Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-06-13, 13:52


Nieznajomy003Wiek: 32
Na forum: 1785 dni
Posty: 2Respekt: 50
Polski Truck Serwer™ to jeden z najgłośniejszych serwerów na polskiej scenie SAMP ostatnich lat. PTS™ oferuje (na razie, bo zacznie się to zmieniać) rozgrywkę w klasycznym trybie Truck-RP. Zapraszamy wszystkich dawnych i potencjalnych nowych graczy do zapoznania się z naszą krótką prezentacją.Polski Truck Serwer™ opiera się na trybie rozgrywki Truck-RP. Całość rozgrywki polega na wcielaniu się w role, niczym aktor na scenie. System Truck jest mechaniką główną, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zająć się czymś zupełnie innym. Możesz zostać policjantem, możesz pilnować granic jako strażnik graniczny, możesz dbać o stan techniczny pojazdów i dróg jako pracownik pomocy drogowej, wreszcie zatrudnić się jako lekarz-sanitariusz lub taksówkarz, tych profesji chyba nikomu objaśniać nie trzeba.
Jeśli jednak zapragniesz poczuć dreszcz adrenaliny, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zszedł do przestępczego półświatka San Andreas. Możesz spróbować swoich sił w organizacji przestępczej lub nawet założyć własną. Wtedy zyskasz możliwość dokonywania napadów rabunkowych na bank, produkcji i sprzedaży narkotyków oraz dopalaczy, przejmowania konwojów z bronią i wielu innych.Wspomnieliśmy we wstępie, że podstawową metodą zarobku jest praca kierowcy ciężarówki. Jak nietrudno się domyślić, rzecz polega na tym, by przetransportować ładunek z punktu A do punktu B. Do Waszej dyspozycji oddajemy ciągniki siodłowe, auta dostawcze i furgonetki.
Gdy już wybierzesz swój pojazd, możesz udać się do jednego z załadunków, na mapie oznaczonych szarą ikonką tira, wtenczas musisz zdecydować, czy załadujesz pojazd ładunkiem legalnym, czy też nie. Pamiętaj, służby czuwają i musisz liczyć się z ewentualną kontrolą... A jeśli masz coś do ukrycia - to po prostu wiej!

Towary rozwozić możesz na własną rękę lub jako pracownik firmy. Własny biznes możesz powołać mając do dyspozycji przynajmniej 250.000$ i 250 punktów doświadczenia. Od poziomu rozwoju firmy, zależy jak wielu będziesz mógł mieć pracowników oraz jakimi pojazdami i jaką bazą będziesz dysponować. Zatrudnienie się w firmie jest sytuacją win-win, zyskujesz Ty jako pracownik, zyskuje także Twój pracodawca.

Prace dorywcze to mało dochodowy, acz szybki sposób na zdobycie pieniędzy. Pracując jako magazynier, wędkując czy też pilotując maszynę turbośmigłową możesz zdobyć nieco funduszy na najpotrzebniejsze wydatki, tj. wyrobienie dokumentów, prawa jazdy, czy zakup pożywienia.Dla użytkowników premium dostępna jest praca pilota. Aby rozpocząć, musisz udać się na lotnisko San Fierro, po czym wsiąść za stery jednej z dostępnych maszyn i ruszyć w przestworza. Kursować będziesz między portami lotniczymi w SF, LV oraz LS. Za odbycie pełnego kursu zyskasz pieniądze oraz punkty doświadczenia.Nieco bardziej doświadczeni gracze mogą spróbować swoich sił w hodowli narkotyków. Zakup sadzonki u dilera na Groove Street lub w Red County i posadź swoje roślinki, w miejscu gdzie będą bezpieczne. Kiedy wyrosną pozbieraj cenną zawartość i sprzedaj dilerowi lub jakiemuś nieszczęsnemu miłośnikowi mocnych wrażeń... Pamiętaj! Konkurencja nie śpi. Musisz być ostrożny i dbać o dyskrecję...Lubisz ryzyko? Będziesz zainteresowany podjęciem próby napadu na bank San Fierro. W skarbu czekają cenne fanty, jednak droga do nich nie będzie łatwa. Nie próbuj się tam dostać bez uzbrojonych towarzyszy, policja trzyma rękę na pulsie i nie pozwoli, aby ktoś bez przeszkód obrobił skrytki z wartą grzechu zawartością.

Własny samochód czy motocykl niewątpliwie może być wyznacznikiem statusu społecznego. Jeżeli już bawimy się w prawdziwe życie i tego elementu zabraknąć nie mogło. W salonie San Fierro, przy zjeździe z autostrady, możecie zakupić swój wymarzony wehikuł. Jeżeli posiadacie stosowną ilość gotówki, wystarczy zapłacić, aby już chwilę później cieszyć się nowym nabytkiem. Nie zapomnijcie później odwiedzić bazy PD w celu dokonania stosownych ulepszeń i modyfikacji.Wybierać możecie między pojazdami terenowymi, SALONOWYMI, sportowymi czy też jednośladami. Przed zakupem, macie możliwość obejrzenia pojazdu z każdej strony, przejrzenia specyfikacji i naturalnie wyboru koloru. Wybierzcie co Was interesuje, zapłaćcie, weźcie kluczki i ruszajcie w drogę.No dobrze, zakupiłeś już samochód, ale przecież nie będziesz w nim mieszkać. Warto pomyśleć o zdobyciu własnej nieruchomości. W każdym z miast, a także na terenach pozamiejskich znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Własne mieszkanie daje Ci możliwość spożycia posiłku, przespania się lub zorganizowania spotkania, czy też imprezy, bo nic nie stoi na przeszkodzie, aby kogoś doń zaprosić, a nawet podarować mu klucze.
Nie zapomnijcie jednak o regularnym opłacaniu nieruchomości, bowiem w innym wypadku zostanie ona sprzedana!
Jeżeli jesteś wyczulony artystycznie możesz umeblować swój kwadrat, według własnych upodobań, a jeśli posiadasz stosowne obejście, zamówić u mapperów jego urządzenie, wszystko naturalnie zależy od zasobności Twojego portfela.
Ponownie, nawiązując do wstępu - praca kierowcy, to nie jedyny sposób zarobku. Jeżeli czujesz się na siłach możesz zaciągnąć się do jednej z frakcji i zupełnie zmienić styl rozgrywki.

Policja to najważniejszy organ egzekwujący prawo w San Andreas. Funkcjonariusze dbają o porządek publiczny, walczą z przestępczością zorganizowaną, pilnują bezpieczeństwa na drogach i wiele innych.Straż Graniczna zajmuje się obsługą przejazdów między miastami, czyli granicami. Ponadto patroluje ona przede wszystkim tereny pozamiejskie, ściśle współpracując z policją, kiedy sytuacja tego wymaga. Nie zdziwcie się więc, kiedy wóz patrolowy SG ruszy za Wami w pościg.Pogotowie zapewni Ci pomoc medyczną w nagłej potrzebie, na przykład w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Jednak w sprawach bardziej przyziemnych jak ból głowy sanitariusze również nie omieszkają udzielić Ci wsparcia.Pomoc Drogowa - zgodzimy się, że to frakcja niezbędna wszystkim kierowcom. Stanąłeś pośrodku pustkowia bez paliwa? Dzwoń po PD. Chcesz odpicować swoją brykę? Również zgłoś się do nich.Korporacja taksówkarska zapewnia pomoc w dostaniu się z punktu A do punktu B. Kiedy jesteśmy po zakrapianej imprezie, wóz jest w naprawie, albo go nie mamy - możemy wezwać taksówkę, która zawiezie nas w dane miejsce za odpowiednią opłatą.Organizacje przestępcze to wybór dla osób, które wolą zdobyć gotówkę w szybki, ale nie do końca legalny sposób. Członkowie gangów walczą wzajemnie o terytoria na terenie Los Santos, produkują i wprowadzają do obrotu narkotyki oraz dopalacze, dokonują napadów rabunkowych, czy też odbijają więźniów z transportów. Konfrontacja z frakcjami porządkowymi jest nieunikniona. Jeśli nie boisz się pociągnąć za spust, możesz spróbować swoich sił wstępując do organizacji lub zakładając własną.
Aktualnie trwają prace nad aktualizacją 2.1, która wprowadzi wiele nowości tj. system osiągnięć, nowy system wezwań, licencję żeglarską, możliwość zakupu prywatnej łodzi, nowy system połowu ryb i wiele innych. Aktualizację zaplanowano na dzień 17.06.2022 r.


Od początku czerwca jedynym właścicielem projektu Polski Truck Serwer™ jest AdiPlayWell. Jest on jednocześnie odpowiedzialny za skrypt serwera i dokona wszelkich starań, ażeby wprowadzić PTS™ na ścieżkę dynamicznego rozwoju. Jeżeli chcesz doświadczyć nieco rozrywki w klasycznym stylu to zapraszamy Cię serdecznie, szczególnie kiedy na serwerze pojawi się ww. aktualizacja.

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego forum: http://ptstruck.eu/
Serwer SAMP dostępny jest pod adresem IP: 51.83.217.86:7763
Naszego Facebooka znajdziecie pod tym adresem: https://www.facebook.com/PolskiTruckServer
Discord naszego projektu znajdziecie tu: https://discord.com/invite/YDqqtgEQXd

Widzimy się na ulicach San Andreas!


HostName: >>> POLSKI TRUCK SERWER > Otwarty - ZAPRASZAMY <<<
Address: 51.83.217.86:7763
Players: x / 20
Mode: PTS v2.0


Zgodnie z umową zawartą dnia 31.05.2022 r., na podstawie art. 535 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 z późn. zm.), własność rzeczy należy do jej prawnego właściciela. Rozpowszechnianie nielegalnych kopii skryptu może być podstawą do wysunięcia roszczeń odszkodowawczych.

Treść reklamy (teksty, zdjęcia itp.) podlega ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Ostatnio zmieniony przez Nieznajomy003 2022-06-15, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2022-06-14, 12:58


SharewoodWiek: 25
Na forum: 17 dni
Posty: 2Respekt: 50


Sytuacja podobna, do której się już kiedyś odniesiono
Czysty brak uszanowania. Oficjalny GM PTS ma 120 000 linijek, to "coś" za czasów Bambo ma około 50 000 linijek i jest tak zbugowane że po prostu nikt tam nie gra dlatego bo to nie ma sensu.
W dodatku jakim cudem przy nazwie Polski Truck Serwer stoi ™.
Cała historia tego pseudo PTS'a jest prosta - Slasher postanowił wziąć skrypt Bambo, który w sobie ma około 34 000 linijek, zrobić tam jakieś swoje skrypty i postanowić otworzyć serwer pod nazwą Polski Truck Serwer. Tak na prawdę ta nazwa nigdy nie została sprzedana od GŁÓWNEGO WŁAŚCICIELA PTS(Slasher do nich nie należał) a użyto jej sobie 'ot tak' na skrypcie Bambo. I tak postanowiono otworzyć serwer, który trzymał się do 31 maja. Wtedy użytkownik AdiPlayWell postanowić wykupić cały skrypt, forum i maszynę, a także dane użytkowników, które były przechowywane w bazie danych. Właściciel wielce uznaje, że jest oryginalnym serwerem PTS, mając dodatkowo czelność stawiać ™ przy nazwie, jakoby ta była pod ich własnością.
Zażenował mnie komentarz Head Administratora tego serwisu, czyli 'jedyny oryginalny Polski Truck Serwer!'. Nie moi drodzy, to nie oryginalny PTS, a serwer na skrypcie Bambo, otworzony pod prawdziwą nazwą PTS'a. Szkoda jednak, że właściciele prawdziwego PTS'a z poprzednich lat sądzą inaczej. Osobiście nie polecam gry na tym czymś z 1.9.2, bo nic ciekawego ten skrypt w sobie nie ma, a gra na nim aktualnie z dwóch graczy.
"Rozpowszechnianie nielegalnych kopii skryptu może być podstawą do wysunięcia roszczeń odszkodowawczych." Korzystacie ze skryptu, który został udostępniony w internecie (tutaj, na gtao), czyli wersji 1.9.2. Nieznacząco różni się ona od posiadanej przez aktualny pseudo 'PTS'. Najnowszy GM PTS ma jednak około 120 000 tysięcy linijek i jest użyty w prawdziwym, oryginalnym Polskim Truck Serwerze z administracją i poprzednimi właścicielami PTS'a. Wydaje mi się, więc administracja pseudo 'PTS' wpadła w furię i złość, próbując zagarnąć sobie nazwę PTS, którą rzekomo kupiono, ale skąd? z nikąd :D ta nazwa nigdy nie została sprzedana, a użyto jej sobie 'ot tak' przy zakładaniu tego przez Slashera, co później sprzedano AdiPlayWell.
Wątek został zgłoszony - 2.2. Zakazuje się przywłaszczania treści - zaleca się podanie autora, jeśli treść/artykuł nie należy do nas lub podanie źródła.
Szkoda dodatkowo, że w reklamie użyto treść, którą stworzył 'Caernarvon
i jest w pełni jego autorstwem(treść, nie zdjęcia) Treść reklamy przerobiono jednak, a o dziwo wstawili 'Treść reklamy (teksty, zdjęcia itp.) podlega ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.'

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2022-06-14, 13:45


GuCciBoyWiek: 21
Na forum: 218 dni
Posty: 1
Nick w MP: GuCciBoyRespekt: 50


"Szkoda dodatkowo, że w reklamie użyto treść, którą stworzył 'Caernarvon
i jest w pełni jego autorstwem(treść, nie zdjęcia) Treść reklamy przerobiono jednak, a o dziwo wstawili 'Treść reklamy (teksty, zdjęcia itp.) podlega ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.'"

Szkoda, że rejestrując się na naszym forum akceptujesz regulamin, który mówi 1.5. "Wszystkie prace (Grafiki, Obiekty, Nagrania, Teksty) opublikowane na forum bądź dodane na serwer stają się własnością serwera." Chociaż reklama została napisana większości-90% od zera, ponieważ nasz były community manager nawet nie potrafi dobrze po polsku pisać :/ . Nie wspominając o nieczystych zagrywkach, reklamowanie swojego pseudo PTS z "starą ekipa", który jest tylko zidan na naszym forum/serwerze/discordzie mając rangę administracyjną.


Mówisz, że jesteśmy "pseudo pts", ciekawe czemu mamy stare domenty ptsa oraz używamy jedynej oryginalnej strony Polskiego Truck Serwera na facebooku, która jest w posiadaniu byłych właścicieli PTS (Xeyode1456 oraz Zombiak21) kupionego od Artysty? (Wiem wiem, zaraz zidan powie, że artysta go okradłxD)
Oj madness, postaraj się bardziej, napsuć tam krwi to może wasza podróbka PTS wypali.
Mówisz o jakiś śmiesznych 50k linijek nawet nie mając wglądu do naszego gm'a xD
Mówisz, że nie ma sensu u nas grać, ale co miał napisać jeden z właścicieli słabej konkurencji. Wiadomo, że będzie pisał same najgorsze rzeczy o konkurencyjnym serwerze, chociaż nie są one prawdą.
Nie dziękuj.

Edit: Mówisz, że "właściciele prawdziwego PTS'a z poprzednich lat sądzą inaczej", a jednak "ci ostatni prawdziwi właściciele" udostępniają nam oryginalną stronę, starzy właściciele mogą sobie sądzić co chcą patrząc na to, że PTS już od dawna nie należy do nich, ponieważ go sprzedali.

"Sam właściciel przyznał, że fanpage użyczył mu Zombiak21, zaznaczył, że nie należy do was." - Nie jestem właścicielem i nie jest żadną tajemnicą, że byli właściciele serwera PTS użyczyli nam strony, nawet pisze to w opisie:

"Właścicielem i programistą aktualnego serwera jest AdiPlayWell.
Właścicielami strony FB są Xeyode1456 oraz Zombiak21."

Te same osoby z "starej ekipy" oraz ty graliście u nas, gdy jeszcze slasher był Właścicielem ale wiadome, że osoby, pójdą tam, gdzie obiecane są im rangi, by mówić, że jest "stara ekipa" mając 5 ludzi, którzy kiedyś grali.

Ostatnio zmieniony przez GuCciBoy 2022-06-14, 14:22, w całości zmieniany 6 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2022-06-14, 13:58


SharewoodWiek: 25
Na forum: 17 dni
Posty: 2Respekt: 50


'Mówisz, że jesteśmy "pseudo pts", ciekawe czemu mamy stare domenty ptsa oraz używamy jedynej oryginalnej strony Polskiego Truck Serwera na facebooku, która jest w posiadaniu byłych włascicieli PTS kupionego od Artysty?'

Stara domena pts? pts-truck.pl? czy może ptstruck.eu? Nie wydaje mi się, aby była taka sama. Śmieszy mnie nadal fakt, że stawiacie znaczek TM, do czego się już nie odnieśliście.

'starą ekipa", który jest tylko zidan na naszym forum/serwerze/discordzie mając rangę administracyjną.'

Zidan, Exter, Szymon420, DAWIA11 i ja to osoby, które były dosyć wysoko w administracji na ptsie.

'oraz używamy jedynej oryginalnej strony Polskiego Truck Serwera na facebooku, która jest w posiadaniu byłych włascicieli PTS kupionego od Artysty?'

Sam właściciel przyznał, że fanpage użyczył mu Zombiak21, zaznaczył, że nie należy do was.

Podsumowując - wasz serwer jest dnem, mówię to od strony skryptu. Nie ma tam praktycznie żadnego skryptu z najnowszego GM PTS, a rozwiązania nadal śmierdzą rodem z 2016 roku. Nie wydaje mi się, aby wasz serwer stanowił jakąkolwiek konkurencję dla PTS'a sprzed zamknięcia, a jeszcze bardziej bawi mnie to, że nadal wasz właściciel żyje w przekonaniu, że nazwa PTS jego jego własnością lol

[ Dodano: 2022-06-14, 14:22 ]
/edit
Co wam w końcu PTS sprzedał? lol
Nie kupiliście od nich niczego, nazwy, forum ani skryptu. Nie można więc mówić, że cokolwiek od nich kupiliście, a mimo to nadal uważacie się Polskim Truck Serwerem. Przyszedł ktoś, kto uznał, że zrobi z 1.9.2 PTS lol lol lol wy to kupiliście i uważacie się PTS'em. Szkoda jednak, że ten skrypt to dno i nie oferuje niczego graczom, co by ich zatrzymało tutaj :shock:
Moim zdaniem PTS to serwer, który miał starą ekipę, skrypt i przede wszystkim społeczność. Nie pozostaje mi nic, niż życzyć powodzenia temu czemuś dalej :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Wysłany: 2022-06-14, 15:48


Nieznajomy003Wiek: 32
Na forum: 1785 dni
Posty: 2Respekt: 50


Odniosę się po kolei.
"Sharewood" napisał/a:


W dodatku jakim cudem przy nazwie Polski Truck Serwer stoi ™.
Cała historia tego pseudo PTS'a jest prosta - Slasher postanowił wziąć skrypt Bambo, który w sobie ma około 34 000 linijek, zrobić tam jakieś swoje skrypty i postanowić otworzyć serwer pod nazwą Polski Truck Serwer. Tak na prawdę ta nazwa nigdy nie została sprzedana od GŁÓWNEGO WŁAŚCICIELA PTS(Slasher do nich nie należał) a użyto jej sobie 'ot tak' na skrypcie Bambo. I tak postanowiono otworzyć serwer, który trzymał się do 31 maja.
Właściciel wielce uznaje, że jest oryginalnym serwerem PTS, mając dodatkowo czelność stawiać ™ przy nazwie, jakoby ta była pod ich własnością.
Zażenował mnie komentarz Head Administratora tego serwisu, czyli 'jedyny oryginalny Polski Truck Serwer!'. Nie moi drodzy, to nie oryginalny PTS, a serwer na skrypcie Bambo, otworzony pod prawdziwą nazwą PTS'a. Szkoda jednak, że właściciele prawdziwego PTS'a z poprzednich lat sądzą inaczej.
"Rozpowszechnianie nielegalnych kopii skryptu może być podstawą do wysunięcia roszczeń odszkodowawczych." Korzystacie ze skryptu, który został udostępniony w internecie (tutaj, na gtao), czyli wersji 1.9.2. Nieznacząco różni się ona od posiadanej przez aktualny pseudo 'PTS'. Najnowszy GM PTS ma jednak około 120 000 tysięcy linijek i jest użyty w prawdziwym, oryginalnym Polskim Truck Serwerze z administracją i poprzednimi właścicielami PTS'a. Wydaje mi się, więc administracja pseudo 'PTS' wpadła w furię i złość, próbując zagarnąć sobie nazwę PTS, którą rzekomo kupiono, ale skąd? z nikąd :D ta nazwa nigdy nie została sprzedana, a użyto jej sobie 'ot tak' przy zakładaniu tego przez Slashera, co później sprzedano AdiPlayWell.
Wątek został zgłoszony - 2.2. Zakazuje się przywłaszczania treści - zaleca się podanie autora, jeśli treść/artykuł nie należy do nas lub podanie źródła.
Szkoda dodatkowo, że w reklamie użyto treść, którą stworzył 'Caernarvon
i jest w pełni jego autorstwem(treść, nie zdjęcia) Treść reklamy przerobiono'


1. Skrót TM może być używany bez zastrzeżenia nazwy, nie jest tożsamy z ®.
2. Nazwa Polski Truck Serwer nie została zastrzeżona w związku z powyższym mam prawo jej używać bez ograniczeń.
3. Kopie skryptu, o których mowa dotyczą wersji bieżącej 2.0 i wyższych.
4. Treść reklamy została napisana w całości PRZEZE MNIE i nie ma ona nic wspólnego z tekstem Caernarvon, nie wykorzystałbym czegoś, co napisane jest z tak fatalnymi błędami stylistycznymi i ortograficznymi, można mieć wątpliwości czy autor znał w ogóle język polski. W razie potrzeby administracja GTAO otrzyma treść tekstu Caernarvon.
5. Jako autor tej reklamy i bez umieszczenia klauzuli dysponuję prawami autorskimi do niej.
6. Na waszym serwerze Discord posłużyliście się logo, które nie należało do was, więc zarzucanie komukolwiek naruszenia praw autorskich jest w takiej sytuacji co najmniej niestosowne.
7. "Informacje" podane w poście odnośnie do tego czy Slasher był właścicielem serwera, czy nie, stanowią przejaw twórczej inwencji autora posta. Nie posiada on żadnych informacji, ws. zawartych umów i nie jest uprawniony do wypowiadania się w tej sprawie.
8. Jak wspomniałem wyżej, nie można handlować nazwą niezarejestrowaną, bowiem jest ona w domenie publicznej - nazwa nie jest chroniona prawem autorskim.

Dalszy komentarz uważam za zbyteczny.

Bym zapomniał, ten wasz GM zawiera ściągnięte z internetu skrypty:
https://www.youtube.com/watch?v=ch1RDeMq6WM
https://www.youtube.com/watch?v=3Ri59SFzyzc
https://www.youtube.com/watch?v=LJrzD26jMxc
https://www.youtube.com/watch?v=w0t9Uardiao
https://www.youtube.com/watch?v=EEPiVTdQIYo
https://www.youtube.com/watch?v=R9gksDy9Pck
https://www.youtube.com/watch?v=CYWpvMjgMT0
https://www.youtube.com/watch?v=oc3lUvDwMeo
https://www.youtube.com/watch?v=b2fo762daqI
https://www.youtube.com/watch?v=blCpoSyv17A
https://www.youtube.com/watch?v=HAqrN6GNWUs
https://www.youtube.com/watch?v=RKN-yuIMbik
+ jeszcze kilka innych

Toteż chwalenie się liczbą linijek kodu jest po prostu niemądre, w waszej sytuacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: polski :: truck :: serwer
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: