Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2018-12-25, 10:31

zozol96

Motocyklista :*

Na forum: 2964 dni
Nick w MP: zozol.

Piwa: 1650

Respekt: 40

Cześć ,dziś mam do wydania GameMod World Of Truck który był edytowany przez ze mnie pod nowo powstały projekt World Truck .
Kod był na tyle po bugowany że nie dało się grać więc po naprawiałem kodowanie , lecz jest też co do porobienia .
GameMod jest na tyle dobry że jeżeli ktoś wie co robi będzie miał naprawdę dobry serwer .
Z ciekawostki mogę napisać że wszystkie Kodowania Sebo były i są dużo do przodu do dzisiejszych serwerów Truck o minimum rok .
Tak więc stwierdziłem że napiszę oryginalne kodowanie World Truck to wam tego od daje ;)

Autor :
Sebo.
Edycja :zozol

Ostatnia Aktualizacja

15.12.2018r

Opis GameMod

- System Rejestracji/logowania
- System Zleceń !
- System Viatoll !
- System Firm !
- System Wag
- System Tachografu
- Pasy
- Fotoradary
itp

Ukryta wiadomość / Hidden message(aby ją zobaczyć musisz postawić użytkownikowi)
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 53 piw(a):
ring, TwojaTatas, eVenoX2002, palikoteczek, Seboo, Borysovsky, Viper2014, KosaGoPro, Muffin, Mutaszi, Mac, Azbeston69, Esp, CareR, Anulator, Mil5oN, PapiN, adaskOO, Finlandia993, canonnen, Kuchcik12, Mietus56, Kacpereg, Maybe, olopolo, Diablo777, Lexon51, ModerN, Mr.Pe^giu$, mihuxd, antos123, filipekgames, SOURCE12, Wariacik3333, Driver1711, vNex, Scyzoryk, ludoks, Nazer, RimeQ, Siwus12342, Mecca33, Kacpi1991, Majbijacz, GepardG, przemas1995, Wujek14, KurczakSwaj, JestemSuperLIKE, DevJumpDj, Kosmo26, zelniax, Red312
Tagi: world :: truck
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu