Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-07-06, 09:47

ProBaton

StaRy WyjaDacz

Na forum: 2605 dni
Nick w MP: ProBaton

Piwa: 2556

Respekt: 430

Witajcie! Jako, że posiadam na komputerze już jakiś dłuższy czas zresztą Gamemode tego świetnego serwera :D , postanowiłem że na ten moment nic mi nie szkodzi żeby go udostępnić i żeby świeżaki na tej scenie miały się w czym bawić i co modyfikować dodawać do swoich serwerów :D

Jest to prawdopodobnie wersja v1.0.9 chociaż nie za bardzo w to wierzę i nie jestem tego do końca pewny, ale na pewno jest to PTG XD Dodam, że jakąś część kodu osoba od której mam ten gm została celowo wycięta, ale nie przeszkadza to w odpaleniu serwera i swobodnym graniu na serwerze.

Autorem gamemode jest adi888, modyfikowali go: Zamek, Sebaqq, Hugo i bóg wie kto jeszcze.

Gamemode posiada:
- Firmy (Rozbudowane
- Rozbudowane frakcje oraz gangi
- Fajny system towarów
- Sklepy wszelkiego rodzaju
- Bronie, licencje na nie itp
Jest tego mnóstwo

Film prezentujący serwer: https://www.youtube.com/watch?v=D07T_lyoP0Q

Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

PS: bolczi i chłopaki z ekipy musicie podziękować HuGo waszemu drugiemu właścicielowi, że GM wpadł w dalsze ręce. Współczuję wam takiej osoby w zarządzie bo jak przyjdzie co do czego to sprzeda was wszystkich za parę stówek xD

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 38 piw(a):
Foxiu, Sharewood, pseudolconfirme, rufijok, 2155, bolCzi, hycel, JestemSuperLIKE, Simkowy_321, Nothick, Hussar, dzikuss9, KotnikSAMP, Eck0, Visteros, Cica, ArtixD, ddaro11, MikeRP, jadwiga, xSeLeCTx, Pozorny, Cham, Maks xds, MalyBrat, ciapaty697, Fortizek, zdybu, Wujek14, Warszawiak, R3genT, Thorche, TheEpicBlood, drevovsky, Real, rxkrxd, xB0HLANx, Szafa2023
Wysłany: 2022-07-06, 12:24

rufijok

Na forum: 2465 dni
Nick w MP: [STK]Slasher

Piwa: 195

Respekt: 75,3

virustotal krzyczy ze trojan
brak bazy danych w zestawie
padaka, jeszcze zamek to ruszal to pewnie w ogole nie klika

Wysłany: 2022-07-06, 13:09

ProBaton

StaRy WyjaDacz

Na forum: 2605 dni
Nick w MP: ProBaton

Piwa: 2556

"rufijok" napisał/a:

virustotal krzyczy ze trojan
brak bazy danych w zestawie
padaka, jeszcze zamek to ruszal to pewnie w ogole nie klika

Może jeszcze mam wypisywać skąd co można wyciąć do swojego skryptu.. xD
Bazy danych nie dodaję, żeby za chwilę co drugi lajk w pawn nie odpalił sobie tej mapki i za miesiąc odpalił jakiegoś serwera. Zrobienie bazy to 15 minut czytania i tworzenia tabel w mysql nie jest to jakieś trudne. Po drugie trojan? Pokaż mi dokładnie jaki plik bo nic tam nie ma. Nie mam 16 lat, żeby ludziom na komputery jakieś wirusy wysyłać bądźmy poważni ;) I klika klika, wystarczy podpiąc pod bazę ogarnąc tabelę i śmiga ;)

Wysłany: 2022-07-06, 13:16

Sharewood

Na forum: 231 dni

Piwa: 1

Respekt: 50

W sumie to było kwestią czasu, aż ktoś puści to w net. Może trafi się sensowniejsza osoba, niż zarząd obecnego 'ptg' i wykorzysta te mapę w prawidłowy sposób.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
ProBaton
Wysłany: 2022-07-12, 22:29

Real

DEV, Graphics : qgaming.pl

Na forum: 3462 dni
Nick w MP: Real

Piwa: 6

Respekt: 100
Respekt: 100

Działa! :o
W końcu będę mógł być właścicielem PTGRP. Ponadto za niedługo pojawi się forum bez bugów (Będę mieć bordowy nick właściciela :boli: ). Przy skrypcie pewnie wesprze mnie adi888.
Dzięki ProBaton!

Podpis

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
ProBaton, Warszawiak
Tagi: poland :: truck :: games
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu