Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2015-05-18, 16:15


ToxiC.Wiek: 21
Na forum: 2703 dni
Posty: 3864

Piwa: 8257

Respekt: 1143,8
Respekt: 1143,8Misja 4: CHOP
Sposób odblokowania:
Musisz ukończyć główną misję 3 (Konfiskata). Po pewnym czasie przy domu Franklina pojawi się znacznik informujący o możliwości rozpoczęcia nowego zadania (litera F na mapie świata).

Nagrody za ukończenie misji:
 odblokowanie opcji opiekowania się Chopem (pies pojawi się na podwórku na tyłach domu Franklina dopiero jakiś czas po zakończeniu misji, a konkretnie po odbyciu rozmowy telefonicznej z Lamarem)

Wymagania do ukończenia misji w 100%:
 Not a Scratch - Nie możesz doprowadzić do wyraźnego uszkodzenia furgonetki Lamara (dozwolone są drobne otarcia). Pamiętaj o tym, że możesz używać specjalnej zdolności Franklina do unikania przeszkód.
 Homedog - Musisz obserwować wydarzenia z perspektywy Chopa w sumie przez 10 sekund.
 Advanced Reflexes - Musisz w sumie przez siedem sekund używać specjalnej zdolności Franklina spowalniającej upływ czasu w trakcie jazdy samochodem.

Grywalne postacie:
Franklin, Chop

Dodatkowe informacje:
Chop to imię rottweilera należącego do Lamara i ten sympatyczny psiak stanowi główną atrakcję opisywanej misji. Oprócz zapoznania się z Chopem do rozegrania są dwa pościgi - najpierw samochodowy i następnie drugi, w trakcie którego będziesz musiał dopaść wrogo nastawioną postać o własnych siłach.
Alejka prowadząca do odnalezienia gangstera.

Podejdź do okręgu znajdującego się przed wejściem do domu Franklina, dzięki czemu wyświetli się scenka z rozmowy z Lamarem i dowiesz się przy okazji o planie porwania członka wrogiego gangu Ballas. Ruszaj za Lamarem, docierając do jego furgonetki (Vapid Speedo). Wsiądź do auta, zaczekaj aż Lamar i Chop do Ciebie dołączą i wyrusz do zlokalizowanej na północ stąd dzielnicy Vinewood Boulevard. Po zbliżeniu się do oznaczonego celu podróży wybierz wąską alejkę między budynkami.Gdy tylko nowa scenka przerywnikowa dobiegnie końca powróć szybko do furgonetki i wyrusz w pościg za uciekającym motocyklem gangsterem. W trakcie tego pościgu staraj się jak najczęściej korzystać z unikalnej zdolności Franklina, czyli ze spowolnienia upływu czasu. Pozwoli ci to ograniczyć ryzyko kontaktu z innymi pojazdami podczas szybkiej jazdy oraz przede wszystkim umożliwi ci wykonywanie ostrych skrętów bez konieczności zmniejszania prędkości przemieszczania się furgonetki (powyższy screen).


Pościg.

Pomimo tego, że pościg nie zakończy się niepowodzeniem od razu po tym uderzysz w coś większego, to postaraj się nie zniszczyć prowadzonej furgonetki i bezbłędnie pokonać całą trasę. Po kilku chwilach dojedziesz do miejsca wypadku. Wysiądź z furgonetki i wyrusz śladami Chopa. Warto tu korzystać z aktywnego sprintu, a więc rytmicznie wciskać przycisk biegu. Podążaj za psem, przeskakując po drodze nad siatką. Nieco dalej zmuszony też zostaniesz do przebicia się przez drewniany płotek. Skręć w prawo, wyruszając w stronę zajezdni. Gra wkrótce załączy nową cut-scenkę.


Próba wytropienia gangstera przez Chopa.

Przełącz się zgodnie z sugestią na Chopa. Gra nie pozwoli ci przejąć bezpośredniej kontroli nad psem, ale za to będziesz mógł obserwować jak zwierzak próbuje wytropić poszukiwanego gangstera. Zaczekaj aż Chop zatrzyma się przy jednym z wagonów, przełącz się z powrotem na postać Franklina i otwórz wspomniany wagon.


Wagon, w którym skrywa się poszukiwana osoba.

Ponownie przełącz się na Chopa i zaczekaj aż dotrze on w nowe miejsce. Przed Tobą dość zabawna scenka, albowiem po powrocie do ciała Franklina będziesz musiał odciągnąć rottweilera od innego psa, z którym miał zamiar kopulować. Po raz ostatni wybierz Chopa i zaczekaj aż zwierzak zatrzyma się przy kolejnym wagonie. Przejmij raz jeszcze kontrolę nad Franklinem i otwórz ten wagon.


Pościg.

Możesz już wznowić pościg za gangsterem, który ukrywał się w wagonie. Nie będzie on długi, albowiem Chop wkrótce doścignie ofiarę i powali ją na ziemię. Zaczekaj aż Franklin wsiądzie do furgonetki i wyrusz do kryjówki Lamara. W trakcie przejażdżki główny bohater postanowi oswobodzić pojmanego niedawno gangstera, tak więc pozostało ci już tylko zawieźć Lamara do centrum rekreacyjnego.


Źródło: www.gry-online.pl


Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: #gta :: misja :: chop
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: