Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2019-11-15, 22:18

adrianoo

Na forum: 21 dni
Nick w MP: theOdyn

Respekt: 50

Czym jest Twisto?
Jest to debiutujący w Polsce system odroczonych płatności wspierany przez ING Bank Śląski. W Czechach, skąd się wywodzi się jest liderem płatności „kup teraz, zapłać później”, obsługuje blisko 430 tys. osób. W skrócie - można za pomocą tej aplikacji kupić coś przez Internet, Twisto płaci za Nas, a my zwracamy im pieniądze do 21 dni.

Jaki bonus oferują?
Otrzymamy 50 punktów za samą rejestrację bez zamawiania karty + 50 punktów za polecenie każdej osoby. 1 punkt wymienimy na 1 zł, więc dostajemy po 50 zł. Możemy przeznaczyć to na zakupy w internecie lub zamówić opcjonalną darmową kartę i płacić nią wszędzie!

Co trzeba zrobić?
Aby zdobyć 50 zł na start i móc polecać wystarczy zarejestrować się z linku polecającego https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=ADRIANK22
(bez linku polecającego nie otrzymacie 50 zł gratis )

Na chwilę obecną zarejestrowałem się z kodu znajomego i dostałem 50 PLN bonusu powitalnego oraz zamówiłem opcjonalną kartę płatniczą - mam nadzieję, że pokryję zarobkami z Twisto moje codzienne wydatki 🙄 Nie ukrywam, że jest to główna platforma, którą mam w planach na dzień dzisiejszy promować. Dlaczego? Głównie ze względu na to, że nie wymaga od użytkownika zamawiania żadnej karty płatniczej itp. by odebrać bonus. Łatwiej namówię na rejestrację w Twisto, która zajmie im 10 minut, niż na inne aplikacje, które wymagają transakcji kartą. No i do tego fakt, że ING macza w tym palce mocno mi pomaga

bez karty zamówiłem sobie i odebrałem powerbank w sklepie promującym twisto

Postaw piwo autorowi tego posta

Tagi: jak :: otrzymać :: darmowe :: zakupy :: sklepie
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu