Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2015-02-17, 12:07


EMILOS123Wiek: 21
Na forum: 2818 dni
Posty: 227
Nick w MP: Emilos

Piwa: 118

Respekt: 190
Respekt: 190Respekt: 190


Sposób odblokowania: Musisz ukończyć jedną z misji powiązanych z atakiem na wieżowiec FIB (Napad na Biuro), czyli albo misję 68 (użycie przebrań strażaków) albo misję 69 (infiltracja od strony dachu). Możesz już wyruszyć do miejsca spotkania z Dave'em, czyli do kompleksu Kortz Center (punkt B na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael, Trevor

Dodatkowe informacje: Jak się zapewne domyślasz spotkanie z Dave'em nie będzie miało pokojowego charakteru i cała misja wkrótce zamieni się w zakrojoną na szeroką skalę wymianę ognia, w której oprócz oddziałów Agencji wezmą też udział najemnicy Merryweather. Największą niespodzianką jest jednak pojawienie się Trevora, który pomoże Michaelowi i Dave'owi w bezpiecznym opuszczeniu kompleksu Kortz Center.


Miejsce spotkania z Dave'em

Miejscem rozpoczęcia tej misji jest kompleks Kortz Center znajdujący się na północny-zachód od głównej części Los Santos i musisz tam udać się grając jako Michael. Do celu podróży prowadzi tylko jedna ścieżka i po dotarciu na miejsce zostaw auto na parkingu. Pokonaj resztę drogi pieszo, docierając na górne balkoniki i odnajdując Dave'a przy południowo-wschodnim narożniku. Gra wyświetli w tym miejscu scenkę ze spotkania z Dave'em, Steve'em oraz Sanchezem, po zakończeniu której od razu rozpocznie się ogromna bitwa.


Polegaj na specjalnej zdolności Michaela

Od razu po przystąpieniu do walk wybierz z inwentarza jakąś lepszą broń (np. karabin szturmowy) i rozpocznij eliminację najbliżej rozstawionych przeciwników. W trakcie prowadzenia ostrzału regularnie pomagaj sobie oczywiście spowolnieniem czasu, tym bardziej, że wielu wrogów korzysta z ciężkich pancerzy i w rezultacie warto od razu celować w ich głowy. Po zlikwidowaniu przeciwników, którzy najbardziej zagrażali Michaelowi wyrusz w stronę oznaczonego przez grę żółtego punktu.Po zbliżeniu się do głównego placu w okolicy pojawi się śmigłowiec Merryweather i to właśnie w tym momencie gra po raz pierwszy przydzieli ci kontrolę nad Trevorem. Użyj karabinu snajperskiego i postaraj się jak najszybciej trafić w pilota śmigłowca, doprowadzając do zestrzelenia maszyny latającej (powyższy screen).


Możesz grać jako Trevor lub jako Michael

Kontynuuj prowadzenie ostrzału snajperskiego, starając się w pierwszej kolejności likwidować tych wrogów, którzy najbardziej zagrażają Michaelowi i Dave'owi. Gra wkrótce odblokuje ponownie postać Michaela, tak więc sam możesz zadecydować czy chcesz atakować wrogów z odległości czy może wdawać się w bardziej bezpośrednie konfrontacje, polegając na opcji spowolnienia czasu. Trevor nie musi ruszać się z miejsca, natomiast Michael musi dotrzeć do głównego dziedzińca.Ochraniaj Dave'a skrywającego się w pobliżu fontanny

W okolicy wkrótce pojawi się drugi śmigłowiec Merryweather i tak samo jak wcześniej dobrze byłoby się nim jak najszybciej zająć, polegając na wykorzystaniu snajperki Trevora czy spowolnienia czasu Michaela. Po tym jak Michael dotrze do Dave'a zacznij ochraniać kolegę z Agencji. Staraj się najpierw likwidować tych wrogów, którzy są rozstawieni najbliżej i zwróć też uwagę na fakt pojawienia się trzeciego śmigłowca Merryweather.


Postaraj się wysadzić w powietrze kilka pojazdów

Po oczyszczeniu okolicy przejmij kontrolę nad Michaelem i wyrusz za Dave'em. Nie próbuj jak najszybciej opuścic tego miejsca, albowiem na parkingu znajdującym się przed kompleksem zostaniecie zaskoczeni przez ostatnią już grupę najemników Merryweather. Wykorzystuj słupy i inne okoliczne obiekty w formie zasłony. Warto też pomagać sobie granatnikiem lub materiałami wybuchowymi, doprowadzając do wysadzania w powietrze aut, przy których rozstawieni są przeciwnicy.


Ostatni śmigłowiec Merryweather

Po zakończeniu walk włam się do jednego z pojazdów znajdujących się na parkingu i rozpocznij ucieczkę. W pościg za Michaelem wyruszy wkrótce ostatni czwarty śmigłowiec i jeśli chcesz zaliczyć misję w 100 procentach to musisz przyczynić się do jego zniszczenia. Możesz mianowicie wysiąść z auta i użyć wyrzutni lub karabinu z lunetą albo jak najszybciej dotrzeć do miasta i liczyć na to, że maszyna latająca rozbije się w trakcie lawirowania między budynkami. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania na sam koniec musisz dotrzeć do dzielnicy Morningwood żeby spotkać się z Trevorem.

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:
Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 7 minut. To bardzo wyżyłowany limit, tak więc w trakcie staczania walk w kompleksie Kortz Center nie możesz sobie pozwalać na zbyt częste przestoje. W dalszej fazie walk rozważ częste poleganie na postaci Michaela, gdyż próbując namierzać wrogów z użyciem snajperki Trevora będziesz tracił cenne sekundy.
Headshots - Musisz zabić 18 przeciwników strzałami w głowę.
Buzz Off! - Musisz przyczynić się do zniszczenia czwartego śmigłowca, który wyruszy w pościg za Michaelem w końcowej części misji.


źródło: www.gry-online.pl


Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: #gta :: misja :: podsumowanie
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: