Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2018-06-30, 16:34

Aksel

Na forum: 2649 dni
Nick w MP: Aksel

Piwa: 1760

Respekt: 48,5

Reklama ładna i przejrzysta, ale wasz system nie zapisuje dobrze danych bo po pewnym czasie coś znika albo się zeruje i trzeba ciągle robić screeny (wszystkiego) żeby potem to odzyskać...

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2018-07-07, 16:44

PolskiTrucker

Na forum: 774 dni
Nick w MP: Trucker123

Piwa: 4

Respekt: 50

Kiedyś miałem okazję grać na tym serwerze przez 2 miesiące, po tym skończyłem tu grać, a dlaczego? Bugi na każdym kroku, co chwila crashe i inne dziwne rzeczy, coś się zeruje, coś znika, przy każdym wylogowaniu musiałem robić ss'a wszystkiego by potem mieć jakieś szanse to odzyskać kiedy zniknie. W ogóle dosyć śmieszne, że na "tak licznym" serwerze jest wprowadzona ranga Sponsora, dająca multum możliwości, która ma kilka uprawnień administratora, nie tylko napełnia kieszeń właściciela grubym hajsem, to do tego sprawia, że niewyżyte dzieci podpierniczą od rodziców hajs, kupią sobie tego sponsora i będą czuły się jak król, który może wszystko. Heh gdyby chociaż ten hajs był przeznaczony na np. wynajęcie jakiegoś lepszego pawnera, który by umiał łatać bugi itp.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kamikaze16
Wysłany: 2018-07-09, 12:39

Bojan

Na forum: 673 dni
Nick w MP: Bojan

Piwa: 2

Respekt: 40

Nie mam pojęcia dlaczego mój post został usunięty, skoro nie łamał w żaden sposób regulaminu.

Reklama przejrzysta, ładna jak najbardziej.

Serwer jak wiadomo wielkie dno. Na każdym rogu czeka na Ciebie bug, bo jak inaczej? Gamemod IT również był pisany przez zamka i do dziś są naprawiane bugi, których jest multum.

Ten screen tylko udowadnia jaki zamek to dorosła osoba nie potrzebujaca modulatoru podczas rozmowy na teamspeaku.

https://i.imgur.com/N9kJOCP.png

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kamikaze16, Michatex
Wysłany: 2018-07-18, 11:49

ZohanSon

Na forum: 1764 dni
Nick w MP: ZohanSonPL

Nie polecam tego serwera ze względu na dziecinne wyzywanie i reklamowanie ze strony administracji na innych serwerach.

Wysłany: 2018-08-05, 14:53

Kamikaze16

Na forum: 949 dni
Nick w MP: Warszawiak

Piwa: 2

Polski Truck Serwer, to jedno wielkie zbiorowisko raka. Obecny Właściciel PTS, znany jako "Biegacz" potrafi cudownie manipulować osobami nieletnimi aby kupowały u niego wszystko co tylko się da, po prostu trzyma PTS aby napełnić sobie kieszenie hajsem 13 letnich graczy a raczej hajsem rodziców osób nieletnich. Co do programisty, programista który jest znany z ogromnej ilości tworzenia bugów jak i błędów oraz brania wszystkiego z neta (Po to ktoś wstawia coś do internetu żeby druga osoba mogła z tego skorzystać prawda?), na PTS nic praktycznie obecnie nie jest autorskie tylko wszystko z neta. Nawet, nie można swojej opinii wypowiedzieć na temat serwera bądź Właściciela bo od razu jest się zlikwidowanym (Banicja i tyle). Ogólnie obecny programista jak i właściciel doprowadzili serwer do totalnego pośmiewiska, najlepiej jak już ktoś chce tam grać to tylko dla graczy i uzbroić się w wieczną cierpliwość, administracja to tak zwane pieski właściciela także praktycznie wykonują to co on im każe (Podobno w sumie za hajs można się dostać do administracji).

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Michatex
Wysłany: 2018-08-09, 14:19

Zamek

Na forum: 1217 dni
Nick w MP: Zamek

Piwa: 218

Respekt: 295,8
Respekt: 295,8Respekt: 295,8Respekt: 295,8

---------- AKTUALIZACJA -----------

Witajcie! Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 zostanie wgrana aktualizacja 1.5.0! Zostanie w niej zmodyfikowany między innymi system towarów oraz wiele wiele więcej!

Film: https://www.youtube.com/watch?v=rGcC30CXiEs
Lista zmian: http://forum.pts-truck.pl/showthread.php?tid=57398

Na forum zostały wprowadzone także dynamiczne sygnatury!

---------- AKTUALIZACJA -----------

Wysłany: 2018-09-02, 16:39

Michatex

Programista PAWN

Na forum: 1277 dni
Nick w MP: Michatex

Piwa: 505

Respekt: 80

No co by tutaj dodać. Serwer stara się utrzymywać Role-Play, ale tak naprawdę jest to jedno wielkie dno, a gracza raczkują z tym. Niby coś tam błędy są naprawiane, ale tak naprawdę naprawa jednego błędu wiąże się z powstaniem dwóch kolejnych i tak w nieskończoność, więc ilość błędów przekracza wszelkie możliwe granice. TextDrawy są nawalone jeden na drugim, niedługo gracze nie będą wiedzieli nic poza nimi. Kiedy był Bambo to ten serwer utrzymywał poziom, a teraz gracze na nim grają z nudów. Raz po rocznej przerwie wchodzę i musiałem dwa razy wchodzić bo 'niezawodny' system mnie np. wyrzucił za s0beit'a, mimo że go nie miałem. Administracja bardzo pomocna, ktoś ukradnie Ci auto to zaakceptują zgłoszenie ale reakcji brak. Gracze odgrywają '/me jest smutny' co kompletnie pokazuje, że ten serwer się stacza. Są skargi co to odgrywania '/do', ale kiedy widzę jak to odgrywają to się aż płakać chcę. Każdy gracz tak naprawdę wymaga resocjalizacji na np. N4G. System Truck tutaj tak naprawdę z dnia na dzień staje się mini-misją, a sam serwer zmienia powoli tryb gry na deathmach. Gangi, które przy pierwszej lepszej okazji porywają i zabijają, miliard frakcji, które są zbędne, czy biznesy. Wystarczą dwa dni gry, aby mieć najdroższy dom nawet nie wsiadając do tira. Ogółem 0.000001/10.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kamikaze16
Wysłany: 2018-09-21, 16:33

Zamek

Na forum: 1217 dni
Nick w MP: Zamek

Piwa: 218

Respekt: 295,8
Respekt: 295,8Respekt: 295,8Respekt: 295,8

Witamy i zapraszamy na premierę aktualizacji 1.6.0, która zostanie wgrana już dziś o 18:00.

http://forum.pts-truck.pl/showthread.php?tid=60621

Wysłany: 2019-02-24, 14:06

woood

Skrypter PAWN

Na forum: 338 dni
Nick w MP: Pit3r

Piwa: 6

Respekt: 35,8

Nie polecam. Administracja nie zna się na tym co robi, karają często za to co im się nie podoba niezgodnie z regulaminem. Możesz wyrobić licencje na broń ale co z tego! Dostaniesz warna za deathmatch. Dostaniesz crasha, wysiądzie ci prąd? Nie przejmuj się, dostaniesz warna za /q podczas RP! Widziałeś tam kiedyś RP? Nie przejmuj się, ja też nie. Nie marnujcie tam czasu, myślą tylko o kasie - nie o graczu.

Podpis
Pit3r - Skrypter PAWN
Discord: Pit3r#3628

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Varim, Pencio
Wysłany: 2019-04-02, 19:48

Varim

Na forum: 51 dni
Nick w MP: Stiepan

Chcialem tu opisac cala sytuacje, ale tyle sie z nimi nadroczylem ze juz mi sie nie chce tego walkowac poraz kolejny.
Wyrzuccie z nazw rp, nie jestescie godni nazywac tego czegos serwerem rp.
do tego regulamin tez wyrzuccie, nie jest wam potzrebny bo sami sie do niego nie stosujecie.
Tak jak ktos tu nizej napisal , srednia wiekowa tego serwera jest 16 lat ( a moze i nawet mniej).
Traktujac w ten sposob graczy, zwlaszcza tak mlodych (syn bedzie mial zakaz gry na waszym serwerze) , znizacie sie do poziomu ameby, wmawiajac komus jego wine, mimo iz regulami ktory stworzyliscie mowi inaczej. jestescie zwykla banda, chcaca czerpac zyski z dzieciakow, ktore nie potrafia sie same obronic.

PRZESTRZEGAM KAZDEGO KTO CHCE ZACZAC ROZGRYWKE NA TYM CZYMS!!!

A zeby nie byc goloslownym podaje link do plikow z ich forum, z walki slownej jaka z nimi stoczylem, udowadniajac im bledy. nie przynioslo to skutku.
bylo to na zasadzie powiedzenia : napluj swini w ryj , a ona powie ze deszcz pada.
POWTARZAM!! JESLI SZKODA CI TWOJEGO CZASU I ZDROWIA ZNAJDZ INNY SERWER

oto link do plikow (wazy jakies 12 mb, nie duzo, a warto sie zaznajomic)
Link Został Usunięty

[ Dodano: 2019-04-02, 20:01 ]
jesli znajde na Was paragraf, zostanie to zgloszone rowniez do odpowiednich sluzb, bo wyzyskiwanie tak mlodych ludzi jacy tam graja powinno byc karalne

Komentarz DsJ3 dodany 2019-04-02, 21:58Link do pobrania paczki został usunięty w celu na prawa autorskie/pliki w nim zawarte
Ostatnio zmieniony przez DsJ3 2019-04-02, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2019-04-02, 20:33

Simo

Na forum: 49 dni

Cytat:

Chcialem tu opisac cala sytuacje, ale tyle sie z nimi nadroczylem ze juz mi sie nie chce tego walkowac poraz kolejny.
Wyrzuccie z nazw rp, nie jestescie godni nazywac tego czegos serwerem rp.
do tego regulamin tez wyrzuccie, nie jest wam potzrebny bo sami sie do niego nie stosujecie.
Tak jak ktos tu nizej napisal , srednia wiekowa tego serwera jest 16 lat ( a moze i nawet mniej).
Traktujac w ten sposob graczy, zwlaszcza tak mlodych (syn bedzie mial zakaz gry na waszym serwerze) , znizacie sie do poziomu ameby, wmawiajac komus jego wine, mimo iz regulami ktory stworzyliscie mowi inaczej. jestescie zwykla banda, chcaca czerpac zyski z dzieciakow, ktore nie potrafia sie same obronic.

PRZESTRZEGAM KAZDEGO KTO CHCE ZACZAC ROZGRYWKE NA TYM CZYMS!!!

A zeby nie byc goloslownym podaje link do plikow z ich forum, z walki slownej jaka z nimi stoczylem, udowadniajac im bledy. nie przynioslo to skutku.
bylo to na zasadzie powiedzenia : napluj swini w ryj , a ona powie ze deszcz pada.
POWTARZAM!! JESLI SZKODA CI TWOJEGO CZASU I ZDROWIA ZNAJDZ INNY SERWER

oto link do plikow (wazy jakies 12 mb, nie duzo, a warto sie zaznajomic)
https://megawrzuta.pl/download/cbdf4dc9257ed92a43d5280fee13a77a.html

[ Dodano: 2019-04-02, 20:01 ]
jesli znajde na Was paragraf, zostanie to zgloszone rowniez do odpowiednich sluzb, bo wyzyskiwanie tak mlodych ludzi jacy tam graja powinno byc karalne

Tłumaczy się gościowi coś, on tego nie rozumie i zaczyna wypisywać głupoty na innych forach xD Szukaj paragrafów, zacznij od Biblii mordeczko :) A co do syna, jak już wyjdziesz z podstawówki, znajdziesz dziewczynę i nie daj Boże Ci się nadstawi to SAMP pewnie będzie już dawno zapomnianym wspomnieniem, ale spoko :D Zabraniaj, zabraniaj, bo to nie gra dla takich dzieci, jak Ty :)

Wysłany: 2019-04-02, 22:09

Varim

jak ktos chce paczuszke mowic podesle link, a z Toba Simo nawet juz nie rozmawiam bo nie mamy kompletnie o czym

[ Dodano: 2019-04-02, 22:15 ]
a tak apropo, czego sie przestarszyliscie ze zglosiliscie link?? ze prawda wyjdzie na jaw?? :D

Wysłany: 2019-04-03, 06:37

Simo

Na forum: 49 dni

Paczuszka została zgłoszona bo istnieje takie coś jak prawa autorskie i prawa własności, a wszystkie wątki na forum PTS są własnością PTS i właściciela. Dziwne, że taki znawca prawa o tym nie wie :) Co Ci da podsyłanie komukolwiek czegokolwiek? Robisz z siebie pajaca w internecie i tyle. Pokazujesz tylko jaki jesteś niedojrzały. Nie ma to jak wejść na serwer, praktycznie na wstępie otrzymać trzy warny za granie non RP, robić przez to gówno burzę na forum tego serwera nie przedstawiając żadnych dowodów i nie znając zasad na serwerze i forum panujących, a potem próbować obwiniać wszystkich dookoła i robić antyreklamę serwerowi. Z wielką przyjemnością nadałem Ci banicję zgodnie z regulaminem za działanie na szkodę serwera, a teraz szukaj sobie paragrafów, pisz co chcesz i gdzie chcesz. Jak ktoś wie co to jest PTS to wie, że warto się w niego zagłębić, a ludzie jakoś najczęściej do niego wracają :) Ty chyba nie masz po co :) Pozdrawiam

Wysłany: 2019-04-03, 15:40

Varim

kolejna wypowiedz z waszej strony ktora swiadczy o tym ze nie macie pojecia o rp, przestrzeganiu regulaminu (ktorym wam oczy wykulem). a to czy dales mi bana czy nie to jest mi obojetne, nie zamierzam grac na serwerze gdzie wszechmogaca administracja robi sobie jaja nawet z wlasnych slow zamieszczonych na forum, jestescie zalosni. Gdybyscie podeszli do sprawy profesjonalnie, dawno byloby po sprawie, ale skoro chcieliscie ze mna walczyc, to prosze bardzo, a co do wystawiania opinii to mam takie prawo, jak kazdy :) . poniekad po to sa te fora, nie tylko po to zebyscie mogli zalozyc reklame. kazdy moze sie wypowiedziec na wasz temat, z reszta poczytaj to forum, to nie jest tylko moja opinia, i zaloze sie ze takich osob jest o wiele wiecej, tylko nie kazdy tu wszedl i napisal co o was mysli, ja co do was nie mam juz zadnych skrupulow.

Jak ktos chce poczytac, pisac pm, napewno sie odezwe i wysle linka :) pozdrawiam

[ Dodano: 2019-04-03, 15:44 ]
p.s.
co do zasad panujacych na serwerze (jesli w ogole jakies macie) - zmiencie je lub regulamin bo koliduja ze soba, taka porada do wujka Stiepana :)

Wysłany: 2019-04-28, 17:08

Pencio

Na forum: 23 dni

Serwer jest nawet spoko, za to administracja to jest jedna wielka porażka.

Bezczelna administracja, brak kultury, wywyższanie się nad graczami, brać chęci udzielenia pomocy w korzystaniu z serwera, dziecinne zachowanie administratora ich TS3 - to zaledwie namiastka tego co tam się wyprawia.
Z pewnością nigdy tam już nie wrócę i zamiast miło spędzić czas to jedynie go straciłem, o nerwach nie wspominając.

Nie polecam!

Tagi: polski :: truck :: serwer
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu