Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2019-05-11, 15:42

wiktorp

Na forum: 2000 dni
Nick w MP: Maslo

Piwa: 451

Respekt: 35,8

Witam.

Szukam programisty który potrafi pisać w języku html oraz css.
Głównie chodzi o stworzenie telefonu, komputera policyjnego oraz innych rzeczy.

Po więcej informacji proszę pisać na discord: M1K1#5576

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2019-05-15, 21:01

Asper

ventos-rpg.pl

Na forum: 935 dni
Nick w MP: Asper

Piwa: 2280

Respekt: 209,3
Respekt: 209,3Respekt: 209,3

Nie polecam. Osoba ta to po prostu zwykły oszust, pokazał mi co mam zrobić, dogadaliśmy się z ceną - pasowała mu, bo się negocjowaliśmy i napisałem że będzie do max soboty. Dzisiaj zaczynałem pracę, zrobiłem już tło i parę rzeczy z logowania, wysyłam mu a on piszę do mnie że jednak inne logowanie i wysłał mi screena, troszeczkę się zdenerwowałem, że już miałem trochę zrobione i muszę zaczynać od nowa, lecz cóż... - zacząłem, skończyłem - wysłałem mu screena i zapytał ile chce, odparłem żeby coś zaoferował, więc napisał że nie wie i żebym sam podał cene, więc zaoferowałem przykładową cene 20zł, po czym osobnik ten odparł że ktoś mu zrobił całe logowanie z wyborem postaci, etc - za 10zł, co jest śmieszną kwotą, odparł że chce 20zł za panel który odzorowałem, a sam tak chciał, ponieważ wysłał mi ssa że mam tak zrobić, jest to po prostu śmieszna osoba która jest zwykłym oszustem, straciłem czas na wykonanie danej pracy dla niego - a ten po prostu zrezygnował. Nie polecam.

Wysłany: 2019-05-15, 21:15

wiktorp

Na forum: 2000 dni
Nick w MP: Maslo

Piwa: 451

Respekt: 35,8

Witam, odpiszę tutaj na wszystkie "zarzuty" tego jakże profesjonalnego programisty. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Nie polecam. Osoba ta to po prostu zwykły oszust, pokazał mi co mam zrobić, dogadaliśmy się z ceną - pasowała mu, bo się negocjowaliśmy i napisałem że będzie do max soboty."

Oczywiście, chciałem najpierw zobaczyć jak będzie mu wychodziło tworzenie paneli, aby wiedzieć za to płace. Wysłał mi swoje przykładowe prace z własnego serwera, które wyglądały parę lvl'i wyżej od tego co stworzył na końcu. W dodatku jeden panel logowania tworzyć TYDZIEŃ czasu, jest po prostu śmieszne.

"Dzisiaj zaczynałem pracę, zrobiłem już tło i parę rzeczy z logowania, wysyłam mu a on piszę do mnie że jednak inne logowanie i wysłał mi screena, troszeczkę się zdenerwowałem, że już miałem trochę zrobione i muszę zaczynać od nowa"

Oczywiście, zmieniłem to co chciałem dostać, a jako, że Pan programista przez prawie tydzień czasu nie odpisywał, to mógł się czegoś takiego spodziewać. W dodatku zrobił jedyny prostokąt z czerwonym obramowaniem, jakby to robił w paincie jakiś 10 latek :D

" zacząłem, skończyłem - wysłałem mu screena i zapytał ile chce, odparłem żeby coś zaoferował, więc napisał że nie wie i żebym sam podał cene, więc zaoferowałem przykładową cene 20zł,"

Chciałem sprawdzić ile Pan drogi chce zarobić za 20 minut roboty. Wysłałem mu przykładową pracę, mógł się wzorować, a ten zrobił 1:1 tego co mu wysłałem. Nawet sam mu napisałem: "Nie znam. Zrób po swojemu żeby było ładne i estetyczne." gdy zapytał mnie o czcionkę.
Widocznie wszystkie jego prace są wzorowane 1:1 do tych z internetu/podesłanych mu prac, mimo, że pisałem, aby zrobił coś własnego.

" po czym osobnik ten odparł że ktoś mu zrobił całe logowanie z wyborem postaci, etc - za 10zł, co jest śmieszną kwotą, odparł że chce 20zł za panel który odzorowałem, a sam tak chciał, ponieważ wysłał mi ssa że mam tak zrobić, jest to po prostu śmieszna osoba która jest zwykłym oszustem, straciłem czas na wykonanie danej pracy dla niego - a ten po prostu zrezygnował. Nie polecam."

Zrobił mi ktoś i to o wiele lepsze od Twojego, w dodatku w normalnej cenie.
Jeśli dziwisz się, że ktoś rezygnuje z Twoich prac, bo tworzysz je byle jak, bez poprawek które narzuca Ci zleceniodawca i w dodatku w 20 minut, to się nie dziw. Miałem do tego pełne prawo.

Wysłany: 2019-05-15, 21:34

Asper

ventos-rpg.pl

Na forum: 935 dni
Nick w MP: Asper

Piwa: 2280

Respekt: 209,3
Respekt: 209,3Respekt: 209,3

"wiktorp" napisał/a:

Witam, odpiszę tutaj na wszystkie "zarzuty" tego jakże profesjonalnego programisty. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Nie polecam. Osoba ta to po prostu zwykły oszust, pokazał mi co mam zrobić, dogadaliśmy się z ceną - pasowała mu, bo się negocjowaliśmy i napisałem że będzie do max soboty."

Oczywiście, chciałem najpierw zobaczyć jak będzie mu wychodziło tworzenie paneli, aby wiedzieć za to płace. Wysłał mi swoje przykładowe prace z własnego serwera, które wyglądały parę lvl'i wyżej od tego co stworzył na końcu. W dodatku jeden panel logowania tworzyć TYDZIEŃ czasu, jest po prostu śmieszne.

"Dzisiaj zaczynałem pracę, zrobiłem już tło i parę rzeczy z logowania, wysyłam mu a on piszę do mnie że jednak inne logowanie i wysłał mi screena, troszeczkę się zdenerwowałem, że już miałem trochę zrobione i muszę zaczynać od nowa"

Oczywiście, zmieniłem to co chciałem dostać, a jako, że Pan programista przez prawie tydzień czasu nie odpisywał, to mógł się czegoś takiego spodziewać. W dodatku zrobił jedyny prostokąt z czerwonym obramowaniem, jakby to robił w paincie jakiś 10 latek :D

" zacząłem, skończyłem - wysłałem mu screena i zapytał ile chce, odparłem żeby coś zaoferował, więc napisał że nie wie i żebym sam podał cene, więc zaoferowałem przykładową cene 20zł,"

Chciałem sprawdzić ile Pan drogi chce zarobić za 20 minut roboty. Wysłałem mu przykładową pracę, mógł się wzorować, a ten zrobił 1:1 tego co mu wysłałem. Nawet sam mu napisałem: "Nie znam. Zrób po swojemu żeby było ładne i estetyczne." gdy zapytał mnie o czcionkę.
Widocznie wszystkie jego prace są wzorowane 1:1 do tych z internetu/podesłanych mu prac, mimo, że pisałem, aby zrobił coś własnego.

" po czym osobnik ten odparł że ktoś mu zrobił całe logowanie z wyborem postaci, etc - za 10zł, co jest śmieszną kwotą, odparł że chce 20zł za panel który odzorowałem, a sam tak chciał, ponieważ wysłał mi ssa że mam tak zrobić, jest to po prostu śmieszna osoba która jest zwykłym oszustem, straciłem czas na wykonanie danej pracy dla niego - a ten po prostu zrezygnował. Nie polecam."

Zrobił mi ktoś i to o wiele lepsze od Twojego, w dodatku w normalnej cenie.
Jeśli dziwisz się, że ktoś rezygnuje z Twoich prac, bo tworzysz je byle jak, bez poprawek które narzuca Ci zleceniodawca i w dodatku w 20 minut, to się nie dziw. Miałem do tego pełne prawo.

Czy ja oferowałem usługi graficzne? Jako programista, robię tak jak rozkazuje klient, dostałem ss'a że tak ma wyglądać - to tak zrobiłem, proste? Pisałem że nie mam czasu i zrobię max do soboty, ale raczej będzie do czwartku i wszystko ci pasowało, a teraz nagle że robię tydzień takie coś? XD Żałosne zachowanie z twojej strony, nie polecam nic robić temu panu, do tego mówisz że na moim projekcie wygląda to o wiele lepiej, może dlatego że w IPS są gotowe style, z których się korzysta? Do tego kazałeś mi zaprogramować to co dostałem, jeżeli myślisz że ktoś co jest programistą jest od razu grafikiem i designerem, to chyba jeszcze nie wyszedłeś z piwnicy. Kończę tą śmieszną dyskusję.

Tagi: programisty :: html :: css
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu