Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.

Wysłany: 2019-08-25, 14:19

Admaxis

Grafika na zlecenie

Na forum: 3257 dni
Nick w MP: Admaxis

Piwa: 1157

Respekt: 182,5
Respekt: 182,5Respekt: 182,5

Witam bardzo serdecznie. W tym temacie chciałbym omówić kwestię pewnego użytkownika, a w nawiasie mówiąc Asper.
Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego trzymacie na tym forum oszusta, który deklaruje swoje "umiejętności programistyczne", a następnie sprzedaje to "jednorazowo" po czym odsprzedaje to kolejnym osobom?
Tyle razy go banowaliście, że po prostu powoli robi się to zabawne. Zezwalacie mu na okradanie Waszych użytkowników i nic z tym nie robicie sobie? Taka osoba powinna mieć wiecznego bana bez możliwości ubiegania się o niego. Czerpiecie z tego jakieś korzyści, że trzymacie tego darmozjada? Proszę ogarnijcie się, dopóki ktoś z tym nie zrobi roboty. Pewnego dnia, osoba która zauważy Waszą nieodpowiedzialność, stworzy konkurencyjne forum, które je dobrze rozreklamuje i będzie po Waszym forum, bo nikt nie będzie chciał naciąć się na takich osobników pokroju Aspera.
Szczerze ręce mi opadają z Waszej niekompetencji. Zamiast zrobić z tym jakiś porządek, to dalej pozwalacie dzieciakowi na okradanie Waszych użytkowników.
Jeśli w ogóle zależy Wam na tym forum, to wiecie co powinniście zrobić.

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Xrent, killercycDDS
Wysłany: 2019-08-25, 14:28

marcin778

Krytyk serwerów MTA

Na forum: 1696 dni
Nick w MP: Marcineg

Piwa: 5320

Respekt: 1336,8

GTAO nie ponosi odpowiedzialności za działania swoich użytkowników, jeśli masz dowody na oszustwo to napisz na niego skargę, otrzyma blokadę działu giełda.

Wysłany: 2019-08-25, 14:31

Admaxis

Grafika na zlecenie

"marcin778" napisał/a:

GTAO nie ponosi odpowiedzialności za działania swoich użytkowników, jeśli masz dowody na oszustwo to napisz na niego skargę, otrzyma blokadę działu giełda.

Da mu blokadę i ponownie go odbanuje :D

Wysłany: 2019-08-25, 14:33

marcin778

Krytyk serwerów MTA

Na forum: 1696 dni
Nick w MP: Marcineg

Piwa: 5320

Blokada do działu giełda to nie ban. Blokada oszustom nie jest ściągana, jedynie w przypadku jakichś świąt itp, ale o tym już decydują administratorzy komu ściągnąć, a komu nie. Chociaż faktycznie biorąc pod uwagę historie kar, wybryków tego użytkownika i jego ogólną renomę - Dziwne, że wciąż dostaje kolejne szansy.

Wysłany: 2019-08-26, 02:10

Asper

ventos-rpg.pl

Na forum: 1049 dni
Nick w MP: Asper

Piwa: 2379

Respekt: 219,3
Respekt: 219,3Respekt: 219,3

Daj dowody że kogoś oszukałem. Mam dowody jak TY mi cofałeś transakcję na PayPalu, gdzie skończyłem zamówienie i je wysłałem. Chciałeś mnie po prostu oszukać, aczkolwiek pomyślałem że możesz to zrobić bo ciągle groziłeś mi że jak nie zrobię na czas to mi cofniesz, itp, więc skończyłem wszystko co miałem i usunąłem konto PayPal, aczkolwiek mail został wraz z dowodami. Na tym forum miałem jednego NIE SŁUŚZNEGO BANA, więc nie wiem co masz na myśli że niby miałem tyle bload :D . Pozdrawiam serdecznie, a jeżeli masz mnie wyzywać to daj dowody na oszustwa.

Wysłany: 2019-08-26, 07:36

WujekEddy

3d modeler

Na forum: 1519 dni
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 407

Respekt: 62,5

Jeśli posiadacie jakiekolwiek zastrzeżenia na temat danego użytkownika jedyna forma jest napisanie skargi w dziale dla gości przedstawiający dowody na zaistniałą sytuację, tworzenie tematu nie mając do tego żadnej podstawy nic nie zadziala. Odnośnie blokady giełdy, jeśli są twarde i wystarczające dowody to normalne, że dostęp do działu giełdy zostaje zablokowany, a administracja nie znosi jej od tak.

Wysłany: 2019-08-26, 16:09

Admaxis

Grafika na zlecenie

"Asper" napisał/a:

Daj dowody że kogoś oszukałem. Mam dowody jak TY mi cofałeś transakcję na PayPalu, gdzie skończyłem zamówienie i je wysłałem. Chciałeś mnie po prostu oszukać, aczkolwiek pomyślałem że możesz to zrobić bo ciągle groziłeś mi że jak nie zrobię na czas to mi cofniesz, itp, więc skończyłem wszystko co miałem i usunąłem konto PayPal, aczkolwiek mail został wraz z dowodami. Na tym forum miałem jednego NIE SŁUŚZNEGO BANA, więc nie wiem co masz na myśli że niby miałem tyle bload :D . Pozdrawiam serdecznie, a jeżeli masz mnie wyzywać to daj dowody na oszustwa.

Nie wspomniałeś o tym, że cofałem dlatego, że wypiąłeś się na skończenie tego gma, bo chciałeś z góry kasę za naprawę bugów, chociaż płaciłem za za zrobienie skryptów, a to, że dałem Ci pieniądze i miałeś co do garnka włożyć, bo głodowałeś od tygodni i nagle poprzewracało Ci się w głowie i zechciałeś najpierw kasę, a później robota, to już nie moja wina.

Dowody na to, że sprzedałeś paczkę innej osobie:
http://prntscr.com/oxov09
http://prntscr.com/oxp1w8

Aha i żeby nie było, na policję to zgłoszę, bo dostanę dowody również od innych, że kupili tą samą paczkę. Nawet wstawię na gtao dowód, że byłem tam, abyś jednak nie czuł się bezkarny.
Tak więc Asper, mam nadzieję, że niedługo spotkamy się twarzą w twarz. Sprzedajesz skrypty w 100%, które powinny należeć do mnie, po czym je wystawiałeś na gtao i gdy napisałem do Ciebie pisałeś, że dla żartu to zrobiłeś, a wychodzi na to, że jednak sprzedałeś kilku osobom. Ja naprawdę nie ściemniam z tą policją i jutro po pracy, bo mam blisko z pracy, przejdę się i zgłoszę sprawę, bo przegiąłeś już. Może jak będziesz czuł na poważnie, jakie grożą Ci konsekwencje, wtedy zrozumiesz, że nie warto jest oszukiwać innych.

[ Dodano: 2019-08-26, 17:42 ]
"WujekEddy" napisał/a:

Jeśli posiadacie jakiekolwiek zastrzeżenia na temat danego użytkownika jedyna forma jest napisanie skargi w dziale dla gości przedstawiający dowody na zaistniałą sytuację, tworzenie tematu nie mając do tego żadnej podstawy nic nie zadziala. Odnośnie blokady giełdy, jeśli są twarde i wystarczające dowody to normalne, że dostęp do działu giełdy zostaje zablokowany, a administracja nie znosi jej od tak.

Co z tego, że dostanie blokadę na giełdę, jak ktoś napisze że kupi GM'a, a taki Asper napisze do niego na pw na forum. Powinna być całkowita blokada.

Wysłany: 2019-08-27, 16:06

Zex

Na forum: 101 dni
Nick w MP: ZeX

Piwa: 1

Respekt: 50

Cytat:

Co z tego, że dostanie blokadę na giełdę, jak ktoś napisze że kupi GM'a, a taki Asper napisze do niego na pw na forum. Powinna być całkowita blokada.

Dokładnie. Asper nie jest głupim człowiekiem jeżeli chodzi o takie interesy! ;)

Podpis

Nazwa Projektu: Imperial MTA
Discord: Połącz
Królestwo MTA!

Wysłany: 2019-08-27, 20:45

Asper

ventos-rpg.pl

Na forum: 1049 dni
Nick w MP: Asper

Piwa: 2379

Respekt: 219,3
Respekt: 219,3Respekt: 219,3

"Admaxis" napisał/a:

"Asper" napisał/a:

Nie wspomniałeś o tym, że cofałem dlatego, że wypiąłeś się na skończenie tego gma, bo chciałeś z góry kasę za naprawę bugów, chociaż płaciłem za za zrobienie skryptów, a to, że dałem Ci pieniądze i miałeś co do garnka włożyć, bo głodowałeś od tygodni i nagle poprzewracało Ci się w głowie i zechciałeś najpierw kasę, a później robota, to już nie moja wina.

Dowody na to, że sprzedałeś paczkę innej osobie:
http://prntscr.com/oxov09
http://prntscr.com/oxp1w8

Aha i żeby nie było, na policję to zgłoszę, bo dostanę dowody również od innych, że kupili tą samą paczkę. Nawet wstawię na gtao dowód, że byłem tam, abyś jednak nie czuł się bezkarny.
Tak więc Asper, mam nadzieję, że niedługo spotkamy się twarzą w twarz. Sprzedajesz skrypty w 100%, które powinny należeć do mnie, po czym je wystawiałeś na gtao i gdy napisałem do Ciebie pisałeś, że dla żartu to zrobiłeś, a wychodzi na to, że jednak sprzedałeś kilku osobom. Ja naprawdę nie ściemniam z tą policją i jutro po pracy, bo mam blisko z pracy, przejdę się i zgłoszę sprawę, bo przegiąłeś już. Może jak będziesz czuł na poważnie, jakie grożą Ci konsekwencje, wtedy zrozumiesz, że nie warto jest oszukiwać innych.

[ Dodano: 2019-08-26, 17:42 ]
"WujekEddy" napisał/a:

Z twoimi śmiesznymi skryptami, wyglądało to tak że zgodziłeś się na to że jak skończę ostatnie zlecenie (spawn, organizacje, etc) to zapłacisz i potem skończę ci skrypty i mogę bez problemu znaleźć dane ssy, w których się na to zgadzasz, potem naglę gdy skończyłem zamówienie to zmieniłeś swoje zachcianki i powiedziałeś że nie zapłacisz do póki nie naprawie jakiś "bugów", czy nie zmienię kordów bo taki z ciebie wspaniały właściciel że nawet nie umie zmienić kordów w skryptach - potem powiedziałem nie to nie, skrypty zabrałem i wszystko za co zapłaciłeś to otrzymałeś, kontakt z twoją osobą zerwałem i sobie siedziałem, założyłem nowe konto PayPal bo groziłeś mi że jeżeli nie naprawie ci błędów to cofniesz całą gotówkę więc pomyślałem i założyłem nowe konto. Minął jakiś czas i przeglądałem sobie starego maila z tego konta PayPal gdzie przelewałeś mi gotówkę, naglę zauważyłem że zrobiłeś spór o zwrot pieniędzy i że niby nie otrzymałeś przedmiotu (czyt. skryptów), od razu gdy to zauważyłem to zacząłem sprzedawać zasoby bo złamałeś naszą umowę, chciałeś po prostu mnie oszukać ale byłem mądrzejszy, nie polecam robić interesów z Admaxisem bo widać że jest zwykłym oszustem. Wracając o tej twojej "policji", to zapraszam - idź, skrypty dostałeś i mam na to niezbite dowody, za wszystko co zapłaciłeś to otrzymałeś przedmioty, a to że sprzedawałem skrypty - umowy podpisanej nie było, nic nie dostałeś żądnej faktury, ani paragonu, więc tak jak mówię - umowy nie mieliśmy, a że ja nie jestem oszustem, to skrypty zostawiłem dla ciebie, ale to że nie umiałeś się zachować i chciałeś po prostu mnie oszukać robiąc spór - czyt. cofniecie przelewu, to skrypty zaczęły być sprzedawane, nie przekroczyłem prawa. Pozdrawiam serdecznie.

Wysłany: 2019-08-28, 00:04

WujekEddy

3d modeler

Na forum: 1519 dni
Nick w MP: Powaszny

Piwa: 407

Respekt: 62,5

Uważam temat za wyczerpany, dalsza dyskusja tutaj do niczego nie prowadzi, jeśli są jakieś zażalenia, regulamin mówi jasno by takie osoby zgłaszać w dziale dla gości, jeśli nie - temat ten niczemu nie służy, oboje będziecie wykładać swoje zdania do końca życia, zakończcie temat, ja poproszę moderatora o zamknięcie.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
.WhiteBlue
Wysłany: 2019-08-28, 00:07

DsJ3

Na forum: 3161 dni

Piwa: 801

Respekt: 340
Respekt: 340Respekt: 340Respekt: 340

Temat zostaje zamknięty do wyjaśnienia