Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2022-05-19, 01:14

Sons

Na forum: 1562 dni

Respekt: 50

Takim jak gester albo mrucznik czy lost heaven, który byl luźniejszą formą rozgrywki?

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2022-05-29, 00:44

WujekEddy

3d modeler

Na forum: 2538 dni
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 930

Respekt: 124
Respekt: 124

nie ma prawa bytu, luźny to znaczy, że rozwiązania z 2k11? Takie rzeczy się nie sprzedają.

Wysłany: 2022-05-29, 23:54

Sons

"WujekEddy" napisał/a:

nie ma prawa bytu, luźny to znaczy, że rozwiązania z 2k11? Takie rzeczy się nie sprzedają.

Dlaczego niby nie? Mogą to być rozwiązania z 2011, ale nie muszą i też zależy które

Wysłany: 2022-06-09, 17:31

Mecca33

Na forum: 3980 dni
Nick w MP: Mecca33

Piwa: 91

Lost Heaven to w swoim czasie był kocur. Później role play nabierało rozpędu i powagi - na szczęście. Ja np. bardzo miło wspominam Alive City / Miasto Życia w roku ok. 2010, może ciut wcześniej, już nie pamiętam - dawno to było. Ale, ale, wracając do tematu, sam chętnie wpadłbym pograć na takim luźniejszym serwerze, typowo dla przyjemności - nie dla statsiarstwa... człowiek czasy świetności ma za sobą XD i mniej czasu na grę, ale kilka godzin w tygodniu by się znalazło. Generalnie pomysł dobry, jednak nie jestem pewny czy przeżyje. Scena SA-MP umiera powoli, MTA chyba też, nie jestem pewny. Lata świetności te platformy mają już za sobą (przynajmniej w Polsce, nie wiem jak scena zagraniczna)...a szkoda. Sentyment został ;( .

Wysłany: 2022-06-11, 02:30

Sons

w porównaniu do tego co jest teraz można widzieć różnice, ale również nie jest bez wad, chociaż z roleplayem to można dużo eksperymentować niż niektórym się wydaje, mimo że każdym ma własna opinie na ten temat to jednak fajnie by było pograć jak za dawnych czasów

o miescie zycia tez słyszałem, w końcu to są klasyki jakby nie patrzeć

czy przezyje to na prawde zależy od wielu czynników, fakt nie są to złote czasy czy to SAMP lub MTA, ale tak na prawdę polska scena jest nie zaciekawa, praktycznie występuje monopol jednego serwera, gdzie np. na innych scenach jest o wiele lepsza sytuacja, tak na prawdę dużo rzeczy można wymienić dlaczego tak się dzieje, co do zagranicznej jest taka sama sytuacja, ale nie aż tak tragicznie jak u nas i zależy która np. anglojęzyczna do niedawna to było coś, teraz jednak się popsuło po upadku dwóch gigantów jak lsrp czy rcrp, ale nadal jest tam z cztery czy pięć serwerów z dobrą bazą graczy. Co do anglojęzycznej mogę powiedzieć, że na SAMP jest dobra sytuacja, a na MTA jest tragiczna bo tak na prawdę nie ma żadnego serwera, kiedyś była Valhalla, Owlgaming etc. Jeśli chodzi o rosysjką scene roleplay to ona kompletnie prowadzi czy to SAMP, MTA czy platformy GTA V jak np ragemp, tam jest tego pełno i każdy znajdzie coś dla siebie, jest duże zróżnicowanie etc

Mimo tego wszystkiego to nie jest jeszcze tak źle, więc.... samp umiera od 2010 - kazdy pamieta

Tagi: myślicie :: oldschoolowym :: serwerze :: roleplay...
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu