Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2015-02-17, 17:25


MaddWiek: 23
Na forum: 2259 dni
Posty: 792
Nick w MP: Madd

Piwa: 1809

Respekt: 524,3
Respekt: 524,3Sposób odblokowania:Musisz ukończyć główne misje 75 (Kolczatki), 76 (Gauntlet - Pillbox Hill), 77 (Gauntlet - Rockford Hills) oraz 78 (Gauntlet - Mission Row). Możesz już odwiedzić ponownie klub ze striptizem (punkt H na mapie świata).

Grywalne postacie:Michael, Trevor, Franklin

Dodatkowe informacje:Jak się zapewne domyślasz do rozegrania jest stosunkowo długa misja. Początkowa część napadu jest bardzo prosta, zakładając zatrzymanie pojazdów opancerzonych i wykorzystanie ich do uzyskania dostępu do skarbca. W środkowej części misji czeka Cię ciekawy przerywnik związany z przekierowywaniem ruchu ulicznego. Najbardziej ekscytująca jest końcówka, albowiem najpierw trzeba będzie wygrać bitwę z najemnikami Merryweather, a następnie uciec policji z wykorzystaniem skradzionych wcześniej pojazdów.


Tunel, w którym należy zaczekać na konwój

Podobnie jak wcześniej misję możesz rozpocząć dowolną z grywalnych postaci i należy odwiedzić klub ze striptizem należący do Trevora. Po obejrzeniu cut-scenki przejmij kontrolę nad Michaelem, wsiądź do SUV-a i wyrusz w stronę tunelu zlokalizowanego na północ stąd. Na dotarcie do tunelu masz godzinę czasu gry, ale jako że do pokonania jest zaledwie pół mili nie powinno ci to sprawić żadnych problemów. Po osiągnięciu celu podróży zatrzymaj auto w tunelu i zaczekaj na pojawienie się konwoju.


Wjazd do podziemnego garażu

Wciśnij przycisk odpowiedzialny za wyrzucenie kolców i oddal się nieco od miejsca, w którym zostały one rozłożone. Zaczekaj aż opony opancerzonych furgonetek zostaną przebite, wysiądź z auta i zacznij celować w konwojentów, przy czym nie próbuj ich zabić. Po tym jak weźmiesz Casey'a na zakładnika wsiądź do jednej z furgonetek i dojedź nią do oznaczonego przez grę wjazdu do podziemnego garażu.


Podążaj cały czas za kierownikiem banku, nie używając w ogóle broni

Kolejna część misji również jest bardzo liniowa, albowiem musisz przez cały czas podążać za kierownikiem banku, docierając do windy i po kilku chwilach do skarbca. Obejrzyj tu cut-scenkę i po jej wyświetleniu wyrusz z powrotem w stronę windy. Zaczekaj aż złoto zostanie załadowane i wyjedź z podziemnego garażu. Wyrusz śladem drugiego z pojazdów opancerzonych i po otrzymaniu ostrzeżenia na temat pojawienia się w okolicy oddziałów Merryweather przełącz się na postać Franklina.Przed Tobą bardzo ciekawa mini-gra, która polega na manipulowaniu sygnalizacją świetlną na trasie przejazdu konwoju ze skradzionym złotem. Popatrz na powyższy screen - A to miejsce startu, B to punkt docelowy, a czerwona linia wskazuje trasę przejazdu. Musisz wykonywać dwa zasadnicze typy czynności. Po pierwsze, zmieniaj sygnalizację na trasie przejazdu konwoju (niebieskie strzałki), tak by w miarę możliwie przy każdym ze skrzyżowań czekało na niego zielone światło. Po drugie, staraj się spowalaniać nadciągające oddziały Merryweather (czerwone strzałki), zmieniając sygnalizację przy skrzyżowaniach, do których dojeżdżają. Uwaga - Jeśli chcesz zaliczyć misję w stu procentach to wykonaj maksymalnie dziesięć modyfikacji sygnalizacji świetlnej, tak więc ogranicz się do blokowania postępów tylko tych pojazdów Merryweather, które są bardzo blisko ochranianego konwoju.


Atakuj najemników Merryweather

Odpowiednie poprowadzenie konwoju nie załatwi niestety sprawy, a to dlatego, że w trakcie przeładowywania złota z ciężarówek do zmodyfikowanych aut sportowych w okolicy pojawią się najemnicy Merryweather. Przystąp do głównej bitwy opisywanej misji, w trakcie której dowolnie będziesz mógł przełączać się pomiędzy Michaelem, Trevorem i Franklinem. Dobrze byłoby porozmieszczać te postacie po całej okolicy, dzięki czemu będziesz mógł objąć zasięgiem większy obszar.


Wysadzaj w powietrze auta przeciwników

W trakcie prowadzenia walk z oddziałami Merryweather pilnuj przede wszystkim swoich flank, nie pozwalając przeciwnikom na wyprowadzanie ataków z zaskoczenia. Nie zapomnij o możliwości używania furii Trevora i spowolnienia czasu Michaela do skutecznego pozbywania się przeciwników, a także szukaj okazji do wysadzania w powietrze aut, którymi przyjechali wrogowie. W dalszej fazie bitwy zajmij się też szybko snajperami, którzy rozstawią się na widocznym w oddali moście.


Podążaj za autami Trevora i Michaela, używając w razie potrzeby spowolnienia czasu

Po wygraniu bitwy obejrzyj krótką cut-scenkę i po przejęciu kontroli nad Franklinem rozpocznij ucieczkę autami ze skradzionym złotem. Nie martw się zbytnio tym, że załączył się pięciogwiazdkowy policyjny pościg, bo jeśli wszystko będziesz wykonywał zgodnie z planem to nic złego ci się nie stanie. Podążaj mianowicie za dwoma pozostałymi autami, wykorzystując specjalną zdolność Franklina w tych momentach, w których pojawia się ryzyko zderzenia z radiowozem, zwykłym uczestnikiem ruchu czy elementem otoczenia. Pilnuj się także w trakcie wykonywania ostrych skrętów i przejazdów przez ciasne miejsca (np. plac budowy).Jeżeli zgodnie z moją sugestią zainwestowałeś w pancerz oraz w kuloodporne opony to scena ucieczki okaże się jeszcze prostsza, choć dysponowanie tymi ulepszeniami nie jest absolutnie wymagane do osiągnięcia sukcesu. Kontynuuj jazdę do momentu dotarcia do dużego tunelu. Musisz tu wjechać do pokazanej na screenie prawej ciężarówki (pomóż sobie w razie potrzeby spowolnieniem czasu), dokonując tego zanim ciężarówka opuści tunel.


Miejsce zakończenia misji

Ostatnia część opisywanej misji to czysta formalność, albowiem musisz jeszcze tylko grając jako Franklin powrócić do willi Michaela i obejrzeć scenkę przerywnikową ze spotkania z Lesterem. Nikt ci już w tym nie przeszkodzi.

Nagrody za ukończenie misji:


zwiększenie umiejętności pomocników, którzy brali udział w napadzie (i przeżyli)Wymagania do ukończenia misji w 100%:


Headshots - Musisz zabić 20 przeciwników strzałami w głowę.
Signal Man - Musisz w trakcie rozgrywania mini-gry hakerskiej dokonać maksymalnie dziesięciu modyfikacji sygnalizacji świetlnej.
Accuracy - Musisz ukończyć misję z celnością na poziomie na co najmniej 60%.pŹródło: www.gry-online.pl


Podpis


Wlasciciel serwera https://ptg-rp.pl/index.php oraz były Mod-Team Gtao.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 

 
Tagi: #gta :: misja :: the :: big :: score :: (wielka :: fucha :: #2)
Anonymous

Na forum: 245 dni
Posty: 1Anonymous Koniecznie zajrzyj na:
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: