Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2015-02-16, 08:15


EMILOS123Wiek: 21
Na forum: 2818 dni
Posty: 227
Nick w MP: Emilos

Piwa: 118

Respekt: 190
Respekt: 190Respekt: 190


Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 51 (Wstęp do skoku w Paleto). Grając jako Trevor zaczekaj na telefon od Franklina, który poinformuje go o aktywności braci O'Neil oraz o tym, że śledzi kilku z nich. Możesz odwiedzić przyczepę Trevora grając jako on lub Michael (punkt T na mapie świata) lub przełączyć się na Franklina i automatycznie rozpocząć misję.

Grywalne postacie: Trevor, Michael, Franklin

Dodatkowe informacje: Początkowa część tej misji nie wyróżnia się niczym szczególnym, zakładając konieczność rozegrania prostego pościgu i wykonania przelotu śmigłowcem. O wiele ciekawsza jej druga część, albowiem będziesz musiał wytropić poszukiwane postacie, najpierw z pokładu śmigłowca, a następnie z pomocą Chopa.


Moment rozpoczęcia pościgu za braćmi O'Neil

Tak jak już zostało to wyżej zaznaczone, jeśli spróbujesz przełączyć się na Franklina to pominiesz całą początkową część misji. O wiele lepiej jest w rezultacie grając jako Michael lub Trevor odwiedzić przyczepę w miasteczku Sandy Shores. Po wysłuchaniu rozmowy wyjdź z przyczepy i rozpocznij podróż samochodem. Gra po chwili automatycznie przełączy Cię na Franklina, który będzie podążał za SUV-em z braćmi O'Neil na pokładzie.


Musisz podejść do płonącego wraku

Rozgrywany pościg nie jest szczególnie wymagający, tym bardziej, że autostrada jest szeroka i nie powinno być na niej dużego ruchu. Pilnuj się jedynie w trakcie zjazdu z autostrady, starając się w nic ani w nikogo nie uderzyć. Ścigany SUV wkrótce spadnie ze zbocza i stanie w ogniu, a bracia O'Neil oddalą się od wraku. Wysiądź z auta i zbliż się do płonącego samochodu, po czym odczekaj aż Franklin skontaktuje się z kolegami. Po tym jak przejmiesz kontrolę nad Trevorem dokończ przejazd na lotnisko i wsiądź do śmigłowca (Frogger). Możesz już rozpocząć przelot na zachód, czyli w stronę lasu, w którym rozbił się pojazd z braćmi O'Neil na pokładzie (cel podróży to żółty okrąg zlokalizowany nad lasem).


Pierwsza poszukiwana osoba pływa w rzece

Zaczekaj aż gra przełączy Cię na postać Michaela i rozpocznij przeszukiwanie lasu mające na celu zlokalizowanie braci O'Neil (uwaga - nie strzelaj do zwierzyny, bo uniemożliwisz sobie w ten sposób zaliczenie misji w 100 procentach). Pomagaj sobie koniecznie trybem termowizyjnym (odpowiedni przycisk na krzyżaku pada), badając wszystkie okoliczne źródła ciepła przy maksymalnym przybliżeniu obrazu. Pierwszą poszukiwaną postać zauważysz w strumieniu po lewej stronie.


Drugi z braci O'Neil

Drugi z braci przebywa w centralnej części lasu i zdecydowanie łatwiej jest go zlokalizować. Zamorduj tę postać i wznów poszukiwania.Ostatni z przeciwników ukrywa się w pokazanym na screenie miejscu, czyli w pobliżu wzgórza. Nie wystrasz się na widok lecącej w stronę śmigłowca rakiety, bo jest to częścią misji. Nie próbuj też namierzyć przeciwnika ze śmigłowca, tylko przełącz się na postać Franklina.


Pozbądź się ostatniego z przeciwników

Po przejęciu kontroli nad Franklinem wyrusz za Chopem, pokonując po drodze niewielki strumyk. Co ciekawe, możesz też przełączyć się na Chopa (jedynie jako obserwator) celem przyśpieszenia procesu zlokalizowania ostatniego z braci O'Neil, choć nie jest to absolutnie wymagane. Po odnalezieniu poszukiwanej osoby zastrzel ją grając jako Franklin. Zaczekaj aż przejmiesz kontrolę nad Trevorem, wyląduj w lesie żeby zabrać Franklina i Chopa na pokład i powróć na lotnisko, kończąc tym samym misję.

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Accuracy - Musisz ukończyć misję z celnością na poziomie na co najmniej 70%. Idealnie oddaj oba strzały z pokładu śmigłowca i nie spudłuj podczas próby likwidacji ostatniego z braci.
Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 9 minut. Nie strać zbyt dużo czasu na poszukiwaniach osób skrywających się w lesie. Na długość pozostałych fragmentów misji nie będziesz już miał większego wpływu.
Headshots - Musisz zabić każdego z braci O'Neil strzałem w głowę.
Thin the Herd - Nie zabijaj zwierząt w trakcie przeszukiwania lasu z pokładu śmigłowca.

źródło: www.gry-online.pl


Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: #gta :: misja :: drapieżnik
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: