przerabiałem na gamemod RPG Polish-Real-Life, a nie MrDadosz - MrDadosza w tamtych czasach w ogóle przez pierwsze miesiące na serwerze nie było, nie wspominając już o tym, że programistą też nie był i nawet się programowania jeszcze nie uczył. Dopiero od 3-4-5 lat zaczął się tym interesować i zajmować LUA.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
fiXlly.
Wysłany: 2022-05-24, 16:40

supr4

Na forum: 1549 dni

Nie wiem na ile Cię to zainteresuje, ale na Twoim miejscu rozważyłbym połączenie sił np. z https://santosgaming.com/.

Scena pomału nam zdycha, więc mało kto weźmie się dziś za tworzenie czegoś tak dużego od podstaw. Tymczasem, chłopaki i dziewczyny z Santosa mają już naprawdę całkiem sporo, a dodatkowa kreatywna i zaangażowana głowa chyba by im nie zaszkodziła (szczerze mówiąc nie wiem czy kogoś szukają, ale podejrzewam, że nie zamykają się na ciekawe propozycje).

Nie zrozum mnie źle, jeśli chcesz i czujesz się na siłach, osobiście z przyjemnością bym zobaczył Twój projekt, ale pytanie czy nie lepiej byłoby się do kogoś dołączyć i zrobić razem jeszcze większy rozpierdziel.

Wysłany: 2022-05-24, 19:49

woood

Na forum: 1632 dni
Nick w MP: Piter

Piwa: 12

Respekt: 31

"supr4" napisał/a:

Nie wiem na ile Cię to zainteresuje, ale na Twoim miejscu rozważyłbym połączenie sił np. z https://santosgaming.com/.

Scena pomału nam zdycha, więc mało kto weźmie się dziś za tworzenie czegoś tak dużego od podstaw. Tymczasem, chłopaki i dziewczyny z Santosa mają już naprawdę całkiem sporo, a dodatkowa kreatywna i zaangażowana głowa chyba by im nie zaszkodziła (szczerze mówiąc nie wiem czy kogoś szukają, ale podejrzewam, że nie zamykają się na ciekawe propozycje).

Nie zrozum mnie źle, jeśli chcesz i czujesz się na siłach, osobiście z przyjemnością bym zobaczył Twój projekt, ale pytanie czy nie lepiej byłoby się do kogoś dołączyć i zrobić razem jeszcze większy rozpierdziel.

Może trochę nie na temat, ale skoro zacząłęś.

Przypomnijmy sobie ich poczynania od początku. Wielkie zapowiedzi, wielkie plany. Gdy serwer wystartował, mazurek (właściciel projektu) nie wydał ani jednej sensownej aktualizacji. Został przy liczeniu zarobków z usług. Przypomnijmy sobie, ile graczy wręcz PROSIŁO o dodanie głupiego sklepu z ubraniami, możliwości uśmiercenia swojej postaci czy też nadania jakichkolwiek budynków lub wycenienia stref. Zero jakiegokolwiek zaangażowania w którąkolwiek rozgrywkę. Sam się go raz zapytałem, czy mógłby cokolwiek wprowadzić z najpotrzebniejszych rzeczy. Odpowiedź była prosta. "Nie jesteś pępkiem świata". I przez kilka miesięcy tak trzymał serwer, aż zarobki się skończyły, a gracze odeszli. I sam pewnie pamiętasz jak to wyglądało, w końcu byłeś tam w administracji. Finalnie, zamknął wszystko tłumacząc to tym, że platforma przecież była porzucona. Miał dobry start (+500 graczy pierwszego dnia) i skończył tragicznie, z własnej głupoty.

Nie ma co go polecać, niech Sons idzie w coś swojego. Coś, co przynajmniej nie będzie zakłamane do samego szpiku. Nie wiem czy była to forma reklamy z twojej strony, ale powinieneś sobie darować.

Wysłany: 2022-05-25, 08:49

supr4

"woood" napisał/a:

Przypomnijmy sobie ich poczynania od początku. Wielkie zapowiedzi, wielkie plany. Gdy serwer wystartował, mazurek (właściciel projektu) nie wydał ani jednej sensownej aktualizacji. Został przy liczeniu zarobków z usług. Przypomnijmy sobie, ile graczy wręcz PROSIŁO o dodanie głupiego sklepu z ubraniami, możliwości uśmiercenia swojej postaci czy też nadania jakichkolwiek budynków lub wycenienia stref. Zero jakiegokolwiek zaangażowania w którąkolwiek rozgrywkę. Sam się go raz zapytałem, czy mógłby cokolwiek wprowadzić z najpotrzebniejszych rzeczy. Odpowiedź była prosta. "Nie jesteś pępkiem świata". I przez kilka miesięcy tak trzymał serwer, aż zarobki się skończyły, a gracze odeszli. I sam pewnie pamiętasz jak to wyglądało, w końcu byłeś tam w administracji. Finalnie, zamknął wszystko tłumacząc to tym, że platforma przecież była porzucona. Miał dobry start (+500 graczy pierwszego dnia) i skończył tragicznie, z własnej głupoty.

Nie ma co go polecać, niech Sons idzie w coś swojego. Coś, co przynajmniej nie będzie zakłamane do samego szpiku. Nie wiem czy była to forma reklamy z twojej strony, ale powinieneś sobie darować.

Fora dyskusyjne są po to, by dyskutować. Nie wiem więc dlaczego miałbym sobie cokolwiek darować, nawet jeżeli moją opinię uważasz za kontrowersyjną, dziwną, czy głupią.

Ale dobra, mniejsza — rozumiem Twój punkt. Z Santosem nie jestem związany już od dawna, a w tym roku jeszcze ani razu nie dotknąłem żadnego RP. W zasadzie nawet kontakt z ekipą SG mi się już kompletnie urwał wiele miesięcy temu.

Chodziło mi tylko o to, że połączenie sił z kimkolwiek kto ma coś konkretnego, mogłoby mieć większy sens, niż budowa projektu od zupełnych podstaw w takich czasach. Równie dobrze mogłem zaproponować inny projekt, ale niestety nie słyszałem o żadnym obiecującym RP na MTA od kilku ostatnich lat (nie licząc RedemptionMTA, ale słuch o nich chyba już zupełnie zaginął).

Co do Santosa, zgadzam się. Wyszła kompletna lipa i duży potencjał został kompletnie zmarnowany. Szkoda, ale mają całkiem łebską ekipę, więc powinni nauczyć się na błędach (tym bardziej że — raz jeszcze — jest na czym).

Dobra, mniejsza z tym, bo nie chcę tu robić syfu. Jeżeli Sons woli robić coś swojego, pozostaje mi życzyć powodzenia. Ściskam kciuki bardzo mocno, bo o ile pamięć mnie nie zawodzi, po 2017 nie zobaczyliśmy ani jednego serwera, który przez dłuższy czas utrzymałby się na powierzchni, na MTA to już tym bardziej.

Wysłany: 2022-05-25, 11:50

pakystan

Na forum: 1974 dni

Santosgaming miało swoje pięć minut którego nie wykorzystali, a wzbudzić zainteresowanie tym projektem na nowo po takim niewypale to na pewno byłoby duże wyzwanie. Czas idzie do przodu, społeczność się starzeje i mało kogo będzie interesowała rozgrywka w stylu net4game.

Wysłany: 2022-05-26, 02:04

Sons

"supr4" napisał/a:

"woood" napisał/a:

"supr4" napisał/a:

[quote="supr4"]
"woood" napisał/a:

Fora dyskusyjne są po to, by dyskutować. Nie wiem więc dlaczego miałbym sobie cokolwiek darować, nawet jeżeli moją opinię uważasz za kontrowersyjną, dziwną, czy głupią.

Ale dobra, mniejsza — rozumiem Twój punkt. Z Santosem nie jestem związany już od dawna, a w tym roku jeszcze ani razu nie dotknąłem żadnego RP. W zasadzie nawet kontakt z ekipą SG mi się już kompletnie urwał wiele miesięcy temu.

Chodziło mi tylko o to, że połączenie sił z kimkolwiek kto ma coś konkretnego, mogłoby mieć większy sens, niż budowa projektu od zupełnych podstaw w takich czasach. Równie dobrze mogłem zaproponować inny projekt, ale niestety nie słyszałem o żadnym obiecującym RP na MTA od kilku ostatnich lat (nie licząc RedemptionMTA, ale słuch o nich chyba już zupełnie zaginął).

Co do Santosa, zgadzam się. Wyszła kompletna lipa i duży potencjał został kompletnie zmarnowany. Szkoda, ale mają całkiem łebską ekipę, więc powinni nauczyć się na błędach (tym bardziej że — raz jeszcze — jest na czym).

Dobra, mniejsza z tym, bo nie chcę tu robić syfu. Jeżeli Sons woli robić coś swojego, pozostaje mi życzyć powodzenia. Ściskam kciuki bardzo mocno, bo o ile pamięć mnie nie zawodzi, po 2017 nie zobaczyliśmy ani jednego serwera, który przez dłuższy czas utrzymałby się na powierzchni, na MTA to już tym bardziej.[/quote]

Ja już od razu na samym począku zdecydowałem się, że nie.
Fakt może w tamtej ekipie są ogarnięci, kreatywni ludzie to i tak pozostaje przy swoim. Mimo że nie jestem tylko zamknięty na różne kwestie i też nie twierdzę, że nie mogłoby to być w stylu wow, gdybyśmy połączyli siły to jednak jest wiele czynników, które po prostu odrzucają takie coś jak:

• kolejny net4game czyli już nie jest to zgodne z moją wizją

• już pomijam pewne kwestie zwiazane z tym serwerem czy jak to tam jest na prawdę od środka bo tego nie wiem i niektóre czynniki mogły na te finalny efekt wpłynąć to jednak nie podoba mi się tam wiele rzeczy, nie wspominając o błędach bo każdy może je popełnić, ale może ja tak mam, ale widziałem tyle projektów, które popełniają nawet podstawowe błędy lub takie, które nie wyciągają żadnych wniosków to już po prostu....
  • ogólnie nie popisali się nawet przy wielu kwestiach, a psują sobie wizerunek nawet komentarzami i to jeszcze z czegoś co reprezentuje ten serwer i trochę zajeżdza hipokryzją

• osoby, które to robią for fun, zapewne dopiero się ucząc czy coś a ja potrzebuje solidnej ekipy dlatego też za to płacę i nawet jakbym był tam w ekipie i znalazł kogoś na prawdę dobrego za pieniądze to wychodzi że ja tylko ja bym był sponosrem albo by takie coś było odrzucane, a według mnie to trzeba zapłacić i też nie grosze, a po za tym to samo mogę robić przy swoim, jestem niezależny etc

No niestety taka jest prawda, że nasza scena jest w tragicznej sytuacji i jeszcze zrobić coś dużego od podstaw to wielki wyczyn to jednak jest to możliwe, ale bardziej pracochłonne, trzeba czymś zaskoczyć, zebrać graczy (najlepiej pokaźną liczbę) żeby grali na takim serwerze i chwytać się wszelkich możliwych sposób nawet takie, które nikt lub prawie nikt się nie podjął, a też zobacz czy to SAMP czy MTA jest podobna sytuacja, gdzie jest wylęgarnia pseudoli copy pasta bez czegoś innego, nawet bez jakieś własnego wkładu, to nie jest tak, że o robimy serwer albo weźmiemy paczkę i że ktoś będzie miał rangę zarzad ja jestem wlascicielem XD nie, to jest ciezka i czasochlonna praca, którą trzeba przygotować, ułożyć i mieć wizję, chociaż też nie odrzucam takiego czegoś jak santosgaming zrobił, żeby był drugi n4g bo np. na samp go nie ma i duzo osob by chcialo pograc bo to byl dla nich fajny serwer, ale jednak... długo by o tym gadać, zwłaszcza tutaj. Ogólnie szkoda, że nikt nie pomyślał albo moze to byl lub jest inny powód (może nie było na to wpływu bo ktoś mógł być ogarnięty, ale np przez brak funduszy lub kogoś kto mógłby coś takiego zrobić niestety do czegoś takiego nie doszło) żeby zrobić serwer coś na styl zagraniczny, a może inspirując się pomysłami i już to by było coś innego, a nie ciągle te same polskie stare utarte schematy czy kolejny który będzie n4g.
Już lepiej by było zrobić coś na styl lsrp czy mrucznik.
Ogólnie z redemption nie wiem jak to jest od środka i niewiadomo jak to będzie, on sam praktycznie tam jest, a dodatkowo jest to czasochłonne + real life, ale to znowu zalezy od wielu czynnikow, moze cos nie robi albo zle robi i tak jest, tego nie wiem

[quote="pakystan"]Santosgaming miało swoje pięć minut którego nie wykorzystali, a wzbudzić zainteresowanie tym projektem na nowo po takim niewypale to na pewno byłoby duże wyzwanie. Czas idzie do przodu, społeczność się starzeje i mało kogo będzie interesowała rozgrywka w stylu net4game.[/quote]

No niestety dużo błędów było, a po czymś takim trudniej wstać, zwłaszcza że to też nie jeden czynnik odpowiadający za to. Wiesz każdy lubi co chce i taka rozgrywka może nadal interesować taką grupę graczy, ale mi taka rozgrywka również nie podchodzi[list][/list][list][/list]

Wysłany: 2022-05-27, 06:37

supr4

Kminię, trzymam kciuki. Jako gracz, cieszę się, że komuś się jeszcze chce.

Co do zagranicznej koncepcji, luźniejszy format bez aż takiego nacisku na ekonomię mógłby się przyjąć, ale nie jestem przekonany, czy gracze, którzy kierują się dziś głównie obecnie nostalgią, chcieliby się na stare lata uczyć czegoś nowego.

Niemniej, raz jeszcze — powodzenia.

Tagi: profesjonalnego :: skryptera :: mappera :: modelera :: i.... :: mta
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu